Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בטרנר | 1-0 קטן אבל הכי חשוב שיש!

Sawyer

Recommended Posts

וואלה ללכת לישון ביום כזה נגד בש בטרנר אחרי הניצחון על חיפה וכל הגועל נפש במשחק + תצוגת שיפוט שעשתה הכל כדי שלא ננצח עם 3 נקודות? איזה כיף. 

אני כבר לא יודע אם זה חוסר ריכוז או חוסר יכולת מול השער בלי יונתן כהן אין לנו רגל מסיימת. פשיץ לבד לא מספיק. שכטר לא מספק מספרים,

חוזז למרות התקופה הטובה לא גולר ואיילון אלמוג לא בשל עדיין וזה היה ברור כשמש היום.

טל בן חיים למרות השערים במשחקים האחרונים לא משהו שיתפוס לאורך העונה.

יש לנו בעיה בחלק הקדמי ואי אפשר להתעלם מזה. חייבים חיזוק זה זועק לשמיים.

אחרי תצוגת שיפוט כזאת באמת שאין לי חשק להתייחס לצד המקצועי ובכל זאת, אני חושב ששיחקנו טוב היום. באמת שאם היה פה שיפוט נייטרלי היה נגמר פה 3-4 חתיכות. 

לפני1 שעה , asi1998 said:

אחרי תצוגת שיפוט כזאת באמת שאין לי חשק להתייחס לצד המקצועי ובכל זאת, אני חושב ששיחקנו טוב היום. באמת שאם היה פה שיפוט נייטרלי היה נגמר פה 3-4 חתיכות. 

לגמרי. רק מהפנדלים היינו צריכים להביס.

לא משחק הכי גדול, אבל עשינו את העבודה וזה מה שחשוב, יכלנו לתת פה 2-3 בקלות במחצית השניה

חוזז - משחק מעולה לדעתי, כמה מהלכים יפים מאוד וכמובן הבישול

סבוריט - משחק על גבול המושלם

טננבאום - כמה שקט הוא נותן, גם בעצירות (איך לקח את האחד על אחד בקלות), גם במשחק הרגל והבונוס במסירה המעולה לחוזז במתפרצת של הגול - אחלה דניאל!!!!!

לא רוצה להתלונן על איכות המשחק שלנו כי אם לפני המשחק היו אומרים שננצח 1-0 ביכולת בינונית הייתי קונה ומהר.

גולסה המצטיין במשחק לדעתי, הכי טוב ושלט במשחק

אין לי תלונות לגזלר

פרץ היה חושך חצי ראשון, חצי שני השתפר

אהבתי את טיבי במשחק

אהבתי את הכניסה של ריקן

לדעתי מכבי תיהיה חייבת במשחקים הקרובים נגד הקטנות את פשיץ' דומיננטי מאוד וגם את ביטון כי אנחנו נצטרך אותו נגד הבונקרים שמחכים לנו וכולם פה יודעים את זה. 

לפני7 שעות , Sawyer said:

איזה ניצחון אדיר היה לנו על מכבי חיפה, הא? לא שווה כלום אם לא מנצחים היום. כלום. ב"ש מגיעה כביכול פצועה (בהרכב הכי חזק שלה) ואחרי התפטרות מאמן עם קסדה זמנית בלבד

כמה שחקנים חוזרים לשורותיו של פטריק, גראלדס, טיבי, גלזר. חוזז הצליח להתאושש מה שמרכיב כמעט את ההרכב החזק שלנו כש"רק" יוני ופשיץ' חסרים.

שופט: מכור. (פשוט משחק מכור. שני פנדלים ודאיים, לא נתן לב"ש צהובים/אדומים לא משנה מה, לנו נתן בלי להתלבט בכלל. באופן מוגזם, שריקות הזויות, לפחות 5 התחזוית של ז'וסוואה שהוא קנה, תוספת זמן מוגזמת וכמובן היריקה של ז'וסוואה. 3 פעמים שהואר פשוט לא הופיע - למען הסר ספק הוא חייב למות ויפה שעה אחת קודם)

