Jump to content

פטריק ואן לוון אחרי חיפה

Omer

Recommended Posts

בשני המשחקים האחרונים כשגולסה הוזז קדימה יותר(מאחורי החלוץ) המשחק זרם הרבה יותר והגענו ליותר מצבים.

שמח שואן לייבן הבין שגולסה מתאים לעמדה הזאת יותר מפרץ, בתקווה שימשיך להציב אותו שם.

לפני2 שעות , PLASTOMAN said:

בלי הפציעה של קראצב אני לא בטוח שגלזר נכנס ומשנה לנו את המשחק ככה.

זאת הקארמה של מיץ שהובילה לזה, אין לי ספק.

טבח די קטל את דוניס אחרי המשחק

נראה שהשחקנים סומכים עליו וזה גם משהו

פיבן למרות במהלך התמוהה בקישור עשה שם כמה פעולות טובות

הייתי שמח אם היו מביאים מישהו אחר לנוער בתפקיד שלו

לא יודע כמה קרדיט אפשר לתת לו על הניצחון הזה, הדבר היחיד שאני יכול לזקוף לזכותו זה שהשאיר את חוזז 90 דקות. 

כמו שאמרו פה, מחצית ראשונה נראינו נורא, מחצית שנייה חיפה אפשרה לנו להשתלט על המשחק ונראינו יותר טוב, היה חייב לעשות חילופים במחצית, פיבן בחיים לא אמור לסיים 90 דקות במשחק כמו שהוא שיחק אתמול, גם כשהיה בקישור איבד המון כדורים ונראה לא שייך לרמה.

ריקן על הספסל שחקן קילר שמתאים בול לסיטואציה, והוא מעדיף להכניס את דויזאדה ולהעלות את פיבן לקישור במצב של תיקו שהוא כמו הפסד, הלוואי שהייתי יכול לשבת איתו לשיחה שיסביר לי מאיפה ההחלטה הזאת מגיעה. 

ועם כל זה, הוא נראה האיש הכי מתאים לסיטואציה בהתחשב בנסיבות, העולם בטירוף, קשה (על סף הבלתי אפשרי) יהיה להביא מאמן ברמה עכשיו.

הוא נראה סמכותי מאוד שזה קריטי בקבוצה מפוצצת כישרון עם סגל של 20 שחקנים ברמה של הרכב ראשון כמו מכבי (ר"ע סדרן המוניות שאימן אותנו לפניו), ונראה שהוא מבין שעם כ"כ הרבה כישרון רוב העבודה זה ניהול הסגל ולהיות סמכותי, בלי להרוס יותר מדי. 

46 דקות לפני, nirnir20 said:

לא יודע כמה קרדיט אפשר לתת לו על הניצחון הזה, הדבר היחיד שאני יכול לזקוף לזכותו זה שהשאיר את חוזז 90 דקות. 

כמו שאמרו פה, מחצית ראשונה נראינו נורא, מחצית שנייה חיפה אפשרה לנו להשתלט על המשחק ונראינו יותר טוב, היה חייב לעשות חילופים במחצית, פיבן בחיים לא אמור לסיים 90 דקות במשחק כמו שהוא שיחק אתמול, גם כשהיה בקישור איבד המון כדורים ונראה לא שייך לרמה.

ריקן על הספסל שחקן קילר שמתאים בול לסיטואציה, והוא מעדיף להכניס את דויזאדה ולהעלות את פיבן לקישור במצב של תיקו שהוא כמו הפסד, הלוואי שהייתי יכול לשבת איתו לשיחה שיסביר לי מאיפה ההחלטה הזאת מגיעה. 

ועם כל זה, הוא נראה האיש הכי מתאים לסיטואציה בהתחשב בנסיבות, העולם בטירוף, קשה (על סף הבלתי אפשרי) יהיה להביא מאמן ברמה עכשיו.

הוא נראה סמכותי מאוד שזה קריטי בקבוצה מפוצצת כישרון עם סגל של 20 שחקנים ברמה של הרכב ראשון כמו מכבי (ר"ע סדרן המוניות שאימן אותנו לפניו), ונראה שהוא מבין שעם כ"כ הרבה כישרון רוב העבודה זה ניהול הסגל ולהיות סמכותי, בלי להרוס יותר מדי. 

