Jump to content

ז'וסוואה אחרי היום

בראון

Recommended Posts

16 דקות לפני, המכבייה said:

דלפ,

לא איכפת לי מהעונש של זוסואה, לא איכפת לי שזה כולל את הגביע, הוא פאקינג בעיה גדולה שלהם, לא שלי. רציתי כל כך לנצח שם בליגה, ניצחנו וממשיכים למשחק הבא. 

אני כן כועס על הטקטיקות עולם תחתון שהאוהדים שלהם נוקטים כלפי ריקן(מלשין וכאלה) אבל על הזין גם זה. תיהיו מיטש, נתרכז בעצמנו ובעוצמה הפנימית והשקטה שלנו. היא הכי קטלנית כשהיא שקטה.

בדיוק.

שילחמו את המלחמה המטופשת שלהם בהתאחדות. מבזבזים זמן ופוקוס של המועדון שלהם.

אגב, לא מצפה מהם להעיף את גוסואה אבל כן להבין שהוא מקבל את העונש הראוי לו.

דל"פ באמת- באופן כללי, אוהדי הכדורגל בארץ מוכיחים סביב מקרים כאלה אפס קלאס ויושרה. הכל נמדד מהפרספקטיבה של טובת המועדון. הם אשכרה בוכים על האם רואים את זה ב4K. וכל זה חודש אחרי שחיפה, ומרבית כתבי הספורט התהפכו לגמרי לגבי אצילי. בחילה.

אחרי הסמים, הרוש והחולצה, האשמת רופא הנבחרת ועכשיו זה

אין ספק שב"ש בטופ קבוצות המלוכלכות בליגה, מקבלים ליטופים מהתקשורת רק בגלל שאישה תימנייה מנהלת אותם

1 hour ago, המכבייה said:

דלפ,

לא איכפת לי מהעונש של זוסואה, לא איכפת לי שזה כולל את הגביע, הוא פאקינג בעיה גדולה שלהם, לא שלי. רציתי כל כך לנצח שם בליגה, ניצחנו וממשיכים למשחק הבא. 

אני כן כועס על הטקטיקות עולם תחתון שהאוהדים שלהם נוקטים כלפי ריקן(מלשין וכאלה) אבל על הזין גם זה. תיהיו מיטש, נתרכז בעצמנו ובעוצמה הפנימית והשקטה שלנו. היא הכי קטלנית כשהיא שקטה.

מה זה לא איכפת? אם היה מקבל רק תנאי למשל זה היה מעצבן. הוא שחקן מלוכלך וירק על שחקן שלנו, וואלה כן רציתי שיענש. חוגג? ברור שלא, הוא מזיז לי את אתה יודע מה. ראיתי את הידיעה לגבי העונש אמרתי יופי וזהו, אין מה להתעסק בזה מעבר.

לפני1 שעה , melody said:

הבאסה היחידה מבחינתנו זה שעכשיו ב"ש הופכת להיות סכנין של 2015/16

חשבתי על זה גם

בואו לא נצטדק, ברור שאם שחקן שלנו מואשם ביריקה ובהילוכים החוזרים אנחנו לא רואים את הרוק, רוב רובם של האנשים כאן היה אומר שאי אפשר להעניש אותו בלי לראות את זה פיזית בשידור.

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בואו לא נצטדק, ברור שאם שחקן שלנו מואשם ביריקה ובהילוכים החוזרים אנחנו לא רואים את הרוק, רוב רובם של האנשים כאן היה אומר שאי אפשר להעניש אותו בלי לראות את זה פיזית בשידור.

מצד שני, גם אם היו מעמידים אותו לדין וגם אם לא, אז על מקרה כזה ההנהלה של מכבי הייתה פועלת משמעתית בעצמה נגד השחקן

15 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אין פה שום רצון להצטדק, יש לי רצון שב"ש יפגעו ספורטיבית לפני המשחק נגדנו ורצון שיזיינו את הקוקסינל הזה על כל הפעולות המלוכלכות שהוא עשה כולל פציעה של בן חיים שהשביתה אותו מכמה משחקים, אם יונתן כהן יעמוד באותה סיטואציה ביום מן הימים ברור שנגן עליו גם.

