Jump to content

הרננדז

duss21

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

מכבי מדברת וחושבת על הרננדס במושגי קרלוס שנזרק פה הביתה אחרי איזה משחק גביע טוטו זניח. 

אנדלובו עשה לו שם צרות אם אני זוכר נכון

1 דקה לפני, קמחי said:

לא בטוח שהייתי ממשיך איתו בסיום העונה אבל עושה את העבודה.

היתרון המשמעותי שלו הוא בהנעת הכדור אבל שום דבר מיוחד מעבר

איזה סיבה יש לא להמשיך איתו בסוף העונה? נראה נהדר, 0 תקלות כבר כמה משחקים ברצף ונוצר תיאום טוב בחוליה האחורית, לא תמצא טוב יותר.

Just now, AvielMaccabi4 said:

איזה סיבה יש לא להמשיך איתו בסוף העונה? נראה נהדר, 0 תקלות כבר כמה משחקים ברצף ונוצר תיאום טוב בחוליה האחורית, לא תמצא טוב יותר.

אני חושב שאין לו איכויות יוצאות דופן כבלם(ביחס לליגה כמובן) והוא לוקה במיקום וברמת האגרסיביות שאני רוצה מבלם במכבי

5 דקות לפני, קמחי said:

אני חושב שאין לו איכויות יוצאות דופן כבלם(ביחס לליגה כמובן) והוא לוקה במיקום וברמת האגרסיביות שאני רוצה מבלם במכבי

מכבי מאוהבת בו עד כמה שאני מבין. בוא נראה לאן העונה הזאת הולכת ואיך הוא בתוך העניין הזה. 

13 דקות לפני, קמחי said:

כי בתור מחכים וארן, מגוייר ודה ליכט???

מה עובר עליכם, אחד הבלמים הטובים שנחתו בארץ. טופ 5 אפילו.

13 דקות לפני, קמחי said:

14 דקות לפני, קמחי said:

אני חושב שאתה מפספס קצת, תנסה להתמקד בו יותר כשהוא תוקף את הכדור באוויר, זה מרוויח לנו המון כדורים בתקופה האחרונה ומנקה את השטח באלגנטיות עוד לפני שיש התקפה מסוכנת. 

זה מגיע מקריאת משחק מצוינת, תזמון, אינטיליגנציה וגם מיקום ואגרסיביות אפשר לומר. יכול להיות שבאיזור הרחבה הוא לא מושלם, אבל גם שם בסה"כ עושה את העובדה. 

אגב, כמו שאמרו כאן תיאום זה דבר מאוד חשוב בחוליה האחורית, אז אם נרוץ עם אותה רביעיה + טננבאום זה רק יעשה לנו טוב. לכל רכש ייקח זמן להתאקלם וקשה לדעת את הרמה במדויק. 

38 דקות לפני, erantheking21 said:

שחקן אחר לגמרי אמאדור, אולי אפשר להשוות לייני

אינטליגנט,  מוסר טוב, טכני...לוקה במהירות, פיזיות ומיקום אבל בגלל שהוא אינטילגנט הוא מכפה על זה בתחכום כמו בתיקול מול החלוץ של סכנין, יחד עם זאת חלוצים עם מהירות, פיזיות או מיקום טוב עושים לו צרות והוא לא מסוגל להתמודד איתם.

כמה חלוצים איכותיים כאלה כבר יש בארץ? חושב על רוקאביצה ואז נזכר שהרננדז העלים אותו בבלומפילד לפני כמה שבועות. 

במשחקים האחרונים עשה עבודה טובה גם על החלוצים האפריקאים הפיזיים והמהירים של חדרה וכפ"ס, ורק מול עבדה אני זוכר שהיה לו קשה באמת מאז השינוי על הקווים 

21 דקות לפני, קובי השועל said:

בכללי, לנסות להגחיך תגובה שאתה לא מסכים איתה על ידי ניפוח מעבר לכל פרופורציות בדרך כלל תוביל לתגובה מגעילה מהצד השני.