שחקנים: טננבאום אמנם לא ניסו אותו רוב המשחק אבל שמר על ריכוז ולקח כדור חשוב בתוספת הזמן. ההגנה שלנו תפקדה בצורה טובה היום, סבוריט אולי המצטיין עם משחק הגנתי טוב והצטרפות נפלאה בהתקפה רשם כמה וכמה מהלכים גדולים בשני הצדדים, טיבי טוב שחזר, עשה את העבודה בצורה שקטה וטובה. הרננדז הוא אף פעם לא 100% יציבות אבל בסה"כ עושה את העבודה ובחוליה טובה הוא יהיה בסדר גמור, ג'ראלדס כמה טוב שחזרת, אמנם משחק סביר בלבד אבל יש לו איכויות בשני הצדדים של המגרש ורואים את זה בכל דקה שלו. הקישור מעט אכזב היום והיה הסיבה שלא שטפנו בעיקר במחצית הראשונה, גלזר במשחק סביר בלבד, לא יודע אם זה הפציעה או משהו אחר הוא בסה"כ היה שם וחילץ ורץ ונתן את הגוף אבל זה היה מתחת לממוצע, פרץ במשחק חלש יחסית לעונה הזאת, לא מספיק אגרסיבי לא הרוויח מספיק כדורים וכן היה מעורב מקדימה אבל לא מספיק איכותי היום, גולסה כמו רוב העונה הזאת היו לו דקות/מהלכים מעולים והיו לו דקות פחות טובות. צריך להביא את עצמו כל משחק כל המשחק. ההתקפה שלנו אמנם שיחקה אבל לא הצליחה לאיים כמו שצריך על השער, חוזז משחק חיובי סה"כ למרות שמשחק טוב ואחראי דווקא שגה כמה פעמים בהחלטה האחרונה, עדיין היה דומיננטי מאוד בשער שכבשנו, טבח משחק לא רע של טל, לא סופר דומיננטי אבל משחק נכון וגול פשוט מדהים שהכריע את המשחק. שכטר עשה עבודה חטף כדורים אפילו צירף מסירות עם שחקני ההתקפה אבל לא מספיק מסוכן לשער לטעמי.

פיקנטריה:

- גראלדס חוזר להרכב

- טבח כובש שבועיים ברצף

- בכורה לברדה מאמן (הפסד למכבי)

- היריקה של ז'וסוואה

חייב למות:

ז'וסוואה - עזבו את הקללות וחייב למות, זה פשוט בושה וחרפה לליגה שנותנת לו לגיטימציה כי הוא שחקן איכותי להתנהג בצורה כזאת, זה לא רק היריקה זה לא הגרושות זה לא הפאולים זה הכל, הוא פשוט יצור דוחה ואין לו זכות קיום, אנחנו בושה שאנחנו מאפשרים את זה.

אפק ושפיגלר - לאט לאט מתפתחים להיות הצמד השנוא בתקשורת הישראלית, הם מודעים לזה שהם גונבים דעת ועושים הכל נגד מכבי ובכוונה מנסים לייצר נראטיב בכל צורה שתפגע במכבי. באמת שאין על זה מחילה והם חייבים למות.

ברדה - שמע אתה פשוט.. אין דברים כאלו. כמה התקפי לב צריך כדי לקחת את הקסדה לשעבר מאיתנו? מתי יצטרף כבר לפליקס? גומר אותי. לפחות ירשם לנצח שהמשחק הראשון שלך כמאמן - הפסד למכבי בטרנר.

תחושות גועל נפש מז'וסוואה וב"ש מרחפת אבל צריך להתעלם מזה, להתגבר על שערוריות השיפוט (לפחות השחקנים והצוות המקצועי), לטפוח על השכם על 3 נקודות במגרש קשה ולחשוב על המשחק הבא, המירוץ הזה הולך להיות קשוח וכל משחק הוא גמר גביע, אין זמן לנשום. שבת 20:15 סכנין במשחק שחייבים לנצח.

?

לפני7 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אלמוג חייב להיות מושאל הוא לא שווה אפילו ספסל

נכון מאוד. שנת התחשלות והתבגרות בבני יהודה ונקבל אותו מלוטש יותר.

לפני5 שעות , asi1998 said:

נוצר מצב שכל העלהום עלינו בתקשורת משפיעה על השופטים וזה נראה בבירור על הדשא.

