Jump to content

דניאל טננבאום

פנחס שוף

Recommended Posts

הזויים, לא יקרה כלום אם תהיו אמיתיים עם עצמכם, אם יש שוערים יותר טובים ממנו? יש כמה כאלה בליגה, יותר מביך זה אשכרה לשקר לעצמכם.

ושוב לא אומר שהוא לא קשור לענף, אבל הוא לא לרמה של מכבי, כמו שבלקמן לא לרמה שלנו, כמו בן ביטון ועוד.. אבל בסדר אם טוב לכם איתו תפאדלו, לא יקרה כלום עם קצת ביקורת.

3 דקות לפני, Helly22 said:

הזויים, לא יקרה כלום אם תהיו אמיתיים עם עצמכם, אם יש שוערים יותר טובים ממנו? יש כמה כאלה בליגה, יותר מביך זה אשכרה לשקר לעצמכם.

ושוב לא אומר שהוא לא קשור לענף, אבל הוא לא לרמה של מכבי, כמו שבלקמן לא לרמה שלנו, כמו בן ביטון ועוד.. אבל בסדר אם טוב לכם איתו תפאדלו, לא יקרה כלום עם קצת ביקורת.

לא חושב שבליגה יש מישהו יותר טוב ממנו.

ראיקו ואניימה רמה מעל אבל בעיקרון  הוא מפנה לך מקום לעוד זר.

גם אם הוא לא השוער הכי טוב שאפשר להביא, החיבור שלו עם חוליית ההגנה הוא מדהים ורואים כמה שהם סומכים עליו וכמה שהוא סומך עליהם.

אחלה דניאל שבעולם.

לפני7 שעות , AvielMaccabi4 said:

12/13, תקנו אותי אם אני טועה ההופעה היחידה שלו הייתה ב3-0 המגעיל לבני יהודה בסוף העונה?

היה בעונה של סוזה לא? ולא זוכר אותו משחק..

13 דקות לפני, Helly22 said:

לא, הוא לא ראיקו אבל בוודאי שהוא בטופ השוערים הישראלים.

אפשר להגיד שאם רוצים להתקדם באירופה צריך להביא שוער זר שמשפיע כמו שסבוריט משפיע (בהצלחה עם זה) אבל העובדה היא שאיתו השוונו את הישג השיא שלנו באירופה.

אה, ולשים אותו בשורה אחת עם ב.ביטון זה וואו.

קודם כל העבודה של טננבאום היא לא רק כשהכדור נבעט לעברו, הוא עסוק הרבה בלארגן את ההגנה תוך כדי המשחק וכנראה שמשהו שם עובד. 

הוא לא אניימה אבל הוא בהחלט מספיק לנו.

הדבר העיקרי שמפריע לי אצלו בינתיים שיש כדורים שהוא בכיף יכול לתפוס בידיים אבל הוא מעדיף להדוף אותם וזה חבל כי זה סתם יכול ליצור מצב ליריבה מכדור ריבאונד או מקרן 

On 7.2.2021 at 01:10, Helly22 said:

דיי עם כל הכבוד לו ועם כל השמחה מהנצחון הוא לא ברמה, אנשים פה מרימים לו כשהוא עוצר חצי גול, כל בעיטה לשער איתו זה חצי התקף לב, כדורים פשוטים הוא מסבך, הודף כמו טירון, משחק גובה נוראי, זה שהוא םעם בסיבוב עוצר מצב סביר לא עושה אותו לשוער לגיטמי ולא יעזור גם אם יתן עכשיו שתי משחקים מטורפים הוא פשוט חלש מאוד חלש, מצפה שיהיה לנו בין הקורות שוער קצת יותר אפקטיבי.

אבל כן הוא חמוד ואחלה בנאדם, זהו

וואו. תחזור לסקר את האח הגדול במקום לדבר שטויות.

@Krishi איזה תמונה באתר הראשי :P

אפשר להגיד הוא לא אניימה והוא לא ראייקו עד מחר.

הוא נתן עונה מהסרטים שנה שעברה וגם השנה המשחק שלו סולידי בלי טעויות.

בשנה וחצי שלו פה אין ממש גולים שאני אומר שהם ממש עליו.

קשה לי לבקר שוער שלא עלה לנו בנקודה מאז שהוא נכנס לשער.