ולעצם התגובה, שחקנים בדמות הרננדז מציפים את השוק החופשי מדי קיץ. אנחנו לא מחזיקים מוצר יוצא דופן, ולראייה שזה חומר הבסיס שהמועדון החתים בכל חיפוש אחר בלם.

11 דקות לפני, קמחי said:

בכללי, לנסות להגחיך תגובה שאתה לא מסכים איתה על ידי ניפוח מעבר לכל פרופורציות בדרך כלל תוביל לתגובה מגעילה מהצד השני.

ולעצם התגובה, שחקנים בדמות הרננדז מציפים את השוק החופשי מדי קיץ. אנחנו לא מחזיקים מוצר יוצא דופן, ולראייה שזה חומר הבסיס שהמועדון החתים בכל חיפוש אחר בלם.

מי היה יוצא דופן בעשור האחרון? את גארסיה לקחנו לפני פרישה(בהקצנה כמובן) וז'איר הוא לייט בלומר שעשה את העונה הכי טובה שלו בקאריירה בליגה הישראלית. אתה אומר שמראש לא מכוונים גבוה? כי להרננדס יש רקורד טוב משניהם והוא לגמרי סבבה למכבי ולמה שבכלל מביאים כאן לליגה. אני שואל- מאיפה המחשבה שנביא מוצר באמת יוצא דופן? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

מי היה יוצא דופן בעשור האחרון? את גארסיה לקחנו לפני פרישה(בהקצנה כמובן) וז'איר הוא לייט בלומר שעשה את העונה הכי טובה שלו בקאריירה בליגה הישראלית. אתה אומר שמראש לא מכוונים גבוה? כי להרננדס יש רקורד טוב משניהם והוא לגמרי סבבה למכבי ולמה שבכלל מביאים כאן לליגה.

אני חושב שאם נבחן את מצבת הבלמים הזרים מתחילת עידן ג׳ורדי נמצא קו שמחבר בין כולם מבחינת גיל, ליגה ופרמטרים בולטים.

מכבי בהחלט לא מכוונים גבוה במיוחד אלא מחפשים פרופיל מסויים שהצליח בשנים האחרונות. אני לא מתלונן על זה

58 דקות לפני, קובי השועל said:

אין למגוויר מקום בביתר תל אביב 

14 דקות לפני, קמחי said:

אני חושב שאם נבחן את מצבת הבלמים הזרים מתחילת עידן ג׳ורדי נמצא קו שמחבר בין כולם מבחינת גיל, ליגה ופרמטרים בולטים.

מכבי בהחלט לא מכוונים גבוה במיוחד אלא מחפשים פרופיל מסויים שהצליח בשנים האחרונות. אני לא מתלונן על זה

אה אוקיי. מסכים. מאד סולידים, כל אחד בדרכו. נראה לי שהאפשרות השניה היא להמר על בלם יותר צעיר ואתלטי עם תקרה יותר גבוהה וגם סיכון גבוה(כל עוד לא אנחנו לא מייצרים בלמים בעצמנו). יש בלם ישראלי מהליגה שהיית מביא היום? 

אני חושב שביחס למה שאפשר להביא לארץ הוא מעולה ואין הרבה סיכוי להנחית בלמים כמוהו.

אמאדור למשל זה בלם שפעם ב נוחת בארץ וגם זה בזכות הרבה מזל.

אחלה בלם כבר היום והוא רק משתפר עם התיאום הנבנה בקבוצה - הופך לאט לאט לקרלוס.
לממש את האופציה מחר בבוקר 

אם אני שופט אותו מהיום שדוניס הלך הוא מקבל ציון 9.5.

כמעט רק דברים טובים יש לי להגיד עליו בתקופה האחרונה ואם זה ימשיך ככה אז מצאנו מחליף לקרלוס ואמאדור, אם הוא שומר על היכולת של ה6-7 משחקים האחרונים מבחינתי שיפתח בכל משחק ב3 שנים הקרובות. אחלה הרננדז, רק שימשיך ככה.

המשחק נגד כפ''ס הוא המשחק הכי טוב שלו במכבי עד כה, ממשיך במגמת השיפור.

