Jump to content

סקר פורום- בחירות 2021

AvielMaccabi4

סקר פורום- בחירות 2021  

143 members have voted

1. 1. .

• הליכוד
      24
    • תקווה חדשה
      18
    • יש עתיד
      26
    • ימינה
      18
    • הציונות הדתית ועוצמה יהודית
      7
    • העבודה
      10
    • מרצ
      6
    • שס
      0
    • יהדות התורה
      0
    • ישראל ביתנו
      9
    • הבית היהודי
      1
    • כחול לבן
      3
    • לא מצביע
      16
    • המפלגה הכלכלית
      1

Recommended Posts

לפני5 שעות , חבסוס said:

תוצאות הסקר הקודם: 

20210204_113210.jpg

מצחיק איך כל כך הרבה הצביעו לכחול לבן והיום הם עם מצביע אחד פה.

עכשיו אנשי הרק לא ביבי עברו לסער וכנראה יקרה בדיוק אותו דבר. 

לא מבין את הקטע בלהצביע למפלגה שלא מאמינים בה רק בשביל שמישהו אחר יבחר/לא יבחר.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

מעניין אותי החבר'ה שמעוניינים להצביע לגדעון סער. למה אתם בכיוון של סער? מה מושך אתכם להצביע לו?

אתם לא חושבים שהמדינה שלנו צריכה דווקא עכשיו אנשים שהם פרגמטיים, ביצועיסטים שקורעים את התחת בשביל כלל הציבור ולא יורים סיסמאות? מה הוא עשה בתקופת הקורונה למען הציבור? אשמח לדעת. באמת. כרגע הוא על תקן הפרשן מהצד ולא עשה בשנה האחרונה שום דבר למען הציבור פרט לדיבורים.

אני בספק ענק אם גדעון סער לא יישב עם ביבי. בחייאת ראבק, אם היה מקבל תפקיד משמעותי בממשלה היה נשאר שם כמו גדול. אתם זוכרים שבני גנץ אמר לפני הבחירות שהוא לא ישב עם ביבי? אני מציע לא להאמין למה שאומרים לפני הבחירות אלא אחרי.

ולפיד? אני מבין לגמרי למה הוא לא נכנס לממשלה - הוא איבד את היכולת שלו להיות ראש ממשלה אחרי שהוא ויתר על החלוקה עם גנץ ולכן לא היה לו אינטרס גדול להיכנס לממשלה בקונסטלציה הנוכחית. לו היו מבטיחים לו (גם כן הבטחה, זה ביבי כן?) שהוא יהיה ראש ממשלה חליפי, הוא לא היה נכנס לממשלה לדעתכם? היה מפסיד את ההזדמנות שהוא חיכה לה עשרות שנים? כולנו יודעים שהיה נכנס בכל הכוח. 

זה אולי ישמע מוזר. לגמרי מוזר. אבל בעיניי גם הציבור השמאלני צריך להצביע לבנט. יש פה ביצועיסט ברמות הכי גבוהות, מוכשר בצורה בלתי רגילה, שיכול להוציא את המדינה שלנו מהבוץ.

בלי הרבה סיסמאות אלא עם הרבה מאוד פרקטיקה ויכולת ביצוע גבוהה. הוא לא משלה אף אחד אם הוא יכנס או לא יכנס עם ביבי כי הוא מספיק הגון לשדר לציבור שמי אומר א' בערב בחירות יכול לעשות הפוך ביום אחרי. באמת הכל לגיטימי, אבל למדינת ישראל צריכים אנשים ביצועיסטים, ערכיים, ישרים, שטובת הציבור מעניינת אותם ובואו - הוא לא הולך לקדם אג'נדה ביטחונית ימנית. לא בקדנציה הזאת. הקדנציה הזאת צריכה להיות מבוססת על מי יכול להיות משמעותי יותר בקורונה. בנט הוא ללא ספק המוביל בזה.

(דרך אגב גם עופר שלח כזה רק מהצד השני)

כל מילה שרשמת פה היא דעה אישית שלך ולא ניתוח אובייקטיבי של כל אחת מהאפשרויות.

לדעתי בנט בעיקר חזק בדיבורים.

חוץ מקידום הדתה במערכת החינוך לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד,

12 דקות לפני, שי123 said:

כל מילה שרשמת פה היא דעה אישית שלך ולא ניתוח אובייקטיבי של כל אחת מהאפשרויות.

לדעתי בנט בעיקר חזק בדיבורים.

