Jump to content

רשמים מהניצחון על סכנין בבומפילד | 3 נקודות סופר חשובות במשחק רע, עוד באזר ביטר.

Sawyer

Recommended Posts

28 דקות לפני, Dr. Caligari said:

דווקא מזכיר לי את הריצה של ג'ורדי אחרי שהחליף את שוטה יצר שם צד ימין מפחיד עם דסה יצחקי ומיכה

אבל לא חושב שיש לנו את הכלים האלה היום 

העונה הזאת ממש מזכירה לי את ההיא. ולא בקטע טוב. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

העונה הזאת ממש מזכירה לי את ההיא. ולא בקטע טוב. 

לגמרי.

חוזרים לתמונה למרות שאנחנו לא מספיק טובים אבל מתישהו נגמר הדלק ומתרסקים בפלייאוף.

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לגמרי.

חוזרים לתמונה למרות שאנחנו לא מספיק טובים אבל מתישהו נגמר הדלק ומתרסקים בפלייאוף.

ממש. השקעת המאמץ בהורדת הפער עולה בכוחות העתידיים. כמו ריצה. 

למה תמיד כאן בפורום צריכים לחפש דימיון לעונות קודמות?

אולי הקבוצה כרגע לא הכי מוכשרת אבל יש בה נשמה, מכביזם ורוח שלא מזכירה אפילו את הקבוצה של ג'ורדי שנתתם כאן כדוגמא.

יש לנו את ההגנה הכי טובה ללא ספק, הקישור אולי אחד האיכותיים, הספסל הכי איכותי והתקפה מגוונת מאוד. תאמינו.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אולי הקבוצה כרגע לא הכי מוכשרת אבל יש בה נשמה, מכביזם ורוח שלא מזכירה אפילו את הקבוצה של ג'ורדי שנתתם כאן כדוגמא.

יש לנו את ההגנה הכי טובה ללא ספק, הקישור אולי אחד האיכותיים, הספסל הכי איכותי והתקפה מגוונת מאוד. תאמינו.

בעיקר היריבה שנגדנו חלשה בכמה דרגות מבאר שבע של אז 

בכללי גם אנחנו השנה וגם חיפה קבוצות פלייאוף עליון מקום רביעי סולידי ברוב העונות של ה8 שנים אחרונות

כדורגל חרא

8 דקות לפני, YallaMaccabi said:

בעיקר היריבה שנגדנו חלשה בכמה דרגות מבאר שבע של אז 

בכללי גם אנחנו השנה וגם חיפה קבוצות פלייאוף עליון מקום רביעי סולידי ברוב העונות של ה8 שנים אחרונות

כדורגל חרא

וואי איך אני קונה שבסוף העונה כולם חוץ מאיתנו שוב יגידו שהליגה חלשה זאת תהיה אליפות מתוקה

20 דקות לפני, קובי השועל said:

יש לנו קישור אפור והתקפה של שחקן וחצי על מה אתה מדבר?

Just now, מכביסט לעד said:

יש לנו קישור אפור והתקפה של שחקן וחצי על מה אתה מדבר?

בעונה שעברה גם היה קישור אפור?

ומה בדיוק השתנה לך בהתקפה חוץ מאצילי בחילוף של פשיץ'?

ידוע לכולם שאנחנו בעונת קורונה וצריך להסתדר עם מה שיש הבכי שלך לא יעזור.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

בעונה שעברה גם היה קישור אפור?

ומה בדיוק השתנה לך בהתקפה חוץ מאצילי בחילוף של פשיץ'?

ידוע לכולם שאנחנו בעונת קורונה וצריך להסתדר עם מה שיש הבכי שלך לא יעזור.

מה בדיוק השתנה? אל תשחק אותה אידיוט. 

פשיץ' החליף את צ'יקו ועד עכשיו מבחינת מספרים הוא לא יותר טוב, אז לא לגנוב דעת. 

