Jump to content

צוות השידור היום ובכלל

Recommended Posts

אם יש דבר אחד שגורם לי לא לצפות בטלויזיה וללכת לאיצטדיון זה צוות השידור.

אני בחודשים האחרונים שם את המשחק או על מיוט או על שקט מאוד, לא רואה שום צורך לשמוע צוות שידור ו/או לשמוע סאונד של קהל כשאין , בטח שזה מלווה בהקלטות של שריקות של שופטים.

תנסו, לא תתחרטו, אין לכם באמת צורך לשמוע סאונד מזויף ושדרנים מעצבנים.

לא יודע לגבי השידור עצמו כי אני רואה את המשחק על מיוט אבל עומרי אפק פשוט בלתי נסבל. בלי קשר לחוסר מושג/אנטי, יש לו טון דיבור של מתלונן מתבכיין כזה, של מסכן.

וסתם דוגמה כי בתקצירים כן יוצא לי לשמוע אותו - במשחק מול נתניה בבישול של טננבאום לדור, אתה רואה שיש פה כדור גדול של דניאל ויכול להיות פה מצב לגול, אז במקום לתת לשדר לשדר הוא חייב להתפרץ ושוב בקטע שלילי ומתלונן "מה ואן דר קאפ עושה, מה ואן דר קאפ עושה??". נשמע כמו אוהד נתניה שעומד ביציע ורואה את זה. בלי קשר למכבי/לא, הוא תמיד שלילי ומתלונן. צנון.

לא יודע אם רק אני שמתי לב לזה, או שאולי פספסתי משהו או שמעתי לא נכון,

אבל בפנדל שהיה על גולסה, בהילוך האחרון שהראו אפק אמר לפני שהראו "אם לויטה לא נגע בכדור זה פנדל" ואז כשהראו את המהלך "כן, גולסה הוא זה שנוגח את הכדור".

שפיכלר בתגובה: "אני מסכים איתך אין פה פנדל"

מה?

35 דקות לפני, עמית ר said:

לא יודע אם רק אני שמתי לב לזה, או שאולי פספסתי משהו או שמעתי לא נכון,

אבל בפנדל שהיה על גולסה, בהילוך האחרון שהראו אפק אמר לפני שהראו "אם לויטה לא נגע בכדור זה פנדל" ואז כשהראו את המהלך "כן, גולסה הוא זה שנוגח את הכדור".

שפיכלר בתגובה: "אני מסכים איתך אין פה פנדל"

מה?

כן זה היה הזוי

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

לא יודע איך אפק הקוקסינל בכיין הזה היה כדורגלן בכיר  בישראל, יושב עליו שחקן כדוריד על ההומו הזה, חנון מסכן

מה כדוריד? בכדוריד משחקים חיות אדם, הוא היה הופך לבאנר על הפרקט תוך שניה

חייב להגיד שעד השנה (או אולי לקראת סוף שנה שעברה) דווקא מאוד אהבתי את אפק וחשבתי שהוא שינוי מרענן מכל הגועל שיש פה.

אבל כנראה למד מהר מאוד מהגועל שלצידו

לפני5 שעות , LL6 said:

זאת כבר עונה שישית שעמיחי משדר את המשחק המרכזי (לצידו היו במשך השנים איוניר, בוני ועומרי) ובאמת מעבר לזה שלדעתי הוא שדר לא טוב הוא גם בלתי נסבל ומאוס.

חאלס כל הליגה כבר מיצתה אותו שירעננו גם ככה כל הקהל רואה את המשחק בבית. באמת סבל  

שידר אותנו כבר בעונת פאקו אז לפחות שביעית 

הלוואי ישדר את הנבחרת באהדה כמו שמשדר את היריבות שלנו 

בגולים שלנו התגובה הראשונית של עמיחי זה באסה, אני לא רואה משחקים אחרים שלו, אבל כשאנחנו שמים גול הבנאדם אשכרה מבואס. 

לעומת זאת אתמול הייתה איזה הרמה של ב"ש שבכלל לא הגיעה לשחקן שלהם והוא התלהב כמו אוהד ביציע. 

צריך להגיד את האמת ועד הסוף. זה לא רק עמיחי שפילגר ועומרי אפק אלא זה כל ערוץ הספורט.

קיבלו הזדמנות חסרת תקדים, אין צופים ביציע, כולם מול המסכים והם מתעקשים להמאיס את השידור על הצופים.

בימוי לא טוב, צוות גרוע, שדרים ופרשנים בשקל, הילוכים חוזרים על דברים לא רלוונטים במקום מהלכים רלוונטים, כמו לוהי טהא אתמול.

שדר קווים אחד, באמת? עד לשם הגעתם? שדר קווים שלא דובר אנגלית ובמחצית נותן את מה שקרה בשני חדרי ההלבשה, באמת? מה הוא קספר שהוא מסוגל להיות ב2 מקומות במקביל?

