Jump to content

לקראת הפועל חדרה

דקסטר

Recommended Posts

שיעלה 4-2-4 רעל בעיניים לבוא ולתת בראש.

שכטר ופשיץ על הבלמים. אין מנוחה. מי שרוצה לנוח רק אחרי שקיבל כדור בראש ולא יכול לזוז.

משחק שהוא מאסט ווין אבל ווין רציני.

דניאל, ג'ראלדש, הרננדז, טיבי, סבוריט, גלזר, גולסה, דן ביטון, חוזז, יוני, פשיץ'. 

אפשר גם שכטר ליד פשיץ', במקום דן ביטון, אבל זה לא יקרה, בטח שלא בהתחלה, בגלל האמונה של פטריק ב-433. מקווה שכן ננסה את זה אבל כשינוי מהספסל במשחקים שהולך קשה.

אם סכנין עוד יצאו קצת קדימה, אצל קורצקי בכלל לא יחשבו על התקפה.

רק שלא יפלו בכמויות של סכנין.

גם זה שיוצא לנו המיץ כל משחק עד דקה 90 מתיש לשחקנים את החיים.

אולי נקבל גול מהיר סוף סוף?

לפני4 שעות , itan17 said:

הוא כבר אמר היום ברדיו שהוא ראה מה סכנין עשו וינסה גם לא לצאת יותר מדי קדימה.

אם לא הייתי מכיר אותו הייתי חושב שזה הפוך על הפוך 

מקווה להתפוצצות כמו נגד רעננה בריצה של ג'ורדי פוסט שוטה

לפני5 שעות , itan17 said:

הוא כבר אמר היום ברדיו שהוא ראה מה סכנין עשו וינסה גם לא לצאת יותר מדי קדימה.

ברור כי לפני הוא חשב לבוא ב 4-2-4 בטוח

לפני5 שעות , Sawyer said:

וואי וואי איזה בונקר מצפה לנו

אין לי ספק שהוא ינסה לעקוץ עם החלוצים האפריקאים המהירים כשיצליחו לגנוב את הכדור. בשאר הזמן 4 אוטובוסים. ז

לפני20 שעות , Keano said:

התקופה הזאת ממש מזכירה לי את תחילת עונה שעברה אצל איביץ', משחקים קשים לצפייה אבל ניצחונות על הגדולות.

מה שגרם לזה הוא הידוק ההגנה אחרי המפלה באירופה, בדיוק כמו שפטריק ייצב את ההגנה אחרי דוניס ומשלמים על זה בצד ההתקפי, אבל ברגע שיחזור הביטחון אני מאמין שנתחיל לראות כדורגל יותר טוב.

יש קצת דימיון אבל אצל איביץ׳ ראית מכונה עובדת, ידעת שהגול יבוא

פה אנחנו נראים חסרי יכולת ורק אלילת המזל עוזרת

זה המשחק של חוזז וטבח כששכטר למעלה, אבל לדעתי מי שיעשו את זה ההבדל זה סבוריט, שהיה כ״כ חסר בשבת, וג׳ראלדש שבהינתן הבונקר יוכלו לעלות למעלה ולפתוח את האגפים

58 דקות לפני, boys77 said:

זה המשחק של חוזז וטבח כששכטר למעלה, אבל לדעתי מי שיעשו את זה ההבדל זה סבוריט, שהיה כ״כ חסר בשבת, וג׳ראלדש שבהינתן הבונקר יוכלו לעלות למעלה ולפתוח את האגפים

וגולסה

זה קצת ריסקי אבל אבל אולי ננסה לא לשלוט בכדור כל כך ואנחנו אלה שנצא להתקפות מתפרצות/מעבר? יותר שטחים, יותר סיכוי לשערים (אבל יותר סיכוי לחטוף אחד גם, מצד שני ההגנה שלנו התייצבה וגם אנחנו משחקים נגד חדרה לא בדיוק מאריות הכדורגל אז זה פחות סיכוי שנחטוף מאשר הסיכוי שנבקיע נגד בונקר). 

13 דקות לפני, Krishi said:

זה קצת ריסקי אבל אבל אולי ננסה לא לשלוט בכדור כל כך ואנחנו אלה שנצא להתקפות מתפרצות/מעבר? יותר שטחים, יותר סיכוי לשערים (אבל יותר סיכוי לחטוף אחד גם, מצד שני ההגנה שלנו התייצבה וגם אנחנו משחקים נגד חדרה לא בדיוק מאריות הכדורגל אז זה פחות סיכוי שנחטוף מאשר הסיכוי שנבקיע נגד בונקר). 

רוב הקבוצות בליגה לא מחזיקות כדור מבחירה ולא מחוסר יכולת(אולי טיפה כן, זו עדיין הליגה הישראלית).

מולנו זה עוד יותר משמעותי. גם אם תתן להם את הכדור הן יעדיפו להעיף אותו במהירות קדימה ולהיות בצד המגן והמגיב לאורך כל המשחק.