Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בטרנר | 1-0 קטן אבל הכי חשוב שיש!

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חוזז לא קיבל את ההזדמנויות שאלמוג קיבל וגם במעט פעמים שהוא שיחק הוא לא היה חלש כמו אלמוג.

כבר אין תירוצים לאלמוג...

בהתחלה אמרו שזה בגלל שהוא משחק בצד ימין, אבל אחר כך העבירו אותו לשמאל והוא לא נראה טוב יותר.

זה הכל בגישה:

הוא לא יורד להגנה, לא משקיע, לא דופק ספרינטים והולך ראש בקיר

1 דקה לפני, zeudemort said:

כבר אין תירוצים לאלמוג...

בהתחלה אמרו שזה בגלל שהוא משחק בצד ימין, אבל אחר כך העבירו אותו לשמאל והוא לא נראה טוב יותר.

זה הכל בגישה:

הוא לא יורד להגנה, לא משקיע, לא דופק ספרינטים והולך ראש בקיר

מסכים וההזדמנות שלו הייתה חייבת להיות ברשת לא משנה מה. 

אבל גם חוזז איבד את צד שמאל של ב''ש כמה פעמים. הם פשוט לא השכילו להבקיע. 

הם די ישבו עלינו בחלקים מהמשחק.

מה שכן די בהתחלה 2 מצבים מאגף ימין שהיו צריכים להסתיים ברשת.  

2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

גולסה חייב מנוחה. זה נראה שהוא על סף התפרקות. 

מסכים. עולה עם גלזר, פרץ ודן ביטון. 

בכללי, אני חושב ששווה להכניס את ביטון שוב לעניינים במשחקים הבאים. 

הוא לא בתקופה טובה, אבל הוא הוכיח בתחילת העונה, שהוא שחקן של מספרים. חבל לאבד אותו. 

1 דקה לפני, Meron's said:

מסכים וההזדמנות שלו הייתה חייבת להיות ברשת לא משנה מה. 

אבל גם חוזז איבד את צד שמאל של ב''ש כמה פעמים. הם פשוט לא השכילו להבקיע. 

הם די ישבו עלינו בחלקים מהמשחק.

מה שכן די בהתחלה 2 מצבים מאגף ימין שהיו צריכים להסתיים ברשת.  

מרגע שאילון נכנס אנחנו הפסדנו את צד שמאל לגמרי, איפה ההשקעה של טבח בהגנה ואיפה שלו? סבוריט היה שם לבד נגד שני שחקנים כל הזמן בזמן שאלמוג מחכה למעלה.

לאלמוג יש פוטנציאל להיות מפלצת, אבל אני אישית הפסקתי עם הציפיות, עם קבלת קרדיט אוטומטית.

הכל תלוי בו, מסכים שהגישה על הפנים, ואני לא מבין למה, מה? לא דורשים ממנו לעשות הגנה, להלחם על כדור כשאתה מאבד אותו?

אני לא מוצא שום דבר חיובי במשחק של טל בן חיים חוץ מהגול הסופר חשוב הזה .

אין לו את הדהירה באגף עם דריבל כמעט,הוא מקבל כדור ומוסר אחורה ולא עושה כמעט תנועה מאחורי שחקני ההגנה,חושב לאט ועושה המון טעויות,

אגב גם נגד חיפה אותו דבר.

13 דקות לפני, PLASTOMAN said:

גולסה חייב מנוחה. זה נראה שהוא על סף התפרקות. 

המשחק הקרוב זה הזדמנות, לפחות במינימום שיהיה על הספסל במקרה הצורך.

אני לא מבין את הגישה של אלמוג, אתה נכנס כמחליף כדי להוכיח את עצמך.

בחייאת תטרוף את הדשא, אולי הפעולות המסיימות יהיו קצת חלודות אבל לפחות תרוץ באטרף לכל כדור ולא תחכה שהכדור יגיע אליך.

25 דקות לפני, ברווז צהוב said:

אין לו את הדהירה באגף עם דריבל כמעט,הוא מקבל כדור ומוסר אחורה ולא עושה כמעט תנועה מאחורי שחקני ההגנה,חושב לאט ועושה המון טעויות,

קונה כל משחק שישחק ככה וייתן שערים מנצחים. 

41 דקות לפני, ברווז צהוב said:

הוא לא משדרג אותנו הרבה. יש לו הרבה ניסיון וחוכמה, אבל ממש לא שווה הרכב ואחרי שיונתן יחזור אני מאמין שהוא ירד לספסל ולא חוזז.

ראיתי עכשיו ש.ח של המחצית השנייה בלי הלחץ של השידור בלייב . 

תחייב להגיד לכם שאיילון היה חלש בצורה בלתי רגילה. זה אפילו נראה גרוע יותר משזכרתי. 0 פעולות טובות,כבר דקה אחרי שנכנס איבד כדור כשהלך ראש בקיר. קרנות לשום מקום. 