כנראה היה צריך עוד להתאקלם + הצירוף של ז'ראלדש + העזיבה של דוניס שמסתבר שהיווני רק פגע בו 

On 14.2.2021 at 01:06, קמחי said:

מחר בבוקר אעלה מקטעים מהמשחק הקודם מול חדרה כדי להדגים את הטענות שלי.

מעבר לזה, נסכים שלא להסכים.

מחצית ראשונה-

10:38 הרננדז בוחר להישאר במאבק על הכדור, על אף ריבוי שחקני מכבי במקום לחזור עם התנועה של גוזלן.

מותיר את ג'ראלדש במצב של 1 על 2.

31:04 מיקום לא נכון ביחס לגוזלן שבורח בגב של הרננדז. התקיפה של הכדור היא טובה, אבל יחס התנועות והיכולת שלו לתקן

אל מול התנועה של גוזלן היא אפסית.

37:57 מיקום רע מאוד של הרננדז. ממקם את עצמו רע מאוד ביחס לתנועה של גוזלן, כאשר גם התיקון מבוצע מהצד הלא נכון ומותיר

את גוזלן במצב נוח לבד מול השוער.

מחצית שניה-

52:55 טעות של טיבי והרננדז(הרבה יותר של טיבי למעשה) שיוצרת מצב של 3 על 2. הרננדז במקום לתקן מותיר את השחקן המרכזי מבין השלושהחופשי ללא מאבק. בת'כלס זו טעות די גסה של טיבי, אבל מצופה לתיקון של הרננדז במצב שכזה שיותיר את השחקן הצידי ללא שמירה מאשר את המרכזי שבין השלושה.

61:31 שוב גוזלן נכנס בגב של הרננדז, שהפעם מתקן מהצד הנכון אבל מותיר את עצמו ואת ההגנה בבעיה די חמורה, השתלטות טובה יותר של גוזלן

הייתה מותירה אותו במצב של בעיטה באחד על אחד מול דניאל.

91:36 מאלץ את טיבי(בדיבור ובסימון) לתקן למרכז ע"מ שיתקוף את הכדור שמוגבה לרחבה. בגלל שלא קורא את מצב התוקפים ברחבה מותיר שני שחקנים(שלוש, אם סופרים את פרץ שנמצא עם הגב להתרחשות) על ארבעה. בחירת החלטה טובה בהרבה הייתה תיקון של שניהם למרכז שהיה מונע יתרון מספרי וכיס של שלושה שחקני התקפה של חדרה ללא מגן בודד ממכבי.

בכללי, אחרי שאני צופה שוב במשחק, להרננדז יש נטיה ברורה לבחור את הנתיב החיצוני ביחס לכדור ולתוקף במקום את הפנימי והמרכזי יותר. זה מותיר אותו עם כמות די גדולה של בריחות בגב ותיקונים מוזרים מהכתף הלא נכונה אל הכדור. הייתי מצרף את הבריחות הרבות הללו לתקציר הדקות גם כן, אבל כנראה שהייתי מעורר פה יותר אנטיגוניזם מאשר הבנה.

מוזר לי לראות בלם ברמת הניסיון שלו מבצע פעם אחר פעם את הטעויות הללו.

מוסיף לדיון רובד חשוב בעיני - לז'איר היה את טיבי בלם ימין ולהרננדס יש את טיבי בלם שמאל ואלו שני שחקנים שונים לגמרי. אם הרננדס היה יכול לשחק בלם שמאלי הוא היה מושלם לנו. באופן אישי במקום לחפש לו מחליף, הייתי מחפש יורש ישראלי לטיבי (קיוויתי לאלחמיד).

1 hour ago, קמחי said:

מחצית ראשונה-

10:38 הרננדז בוחר להישאר במאבק על הכדור, על אף ריבוי שחקני מכבי במקום לחזור עם התנועה של גוזלן.

מותיר את ג'ראלדש במצב של 1 על 2.

