Jump to content

סקר פורום- בחירות 2021

AvielMaccabi4

סקר פורום- בחירות 2021  

143 members have voted

1. 1. .

• הליכוד
      24
    • תקווה חדשה
      18
    • יש עתיד
      26
    • ימינה
      18
    • הציונות הדתית ועוצמה יהודית
      7
    • העבודה
      10
    • מרצ
      6
    • שס
      0
    • יהדות התורה
      0
    • ישראל ביתנו
      9
    • הבית היהודי
      1
    • כחול לבן
      3
    • לא מצביע
      16
    • המפלגה הכלכלית
      1

Recommended Posts

30 דקות לפני, Krishi said:

אה ואין פה אופציית "הפועל זונה"

גם אין יצוג למגזר שתמיד מקבל הצבעה אחת מהליצן התורן

אם הייתי מצביע כנראה הייתי תומך באפרת רייטן כי אני די מסכים איתה בגדול

לפני2 שעות , Krishi said:

הייתי מחכה טיפה עד שהרשימות יסגרו באופן סופי. יש עוד מקום לשינויים

מחר נסגרות הרשימות וחוץ מהצטרפות של הבית היהודי לאיחוד לא צפוי משהו משמעותי לדעתי.

אם כמה שאני לא מחבב את ביבי, אף מנהיג אחר משום צד לא היה מצליח לדאוג לחיבורים כאלה, כולם מורידים מהאגו בשביל המערכה, מדהים. 

מה שמעניין אותי אם פשוט כולם גרועים ובגלל זה אף אחד לא מצליח להיתפס כמתחרה רציני בעיניי רוב הציבור,

או שהוא פשוט דומיננטי בצורה מטורפת ובגלל זה אף אחד לא מצליח למנף את עצמו. לפיד אולי יכל להיות שם אם לא היה מזגזג 5 פעמים בשנה מימין לשמאל.

אם אני צריך להמר לא יהיה פה ראש ממשלה אחר עד שהוא יפרוש/יורשע. 

נכון, כנראה שכולם יישבו עם החרדים ויש פער בין א׳ לב׳ אבל כל פתק שתשימו שהוא לא הגוש חוסם לא ייתן להם כח כמו עכשיו ויד לסחטנות כמו עכשיו. לא תצביעו- עוד קול לחרדים. מי שרואה את ההפרות וזה מפריע לו, שישקול את לא להצביע שוב

1 דקה לפני, Emmanuel said:

נכון, כנראה שכולם יישבו עם החרדים ויש פער בין א׳ לב׳ אבל כל פתק שתשימו שהוא לא הגוש חוסם לא ייתן להם כח כמו עכשיו ויד לסחטנות כמו עכשיו. לא תצביעו- עוד קול לחרדים. מי שרואה את ההפרות וזה מפריע לו, שישקול את לא להצביע שוב

אני כרגע 90% שם פתק לבן, באמת שאין לי למי להצביע. ציפיתי מסער להרבה יותר מ"רק לא ביבי" והבטחות ללגליזציה.

3 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

אני כרגע 90% שם פתק לבן, באמת שאין לי למי להצביע. ציפיתי מסער להרבה יותר מ"רק לא ביבי" והבטחות ללגליזציה.

אני באמת חושב שאיך שהמדינה שלנו מתנהלת כרגע, כל האופציות המונחות על השולחן הן עדיפות. הקואליציה האפשרית היחידה של ביבי היא: ליכוד, חרדים, סמוטריץ-בן גביר (אם יעברו), וכמובן הוא תלוי בימינה. בתקווה שבנט לא יתקפל זה משאיר את ביבי משותק. במקרה וכן תקום ממשלה זה אלוהים יישמור.

4 דקות לפני, Emmanuel said:

אני באמת חושב שאיך שהמדינה שלנו מתנהלת כרגע, כל האופציות המונחות על השולחן הן עדיפות. הקואליציה האפשרית היחידה של ביבי היא: ליכוד, חרדים, סמוטריץ-בן גביר (אם יעברו), וכמובן הוא תלוי בימינה. בתקווה שבנט לא יתקפל זה משאיר את ביבי משותק. במקרה וכן תקום ממשלה זה אלוהים יישמור.