45 דקות לפני, דקסטר said:

מה זה לא איכפת? אם היה מקבל רק תנאי למשל זה היה מעצבן. הוא שחקן מלוכלך וירק על שחקן שלנו, וואלה כן רציתי שיענש. חוגג? ברור שלא, הוא מזיז לי את אתה יודע מה. ראיתי את הידיעה לגבי העונש אמרתי יופי וזהו, אין מה להתעסק בזה מעבר.

חשבתי על זה גם

הגבתי כמוך לעונש. אבל ההתלהמות בטוויטר ובשאר המדיות- לא מעניין אותי. לא מזיז לי כלום בעונש הזה. לא עניין שלי בכלל. 

אם בש היא יריבה- שיתקעו עם הצרה הזאת, זאת נימניזציה מוחלטת. אם היא לא יריבה, אז מ ז י ז .

1 hour ago, פנחס שוף said:

אחרי הסמים, הרוש והחולצה, האשמת רופא הנבחרת ועכשיו זה

אין ספק שב"ש בטופ קבוצות המלוכלכות בליגה, מקבלים ליטופים מהתקשורת רק בגלל שאישה תימנייה מנהלת אותם

חייב לציין שלפני כל האשמות, הוד מעלתה שיקרה את כולם בטענה ששיר צדק סובל מפציעה בברך.

לפני2 שעות , מרגוליס said:

זה עוד כלום. שבוע אחרי זה גאדיר עשה אותו דבר במדי בש. ואז מיהרו להגיד שלא ניתן לגעת בו כי בלה בלה בלה שופט לא ראה

זה לא בדיוק היה שבוע אחרי (יותר כמו חצי שנה אחרי) אבל בכל מקרה זה היה אפילו יותר גרוע ממה שאתה זוכר. אחרי מקרה טל בן חיים הם ממש מיסדו את הנושא של העמדה לדין על סמך טלויזיה רק במקרה שהשופט לא ראה (אגב במקרה של טב"ח הוא כן ראה ובחר להתעלם ועדיין טב"ח הועמד לדין מה שיצר תקדים משפטי), ואחרי האגרוף של גדיר רפש הזה יכל להעמיד אותו לדין אבל החליט שזה לא נראה חמור מספיק ו"לא היו לו זוויות קרובות מספיק" לאירוע. בראיון שנתן אחרי זה הוא אמר שבדיעבד אולי היה צריך להעמיד אותו לדין חחח פשוט בדיחה. 

1 hour ago, דקסטר said:

וואלה בדיוק התחושות שלי גם.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

הקטע זה שרואים את הסמוחטה יוצאת לו מהפה. חייב לציין לזכותו של ז'וזואה שהוא יורק מקצועי ומהיר שהסמוחטה שלו עפה כל כך מהר שבקושי ראו אותה. 

אבל בכל מקרה, עצם זה שריקן בכלל היה עם הגב אליו ופתאום הרגיש משהו בצוואר בדיוק בשניה שהפרא אדם הזה עשה את התנועה של היריקה ורק אז ריקן הסתובב וראה שזה הוא.... זה די מרשיע. 

הטענות של ב"ש פשוט הזויות. לא עומדות בשום מבחן משפטי, סותרות לראיות. הניסיון שלהם להדביק לריקן או לשחקנים אחרים פרובוקציות שהם כביכול עשו לז'וזואה לא רלוונטיות לאותו רגע, בטח כשריקן בכלל לא דיבר איתו ולא הייתה לו שום אינטרקציה איתו באותו רגע. במקום להודות במעשה המבחיל של השחקן שלהם ולהעניש אותו בחומרה הם עוד מגנים עליו ויוצאים נגד בית הדין. מועדון מגעיל עם בעלים מגעילה. 

3 דקות לפני, Insigne said:

הוא ירק את שאריות סמי המרץ שנתן מאמן הכושר. 

