Jump to content

יתר מחזור 18

AvielMaccabi4

Recommended Posts

1 hour ago, valik said:

אני רומז שניפחו את חיפה מעבר למה שהם שווים בפועל. לגבי השאלה שלך, זה לא בהכרח קשור לואן לוון, אלא לדוניס, איך אמר בן חייך בראיון אחרי חיפה, ואן לוון פשוט החזיר את הפשטות למשחק של מכבי. גם עם לא תצוגות שיא ועם מלא חוסרים לקחנו אם איני טועה 19 מ21 הנקודות האחרונות, רק אומר שזאת ליגה יחסית חלשה ולא היה שום הצדקה לאיבוד כזה מאסיבי של נקודות בתקופת דוניס.

ניפחו ? אף אחד פה לא אמר שהם מגיעים לרבע גמר צ'פיונס. 

אם אני אגיד לך שהם כרגע הקבוצה הכי פחות גרועה בארץ זה יישב יותר סבבה? 

אנחנו עדיין לא הראנו העונה לאורך זמן שאנחנו קבוצה טובה מהם, היו משחקים טובים פה ושם אבל לא הצלחנו לייצר רצפים ארוכים של נצחונות.

זה יכול עוד להשתנות.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא בטוח. צריך לראות אם נמשיך לצבור נקודות ונשחק כמו נגד נתניה או שכל כמה משחקים נראה כמו נגד בני יהודה ונאבד נקודות.

כאן הבעיה, זה שנאבד נקודות, זה בטוח, השאלה כמה חיפה תאבד נקודות בהשוואה אלינו ולהיפך. איבדנו עם דוניס כ16 נקודות, זה באמת יותר מדי ולא נותן לך מרווח בתקופה כזאת לפשל מדי פעם שזה קורה לכל קבוצה בעולם. אני באמת אופטימי וחושב שאנחנו קבוצה טובה מחיפה, העניין כרגע הוא פשוט איך מביאים את השחקנים למצב שבו כל משחק הוא כאילו גמר גביע, כי לצערי תודות לדוניס אין לנו פריבילגיה לפשל לפחות עד הפליאוף.

13 דקות לפני, nirnir20 said:

ניפחו ? אף אחד פה לא אמר שהם מגיעים לרבע גמר צ'פיונס. 

אם אני אגיד לך שהם כרגע הקבוצה הכי פחות גרועה בארץ זה יישב יותר סבבה? 

אנחנו עדיין לא הראנו העונה לאורך זמן שאנחנו קבוצה טובה מהם, היו משחקים טובים פה ושם אבל לא הצלחנו לייצר רצפים ארוכים של נצחונות.

זה יכול עוד להשתנות.

תחזור לתגובה הראשונה שלי ותראה מה כתבתי. כרגע הם לא הקבוצה הכי פחות גרועה בארץ, אם כבר זה אנחנו. מאז שינוי על הקווים המאזן שלנו טוב משלהם, אני גם מאמין בלב שלם שאנחנו קבוצה יותר איכותית ועוצמתית מהם. כמו שאמרתי וכתבתי דוניס חפר לנו בור עמוק מדי, ואין לנו פריבילגיה לאבד נקודות כרגע. ראיתי מספיק משחקים של חיפה, וואלה לא נפלתי מהרגליים גם בהצגות כביכול שלהם.

חבל על הקשקשת. 

אנחנו קבוצה יותר טובה שהתחילה עקום ונתנה לחיפה פור ועכשיו לאט לאט התיקון חוזר. 

בניגוד למקרה ההפוך שחיפל'ה חשבו בעבר עם משפטים כמו "אם בנאדו היה מתחיל את העונה", לנו באמת יש את הכלים ואת הארגון והמנטליות והוכחנו את זה גם במשחק נגדם ששיחקנו בלי חצי הרכב ועדיין ניצחנו כשהם שם פינטזו על השלישיות והרבעיות שהם יתנו לנו (וזה עוד למרות שהשופט עזר להם). 

אז בטח ובטח בהרכב מלא. 

יאללה, מנצחים הכל עד סוף העונה לוקחים אליפות ושלום על ישראל. 