את אצילי עד היום לא ידוע מי החליף.

והכי חשוב עמדת המאמן השתנת. גם בעונה שעברה לא הרשמנו, אבל היה לנו את איביץ'. 

בסדר תמשיך לדמיין שיש לנו את השחקנים הכי טובים בכל עמדה ותכף גם תבטיח עוד איזה רכש ככה לכיף.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בסדר תמשיך לדמיין שיש לנו את השחקנים הכי טובים בכל עמדה ותכף גם תבטיח עוד איזה רכש ככה לכיף.

פשיץ' לדעתי יותר טוב מצ'יקו.

בקבוצה של עונה שעברה היה מצליח הרבה יותר. 

1 דקה לפני, Krishi said:

פשיץ' לדעתי יותר טוב מצ'יקו.

בקבוצה של עונה שעברה היה מצליח הרבה יותר. 

גם לדעתי, אבל מבחינת מספרים אין הרבה הבדל.

לצ'יקו גם היה יתרון במהירות וזה חסר לנו העונה.

8 דקות לפני, קובי השועל said:

יהיה בסדר , תהיה מכביסט .

מה זה תהיה מכביסט? אני לא אומר שזה לא אפשרי לקחת אליפות, אבל מבחינה מקצועית, אי אפשר להיות מנותקים ולהגיד שהכל סבבה ואנחנו גדולים והכי טובים בכל עמדה. זה כבר להפוך להיות "חיפאיסט"...

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

את אצילי החליף טב״ח, לא אותה סקאלה כמובן. צ׳יקו נתן מספרים כשהיה צריך, ולדעתי גם קיבלנו יותר גולים מהקישור (גולסה וריקן).

הכנפיים זאת נקודת החולשה המובהקת שלנו, זה בולט עוד יותר שיוני לא על המגרש. היעדרויות בקישור וההגנה פחות קריטיים לנו, כי העומק שלנו שם טוב, גפ מבחינת האיכות.

אה ושכחתי את מיכה מול דן ביטון שכרגע לא מוצא את עצמו בקבוצה.

מה שבעיקר פוגע בנו, כי גם אשתקד היינו גרועים מבחינה התקפית, זה החיסרון של מיכה אנחנו פשוט לא מייצרים כמעט מצבים

לא סותר את זה שהאיבוד של אצילי וצ'יקו גם פגע בנו פשוט מיכה זה ממש צועק..

כל ההשוואות האלה עם העונה שעברה לא רלוונטיות.

לכל עונה יש את הדינמיקה שלה, ובטח שאי אפשר להשוות משחקים ללא קהל למשחקים עם קהל.

זה עולם אחר.

חומר השחקנים שיש כרגע מספיק בהחלט לקחת אליפות, בטח מול יריבה פריכה כמו חיפה.

לפני1 שעה , קובי השועל said:

הכל בסדר. הלוואי אמן שניקח. הלוואי וזאת תיהיה כמו עונת 95. אני מקבל את העונת קורונה הזאת בפורפורציות. אנשים פה מדברים על שושלת של חיפה, בלי להבין/לזכור מה נדרש לשושלת לקרות. 

עדיין חושב שחיפה מייצרת מצבים בהרבה יותר קלות מאיתנו ופוחד שהסטטיסטיקה תתיישר שוב. 

56 דקות לפני, המכבייה said:

הכל בסדר. הלוואי אמן שניקח. הלוואי וזאת תיהיה כמו עונת 95. אני מקבל את העונת קורונה הזאת בפורפורציות. אנשים פה מדברים על שושלת של חיפה, בלי להבין/לזכור מה נדרש לשושלת לקרות. 

עדיין חושב שחיפה מייצרת מצבים בהרבה יותר קלות מאיתנו ופוחד שהסטטיסטיקה תתיישר שוב. 

פורפורציות?

