Jump to content

ז'וסוואה אחרי היום

בראון

Recommended Posts

אגב, גזענות זה מזמן לא רק עניין גזעי, כי אם שיוך תרבותי. אני בספק אם משפט כזה היה נאמר על מכבי/חיפה/הפועל "האשכנזיות" אבל משוכנע שהיה נאמר גם על בני יהודה/ביתר.

ובלי קשר, שגיא כהן נפל לאלונה מהשמיים. 

8 דקות לפני, bister said:

כמובן שמבינים, אבל מבינים גם שההגנה הכי טובה היא התקפה. או במקרה שלהם, לבכות על קיפוח וגזענות גם בלי קשר למציאות. רק היה חסר שהיו מאשימים באנטישמיות גם. 

לגמרי. ככה הם מתנהלים בכל עניין כזה

10 דקות לפני, המכבייה said:

אגב, גזענות זה מזמן לא רק עניין גזעי, כי אם שיוך תרבותי. אני בספק אם משפט כזה היה נאמר על מכבי/חיפה/הפועל "האשכנזיות" אבל משוכנע שהיה נאמר גם על בני יהודה/ביתר.

לא נפל משום מקום. בקושי שפשף להם את הזרת והם עשו מזה נפילה תיאטרלית. אם כבר הפוך, אם קופמן היה אומר את זה זה עובר חלק, אבל אם שגיא כהן האשכנזי מהארץ ממצמץ במקום הלא נכון הכי קל לתייג אותו כגרבוז.

3 דקות לפני, bister said:

לא נפל משום מקום. בקושי שפשף להם את הזרת והם עשו מזה נפילה תיאטרלית. אם כבר הפוך, אם קופמן היה אומר את זה זה עובר חלק, אבל אם שגיא כהן האשכנזי מהארץ ממצמץ במקום הלא נכון הכי קל לתייג אותו כגרבוז.

ברור אבל העיתוי/הדימוי של שגיא הוא העניין. לכן זאת מתנה ספציפית מהשמיים. ובגלל העיתוי, הם בטח גם היו קופצים על קופמן אבל שגיא כהן זאת החבילה השלמה. 

1 דקה לפני, kikoman said:

לא חושב שהתכוון לבש, סתם התנשאות על ישראל והליגה, גם אנחנו עושים את זה, הוא לא היה צריך

אני חושב שהוא התכוון "לשכונה" באופן כללי. ולכן משפט כזה זה לא היה נאמר על קבוצתו של הנשיא, הגרמנים או המפאניקים.

22 דקות לפני, המכבייה said:

כשין לך מה לומר אז אתה שולף את השד העדתי וכך הצוענייה עשתה. זוהי תרבות הפרובינציה שמקובלת גם בתקופת בחירות.

1 דקה לפני, bister said:

אפשר אחרי כל כשלון של הנבחרת להתנשא על "המנטליות הישראלית", אבל אם שגיא כהן עושה את זה הוא אשכנזי אליטיסט גזען. נו באמת. 

הבהרה יפה שלו. 

20210203_143344.jpg

Just now, ClinteastwoodFan said:

כשין לך מה לומר אז אתה שולף את השד העדתי וכך הצוענייה עשתה. זוהי תרבות הפרובינציה שמקובלת גם בתקופת בחירות.

או בימים של העמדה לדין. 

1 דקה לפני, kikoman said:

אז לצעוק על השופט טפו זה בסדר כן?

ברור שלא אבל זה בדיוק הספין. לא יודע עד כמה אלונה מצהלה נעלבת בשם המרוקאים מבאר שבע.

1 דקה לפני, המכבייה said:

ברור שלא אבל זה בדיוק הספין. לא יודע עד כמה אלונה מצהלה נעלבת בשם המרוקאים מבאר שבע.

חשבת שסתם היא גרה בת"א?

הכי הורג אותי שהם אומרים שמאמינים לז'סוואה כאילו מדובר בצדיק תמים ולא במשוגע שיש לו יותר עבירות משמעת מכל התארים שב"ש לקחו אי פעם.

רק במשחק הזה הזבל התחזה שלוש פעמים, דחף שני שחקנים ורב עם שלושה שחקנים שונים. ממש האיש הכי אמין שיש.

Just now, מכביסט לעד said:

הכי הורג אותי שהם אומרים שמאמינים לז'סוואה כאילו מדובר בצדיק תמים ולא במשוגע שיש לו יותר עבירות משמעת מכל התארים שב"ש לקחו אי פעם.

רק במשחק הזה הזבל התחזה שלוש פעמים, דחף שני שחקנים ורב עם שלושה שחקנים שונים. ממש האיש הכי אמין שיש.

עוד שניה אלונה מחזיקה שלט "אנחנו מאמינות לך"

אין לי ספק שהוא יקבל 3 משחקים כי ככה הם לא יכולים לערער וגם בסוף הוא יקבל פרס לשחק בגביע. כל הצדדים יראו כאילו עשו משהו.

12 דקות לפני, הנדון said:

אין לי ספק שהוא יקבל 3 משחקים כי ככה הם לא יכולים לערער וגם בסוף הוא יקבל פרס לשחק בגביע. כל הצדדים יראו כאילו עשו משהו.

קל

אני עם דקסטר.

ילכו עם קו ההגנה של ב"ש פלוס יגידו שאין לו עבר בהתאחדות (זה שהוא הכה חבר לקבוצה ועמד לדין פנימי ושהיו עוד מקרים שבהם לא הועמד לדין, כמובן זה לא יעניין אותם)