חיפה קבוצה טובה ובעיקר מאיימת מאד על כל קבוצות הליגה הפאסיביות שבורחות מהכדור שזה רוב הליגה. יש לה הרתעה ויש לה כישרון ויש לה כבר ניסיון שנצבר בעונה שעברה(למרות שהיא הפסידה עד עכשיו יותר משחקי ליגה מהשנתיים של איביץ ולא בגרבז' טיים). אם נצליח לסחוב את זה לצמוד לקראת הסוף, יהיה טירוף. עד המפגש הבא מולם, אנחנו קווים מקבילים. נצטרך יציבות, ביטחון וכושר טוב כדי לתת ריצה משלנו ואז נראה לאן זה לוקח. אי אפשר להתחמק מהבסיס לכל אליפות שמושגת- אתה צריך להיות טוב כדי להיות ראוי לה ולזכות בה. וזה בכלל לא משנה מה הם רעשי הרקע. היתה רק שנת אליפות אחת שלנו ב95 שבה לא ניצחנו בכלל את חיפה, דרבי וביתר והפסדנו פעם אחת לכל אחת מהן. 

2 דקות לפני, Krishi said:

ועוד משהו, מתי לעזאזל נשחק לפני החארות האלה כדי שנוכל להלחיץ אותם עם איזה 2 הפרש ככה לפני המשחק שלהם

לא יודע מה קורה בסוף עם הגביע אבל אם אין שינוי אז ב2 המחזורים הבאים משחקים לפניהם

לפני5 שעות , המכבייה said:

חיפה קבוצה טובה ובעיקר מאיימת מאד על כל קבוצות הליגה הפאסיביות שבורחות מהכדור שזה רוב הליגה. יש לה הרתעה ויש לה כישרון ויש לה כבר ניסיון שנצבר בעונה שעברה(למרות שהיא הפסידה עד עכשיו יותר משחקי ליגה מהשנתיים של איביץ ולא בגרבז' טיים). אם נצליח לסחוב את זה לצמוד לקראת הסוף, יהיה טירוף. עד המפגש הבא מולם, אנחנו קווים מקבילים. נצטרך יציבות, ביטחון וכושר טוב כדי לתת ריצה משלנו ואז נראה לאן זה לוקח. אי אפשר להתחמק מהבסיס לכל אליפות שמושגת- אתה צריך להיות טוב כדי להיות ראוי לה ולזכות בה. וזה בכלל לא משנה מה הם רעשי הרקע. היתה רק שנת אליפות אחת שלנו ב95 שבה לא ניצחנו בכלל את חיפה, דרבי וביתר והפסדנו פעם אחת לכל אחת מהן. 

קצת לא נעים, אבל כנראה שבגלל הסגר ובגלל היותך עצמאי סגור (כמוני) אתה מבלה הרבה יותר בפורום וזה כיף גדול. כמובן שהסיבות סופר מצערות אבל לפחות זה.

לפני2 שעות , LL6 said:

אתם קונים סיטואציה שאנחנו מסיימים את הסיבוב שאנחנו מצליחים לצמצם ל-3 נקודות או שאתם מאמינים שאפשר לצמצם יותר?

מאמין שחיפה יכולה להגדיל את הפער חזרה ל-8

לפני3 שעות , LL6 said:

אתם קונים סיטואציה שאנחנו מסיימים את הסיבוב שאנחנו מצליחים לצמצם ל-3 נקודות או שאתם מאמינים שאפשר לצמצם יותר?

כנראה קונה עכשיו. יש לי הרגשה שיש יותר סיכוי שנאבד נקודות (תיקו אחד או שניים) מאשר חיפה.

שלוש נקודות זה אומר שאם מנצחים אתה משווה בנקודות הבעיה הגדולה היא שהפרש השערים גדול משמעותית אז תכלס זה כמו 4 נקודות - וככה צריך להתייחס לפער כי גם שוויון בנקודות לא עוזר לנו. זה יותר שש הפרש מאשר חמש אם ננצח את המשחק הקרוב.

שאלה טובה. לא יודע אם קונה.

אני לא יודע פשוט עדיין מה לקבל ממכבי ואיך נגיע למשחקים. צריך עוד איזה 4 5 משחקים רצופים כדי להבין אם אנחנו עקביים וגם לראות אם משתפרים במגמת הכנסת השערים ולא נצחונות מינימליים כאלה בשיניים.

לפני4 שעות , LL6 said:

חחח עלק קונים

אין שאלה

איזה מצחיק ההשוואות לקבוצות של באר שבע.

מזכיר לכם שבסיבוב השני באותן עונות תוך כדי תנועה גם בב״ש זילזלנו ולא תפסנו מהם ועכשיו בדיעבד אנחנו יכולים ״להודות״ שהם העמידו קבוצה חזקה מאוד. 

בדיוק כמו שכל משחק של חיפה העונה בנושא יתר כל התגובות בהתחלה זה ״אין בהם כלום״ ״קבוצה חלשה״ 

ואחרי 90 דקות (בדיעבד) ושהם שמו שלישייה כל התגובות שונות ב180 מעלות.