חוץ מקידום הדתה במערכת החינוך לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד,

ברור שזו דעתי האישית. אבל כדי שזה יהפוך להיות סובייקטיבי ולא אובייקטיבי אני אשמח אם תראה לי עוד ביצועיסטים מוכשרים כמו בנט שממש עשו הלכה למעשה ולא רק דיברו. 

בנוגע להדתה - אתה מבין שזה לא בדיוק נכון מה שכתבת ושזה אחלה סיסמא לנגח אותו? על איזה הדתה אתה מדבר נשמה שלי? במקסימום קידם את הדת של מורי ה5 יחידות מתמטיקה.

חולדאי ושלח פרשו. אפשר לעדכן בסקר. 

ולנושא-אני עדיין מתלבט בין הליכוד לימינה. 

אם היה סיכוי סביר שזליכה יעבור ויקבל אחכ תפקיד משמעותי יש מצב שהייתי נותן לו את הקול שלי אבל זה נראה די תלוש מהמציאות 

45 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

חולדאי ושלח פרשו. אפשר לעדכן בסקר. 

ולנושא-אני עדיין מתלבט בין הליכוד לימינה. 

אם היה סיכוי סביר שזליכה יעבור ויקבל אחכ תפקיד משמעותי יש מצב שהייתי נותן לו את הקול שלי אבל זה נראה די תלוש מהמציאות 

עדיף להצביע לקוף מקוק עם מצילתיים מאשר לזליכה. שרלטן מקצועי.

כנראה ימינה, אולי תקווה חדשה. לא יודע.

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

מעניין אותי החבר'ה שמעוניינים להצביע לגדעון סער. למה אתם בכיוון של סער? מה מושך אתכם להצביע לו?

אתם לא חושבים שהמדינה שלנו צריכה דווקא עכשיו אנשים שהם פרגמטיים, ביצועיסטים שקורעים את התחת בשביל כלל הציבור ולא יורים סיסמאות? מה הוא עשה בתקופת הקורונה למען הציבור? אשמח לדעת. באמת. כרגע הוא על תקן הפרשן מהצד ולא עשה בשנה האחרונה שום דבר למען הציבור פרט לדיבורים.

אני בספק ענק אם גדעון סער לא יישב עם ביבי. בחייאת ראבק, אם היה מקבל תפקיד משמעותי בממשלה היה נשאר שם כמו גדול. אתם זוכרים שבני גנץ אמר לפני הבחירות שהוא לא ישב עם ביבי? אני מציע לא להאמין למה שאומרים לפני הבחירות אלא אחרי.

ולפיד? אני מבין לגמרי למה הוא לא נכנס לממשלה - הוא איבד את היכולת שלו להיות ראש ממשלה אחרי שהוא ויתר על החלוקה עם גנץ ולכן לא היה לו אינטרס גדול להיכנס לממשלה בקונסטלציה הנוכחית. לו היו מבטיחים לו (גם כן הבטחה, זה ביבי כן?) שהוא יהיה ראש ממשלה חליפי, הוא לא היה נכנס לממשלה לדעתכם? היה מפסיד את ההזדמנות שהוא חיכה לה עשרות שנים? כולנו יודעים שהיה נכנס בכל הכוח. 

זה אולי ישמע מוזר. לגמרי מוזר. אבל בעיניי גם הציבור השמאלני צריך להצביע לבנט. יש פה ביצועיסט ברמות הכי גבוהות, מוכשר בצורה בלתי רגילה, שיכול להוציא את המדינה שלנו מהבוץ.

בלי הרבה סיסמאות אלא עם הרבה מאוד פרקטיקה ויכולת ביצוע גבוהה. הוא לא משלה אף אחד אם הוא יכנס או לא יכנס עם ביבי כי הוא מספיק הגון לשדר לציבור שמי אומר א' בערב בחירות יכול לעשות הפוך ביום אחרי. באמת הכל לגיטימי, אבל למדינת ישראל צריכים אנשים ביצועיסטים, ערכיים, ישרים, שטובת הציבור מעניינת אותם ובואו - הוא לא הולך לקדם אג'נדה ביטחונית ימנית. לא בקדנציה הזאת. הקדנציה הזאת צריכה להיות מבוססת על מי יכול להיות משמעותי יותר בקורונה. בנט הוא ללא ספק המוביל בזה.

אני מתלבט בין סער לבנט, עוד לא החלטתי. שניהם ראויים מבחינתי.

