Jump to content

יתר מחזור 19

The yellow Toms

Recommended Posts

חייבים לנצל את צמד המשחקים השבוע כדי לבצע הסתערות על הפיסגה לפני הפלייאוף.

ואולי אני מתחזר- אבל כן, גם לנגוס בהפרש השערים.

לא לאבד מומנטום של ספרינט, כמו אחרי ה-3-2 על בית"ר ב- 2016.

53 דקות לפני, itan17 said:

גורדנה אנדרייטד רציני

לא מופרך להגיד גם שיחזקאל רמה מעל אלמוג, בינתיים רק אני מקווה.

אני לא אשכח את הפרצוף של גורדנה כי יש לי סיפור הזוי אבל מצחיק איתו מ2013 בערך כששיחקתי מולו לכמה דקות במגרש בשכונה והוא פעמיים לא עבר אותי והייתי עם מכנס ספורט של מכבי והוא שיחק בהפועל או בב"ש אני כבר לא זוכר ואני זוכר שהוא הסתכל על המכנס שלי וחייך כל פעם. 

הוא גם באותו משחק בעט פצצות מהשער שלו עד שהוא יצא בכמעט בכי כשכאבה לו הרגל ממשהו. 

אני רושם את זה ואני יודע שאף אחד לא יאמין כי זה באמת סיפור הזוי. אבל זה מה שקרה.

מ.ס אשדוד מרגשת בפעם הראשונה בהיסטוריה, מאז האיחוד לפני 21 שנה.

לעירוני היתה שמחה.

אבל מ.ס תמיד היתה עבשה.

אפילו בעונות של הצמרת ואירופה הם תמיד שידרו שהפנים שלהם זה דמיטרי מאקרייב.

לפני2 שעות , Chipopo said:

אזולאי וגורדנה משחקים כמו צ'אבי ואינייסטה כשהם במדים של אשדוד. אי אפשר להסביר את זה

בואנה איזה כדור אדיר אזולאיי נתן ליחזקאל בגול, וואו כדור אדיר.

59 דקות לפני, קמאנן said:

המטרונום כנראה בחוץ לפחות עד ביתר כולל. וואלה טיל, נראה אותם עכשיו.

האמת, זה נראה לא כל כך רציני.

אבל מסתפק גם בשבוע, יותר טוב מכלום.

לפני2 שעות , סלבה said:

חייב לציין שבלי קשר אלינו, אם ברק בכר מצליח להיות חתום על מפלה כזו ואובדן מוחלט של פער כזה זה דבר היסטרי ואלוהי.

לא יכול לראות את הצנון הזחוח הזה עם החוחובה והחיוך המלא בעצמו כאילו הוא דמות בלשית של אסי כהן, פוזה של מסטרמיינד עם שורה של שרלטנים מנטליים שעושים לו מצגות של נושאי חימום לדרבי וממסגרים קלישאות. מטופ 50 של 4-4-2 למועמד עתידי לנתניה. רב"ש 2 מינוס כריזמה וחביבות.

הוא באמת מאמן טוב ואם הייתה לו טיפת מודעות עצמית הוא גם היה מתקדם, אבל במקום זה הוא שם סריג גולף וממשש את הסנטר כדרך חיים.

אני אוהב אותך סלבה, מילה במילה.

הייתי מכניס איפשהו את מה שבע מה כמה, אבל חוצמזה הודעה מושלמת.

במכבי תל אביב הבהירו שהצעקות לא היו של השחקנים אלא של אנשים שהיו באזור ה-vip, ויש לציין כי הריאיון לא נערך באזור חדרי ההלבשה אלא בקומה שמעל.

נו באמת

לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

בואנה איזה כדור אדיר אזולאיי נתן ליחזקאל בגול, וואו כדור אדיר.

אזולאי ויחזקאל של אשדוד זה כרן לוי וסבע של נתניה

לפני6 שעות , סלבה said:

חייב לציין שבלי קשר אלינו, אם ברק בכר מצליח להיות חתום על מפלה כזו ואובדן מוחלט של פער כזה זה דבר היסטרי ואלוהי.

לא יכול לראות את הצנון הזחוח הזה עם החוחובה והחיוך המלא בעצמו כאילו הוא דמות בלשית של אסי כהן, פוזה של מסטרמיינד עם שורה של שרלטנים מנטליים שעושים לו מצגות של נושאי חימום לדרבי וממסגרים קלישאות. מטופ 50 של 4-4-2 למועמד עתידי לנתניה. רב"ש 2 מינוס כריזמה וחביבות.

