Jump to content

סקר פורום- בחירות 2021

AvielMaccabi4

סקר פורום- בחירות 2021  

143 members have voted

1. 1. .

• הליכוד
      24
    • תקווה חדשה
      18
    • יש עתיד
      26
    • ימינה
      18
    • הציונות הדתית ועוצמה יהודית
      7
    • העבודה
      10
    • מרצ
      6
    • שס
      0
    • יהדות התורה
      0
    • ישראל ביתנו
      9
    • הבית היהודי
      1
    • כחול לבן
      3
    • לא מצביע
      16
    • המפלגה הכלכלית
      1

Recommended Posts

בכל מקרה הדיון הזה תאורטי לחלוטין.

מעשית בבחירות האלה הצבעה ליש עתיד ולתקווה חדשה היא בעצם זהה, כי אם הם ישבו בממשלה זה יהיה רק ביחד וכל ההחלטות יתקבלו במשותף.

לפני5 שעות , קמחי said:

פעם אחרונה שבדקתי, מצביעים לרשימה ולא למועמד לראשות הממשלה.

אתה מכיר את הרשימות שבחרת בהן בעבר? או את הרשימות המקבילות?

כמובן, גם יצא לי להכיר גם באופן אישי חלק קטן מהרשימה אליה אני מצביע וגם בשאר המפלגות . 

לצערי לא מצאתי דמויות כאלו איכותיות כל מנת שאבחר ליצן מביך שלא עשה מאומה עבור מדינת ישראל חוץ מלזיין תמוח , הפלוס היחידי שלו בעולם הוא שהוא אוהד מכבי , וזה לא מספיק מבחינתי להיבחר כראש ממשלה .

אני ליכודניק במשך שנים, כך חונכתי וגדלתי.

היחידי שאני רואה בו יריב ראוי בבחירות הקרובות הוא בנט, בשל היותו אדם שהוא לא פוליטיקאי עלוב כמו יריביו לפיד סער והשאר, הוא אפילו לא משתתף במשחק המביך של רק לא ביבי . הוא משתין על זה בקלאסה, הוא היחידי שאכן מציע משהו מלבד הסלוגן העלוב ״רק לא ביבי״ , הוא בטופ 5 הפוליטיקאים העשירים במדינה , אותו לא הכסף מניע . מפלגות השמאל בישראל כיום הן מביכות ולראייה כל ״קליבר״ שהיה שם נעלם כלא היה .

ושים לב שאני בכלל לא מדבר בשפת ימין שמאל .

זה מתאים לאנשים בורים וטיפשים שצופים כל היום בערוץ 12 ומתמלאים בשנאה והרס בדיוק כמו שביבי מביך אותי עם הימין על מלא שלו .

לפיד, ועם כל הכבוד לרשימה שלו, הוא ליצן חצר, טרמפיסט, קשקשן, מונע מקנאה ושנאה ולא משיקולים טהורים ולראייה בשניה אני מקבץ לך את כל העולב שיצא מהבנאדם לאורך השנים . 

ברור שיש פה שמאל וימין. זה שהדברים לא קורים 'באותות ובמופתים'  זה לא אומר שאין תזוזה. שורה תחתונה - 600,000 ישראלים באיו"ש. זו אמירה ימנית. במשמרת של ממשלת שמאל זה לא היה קורה.

אני לא רוצה לדמיין אילו דברים בכלל יכולים לקרות במשמרת של ממשלת שמאל , לשמחתי האישית לא תהיה גם כזו , האנשים שעומדים בראשות המפלגות האלו ובטופ 10 של הרשימות של מפלגות השמאל ברובם חשוכים, בינוניים וקיצוניים ברובם מבחינתי , ולראייה הם מובכים בכל מערכת בחירות כל פעם מחדש . 

כרגע יש לכל אלו מטרה אחת והיא להפיל את ביבי. השנאה שלהם לביבי גוברת על הכל. כל השאר לא מעניין אותם . מדינת ישראל ואזרחיה לא מעניינים , עושים דאווינים זולים וכך הם נראים . זה שווה ערך להפועל, השנאה למכבי גוברת על האהדה לקבוצה שלהם. 

לפני6 שעות , קמאנן said:

דיון על ימין\שמאל הוא מביך, ומהווה את אחד הבלופים של המדינה הזאת בתקופה האחרונה. בעידן הנוכחי אין לכך שום משמעות מעשית.

הויכוח המעניין יותר או הרלוונטי יותר הוא ערכי שמרנות מול ערכי ליברליות. זה בגדול הדיון, ומעבר לזה מדובר בקשקושים שמאכילים אתכם. אנחנו רחוקים כמה שנים ממדינת גוש דן ומדינת ירושלים. בעקרון זה קורה כבר עכשיו, אבל הגבולות יתבהרו עוד יותר ככל שיעבור הזמן.

ואם אחרי מה שהקורונה כאן הציפה, האסימון הזה לא ירד למרבית האוכלוסייה, אז אין לי מה להוסיף. ככל הנראה מדובר בתוצאה של מערכת חינוך קלוקלת.

אם לצורך העניין ביבי הוא ימין, אז דווקא בתקופת הקורונה ראיתי מדיניות כלכלית יותר סוציאלית מאשר קפיטליסטית, וראיתי יותר ויתור על שטחים מאשר סיפוח שטחים. ביבי הוא אופורטוניסט, לא ימין, לא שמאל, ולא נעליים. הוא יודע לנצל סיטואציות, זה הכל. עמדתו ועמדת הליכוד בנוגע לשטחים, או בנוגע למדיניות כלכלית ואפילו המדיניות לטיפול בעזה, לוקה בחסר. אני מניח שאם נשאל אותו את השאלה הזאת נקבל תשובה מכובסת ולא ברורה.