אם הם באמת יגיעו ל-61, לא יפתיע אותי בכלל שתצטרף לקואליציה כל מפלגה אחרת בטענה שהיא "מצילה את הדמוקרטיה", פרט ללפיד, ליברמן והמשותפת.

לפני4 שעות , פראנק_רייקארד said:

אם כמה שאני לא מחבב את ביבי, אף מנהיג אחר משום צד לא היה מצליח לדאוג לחיבורים כאלה, כולם מורידים מהאגו בשביל המערכה, מדהים. 

מה שמעניין אותי אם פשוט כולם גרועים ובגלל זה אף אחד לא מצליח להיתפס כמתחרה רציני בעיניי רוב הציבור,

או שהוא פשוט דומיננטי בצורה מטורפת ובגלל זה אף אחד לא מצליח למנף את עצמו. לפיד אולי יכל להיות שם אם לא היה מזגזג 5 פעמים בשנה מימין לשמאל.

אם אני צריך להמר לא יהיה פה ראש ממשלה אחר עד שהוא יפרוש/יורשע. 

מכבי קבוצה בינונית, הליגה חלשה

מעניין אותי החבר'ה שמעוניינים להצביע לגדעון סער. למה אתם בכיוון של סער? מה מושך אתכם להצביע לו?

אתם לא חושבים שהמדינה שלנו צריכה דווקא עכשיו אנשים שהם פרגמטיים, ביצועיסטים שקורעים את התחת בשביל כלל הציבור ולא יורים סיסמאות? מה הוא עשה בתקופת הקורונה למען הציבור? אשמח לדעת. באמת. כרגע הוא על תקן הפרשן מהצד ולא עשה בשנה האחרונה שום דבר למען הציבור פרט לדיבורים.

אני בספק ענק אם גדעון סער לא יישב עם ביבי. בחייאת ראבק, אם היה מקבל תפקיד משמעותי בממשלה היה נשאר שם כמו גדול. אתם זוכרים שבני גנץ אמר לפני הבחירות שהוא לא ישב עם ביבי? אני מציע לא להאמין למה שאומרים לפני הבחירות אלא אחרי.

ולפיד? אני מבין לגמרי למה הוא לא נכנס לממשלה - הוא איבד את היכולת שלו להיות ראש ממשלה אחרי שהוא ויתר על החלוקה עם גנץ ולכן לא היה לו אינטרס גדול להיכנס לממשלה בקונסטלציה הנוכחית. לו היו מבטיחים לו (גם כן הבטחה, זה ביבי כן?) שהוא יהיה ראש ממשלה חליפי, הוא לא היה נכנס לממשלה לדעתכם? היה מפסיד את ההזדמנות שהוא חיכה לה עשרות שנים? כולנו יודעים שהיה נכנס בכל הכוח. 

זה אולי ישמע מוזר. לגמרי מוזר. אבל בעיניי גם הציבור השמאלני צריך להצביע לבנט. יש פה ביצועיסט ברמות הכי גבוהות, מוכשר בצורה בלתי רגילה, שיכול להוציא את המדינה שלנו מהבוץ.

בלי הרבה סיסמאות אלא עם הרבה מאוד פרקטיקה ויכולת ביצוע גבוהה. הוא לא משלה אף אחד אם הוא יכנס או לא יכנס עם ביבי כי הוא מספיק הגון לשדר לציבור שמי אומר א' בערב בחירות יכול לעשות הפוך ביום אחרי. באמת הכל לגיטימי, אבל למדינת ישראל צריכים אנשים ביצועיסטים, ערכיים, ישרים, שטובת הציבור מעניינת אותם ובואו - הוא לא הולך לקדם אג'נדה ביטחונית ימנית. לא בקדנציה הזאת. הקדנציה הזאת צריכה להיות מבוססת על מי יכול להיות משמעותי יותר בקורונה. בנט הוא ללא ספק המוביל בזה.

(דרך אגב גם עופר שלח כזה רק מהצד השני)