באמת שאנשים כאן איבדו את זה לגמרי וכנראה מתגעגעים לימים שהיינו בוכים ומקללים בלי סוף. אבל אני כאן להזכיר להם מה השגנו בעונת סיוט הזאת.

- ניצחון מוחץ בצמד משחקים באלוף האלופים

- זכייה בגביע הטוטו

- ניצחון 4-0 בדרבי

- ניקנוק וסגירת פער על חיפה

- שלב פליאוף מדהים בליגת האלופות בעיקר עם הילדים בגלל הקורונה

- עליה לשלב 32 הגדולות של הליגה אירופית אחרי שלב בתים מטורף ומלא גאווה

- 2 נק' מחיפה האימתנית והדורסנית של סאן מנחם עופרי ארד ונטע לוי

חברים עכשיו ברצינות, למה תמיד ללכת על מה אין? תסתכלו איזה ילדים גודלים אצלינו כאן בבית איזה מכביזם טהור איזה גאווה.

מה שמיץ' הבין מזמן אצלינו כאן עוד לא בשלב הבנת הבסיס אבל בסוף זה יבוא.

1 hour ago, המכבייה said:

אני חושב שההתיישרות של הסטטיסטיקה היא יותר לכיוון ה(אין) מנטליות של חיפה בתוספת הכשלים שהיו לה בעונה שעברה. 

הייתה לה ריצה יפה, אבל הסגל חסר העומק והמנטליות הלוזרית שלהם היא שהשיגה אותם, ולא ההיפך. 

רודריגז לא היה בהרכב בגלל צהובים וזהו, אין להם אמצע. 

בלי רוקאביצה יהיה להם קשה יותר להבקיע (לא אומר שלא יבקיעו בכלל, אבל קשה יותר). 

אשכנזי - נפצע. גם סאן מנחם מתח שם איזה משהו. 

בקיצור, לאט לאט השחיקה של ההרכב הראשון שלהם תיתן את אותותיה גם בלי שהם יהיו באירופה (וזה לא שההרכב הראשון שלהם הוא כזה טוב מלכתחילה). 

ועל זה בעיקר בכר נפל, כי כל מה שיש להם היום - היה להם אותו הדבר לפחות אם לא יותר גם עם בלבול. 

בכר שוחט את ההרכב הראשון שלו, ועד שהוא מעלה מחליפים הם כבר שכחו איך הדשא והכדור נראים. חיפה לא דאגו להביא מחליפים ראויים, ולא רואים שום תפוקה מהספסל החלש שלהם שבקושי זוכה לדקות משחק גם ככה. 

יש אנשים שבשבילם רוטציה זאת מילה גסה אבל זה כלי נחוץ בניהול מוצלח של סגל. כמובן לא להגזים עם הרוטציות, אבל צריך לדעת להחזיק את שחקני הספסל באיזושהי מוכנות וכושר משחק. בטח בעונה מטורפת כזאת כמו בעונת הקורונה. תראה את הספסל שלנו. נכון, לא הכי איכותי, אבל עולה כל משחק, יודע מה לעשות, משחק בקשיחות ולא נותן שום הנחות ליריב. בגלל זה החזקת מעמד מול חיפה עם חצי הרכב משני, הם לא הגיעו לשום הזדמנות במשחק כשהם בהרכב מלא, אפילו לא אחת (אפילו השער שלהם היה עצמי שלנו ובכלל היה צריך להיות מבוטל עקב עבירה). זה מטורף. ואחרי חצי שעה טובה שלהם הם נעלמו כמעט לגמרי כך שבסוף המשחק אפילו הסטטיסטיקה הייתה לטובתנו. 