ברור שהוא לא אניימה אבל אני גם לא רואה סיבה להביא עליו זר, יש לנו כל כך הרבה דברים אחרים בקבוצה לפתור עם זר

On 7.2.2021 at 02:00, Helly22 said:

אתה מאמן שוערים? לא מתאים, לא יקרה כלום עם קצת צניעות. זה ברמת טוקבק נגד חיסון. 

לא שוער ענק שמביא נקודות, אבל מעולם גם לא איבד לנו נקודות בצורה ישירה. זה מעל ומעבר לליגה. 

כן פה ושם יש כדורים שהוא לא הודף טוב, אבל לא זוכר שחטפנו טעות שרשומה על שמו וזה אומר הכל. 

מילא אם הוא היה זר הייתי מבין, אבל הוא ישראלי (ועוד דובר ספרדית) ויש עמדות שעדיף להביא בהם זרים מאשר להסתכן בעוד יוונים נאחסים.

מה שכן הוא חייב להפסיק עם האווט אווט הזה כי בסוף באמת נאלץ להחליף אותו...

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא שוער ענק שמביא נקודות, אבל מעולם גם לא איבד לנו נקודות בצורה ישירה. זה מעל ומעבר לליגה. 

כן פה ושם יש כדורים שהוא לא הודף טוב, אבל לא זוכר שחטפנו טעות שרשומה על שמו וזה אומר הכל. 

מילא אם הוא היה זר הייתי מבין, אבל הוא ישראלי (ועוד דובר ספרדית) ויש עמדות שעדיף להביא בהם זרים מאשר להסתכן בעוד יוונים נאחסים.

שמע רק לפני חודש נגד פ"ת הוא הביא גם הביא נקודות.

מדי פעם הוא הודף לאמצע, מי שישמע.

אם הוא שוער זר שהגיע לפני שנה כולם פה מאוהבים בו.

אני מאוהב בו דווקא בגלל הסיפור המדהים שלו. שישאר פה עשור קדימה באהבה.

לפני1 שעה , חבסוס said:

כשהוא בשער אני רגוע, וגם חוליית ההגנה שלידו.

דבר בשם עצמך כי החליץ שמולו באחד על אחד משלשל במכנסיים

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

לפני חודש אמרת שצריך להביא שוער זר אאלט

59 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שמע רק לפני חודש נגד פ"ת הוא הביא גם הביא נקודות.

מדי פעם הוא הודף לאמצע, מי שישמע.

אם הוא שוער זר שהגיע לפני שנה כולם פה מאוהבים בו.

אני מאוהב בו דווקא בגלל הסיפור המדהים שלו. שישאר פה עשור קדימה באהבה.

גם נגד ב"ש היו לו הצלות גדולות שהביאו נקודות, גם נגד הקופים בסמי עופר, וגם באירופה כמה וכמה פעמים כולל הצלה אלוהית מול ויאריאל. 

12 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפני חודש אמרת שצריך להביא שוער זר אאלט

אמרתי שאם רוצים להגיע רחוק באירופה צריך שוער שמביא נקודות. גם היום אני אומר שהוא לא אחד כזה. 

אמרתי וגם עכשיו אני אומר שיש עמדות הרבה יותר דחופות משוער. באותה תקופה ההגנה שלנו הייתה חלשה ועם הגנה כזאת היה צורך בשוער שמביא נקודות.

ממש לא השוואתי אותו לבלקמן ובן ביטון...

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אמרתי שאם רוצים להגיע רחוק באירופה צריך שוער שמביא נקודות. גם היום אני אומר שהוא לא אחד כזה. 

מה זה רחוק באירופה? חצי גמר של הליגה האירופית? שמינית גמר צ'מפיונס? אנחנו עכשיו ב-32 איתו, הרבה בזכותו, ואנחנו לא יכולים להגיע ליותר מזה בעתיד הנראה לעין. 

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מה זה רחוק באירופה? חצי גמר של הליגה האירופית? שמינית גמר צ'מפיונס? אנחנו עכשיו ב-32 איתו, הרבה בזכותו, ואנחנו לא יכולים להגיע ליותר מזה בעתיד הנראה לעין. 

לא כל פעם נקבל בית כזה...

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא כל פעם נקבל בית כזה...

היו קבוצות הרבה יותר קלות מויאריאל בדרג ראשון וסיבאספור בדרג רביעי. 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

היו קבוצות הרבה יותר קלות מויאריאל בדרג ראשון וסיבאספור בדרג רביעי. 

בית שהמדורגת ראשונה בו היא לא קבוצה חזקה, הוא בית הרבה יותר קשה