במידה וחיפה תיקח אליפות, אז נוכל עוד איזה שנה ככה להשוות אותם לבאר שבע, המטרה שלנו זה לקחת את האליפות בעצמנו ולהפוך את הדיון המיותר הזה ללא קיים.

יצחק שום הפסיד אתמול 3-0, הוא ראה קבוצה תוקפת? הוא ראה מערך התקפי?

כפר סבא הגיעו לשער? זה מה ששומי רוצה, לא? גם במחיר של להפסיד לשחק כדורגל. כפר סבא שיחקו כדורגל?

אלישע לוי איש טוב אבל מביך. זה שהוא עלה לרדיו חיפה יום (או באותו יום) לפני משחק של קבוצתו מולם, בשביל לנתח את חיפה ואת חיפה ביחס למכבי....מגיע לו לרדת.

עדיף היה שבמקום לעלות למשחק, אלישע לוי היה שולח להם 3 נקודות עם שליח של WOLT.

ולגבי חיפה, אנחנו קבוצה טובה יותר. הוכחנו את זה במפגשים הישרים מולם, הוכחנו את זה בעשור האחרון, בשביל שהם ייחשבו כטובים יותר מאיתנו, להם יש מה להוכיח, אנחנו כבר הוכחנו.

לפני1 שעה , just saying said:

ואחרי 90 דקות (בדיעבד) ושהם שמו שלישייה כל התגובות שונות ב180 מעלות

גם לפני המשחקים נגדם, גם אחרי המשחקים נגדם ועד אין קץ - אין בהם כלום.

הקבוצה הטובה האחרונה של חיפה שראיתי הייתה בתחילת שנות ה-2000 של רוסו ופראליה ויעקובו וז'אוטאוטס. שהיא באמת מועמדת לאחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה של הכדורגל שלנו. מאז ועד העונות האחרונות הם בירידה, רק בשתי עונות האחרונות הם טיפה העלו ברמה אבל עדיין לא מגיעים אלינו. הבעיה היחידה העונה - קיבלו פור עד שדוניס פוטר. זה הכל.

18 דקות לפני, Krishi said:

גם לפני המשחקים נגדם, גם אחרי המשחקים נגדם ועד אין קץ - אין בהם כלום.

הקבוצה הטובה האחרונה של חיפה שראיתי הייתה בתחילת שנות ה-2000 של רוסו ופראליה ויעקובו וז'אוטאוטס. שהיא באמת מועמדת לאחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה של הכדורגל שלנו. מאז ועד העונות האחרונות הם בירידה, רק בשתי עונות האחרונות הם טיפה העלו ברמה אבל עדיין לא מגיעים אלינו. הבעיה היחידה העונה - קיבלו פור עד שדוניס פוטר. זה הכל.

בגדול זה נכון, רק הייתי רוצה לראות שאנחנו מטאטאים קבוצות קטנות בקלות, חוץ מנתניה עדיין לא ראיתי את זה.

אני מאמין שההגנה שלנו כרגע טובה משלהם ועל זה לוקחים אליפות, צריך רק להרים את הרמה בהתקפה, בגלל זה חייב פה עוד חיזוק לכנף/קשר התקפי.

אני לא מבין איך אפשר להגיד שאנחנו בוודאות יותר טובים מהם העונה. 

במשחקים הישירים חוץ מזה שחיפה יכולים להיות פרזנטורים של Stop-it לא ראיתי איזשהי עלויונות מטורפת שלנו, ובשאר המשחקים נגד שאר הפח זבל של הליגה הם נתנו יותר משחקים טובים מאיתנו. 

באמת שאני רוצה להאמין שאנחנו יותר טובים אבל מאיפה אתם מביאים את זה? 

מהעשור האחרון ? מזה רלוונטי ליכולת של העונה ? ברור שבעשור האחרון אנחנו והם לא באותה סקאלה אבל אני לא רואה איך זה שייך יותר מדי. 

היינו גם משמעותית יותר טובים מב"ש במשך 40 שנה בערך ואז הם נתנו 3 אליפויות רצוף. 

חיפה כרגע עשו 41 נק' ב-18 מש', זה לגמרי קצב של אלופה, לא אלופה מהמרשימות אבל הם לגמרי שם מבחינת סטטיסטיקה. 

אנחנו לעומת זאת ממש לא בכיוון מבחינת קצב צבירת נקודות, נצטרך לצאת לרצף מטורף של ניצחונות כדי להגיע לשם, כל תיקו/הפסד זה אסון במובן של לקיחת אליפות. 

שמכבי תצא לרצף של איזה 6-7 ניצחונות כמו שחיפה עשתה נדבר, אנחנו עדיין לא שם.