אני מאוד מאמין בקבוצה הזאת. לא כי אני חושב שאנחנו משחקים כדורגל איכותי, זה די ברור לכולם שזה לא קיים אצלנו העונה, לא באופן עקבי לפחות. אבל אנחנו מציגים קשיחות, אנחנו מציגים עומק, ומאז שואן לוון הגיע אז גם יציבות הגנתית וניהול סגל מוצלח יותר. ובעיקר, אני יודע שזה ישמע הכי קלישאתי שיש, מכביזם. הקבוצה הזאת מאמינה ממש כמילות השיר - עד השניה האחרונה. ולא סתם מאמינה - גם מוציאה לפועל (לרוב). 

כשגולדהאר דיבר על זה שיש משהו מיוחד בקבוצה של העונה שהוא אוהב במיוחד - על זה לדעתי הוא דיבר. כן, ירדנו ברמה, ועבר עלינו קיץ נוראי, והגיע לפה מאמן שלא התאים שפוטר אחרי כמה חודשים, וכל הבלגן של הקורונה (בעולם ואצלנו בקבוצה), והחיזוק הגיע מאוחר, ועומס מטורף גם אירופה וגם נבחרת, ושחקנים פצועים, ועדיין לא משנה מי עלה בהרכב - כולם נתנו את התחת, כולם נלחמו, מהכוכבים הגדולים ועד אחרון יושבי הספסל. גם אם קשה, גם אם זה בשיניים, ואחרי מהפכים, ושערים בתוספת הזמן. יחידה אחת גדולה מגובשת ולוחמת שנותרת את כל מה שיש לה בהתחשב בנסיבות ולא מוותרת לרגע. 

43 דקות לפני, kutomer said:

אני עדין בסוג של high מהשבוע האחרון, עונה שכבר כל כך הרבה פעמים הרגשתי שהיא אבודה פתאום חייה ובועטת, כיף להיות מכבי.

בול. אני כל חצי שעה עושה סבב בפורום ובאתרים.

4 דקות לפני, Krishi said:

אני חושב שההתיישרות של הסטטיסטיקה היא יותר לכיוון ה(אין) מנטליות של חיפה בתוספת הכשלים שהיו לה בעונה שעברה. 

הייתה לה ריצה יפה, אבל הסגל חסר העומק והמנטליות הלוזרית שלהם היא שהשיגה אותם, ולא ההיפך. 

רודריגז לא היה בהרכב בגלל צהובים וזהו, אין להם אמצע. 

בלי רוקאביצה יהיה להם קשה יותר להבקיע (לא אומר שלא יבקיעו בכלל, אבל קשה יותר). 

אשכנזי - נפצע. גם סאן מנחם מתח שם איזה משהו. 

בקיצור, לאט לאט השחיקה של ההרכב הראשון שלהם תיתן את אותותיה גם בלי שהם יהיו באירופה (וזה לא שההרכב הראשון שלהם הוא כזה טוב מלכתחילה). 

ועל זה בעיקר בכר נפל, כי כל מה שיש להם היום - היה להם אותו הדבר לפחות אם לא יותר גם עם בלבול. 

בכר שוחט את ההרכב הראשון שלו, ועד שהוא מעלה מחליפים הם כבר שכחו איך הדשא והכדור נראים. חיפה לא דאגו להביא מחליפים ראויים, ולא רואים שום תפוקה מהספסל החלש שלהם שבקושי זוכה לדקות משחק גם ככה. 

יש אנשים שבשבילם רוטציה זאת מילה גסה אבל זה כלי נחוץ בניהול מוצלח של סגל. כמובן לא להגזים עם הרוטציות, אבל צריך לדעת להחזיק את שחקני הספסל באיזושהי מוכנות וכושר משחק. בטח בעונה מטורפת כזאת כמו בעונת הקורונה. תראה את הספסל שלנו. נכון, לא הכי איכותי, אבל עולה כל משחק, יודע מה לעשות, משחק בקשיחות ולא נותן שום הנחות ליריב. בגלל זה החזקת מעמד מול חיפה עם חצי הרכב משני, הם לא הגיעו לשום הזדמנות במשחק כשהם בהרכב מלא, אפילו לא אחת (אפילו השער שלהם היה עצמי שלנו ובכלל היה צריך להיות מבוטל עקב עבירה). זה מטורף. ואחרי חצי שעה טובה שלהם הם נעלמו כמעט לגמרי כך שבסוף המשחק אפילו הסטטיסטיקה הייתה לטובתנו. 