לפני3 שעות , LL6 said:

לא רוצה להתלונן על איכות המשחק שלנו כי אם לפני המשחק היו אומרים שננצח 1-0 ביכולת בינונית הייתי קונה ומהר.

גולסה המצטיין במשחק לדעתי, הכי טוב ושלט במשחק

אין לי תלונות לגזלר

פרץ היה חושך חצי ראשון, חצי שני השתפר

אהבתי את טיבי במשחק

אהבתי את הכניסה של ריקן

לדעתי מכבי תיהיה חייבת במשחקים הקרובים נגד הקטנות את פשיץ' דומיננטי מאוד וגם את ביטון כי אנחנו נצטרך אותו נגד הבונקרים שמחכים לנו וכולם פה יודעים את זה. 

לא יודע מה אהבת אצל ריקן. חוץ מלהתעסק בגוסאווה הוא לא עשה כלום טוב.

43 דקות לפני, itanar said:

מה יהיה עם אלמוג? אין אופי אה?

בזמנו הייתי פה נגד כולם שאמרתי שצריך לשחרר אותו לבית"ר ב1.5 מיליון יורו.

תשמע הוא פשוט לא מתקדם שנתיים כבר

לפני שנתיים היה לו פוטנציאל אדיר, לא הייתי גומר אותו אבל למרות היכולת שהוא מציג עדיין החלטה טובה של מכבי

33 דקות לפני, Dan eran said:

תשמע הוא פשוט לא מתקדם שנתיים כבר

לפני שנתיים היה לו פוטנציאל אדיר, לא הייתי גומר אותו אבל למרות היכולת שהוא מציג עדיין החלטה טובה של מכבי

לא מתקדם? הלך אחורה. נראה כמו שחקן שעלה בטעות למגרש, חסר ביטחון, הססן וסופר איטי ( מחשבה וביצוע). והדבר הכי בולט לדעתי, ואולי הכי חשוב, זה שנראה שהוא לא מבין את המשחק.  

7 דקות לפני, liron1006 said:

גם את חוזז שחטו פה והנה פתאום נהייה כוכב, סבלנות זאת לא מילה גסה.

ומה עשו פה לטב"ח?

לפני6 שעות , asi1998 said:

מסכים לגמרי, הרגיש שהשחקנים פחדו להכנס לתאקלים בגלל השיפוט.

השופט לא שמר על השחקנים, וראו את זה באופן ברור במשחק.

לא פעם ולא פעמיים שחקנים של בש עצרו מתפרצת בפראות ולא ראו צהוב, זה נותן מסר גם לשחקנים שלהם וגם לשחקנים שלנו שהם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם בלי שום תגובה.

18 דקות לפני, PLASTOMAN said:

לא מתקדם? הלך אחורה. נראה כמו שחקן שעלה בטעות למגרש, חסר ביטחון, הססן וסופר איטי ( מחשבה וביצוע). והדבר הכי בולט לדעתי, ואולי הכי חשוב, זה שנראה שהוא לא מבין את המשחק.  

מסכים, הייתי עדין איתו פשוט

23 דקות לפני, PLASTOMAN said:

לא מובן מה קורה איתו, עונה שעברה נראה הרבה יותר מוכן.

לפני9 שעות , משה פרימו said:

במחצית השנייה יכולנו להכניס עוד 3 שערים אם השחקנים היו רק מעט יותר מרוכזים אבל העיקר שניצחנו בסוף,

לגבי אלמוג הייתי רוצה לראות אותו משחק מתחת לפשיץ',גם ככה חסר לנו שחקן בעמדה הזאת ולדעתי הם יכולים להשלים אחד את השני טוב,

חולייה התקפית של חוזז/טבח, יוני, אלמוג ופשיץ' יכולה להיות קטלנית.

אוי ואבוי אם נקבל את האיבודים שלו במרכז שדה. ביכולת של היום הוא בקושי שווה ספסל.

29 דקות לפני, liron1006 said:

גם את חוזז שחטו פה והנה פתאום נהייה כוכב, סבלנות זאת לא מילה גסה.

חוזז לא קיבל את ההזדמנויות שאלמוג קיבל וגם במעט פעמים שהוא שיחק הוא לא היה חלש כמו אלמוג.