יעד נוסף לשנה הקרובה חוץ מדאבל: 

ב"ש בפלייאוף התחתון

*קוואדרופל

וירידה של הפועל

2 דקות לפני, Insigne said:

יעד נוסף לשנה הקרובה חוץ מטרבל: 

ב"ש בפלייאוף התחתון

הפועל בלאומית

אליפות בפרצוף של חיפח בסמי הכבאי שאצילי כובש שער עצמי שער אליפות

בני יהודה בלאומית

רבע גמר אירופאית

חזרת הקהל כמובן חמסה חמסה ז** על הקורונה

אבוקסיס מת.

הנה תקנתי לך

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

מברוק, שטפו לך את המוח :clap:

הפרס ותעודת שטוף-מוח מחכות לך בקבלה.

אין הבדל בין הנ"ל לבין ניסיון לתת אגרוף, שהשחקן הצליח להתחמק והאגרוף הלך לאוויר. העונש צריך להיות אותו דבר.

20 דקות לפני, Krishi said:

עצם זה שריקן בכלל היה עם הגב אליו ופתאום הרגיש משהו בצוואר בדיוק בשניה שהפרא אדם הזה עשה את התנועה של היריקה ורק אז ריקן הסתובב וראה שזה הוא.... זה די מרשיע. 

הטענות של ב"ש פשוט הזויות. לא עומדות בשום מבחן משפטי, סותרות לראיות. הניסיון שלהם להדביק לריקן או לשחקנים אחרים פרובוקציות שהם כביכול עשו לז'וזואה לא רלוונטיות לאותו רגע, בטח כשריקן בכלל לא דיבר איתו ולא הייתה לו שום אינטרקציה איתו באותו רגע. במקום להודות במעשה המבחיל של השחקן שלהם ולהעניש אותו בחומרה הם עוד מגנים עליו ויוצאים נגד בית הדין. מועדון מגעיל עם בעלים מגעילה. 

מדויק!

8 דקות לפני, שמש צהובה said:

מברוק, שטפו לך את המוח :clap:

הפרס ותעודת שטוף-מוח מחכות לך בקבלה.

אין הבדל בין הנ"ל לבין ניסיון לתת אגרוף, שהשחקן הצליח להתחמק והאגרוף הלך לאוויר. העונש צריך להיות אותו דבר.

לא שטפו ולא נעליים. שהקקה הזה יחטוף ובכיף. אני בהחלט מאמין שהוא ירק עליו.

אבל אני כן אומר שהרוב פה היו מדברים כמו אוהדי ב"ש אם היינו בסיטואציה הפוכה ("לא רואים רוק" וכו).

Just now, החתול הצהוב said:

לא שטפו ולא נעליים. שהקקה הזה יחטוף ובכיף. אני בהחלט מאמין שהוא ירק עליו.

אבל אני כן אומר שהרוב פה היו מדברים כמו אוהדי ב"ש אם היינו בסיטואציה הפוכה ("לא רואים רוק" וכו).

פפףף בחיים לא.

אם שחקן שלנו יירק על מישהו, אז שיישב בחוץ.

39 דקות לפני, Krishi said:

הקטע זה שרואים את הסמוחטה יוצאת לו מהפה.

לא שלרגע אני מסכים עם הנרטיב המפגר שלהם.

אבל איפה ראית שיוצא לו משהו?

19 דקות לפני, ששון הצהוב said:

פפףף בחיים לא.

אם שחקן שלנו יירק על מישהו, אז שיישב בחוץ.

אני מסכים איתך.

מה שאני אומר הוא שבוידאו לא ראיתי שיוצא לו רוק מהפה (לא מאמין שאני נכנס לרזולוציות האלה :) ) . אני כן מאמין שהוא ירק עליו וכמו שכתבתי קודם - שייחנק עם העונש שלו. 

אני כן אומר שאם שחקן שלנו מואשם ביריקה, אוהדים שלנו היו מנתחים את הוידאו כל הלילה ואם לא רואים בוודאות שיוצא לו רוק, היו מגנים על השחקן שלנו גם.

1 דקה לפני, עמית ר said:

לא שלרגע אני מסכים עם הנרטיב המפגר שלהם.

אבל איפה ראית שיוצא לו משהו?

וואלה ראיתי. לחלקיק השניה אבל ראיתי.