31:04 מיקום לא נכון ביחס לגוזלן שבורח בגב של הרננדז. התקיפה של הכדור היא טובה, אבל יחס התנועות והיכולת שלו לתקן

אל מול התנועה של גוזלן היא אפסית.

37:57 מיקום רע מאוד של הרננדז. ממקם את עצמו רע מאוד ביחס לתנועה של גוזלן, כאשר גם התיקון מבוצע מהצד הלא נכון ומותיר

את גוזלן במצב נוח לבד מול השוער.

מחצית שניה-

52:55 טעות של טיבי והרננדז(הרבה יותר של טיבי למעשה) שיוצרת מצב של 3 על 2. הרננדז במקום לתקן מותיר את השחקן המרכזי מבין השלושהחופשי ללא מאבק. בת'כלס זו טעות די גסה של טיבי, אבל מצופה לתיקון של הרננדז במצב שכזה שיותיר את השחקן הצידי ללא שמירה מאשר את המרכזי שבין השלושה.

61:31 שוב גוזלן נכנס בגב של הרננדז, שהפעם מתקן מהצד הנכון אבל מותיר את עצמו ואת ההגנה בבעיה די חמורה, השתלטות טובה יותר של גוזלן

הייתה מותירה אותו במצב של בעיטה באחד על אחד מול דניאל.

91:36 מאלץ את טיבי(בדיבור ובסימון) לתקן למרכז ע"מ שיתקוף את הכדור שמוגבה לרחבה. בגלל שלא קורא את מצב התוקפים ברחבה מותיר שני שחקנים(שלוש, אם סופרים את פרץ שנמצא עם הגב להתרחשות) על ארבעה. בחירת החלטה טובה בהרבה הייתה תיקון של שניהם למרכז שהיה מונע יתרון מספרי וכיס של שלושה שחקני התקפה של חדרה ללא מגן בודד ממכבי.

בכללי, אחרי שאני צופה שוב במשחק, להרננדז יש נטיה ברורה לבחור את הנתיב החיצוני ביחס לכדור ולתוקף במקום את הפנימי והמרכזי יותר. זה מותיר אותו עם כמות די גדולה של בריחות בגב ותיקונים מוזרים מהכתף הלא נכונה אל הכדור. הייתי מצרף את הבריחות הרבות הללו לתקציר הדקות גם כן, אבל כנראה שהייתי מעורר פה יותר אנטיגוניזם מאשר הבנה.

מוזר לי לראות בלם ברמת הניסיון שלו מבצע פעם אחר פעם את הטעויות הללו.

וואלה למעט מה שכתבת ב37:57 לא זהיתי אף טעות שאתה מדבר עליה.

5 דקות לפני, Mentel said:

וואלה למעט מה שכתבת ב37:57 לא זהיתי אף טעות שאתה מדבר עליה.

לא זיהית כלומר חידשתי לך או שלא זיהית במובן שלא מסכים?

איך רשמתי מחפה ואף אחד לא תיקן אותי תתביישו.

אגב אני עדין עקבי בקטע של הרננדס, הלוואי ואתבדה אבל שיהיה מולו חלוץ מהיר או שחקן מהיר מהקו סטייל עבדה נראה לצערי שלפעמים אלגנט לא תמיד מחפה על כח ומהירות.

מריאיון שלו בוואלה קטע קצר (אומר שהמשפחה לא התאקלמה לגמרי)

משבוע לשבוע, מתאקלם לואיס הרננדס בישראל והופך לבאנקר בהגנה הצהובה. בריאיון שהעניק הבוקר (רביעי) ל"מארקה", סיפר הבלם הספרדי על החיים בישראל, החיסונים והמטרות שהיה רוצה להשיג עם האלופה הצהובה. "תל אביב עיר קוסמופוליטית", אמר. "טוב לי מאוד במכבי, אבל עם כל הסגרים, המשפחה שלי עדיין לא התאקלמה כאן לגמרי וזה לא פשוט. הגעתי כשהליגה התחילה, בלי לעשות הכנה, אבל מהרגע הראשון הרגשתי כאן חשוב".