Jump to content

הרננדז

duss21

Recommended Posts

לפני6 שעות , ראש הזהב said:

בחיים לא היה גול כזה חשוב שהקהל לא חגג בו, אנשים לידי אפילו לא אמרו יש משום מה כולנו חשבנו שהגול נפסל או יפסל, לא יאמן פשוט.

אני גם לא שמחתי יותר מידי בגול ה-2. הייתי בטוח שתיכף יהיה ואר.

היום כבר אפשר לסכם את העונה ומבחינה הגנתית לא היינו טובים. גם מבחינת מחץ ואיכויות בהתקפה ראינו את החסרונות וההחמצות הרבות במשחקים מול הפועל וקרית שמונה כמשל, וזה ליוווה אותנו כמעט בכל העונה.

מבחנת הרננדז אני חושב שמבחינת יכולת כוללת והשתלבות במועדון, הוא עולה על אמאדור בעונתו הראשונה, ברור שבעונה השניה אמאדור היה יותר טוב , ואחד הטובים ששיחקו אי פעם בישראל. הוא עולה גם על פלאניץ' שנחשב "לבלם הזר הטוב בישראל" כיום.

אני בהחלט הייתי נותן לא חוזה לעונה נוספת לדעתי רק ישתפר בטח עם סבוריט וג'ראלדס יישארו.

ג'רלאדס בירידה  גדולה בחודשיים האחרונים וזה מטריד אותי. מהמגן הימני הטוב במדינה הוא לא חזר אותו שחקן מקפריסין. אולי הקורונה, המצב הפוליטי/האישי, אבל יש ציפייה ממנו לתת יותר בחלק הקדמי במיוחד. ייתכן ואילו הוראות של המאמן שסבוריט יעלה יותר וג'רלדס פחות.

גראלדש בירידה בגלל ששחקני הקו לא משתפים אותו.

אצילי היה נכנס יותר לאמצע וככה היה נוצר שטח שמאפשר לגראלדש להיכנס פנימה.

היום שחקני הקו שלנו הם גם כאלה שנדבקים לקו וגם כאלה שהולכים בכוח על דריבל ואז הרמה.

היינו לא כל כך טובים יחסית לשנים הקודמות, מולנו היתה קבוצה טובה יותר,

ובכל זאת למרות ההידבקויות בקורונה, אירופה, דוניס ושיפוט, היתה עונה טובה מרחק גול אחד לטעמי מדאבל.

מיטש בנה מועדון מדהים, עם תשתית מעולה, צריך לשדרג במס' תפקידים ולהחזיר את הצלחת,

לא יכול לסבול את המחשבה שזה שוב לא יקרה עונה הבאה.

לפני13 שעות , החתול הצהוב said:

אני גם לא שמחתי יותר מידי בגול ה-2. הייתי בטוח שתיכף יהיה ואר.

אתה לא שמחת? ראית את הרננדז? כל שחקן אחר מפרק על המגרש, הוא הלך הרים ידיים והמשיך, ביצים מקרח!