Jump to content

יתר מחזור 20

The yellow Toms

Recommended Posts

39 דקות לפני, gilgil28 said:

מעניין לג'קי את הביצה כמה אחוזים יש לו - הוא יבקש את הסכום שהוא רוצה בין אם זה היה על 60% או על 100%.
בכל מקרה הוא לא מתאים לנו.

העניין של ג'קי הוא נכון. 

העניין המקצועי- הוא נכנס להרכב שלך מחר בלי למצמץ. לא רק שהוא טוב יותר ממי שפותח אצלך והמחליפים, הוא גם קאבר נהדר ל9. בקלילות. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

העניין של ג'קי הוא נכון. 

העניין המקצועי- הוא נכנס להרכב שלך מחר בלי למצמץ. לא רק שהוא טוב יותר ממי שפותח אצלך והמחליפים, הוא גם קאבר נהדר ל9. בקלילות. 

אחלה סופר סאב

צטט

בלאגן בטרנר: האוהדים גידפו את השחקנים ביציאה. לטענתם הקשר ההתקפי השתולל וירק, המועדון: "לא הייתה יריקה". 

אני מזהה פה דפוס?

אוהב את בן שמעון, טיפוס נחמד ולא שחצן, אבל כמו במקרה אבוקסיס, לדעתי לא יצליח במועדון גדול שמתחרה בצמרת. הוא מאמן מצויין לקבוצות קטנות בלי לחץ,

כך שאני חושב שהוא לא יצליח בב"ש אם יעבור לשם.

לפני10 שעות , gilgil28 said:

מעניין לג'קי את הביצה כמה אחוזים יש לו - הוא יבקש את הסכום שהוא רוצה בין אם זה היה על 60% או על 100%.
בכל מקרה הוא לא מתאים לנו.

החוזה שלו נגמר בקיץ והוא יהיה שחקן חופשי

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

אוהב את בן שמעון, טיפוס נחמד ולא שחצן, אבל כמו במקרה אבוקסיס, לדעתי לא יצליח במועדון גדול שמתחרה בצמרת. הוא מאמן מצויין לקבוצות קטנות בלי לחץ,

כך שאני חושב שהוא לא יצליח בב"ש אם יעבור לשם.

רן בן שמעון הגיע למכבי של אבנר טוויטו והאוהדים על הגדרות.

מאמן מצוין שאם היה מגיע למכבי שיש דמות לצדו כמו ג'ורדי או קרקע בטוחה לעבודה - הוא יצליח.

בכדורגל הישראלי אחת התכונות החשובות היא לגנוב דעת ובזה בכר ואבוקסיס מצטיינים אבל כדורגל נטו, רב"ש מאמן טוב יותר.

57 דקות לפני, Insigne said:

רן בן שמעון הגיע למכבי של אבנר טוויטו והאוהדים על הגדרות.

מאמן מצוין שאם היה מגיע למכבי שיש דמות לצדו כמו ג'ורדי או קרקע בטוחה לעבודה - הוא יצליח.

בכדורגל הישראלי אחת התכונות החשובות היא לגנוב דעת ובזה בכר ואבוקסיס מצטיינים אבל כדורגל נטו, רב"ש מאמן טוב יותר.

נכון אך טרם הוכיח עצמו במועדון גדול.

שמתם לב איך התקשורת הארורה, ימח שמם וזכרם, מנסים לסכסך בכוח בין מועדונים. קברניטי אנורטוזיס טוענים בתוקף שלא היתה שום פניה לגבי מיכה

ומכבי בכלל לא דרשה דמי השבחה, הנושא בכלל לא הגיע לדיון, אבל הם יחפשו דם וסכסוכים בכוח.

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

שמתם לב איך התקשורת הארורה, ימח שמם וזכרם, מנסים לסכסך בכוח בין מועדונים. קברניטי אנורטוזיס טוענים בתוקף שלא היתה שום פניה לגבי מיכה

ומכבי בכלל לא דרשה דמי השבחה, הנושא בכלל לא הגיע לדיון, אבל הם יחפשו דם וסכסוכים בכוח.

זה בעיקר ערוץ הספורט ופשכצקי האפסים. לא מספיק הם מחרבנים עלינו עם עמיחוי שפיגלר, אפק, האגודל ושליימה?

היחיד שאני מסוגל לסבול שם זה מודי בר און

7 דקות לפני, Dalembert said:

ומבול כתבות על אופי שידעו לנצח בלי המטרונום ושרי, ושאצילי זה שובר שוויון. 

אתה אומר אצילי בשער בכורה מרגש בדרבי?

לפני3 שעות , Lahav8 said:

זה בעיקר ערוץ הספורט ופשכצקי האפסים. לא מספיק הם מחרבנים עלינו עם עמיחוי שפיגלר, אפק, האגודל ושליימה?

היחיד שאני מסוגל לסבול שם זה מודי בר און

גם וואן חיממו.