Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בטרנר | 1-0 קטן אבל הכי חשוב שיש!

Sawyer

Recommended Posts

לא מדויק. גם אחרי שחזר מהשאלה, עד משחק החוץ מול ויאריאל הוא עדיין היה נורא.

מה שמדאיג זה שדור פרץ היה רע בתקופות בהן כל הקבוצה היתה רעה. אלמוג לא הצליח להכנס לעניינים עם איביץ וואן לוון. מדאיג.

4 דקות לפני, duss21 said:

לא מדויק. גם אחרי שחזר מהשאלה, עד משחק החוץ מול ויאריאל הוא עדיין היה נורא.

מה שמדאיג זה שדור פרץ היה רע בתקופות בהן כל הקבוצה היתה רעה. אלמוג לא הצליח להכנס לעניינים עם איביץ וואן לוון. מדאיג.

אתה צודק שזה לא מדויק וזה בדיוק מה שאמרת, דור פרץ היה רע בתקופות פחות טובות. איילון גם כשהקבוצה נכנסת טוב למשחק ומשחקת די טוב, הוא לא מצליח להשתלב.

עדיף לצאת להשאלה, להתחשל ולחזור טוב יותר אבל הבעיה שכרגע אין למכבי אלטרנטיבות להביא ולכן.......

לפני18 שעות , אליהו_הנביא said:

ונגד ביתר (נדמה לי) 0-0, המדים אולי יפים אבל לא למכבי (זו דעתי), כחול כהה עם זהב היה מטורף יותר בעשר רמות. 

בטדי שיחקת בלבן. שיהיה מברוק על הניצחון הראשון בשחור. 

לפני6 שעות , המכבייה said:

הוא בן 22 וכבר הושאל. אני לא חושב שזה הפיתרון עבורו. 

זה שהוא הושאל לא אומר שאסור שזה יקרה שוב. פרץ היה חלק מהסגל כמה שנים והושאל בכל זאת. 

עדיף שיצא לחצי שנה השאלה כרגע (אולי במסגרת עסקה על קניקובסקי?) ויחזור חד יותר בעונה הבאה מאשר שימשיך ככה עד סוף העונה והקריירה שלו תתפספס.

לגביי איילון אלמוג שאני הייתי מהתומכים שלו אני חייב להגיד שזה פשוט נראה שהוא לא מבין את המשחק. 

יש לו את כל הנתונים כדי להצליח אבל הדבר הכי פשוט והכי חשוב שזה להבין את המשחק אין לו. 

הוא לא יודע לאן לרוץ מתי ללחוץ מתי לשמור מתי לחזור וגם אפשר לשים לב לזה שכל הזמן השחקנים לידו מעירים לו שהוא על המגרש. 

אני לא יודע אם זה משהו שאפשר ללמד כבר זה דברים קטנים שפשוט או שיש לך אותם או שלא.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה שהוא הושאל לא אומר שאסור שזה יקרה שוב. פרץ היה חלק מהסגל כמה שנים והושאל בכל זאת. 

עדיף שיצא לחצי שנה השאלה כרגע (אולי במסגרת עסקה על קניקובסקי?) ויחזור חד יותר בעונה הבאה מאשר שימשיך ככה עד סוף העונה והקריירה שלו תתפספס.

בחלון הזה זה בוודאי לא יקרה. מה שיהיה בקיץ, יהיה בקיץ. זה כבר יהיה חלק מבניית סגל כוללת. אבל קשה לי להאמין שיושאל שוב. 

יותר מדי פעמים הוא מנסה ללכת עם הראש בקיר. בוא אתה רואה שאתה בתקופה רעה ולא הולך, שינסה לשחק יותר פשוט, יותר להשקיע בלחץ ולנסות לגנוב כדורים. הצורה שהוא עולה מספסל יכולה להטריף מאמנים (בצדק) 

32 דקות לפני, המכבייה said:

בחלון הזה זה בוודאי לא יקרה. מה שיהיה בקיץ, יהיה בקיץ. זה כבר יהיה חלק מבניית סגל כוללת. אבל קשה לי להאמין שיושאל שוב. 

למה לא? אם נביא עוד שחקן כנף הוא לא יראה דקות בכלל ויצטרך לצאת בהשאלה. 

גם פרץ יצא בינואר להשאלה, אגב.

לפני5 שעות , המכבייה said:

בטדי שיחקת בלבן. שיהיה מברוק על הניצחון הראשון בשחור. 

זהו, לא הייתי בטוח לגבי זה. 

אז צריך להוסיף לפיקנטריה ולהוריד את המדים האלו ולא ללבוש אותם יותר. 

ד''א 3, 4 משחקי החוץ האחרונים שיחקנו בלבן ולא רק זה, באתר הורידה לקנייה את  החולצה השחורה ביילו-פריידיי ולא החזירו עד היום. 

20 דקות לפני, Meron's said:

באתר הורידה לקנייה את  החולצה השחורה ביילו-פריידיי ולא החזירו עד היום. 

פירסמו בזמנו שהיא סולד אאוט.

4 דקות לפני, דקסטר said:

פירסמו בזמנו שהיא סולד אאוט.

אני חושב שהבינו שזה לא טוב למכבי ולא לאוהדים. פשוט אתמול כנראה לא הסתדר עם הלבן והמדים של ב''ש 

7 דקות לפני, Meron's said:

אני חושב שהבינו שזה לא טוב למכבי ולא לאוהדים. פשוט אתמול כנראה לא הסתדר עם הלבן והמדים של ב''ש 

לא.. קנו ממנה בכמויות ויש דרישה לעוד.

ושום דבר לא מנע מהם לשחק אתמול עם הצהובה, הם בחרו בזה. מאמין שיצא לשחק איתה עוד פעם-פעמיים העונה

לפני14 שעות , מכביסט לעד said:

אוי ואבוי אם נקבל את האיבודים שלו במרכז שדה. ביכולת של היום הוא בקושי שווה ספסל.

לפחות באזורים האלה יהיה גיבוי של פרץ/גולסה למקרה שיאבד...סתם כן כרגע הוא באמת בפורמה רעה מאוד

מה שכן אני חושב שיהיה לו הרבה יותר קל לצאת מהפורמה הזאת כשהוא ישחק באמצע מתחת לחלוץ, הוא שחקן רחבה טוב ורוב השערים שלו במכבי הגיעו כששיחק באזור הזה.

אילון זה לגמרי בעיית ביטחון 

ועיקר הבעיה שלו התקפית זה לפחד לקחת החלטות

פרץ הצליח בעונה של פאקו וגם תחת יוקאנוביץ לא היה רע ודווקא, לא כמו שכתבו כאן, בתקופה של בוס התחיל להיות גרוע למרות יכולת טובה של הקבוצה באותה תקופה. 

שנתיים אחרי עונת הפריצה שלו השאלנו אותו לה. חיפה 

מה שכן לא יודע אם זה הפתרון כי גם אצל דור, אחרי ההשאלה, הייתה חצי עונה נוראית והרבה סבלנות מצד ג'ורדי