משגעים את הציבור עם ריבוי מפלגות, שההבדל ביניהן הוא לא כזה מהותי. השיטה פה מאוד דפוקה, וזאת אחת הסיבות שהמדינה תקועה כבר 3-4 שנים.

תגובה מצויינת!

אני תומך בכל מה שנאמר פה על לפיד ואמרתי את זה גם פה וגם בכל מקום אחר יותר מפעם אחת. 

אני אבין בחירה כמעט בכל מפלגה אחרת מלבד בליצן הזה. פשוט לא ברור לי מה יש לו להציע חוץ מ"רק לא ביבי". איך הכלום ושום דבר הזה יתרום יותר למדינה שלי בדיוק. סכנה ואסון לאומי אם בטעות הוא עוד איכשהו יהפוך לראש ממשלה. אדם חסר כל כישורים של מנהיגות לא מקצועיים ולא פוליטיים ולא מדיניים.

לפני10 שעות , ת"א שלנו said:

ברור שיש פה שמאל וימין. זה שהדברים לא קורים 'באותות ובמופתים'  זה לא אומר שאין תזוזה. שורה תחתונה - 600,000 ישראלים באיו"ש. זו אמירה ימנית. במשמרת של ממשלת שמאל זה לא היה קורה.

ריבוי טבעי חבר שום קשר ל"אמירה ימנית" של הסייען טרור

אם להסתכל על בניית יחידות דיור נתניהו עומד מתחת לממוצע של אולמרט וברק ה"שמאלנים", ממוצע של 845 יחידות דיור לשנה בשנות שלטונו של נתניהו החל מ2009 לעומת ממוצע של 1140 יחידות לשנה בשנות שלטון אולמרט, וממוצע של 3,868 יחידות לשנה בשנות שלטון של אהוד ברח

retger-550x345.20201004T170717.png

וגם בגידול השנתי אפשר לראות שבקדנציות של הנוכל יש ירידה תלולה בקצב הגידול השנתי באיו"ש

iosne.png

GRAPH5-1024x522.jpg

איך מכריעים בין הזיקה האידאולוגית לליכוד כתנועה וההערכה הרבה לרבים מחברי הכנסת בה, לבין הצבעה טקטית לציונית הדתית?

לפני10 שעות , NewGeneration said:

ריבוי טבעי חבר שום קשר ל"אמירה ימנית" של הסייען טרור

אם להסתכל על בניית יחידות דיור נתניהו עומד מתחת לממוצע של אולמרט וברק ה"שמאלנים", ממוצע של 845 יחידות דיור לשנה בשנות שלטונו של נתניהו החל מ2009 לעומת ממוצע של 1140 יחידות לשנה בשנות שלטון אולמרט, וממוצע של 3,868 יחידות לשנה בשנות שלטון של אהוד ברח

retger-550x345.20201004T170717.png

וגם בגידול השנתי אפשר לראות שבקדנציות של הנוכל יש ירידה תלולה בקצב הגידול השנתי באיו"ש

iosne.png

GRAPH5-1024x522.jpg

זאת דוגמה מצויינת לאופן שבו ניתן לשקר בעזרת סטטיסטיקה

אבל ביבי אמר שהוא ימין על מלא!

אם מישהו חשב שמשהו ישתנה אחרי שנה של קורונה...

״הבלוק חוזר: נתניהו מחתים את ראשי המפלגות שתומכות בו על מסמך נאמנות״.

47 דקות לפני, שי123 said:

אבל ביבי אמר שהוא ימין על מלא!

אם מישהו חשב שמשהו ישתנה אחרי שנה של קורונה...

״הבלוק חוזר: נתניהו מחתים את ראשי המפלגות שתומכות בו על מסמך נאמנות״.

א. איך זה סותר את הימין על מלא?

ב. כל המפלגות למעט החרדים וסמוטריץ' הכריזו חרם עליו, למה ציפית? 

לפני9 שעות , Dandelion said:

איך מכריעים בין הזיקה האידאולוגית לליכוד כתנועה וההערכה הרבה לרבים מחברי הכנסת בה, לבין הצבעה טקטית לציונית הדתית?

הולכים על הציונות הדתית, שימשכו את הליכוד קצת יותר לכיוונים נורמלים, וגם תוספת של 4 מנדטים לפחות לגוש. 

קרישי צודק הנוכל חייב את סמרטוט סמוטריץ' מעל אחוז החסימה בשביל הסיכוי הקטנטן שהוא עוד איכשהו יצליח לגרד את ה57-58 מנדטים בגוש שמשם אפשר למרוח כמה חודשים בניסיון לחפש עריקים(פעם אחרונה זה עבד לו), בלי סמרטוט סמוטריץ' בפנים הגוש נופל ב2 מנדטים פחות(3-4 מנדטים מתחלקים חצי חצי בין שני הגושים) ואז זה באמת גיים אובר וסרבל כתום

לכן מצביעי-נאמני הנוכל אם היו חכמים היו נוהגים כמו קרישי מצביעים טקטית לסמוטריץ', אבל אני בטוח שרובם המוחלט לא כזה חכם ומצביע ישר מחל בלי לחשוב פעמיים, וגם אם חשב על זה פעמיים עדיין יצביע פתק מחל כי זה כמו קוד גנטי במוח שלהם שלא מאפשר להם להצביע פתק אחר לא משנה מה הנסיבות

יהיה מעניין לעקוב אחרי הניסיונות הנואשים של הנוכל להעביר את סמוטריץ', אם ירגיש בסכנה כשיתחילו לדלוף המדגמים אני לא פוסל תרחיש שהנואש יתחיל להמריץ ביביסטים בשעה האחרונה לסגירת הקלפיות להצביע לסמוטריץ'