21 דקות לפני, סלבה said:

עדיף להצביע לקוף מקוק עם מצילתיים מאשר לזליכה. שרלטן מקצועי.

כנראה ימינה, אולי תקווה חדשה. לא יודע.

זליכה בהחלט שרלטן. ממליץ לעקוב אחרי עומר מואב באופן כללי ולשמוע מה הוא אומר עליו (עומר מואב בטופ 5 כלכלנים בעולם ואני עוקב אחריו המון זמן- הוא אובייקטיבי ומבקר עניינית) כנראה שגם אבחר ימינה או תקווה חדשה, רק קשה לי עם האי וודאות אם ביבי יילך עם הגוש חוסם של ביבי או לא.

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

בנט כאינדיבידואל הוא אחלה, באמת אבל הוא לא יהיה רוה"מ ויגיע כעסקת חבילה עם ביבי והחרדים

אני חושב שצריך לעשות פה ניקוי אורוות לא קטן

סער לא עשה הרבה כי ביבי קיצץ לו את הכנפיים(כמו שהוא עושה לכל איום מהבית)

בנט גם לא עשה הרבה בקורונה אלא בעיקר דיבר (לא שהוא היה יכול לעשות יותר מידי)

25 דקות לפני, Krishi said:

נראה שהפעם נלך על סמוטריץ'

אשמח להסבר אחי, אם תהיה מוכן. אני מבין מקריאה של הדעה שלך פה שאתה ימני, אבל בטח לא אחד שירצה מפלגה דתית מובהקת שעומדת על האינטרסים הדתיים שלה כמו מפלגה בראשות סמוטריץ'.

מה העניין?

גם אני מתלבט בין סער לבנט. 

מצד אחד בנט יוצא בצורה תקיפה נגד מה שקורה במגזר החרדי, גם בקשר להפרות קורונה וגם בצורך לשלב אותם במשק. סער שותק כמו דג אז אפשר להבין שאיתו שינוי לא יהיה בכיוון הזה. בנוסף בנט נראה באמת ביצועיסט שבא לעבוד ולכן שווה לתת לו צ'אנס.

מצד שני סער פוליטיקאי יותר מושחז ואין מה לעשות זה חשוב. בנט תחת ביבי הושפל פעם אחר פעם (כמו עם האולטימטום שלא היה באמת אולטימטום). אני תופס מסער בנאדם ברמה גבוהה.

הנטייה כרגע לבנט.

19 דקות לפני, Zizou said:

גם אני מתלבט בין סער לבנט. 

מצד אחד בנט יוצא בצורה תקיפה נגד מה שקורה במגזר החרדי, גם בקשר להפרות קורונה וגם בצורך לשלב אותם במשק. סער שותק כמו דג אז אפשר להבין שאיתו שינוי לא יהיה בכיוון הזה. בנוסף בנט נראה באמת ביצועיסט שבא לעבוד ולכן שווה לתת לו צ'אנס.

מצד שני סער פוליטיקאי יותר מושחז ואין מה לעשות זה חשוב. בנט תחת ביבי הושפל פעם אחר פעם (כמו עם האולטימטום שלא היה באמת אולטימטום). אני תופס מסער בנאדם ברמה גבוהה.

הנטייה כרגע לבנט.

לא בטוח שסער יותר מושחז מבנט. בכלל לא. קשה להיות דומיננטים ליד ביבי. כולם הופכים לצל שלו. 

ניצחון יפה לבנט על ביבי דרך אגב

https://www.ynet.co.il/news/article/SyzUBCYld#autoplay

לפני10 שעות , Emmanuel said:

אני באמת חושב שאיך שהמדינה שלנו מתנהלת כרגע, כל האופציות המונחות על השולחן הן עדיפות. הקואליציה האפשרית היחידה של ביבי היא: ליכוד, חרדים, סמוטריץ-בן גביר (אם יעברו), וכמובן הוא תלוי בימינה. בתקווה שבנט לא יתקפל זה משאיר את ביבי משותק. במקרה וכן תקום ממשלה זה אלוהים יישמור.

יתקפל על מה?

1 hour ago, avich15 said:

אשמח להסבר אחי, אם תהיה מוכן. אני מבין מקריאה של הדעה שלך פה שאתה ימני, אבל בטח לא אחד שירצה מפלגה דתית מובהקת שעומדת על האינטרסים הדתיים שלה כמו מפלגה בראשות סמוטריץ'.