תתאפס ילד 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא משדרג אותנו הרבה. יש לו הרבה ניסיון וחוכמה, אבל ממש לא שווה הרכב ואחרי שיונתן יחזור אני מאמין שהוא ירד לספסל ולא חוזז.

לא משדרג? הוא התחיל את המהלך של השער הראשון נגד נתניה, השווה נגד חיפה ואתמול ניצח לנו את המשחק. 

נכון, בשטף המשחק זה עוד לא שם עד הסוף, אבל כל מכבי כקבוצה לא הייתה וואו בשטף המשחק בשני המשחקים האחרונים. נגד נתניה טב"ח היה טוב מאוד גם בשטף. 

9 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

לא משדרג? הוא התחיל את המהלך של השער הראשון נגד נתניה, השווה נגד חיפה ואתמול ניצח לנו את המשחק. 

נכון, בשטף המשחק זה עוד לא שם עד הסוף, אבל כל מכבי כקבוצה לא הייתה וואו בשטף המשחק בשני המשחקים האחרונים. נגד נתניה טב"ח היה טוב מאוד גם בשטף. 

נגד נתניה הרים כדור יפה לשכטר, אבל לא הרבה יותר מזה. לא פעולה מיוחדת ששחקן אחר לא יכול לעשות.

אתמול ונגד חיפה הוא כבש שערים יפים. בגלל זה הוא שווה סגל, אבל כרגע לפחות אני מעדיף את חוזז ויונתן עליו וגם חושב שאנחנו צריכים להביא עוד שחקן לאגף.

31 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

ראיתי עכשיו ש.ח של המחצית השנייה בלי הלחץ של השידור בלייב . 

תחייב להגיד לכם שאיילון היה חלש בצורה בלתי רגילה. זה אפילו נראה גרוע יותר משזכרתי. 0 פעולות טובות,כבר דקה אחרי שנכנס איבד כדור כשהלך ראש בקיר. קרנות לשום מקום. 

תתאפס ילד 

מסכים. מאוד מאכזב. הוא צריך להבין שאין לו כלום על הגב - רק מערכת שנותנת לו במה להתפתח ולהצליח. מקווה שהוא לא ייכנס למרה שחורה.

משהו ממש לא מעניין שממש הפריע לי אתמול - בתוספת זמן קיבלנו קרן שבמקום להרים אותה לרחבה, פשיץ ובלקמן ניסו לשמור על הכדור על דגל הקרן.

זה היה ממש מביך. קודם כל, זה שלא ניסינו לשים את השני. היה עוד הרבה זמן והיינו יכולים גם לספוג. אבל הכי מביך היה ששניהם אפילו לא הצליחו לשמור על הכדור ואחרי 2 שניות בש חטפו.

3 דקות לפני, duss21 said:

משהו ממש לא מעניין שממש הפריע לי אתמול - בתוספת זמן קיבלנו קרן שבמקום להרים אותה לרחבה, פשיץ ובלקמן ניסו לשמור על הכדור על דגל הקרן.

זה היה ממש מביך. קודם כל, זה שלא ניסינו לשים את השני. היה עוד הרבה זמן והיינו יכולים גם לספוג. אבל הכי מביך היה ששניהם אפילו לא הצליחו לשמור על הכדור ואחרי 2 שניות בש חטפו.

מסכים, גם אני שמתי לב לזה, מביך.

לפני1 שעה , duss21 said:

התייחסתי לזה בזמן אמת בנושא משחק, עלוב, בלי קרן אפילו.

שכטר היה מושך שם איזה 20 שניות

לפני1 שעה , duss21 said:

לא חושב שיש בושה במצב כזה בדקה כזאת במגרש כזה מול קבוצה מסריחה ככה שמחפש רק לסחוט איזה גול בשקר מול שיפוט שנותן לה הכל. ממש לא בושה.

לגבי הביצוע... מביך 10/10. אצלי בסלון תהינו איך זה היה נראה אם וואקמה היה שם, היה מעביר זמן עד עכשיו..

מה עוצר את אילון?

יש לו מאמן שמכיר אותו טוב מכולם. אין שם מקרה ראש, לפי איך שהוא נראה פיזית הוא גם ילד שעובד קשה. הכישרון קיים. איפה הבעיה? 

8 דקות לפני, המכבייה said:

מה עוצר את אילון?

יש לו מאמן שמכיר אותו טוב מכולם. אין שם מקרה ראש, לפי איך שהוא נראה פיזית הוא גם ילד שעובד קשה. הכישרון קיים. איפה הבעיה? 

לא ברור. בניגוד למה שהרבה אומרים, זו לא בעיה של רצון. הוא בקושי רואה דשא.

מזכיר לי מאוד את התקופה הרעה של דור פרץ, אצל שוטא ובחצי הראשון של עונת ג'ורדי - יכולת מחפירה בלי הסבר הגיוני. גם זה קורה וגם זה חלק מהכדורגל. הלוואי שזה גם יסתיים כמו שהיה עם דור פרץ.