הוא באמת מאמן טוב ואם הייתה לו טיפת מודעות עצמית הוא גם היה מתקדם, אבל במקום זה הוא שם סריג גולף וממשש את הסנטר כדרך חיים.

זה שהוא גורר אחריו לכל מקום את איתן עזריה שזה שרלטן ברמת קואצ'ר אינסטגרם מצוי - פה חשדתי 

לפני7 שעות , סלבה said:

"ממשש את הנסטר כדרך חיים" :yahoo:

סלבה אתה מדויק 

תקציב הפועל באר שבע יוכפל. יעדי הרכש הבאים: איתי שכטר ושגיב יחזקאל

אשכרה שחקנים שם קיצצו 50% ועכשיו היא הולכת לשפוך ארגזים על יחזקאל (וגם לשכטר היא תצטרך לתת שכר יפה אם יעבור לשם). וואו כמה שזה שפל

23 דקות לפני, YoniC said:

תקציב הפועל באר שבע יוכפל. יעדי הרכש הבאים: איתי שכטר ושגיב יחזקאל

אשכרה שחקנים שם קיצצו 50% ועכשיו היא הולכת לשפוך ארגזים על יחזקאל (וגם לשכטר היא תצטרך לתת שכר יפה אם יעבור לשם). וואו כמה שזה שפל

הצוענייה חולת הפרסום משתוללת.

כמו הרבה מאוד מהלכים שלה - קפריזית בטירוף. מעניין כמה יחזיק הסיבוב הנוכחי. בכל אופן, השלד הישראלי שלהם כל כך חלש, הנוער לא קיים, וחוץ מהחולה נפש, ויטור שאי אפשר לדעת כמה עוד יצליחו לסחוט ממנו, ועכשיו אלחמיד אין להם שחקנים ברמה. בלי פגיעה משוגעת בזרים בעונה הבאה לא רואה איך הם מהווים איום, גם אם מיכה ויחזקאל ילכו לשם. 

לפני6 שעות , DeepSpace said:

במכבי תל אביב הבהירו שהצעקות לא היו של השחקנים אלא של אנשים שהיו באזור ה-vip, ויש לציין כי הריאיון לא נערך באזור חדרי ההלבשה אלא בקומה שמעל.

נו באמת

על מה מדובר?

8 דקות לפני, ohadn said:

על מה מדובר?

בזמן שראיינו את וואן לוון שמעו צעקות יששש ברקע בעקבות הגול של אשדוד

מניח שהסיבה שמכבי הגיבו לזה (פרסמו וידיאו של זה באתרים כאילו זו איזה ידיעה מרעישה) זה כדי שלא יראה שמתעסקים בחיפה

לפני9 שעות , מכביזם זה בדם said:

אגב חייב לומר שכל הפחד מאצילי ברגע החתימה נראה מגוחך כרגע, אנשים כבר דיברו על שושלת ברגע שהוא חתם

בינתיים הוא יותר נזק מתועלת, מפר את האיזון שהיה להם ולא דומה לכלום. 

לפני9 שעות , קובי השועל said:

היה מישהו שראה את זה ואנשים פה צחקו. המזל שלו כרגע באמת זה שאין קהל ביציעים.

אני! אני! זה בדיוק מה שאמרתי. הוא שחקן טוב אבל הוא לא מה שהם צריכים והמזל שלו באמת שאין קהל ביציע. 

אמנם עוד מוקדם לשפוט אותו אבל זאת הייתה התחושה שלי לפני שהוא חתם. 

בכל מקרה אשדוד של רב"ש באמת מראה כדורגל יפה, לא מסתגרת, מנסה לשלוט וליזום. ניגוד גמור לכל הקבוצות האחרות בליגה הזאת. 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

שגיב יחזקאל? אתם רצינים ?

הוא שחקן שטוב לאשדוד, אין לו את האופי להצליח בקבוצה כמו מכבי, צריך באמת שחקן ברמה גבוהה 

אני פותח איתו באגף כרגע במקום בן חיים

כתבתי כאן לפני כמה חודשים שאשדוד של רב"ש מצוינת.

רן בן שמעון מאמן מצוין וחבל שהוא חירבן כשהגיע למכבי.

מאמן מצוין שהעיף מעליו את ערבובי-גרנט ומתעסק במקצוע. שאפו, ראוי להערכה.

השתדרג כמאמן. כיף לראות את אשדוד. עשה שם קבוצה מצוינת מריקושטים של קבוצות אחרות.