Jump to content

צוות השידור היום ובכלל

Recommended Posts

בזמן האחרון לקחתי את המלצת אחד היוזרים כאן והחלטתי להעביר בול בשריקת הפתיחה ולראות על מיוט 

חייב להגיד תודה .

הבאסה של השדרנים בגולים שלנו זה כבר מה ששבר אותי, ומנגד צרחות כל פעם שמגיעים 30 מטר מהשער שלנו, משום מה מאז הקורונה זה נהיה ממש בולט לאוזן, בלתי נסבל

לפני3 שעות , Krishi said:

באמת שאם רדיו חיפה היה משדר את המשחקים שלנו זה היה נשמע יותר טוב מכל הזבל שיש בטלויזיה. זה אגב לא רק בערוצי הספורט גם בצ'רלטון לא חסר.

הכי הורג אותי איך הם מתעקשים להטיף הוראות מקצועיות ומוסר לשחקנים. אתם באים לשדר משחק ראבק, לא לראיון על משרת המאמן של הקבוצה. למה אני צריך לשמוע את כל הדעות האישיות המיותרות שלכם שלא תורמות בכלום לשידור. רק להשתלח ולהשתלח ולהשתלח. זה אגב בכל משחק כמובן. לפעמים אני רואה משחקים אחרים בליגת העל (או באירופה), גם אם זה נגד קבוצות שאני פחות אוהב או שמתחרות נגדנו והשידור כל כך ירוד וגרוע שאני מוצא את עצמי מגן על הקבוצות האלה מפני השידור חח פשוט הזוי

אין כמו עצות של איציק זוהר לזידאן או דייגו סימונה

לפני16 שעות , Sawyer said:

כן בחייאת אנחנו קהל שבוי, אנחנו על הזין שלהם.

אבא של שחקן חיפה מסקר אותנו ורק מחפש לעשות נזק, אנחנו ככ רגילים שאנחנו אפילו לא מדברים על זה

חולני.

רשמתי את זה מזמן :/    מתגעגע לימים של שירלי בר דיין 

1 hour ago, פנחס שוף said:

אין כמו עצות של איציק זוהר לזידאן או דייגו סימונה

לא אשכח את אחד מערבי ליגת האלופות השנה שבו הייתי צריך לשבת ולהקשיב לגוטמן שמבקר את זידאן. גוטמן. זידאן. אנטולי. אייר. נעליים.

abc GIF by Alex, Inc.

לפני18 שעות , Sawyer said:

כן בחייאת אנחנו קהל שבוי, אנחנו על הזין שלהם.

אבא של שחקן חיפה מסקר אותנו ורק מחפש לעשות נזק, אנחנו ככ רגילים שאנחנו אפילו לא מדברים על זה

חולני.

מי השחקן?

לפני21 שעות , פראנק_רייקארד said:

חבל שאין לנו באמת משהו בסגנון רדיו חיפה כדי לא לשמוע תשרמוטות האלה בתקופה הזאת. 

היו פעם שידורים באפליקציה במשחקי הבית, מעניין למה הפסיקו.

עוד כשהיינו בנתניה, אין לי מושג מי שידר נדמה לי ששמעתי פעמיים/שלוש כשאיחרתי למשחק בכמה דק.

ראיתי משחקים בליגה ספרדית בשידור ספרדי, תענוג. הפרסומות הם מקל דקיק וחסר קול על הצד של המסך.לא מבין מה הקטע לדחוף פרסומות בלמטה של המסך שהכדור לרוב שם. התקפה מגיעה לרחבה ואני רואה את האנטררררררררר פשוט מציק ומתסכל. שלא לדבר על השדרים עליהם כבר אין מה להגיד ופשוט אני משתיק את המשחק. מציק.

תמיד עניין אותי מי המטומטמים שחושבים שלפרסם בערוץ הספורט, איפה שהפרסומות שלהם מעצבנות את כולם זה משתלם?

כל פרסומות שאני רואה בערוץ הספורט חקוקה אצלי בזיכרון בתור משהו שאני לא אקנה אף פעם.

לפני3 שעות , Simba said:

מכבי מנצחת בשניה האחרונה.

חיפה מפסידה.

אפק ושפיגלר לא משדרים את מכבי.

סה"כ ערב נחמד של כדורגל ישראלי.

וכל זה עוד בשבת. תענוג.

לעניין הנושא - לא מבין איך אנשים רואים משחקים בלי קהל עם סאונד. הקורונה רק האיצה את המעבר (שעשיתי מזמן) למיוט.

שפיגלר מאוס ובינוני. הכי לא מרגש בהיסטוריה. 

כל חצי מצב הוא חייב לדפוק משפט הכנה לגול רק כדי לצעוק "והנה הוא עושה את זה" "אז עכשיו זה יקרה!!!" או חרטה אחרת.

כל כך טכני, כל כך מאולץ וכל כך בינוני.

ולידו שמו את עומרי אפק שזה הבן אדם היחידי שמסוגל לעקוף אותו בבינוניות וחוסר רגש או פואנטה.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

חייב לומר שדווקא השידור הפעם היה טוב לדעתי

צודק, וזה לא בגלל שהם היו שדרים טובים כל כך, אלא בגלל שהם פשוט עשו את העבודה שלהם.

העבודה של צוות שידור היא מאוד פשוטה

1. שדר: תגיד מה שקורה על הדשא אחד לאחד ואל תחווה דעה

2. פרשן: תן את הבמה לשדר, ורק כשיש משהו חשוב להגיד שיכול לתת ערך מוסף לצופה בבית אז תפתח את הפה.

מה שקורה אצלנו בפועל זה:

1. שדר שלא סותם את הפה על דברים שלא קשורים לשידור המשחק וחווה דעה אישית שלא רלוונטית לכלום

2. פרשן שחושב שאם הוא יזרוק נתונים סטטיסטיים או יספר מה הוא עשה בתור שחקן זה יהיה קשור איכשהו למשקח שהוא משדר עכשיו

3. דיאלוגים בלתי נגמרים ומתישים בין השדר לפרשן

18 דקות לפני, החתול הצהוב said:

חייב לומר שדווקא השידור הפעם היה טוב לדעתי

היה משחק לא קל לשידור הינו רעים ובקושי היו הזדמנויות.

אם זה היה עומרי אפק או שפיגלר הינו שומעים 30 פעם במשחק "משחק רע של מכבי תל אביב, אולי הכי רע שלה העונה" (לשם שינוי זה אשכרה היה נכון)