Jump to content

שידור הסופרבול? מישהו יכול לעזור לאתר? תודה רבה!

robertod

Recommended Posts

מצטרף, לא עובד בנבדל...כאילו הייתי שמח לשידור בעברית, במיוחד לספורט שאני לא מבין בו, אבל כל קישור יהיה טוב...

מוזר, אצלי זה עובד באיכות מעולה...אולי זה קשור לזה שאני מחובר מניו-יורק, ואולי זה נותן קדימות איכשהו???

3 דקות לפני, לנצח צהוב said:

מוזר, אצלי זה עובד באיכות מעולה...אולי זה קשור לזה שאני מחובר מניו-יורק, ואולי זה נותן קדימות איכשהו???

הגיוני צריך vpn

לא אגיב לתוצאה, פשוט לא יאומן איך האמריקאים האלה יודעים לעשות שואו, גם בתקופת קורונה (הופעת המחצית). תצוגת תכלית אמריקאית, כולל המשחק, ואני לא הישראלי הטיפוסי שחי פה ומעריץ את זה, רחוק מכך. 

הnfl צריך לעשות משהו רציני מאוד לכבוד בריידי ביום שיפרוש

זה שחקן אגדי בכל קנה מידה אפשרי

אני לא מתיימר להבין בספורט הזה יותר מדי, אבל זה נראה כמו שחקן מטורף אם הוא לוקח קבוצה קטנה יחסית(שוב, יש מצב שאני טועה והם קבוצה טובה) וכבר בעונה הראשונה סוחף אותה לאליפות מטורפת, וכל זה בגיל 43 כשהוא גם ככה כבר השחקן הכי מעוטר ויכול היה להוריד הילוך ממזמן

מעניין אם הכדורגל יצמיח מישהו ברמה שלו, לדעתי הוא יותר גדול ממסי ורונאלדו

לפני19 שעות , maccabi-king said:

הnfl צריך לעשות משהו רציני מאוד לכבוד בריידי ביום שיפרוש

זה שחקן אגדי בכל קנה מידה אפשרי

אני לא מתיימר להבין בספורט הזה יותר מדי, אבל זה נראה כמו שחקן מטורף אם הוא לוקח קבוצה קטנה יחסית(שוב, יש מצב שאני טועה והם קבוצה טובה) וכבר בעונה הראשונה סוחף אותה לאליפות מטורפת, וכל זה בגיל 43 כשהוא גם ככה כבר השחקן הכי מעוטר ויכול היה להוריד הילוך ממזמן

מעניין אם הכדורגל יצמיח מישהו ברמה שלו, לדעתי הוא יותר גדול ממסי ורונאלדו

זה כמו מייקל שהלך לוויזארדס רק במקום להיות שם שנתיים סבירות ולפרוש - לקחת איתם אליפות