ערוץ הספורט פספס הזדמנות, נעזוב את זה שאין שידורי ספורט בערוץ אלא שלל שידורים חוזרים וסרטי רוקי, הערוץ מתעקש לחרב את המוצר וכאן מנהלת הליגה צריכה להתערב.

בכל 10 שניות יש מקבץ של 10 פרסומות בתחתית המסך שמפריעה לראות כדורגל ומכסה חצי מסך, זאת בושה והמנהלת צריכה להתערב. גרוע. פשוט גרוע.

אני מתחיל את המשחק תמיד בווליום 14 וכבר אחרי כמה דקות אני בווליום 3 רק כדי לשמוע את המשרוקית.

זה בלתי נסבל. שיביאו לנו את הזקן של הליגה הסינית או את השדרנים של one 

1 hour ago, שמש צהובה said:

אני מתחיל את המשחק תמיד בווליום 14 וכבר אחרי כמה דקות אני בווליום 3 רק כדי לשמוע את המשרוקית.

זה בלתי נסבל. שיביאו לנו את הזקן של הליגה הסינית או את השדרנים של one 

גם את זה הכושלים האלה חירבו עם שריקות שנשמעות מהסאונד שהם הדביקו.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

גם את זה הכושלים האלה חירבו עם שריקות שנשמעות מהסאונד שהם הדביקו.

האמת נכון, מתסכל.

מחכה כבר שנחזור למגרש ולא נצטרך לשמוע אותם.

4 דקות לפני, מביך said:

"מכבי תל אביב לא צריכה לשחק כדורגל גדול"

אמר שניה אחרי שחוזז זרק שחקן של בש, העביר רוחב ובישל לטבח שער ענק.

פה השתקתי.

אם זה היה מהלך של חזיזה... 

זה אולי אחד הכאבים היותר גדולים של לא להיות באצטדיון. אני מתחיל להתעצבן 10 דקות לפני שהמשחק מתחיל איך שאני רואה את שניהם על המסך 

צוות השדרים, הבימוי, הפרי גיים עם הלוח המביך, הפרסומות בזמן המשחק. חירבו לחלוטין את המוצר.

מה כבר אפשר לצפות מערוץ שמעסיק ומקדם את רז זהבי והכתב הבכיר שלהם זה פשכצקי, מחפשים רק את הלכלוך והרכילות.

שיחזירו אותנו כבר.

לפני2 שעות , Insigne said:

צריך להגיד את האמת ועד הסוף. זה לא רק עמיחי שפילגר ועומרי אפק אלא זה כל ערוץ הספורט.

קיבלו הזדמנות חסרת תקדים, אין צופים ביציע, כולם מול המסכים והם מתעקשים להמאיס את השידור על הצופים.

בימוי לא טוב, צוות גרוע, שדרים ופרשנים בשקל, הילוכים חוזרים על דברים לא רלוונטים במקום מהלכים רלוונטים, כמו לוהי טהא אתמול.

שדר קווים אחד, באמת? עד לשם הגעתם? שדר קווים שלא דובר אנגלית ובמחצית נותן את מה שקרה בשני חדרי ההלבשה, באמת? מה הוא קספר שהוא מסוגל להיות ב2 מקומות במקביל?

ערוץ הספורט פספס הזדמנות, נעזוב את זה שאין שידורי ספורט בערוץ אלא שלל שידורים חוזרים וסרטי רוקי, הערוץ מתעקש לחרב את המוצר וכאן מנהלת הליגה צריכה להתערב.

בכל 10 שניות יש מקבץ של 10 פרסומות בתחתית המסך שמפריעה לראות כדורגל ומכסה חצי מסך, זאת בושה והמנהלת צריכה להתערב. גרוע. פשוט גרוע.

חווית צפייה הגרועה ביותר שיש ב2021 בכל העולם.

באמת שאם רדיו חיפה היה משדר את המשחקים שלנו זה היה נשמע יותר טוב מכל הזבל שיש בטלויזיה. זה אגב לא רק בערוצי הספורט גם בצ'רלטון לא חסר.

הכי הורג אותי איך הם מתעקשים להטיף הוראות מקצועיות ומוסר לשחקנים. אתם באים לשדר משחק ראבק, לא לראיון על משרת המאמן של הקבוצה. למה אני צריך לשמוע את כל הדעות האישיות המיותרות שלכם שלא תורמות בכלום לשידור. רק להשתלח ולהשתלח ולהשתלח. זה אגב בכל משחק כמובן. לפעמים אני רואה משחקים אחרים בליגת העל (או באירופה), גם אם זה נגד קבוצות שאני פחות אוהב או שמתחרות נגדנו והשידור כל כך ירוד וגרוע שאני מוצא את עצמי מגן על הקבוצות האלה מפני השידור חח פשוט הזוי