אני מאוד מאמין בקבוצה הזאת. לא כי אני חושב שאנחנו משחקים כדורגל איכותי, זה די ברור לכולם שזה לא קיים אצלנו העונה, לא באופן עקבי לפחות. אבל אנחנו מציגים קשיחות, אנחנו מציגים עומק, ומאז שואן לוון הגיע אז גם יציבות הגנתית וניהול סגל מוצלח יותר. ובעיקר, אני יודע שזה ישמע הכי קלישאתי שיש, מכביזם. הקבוצה הזאת מאמינה ממש כמילות השיר - עד השניה האחרונה. ולא סתם מאמינה - גם מוציאה לפועל (לרוב). 

כשגולדהאר דיבר על זה שיש משהו מיוחד בקבוצה של העונה שהוא אוהב במיוחד - על זה לדעתי הוא דיבר. כן, ירדנו ברמה, ועבר עלינו קיץ נוראי, והגיע לפה מאמן שלא התאים שפוטר אחרי כמה חודשים, וכל הבלגן של הקורונה (בעולם ואצלנו בקבוצה), והחיזוק הגיע מאוחר, ועומס מטורף גם אירופה וגם נבחרת, ושחקנים פצועים, ועדיין לא משנה מי עלה בהרכב - כולם נתנו את התחת, כולם נלחמו, מהכוכבים הגדולים ועד אחרון יושבי הספסל. גם אם קשה, גם אם זה בשיניים, ואחרי מהפכים, ושערים בתוספת הזמן. יחידה אחת גדולה מגובשת ולוחמת שנותרת את כל מה שיש לה בהתחשב בנסיבות ולא מוותרת לרגע. 

אוהב אותך כרישי

27 דקות לפני, קובי השועל said:

פורפורציות?

באמת שאנשים כאן איבדו את זה לגמרי וכנראה מתגעגעים לימים שהיינו בוכים ומקללים בלי סוף. אבל אני כאן להזכיר להם מה השגנו בעונת סיוט הזאת.

- ניצחון מוחץ בצמד משחקים באלוף האלופים

- זכייה בגביע הטוטו

- ניצחון 4-0 בדרבי

- ניקנוק וסגירת פער על חיפה

- שלב פליאוף מדהים בליגת האלופות בעיקר עם הילדים בגלל הקורונה

- עליה לשלב 32 הגדולות של הליגה אירופית אחרי שלב בתים מטורף ומלא גאווה

- 2 נק' מחיפה האימתנית והדורסנית של סאן מנחם עופרי ארד ונטע לוי

חברים עכשיו ברצינות, למה תמיד ללכת על מה אין? תסתכלו איזה ילדים גודלים אצלינו כאן בבית איזה מכביזם טהור איזה גאווה.

מה שמיץ' הבין מזמן אצלינו כאן עוד לא בשלב הבנת הבסיס אבל בסוף זה יבוא.

מתחבר מאד לפסקה האחרונה ואליה גם מיטש התייחס. אנחנו במקום טוב(לא מושלם) כמועדון. אנחנו בוודאי הטובים במדינה בלייצר, לטפח, להשקיע בדור העתיד. ומיטש כל כך יסודי שהוא חיכה עד שכיבה את כל השרפות של הרוח הרעה והמנהגים הקלוקלים (כדבריו), השקיע בחלון הראווה, לקח כמה תארים ואז המערכת היתה בשלה לקבל עליה את כל הרפורמה במחלקת הנוער. ברמת השורה התחתונה, לא איבדנו שום משימה העונה וחלקן עברנו בהצלחה גדולה.