מה העניין?

אמנם אני פחות מתחבר למשנה הדתית, אבל יש לנו מטרות משותפות מסויימות. בהיעדר מפלגה ימנית חילונית אמיתית עם זיקה לארץ ולמסורת שלנו עם אישים שבאמת פועלים נגד הרפיסות שלנו נגד האויב ונגד הטרור הערבי, ובעד ההתיישבות, ונגד החונטה המשפטית, אנשים ערכיים לדעתי שבאמת שמים את המדינה לפני הכל ומייצגים ציבור שהרבה ממנו תורם למדינה ומתנדב ועוזר בשלל תחומים וברווחה. ובאופן כללי אני מאוד מעריך את סמוטריץ'.

מעבר לזה, קול לסמוטריץ' יעזור לביבי להישאר בראשות הממשלה ולמשוך את הממשלה לכיוון ימני ולאומי יותר. חשוב מאוד שהציונות הדתית יעברו את אחוז החסימה. 

29 דקות לפני, ת"א שלנו said:

לא בטוח שסער יותר מושחז מבנט. בכלל לא. קשה להיות דומיננטים ליד ביבי. כולם הופכים לצל שלו. 

ניצחון יפה לבנט על ביבי דרך אגב

https://www.ynet.co.il/news/article/SyzUBCYld#autoplay

כי הם כולם טמבלים.

יש מישהו אחד שיכול להתגבר על נתניהו, והוא נמצא בליכוד.

קוראים לו אמיר אוחנה.

ואני מאמין שלשני קוראים כוכבי.

גנץ, לפיד, סער, בנט חלשים מבחינה מנהיגותית.

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

ברור שזו דעתי האישית. אבל כדי שזה יהפוך להיות סובייקטיבי ולא אובייקטיבי אני אשמח אם תראה לי עוד ביצועיסטים מוכשרים כמו בנט שממש עשו הלכה למעשה ולא רק דיברו. 

בנוגע להדתה - אתה מבין שזה לא בדיוק נכון מה שכתבת ושזה אחלה סיסמא לנגח אותו? על איזה הדתה אתה מדבר נשמה שלי? במקסימום קידם את הדת של מורי ה5 יחידות מתמטיקה.

בוא תראה לי איזה דברים משמעותיים בנט עשה.

אני שומע את בנט משבח את עצמו ללא הפסקה על כמה שהוא עשה, בזמן שבמציאות ביבי לא נתן לו לעשות כלום.

הוא בעיקר חזק בדיבורים ובתשבוחות לעצמו (למד מהמאסטר ביבי).

בנט לא המציא את ההדתה במערכת החינוך, אבל בהחלט קידם אותה:

https://www.hiloni.org.il/ריכוז-דוגמאות-הדתה-לפי-נושאים

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

מצחיק איך כל כך הרבה הצביעו לכחול לבן והיום הם עם מצביע אחד פה.

עכשיו אנשי הרק לא ביבי עברו לסער וכנראה יקרה בדיוק אותו דבר. 

לא מבין את הקטע בלהצביע למפלגה שלא מאמינים בה רק בשביל שמישהו אחר יבחר/לא יבחר.

לדעתי את גנץ הריצו כמו שהריצו את גיימסטופ.

למרות שהיה רמטכ"ל, האדם כשל בראיונותיו, לא הציג בטחון, לא מנהיגות ולא כלום. על אשכנזי בכלל אין לי מה להגיד, הבן אדם נעלם, כמו רוח רפאים.

לפני11 שעות , ת"א שלנו said:

מובן לגמרי. מה השיקולים?

אני רוצה ממשלה חילונית, כלומר מישהו שלא ייכנס לקואליציה תחת ביבי חרדים

למען האמת לא רואה את זה קורה כרגע, מקווה שיהיו בחירות נוספות בספטמבר.

לא חושב שיהיו עוד בחירות. לדעתי יוכרע הפעם. היחידי שנותן לו סיכוי להרכיב ממשלה זה סער רק כי יש לו יחסים טובים עם החרדים ואם יביא הרבה מנדטים אז אולי יצליח למשוך אותם מביבי

45 דקות לפני, DoW said:

אני רוצה ממשלה חילונית, כלומר מישהו שלא ייכנס לקואליציה תחת ביבי חרדים

למען האמת לא רואה את זה קורה כרגע, מקווה שיהיו בחירות נוספות בספטמבר.

מה קורה בספטמבר?