פיבן בקישור נראה תמוה על פניו אבל בדיעבד אני מבין שואן לייבן זיהה את הבור שנוצר בקישור החיפאי ורצה להוסיף לשם עוד ברזל. זה שיחרר את גולסה והשלישיה הקדמית וזה שיפר את המשחק שלנו במיידי, עד כמה שזה נשמע מופרך. 

1 hour ago, המכבייה said:

פיבן בקישור נראה תמוה על פניו אבל בדיעבד אני מבין שואן לייבן זיהה את הבור שנוצר בקישור החיפאי ורצה להוסיף לשם עוד ברזל. זה שיחרר את גולסה והשלישיה הקדמית וזה שיפר את המשחק שלנו במיידי, עד כמה שזה נשמע מופרך. 

פיבן היה רע גם בתור קשר, לא הצליח להוציא כדור קדימה כמעט ואיבד מלא. 

לא יודע מה משחק הלחץ שלו שווה באמצע אבל גם ריקן לא פראייר בכלל, יודע לעשות לחץ, זאת העמדה הטבעית שלו, ויש לו גם חוש מעולה לשערים. 

כל מה שכתבת אפשר היה להשיג גם עם ריקן + ריקן חילוף טרי ויודע לשים גולים במאני טיים.

כנראה שלעולם לא נדע מה קרה שם.  

1 hour ago, nirnir20 said:

פיבן היה רע גם בתור קשר, לא הצליח להוציא כדור קדימה כמעט ואיבד מלא. 

לא יודע מה משחק הלחץ שלו שווה באמצע אבל גם ריקן לא פראייר בכלל, יודע לעשות לחץ, זאת העמדה הטבעית שלו, ויש לו גם חוש מעולה לשערים. 

כל מה שכתבת אפשר היה להשיג גם עם ריקן + ריקן חילוף טרי ויודע לשים גולים במאני טיים.

כנראה שלעולם לא נדע מה קרה שם.  

לא חושב שהוא היה רע. חיפה פשוט התנדפה מהמגרש בעיתוי מושלם עם המהלך הזה(ועם כניסת ג'ראלדש שפשוט הפך את האגף שלו לבלתי שמיש עבורם), בטח ששרי עבר לאמצע במקום אבו פאני. אני לא יודע למה ואן לייבן בחר בשחר ולא בריקן (אולי בגלל הפיזיות). אבל זה פשוט עבד. אולי מה שמגדיר באמת קבוצה גדולה/טובה- האיך ולא המי. 

בכר אגב בניהול משחק מחפיר. מעבר לברור מאליו, אני את חזיזה לא מוציא. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

מה שמחזיר אותי תמיד לשאלה מה באמת מאפיין קבוצה גדולה/טובה- האיך ולא המי. 

קבוצה טובה יכולה להתגבר על חיסורים ואיכות המשחק תישמר.

יהיה מעניין לראות איך חיפה יסתדרו אם רוקביצה ושרי ביחד יהיו פצועים.

14 דקות לפני, Keano said:

קבוצה טובה יכולה להתגבר על חיסורים ואיכות המשחק תישמר.

יהיה מעניין לראות איך חיפה יסתדרו אם רוקביצה ושרי ביחד יהיו פצועים.

בוא נתחיל מ"יהיה מעניין אם אי פעם רוקביצה ושרי יפצעו, ועוד ביחד". בוא נגיד שיש יותר סיכוי לשלום במזרח התיכון מאשר שזה יקרה. 

41 דקות לפני, Krishi said:

בוא נתחיל מ"יהיה מעניין אם אי פעם רוקביצה ושרי יפצעו, ועוד ביחד". בוא נגיד שיש יותר סיכוי לשלום במזרח התיכון מאשר שזה יקרה. 

דווקא אתה אמור להיות אופטימי שזה יקרה

3 דקות לפני, Keano said:

דווקא אתה אמור להיות אופטימי שזה יקרה

יש להיות אופטימי או אפילו אובר אופטימי כמוני ויש להיות מנותק לגמרי מהמציאות חחח 

בראיון הוא הגה את השם שלו Van Lowen.

כך כמו שסה מאויית בכתיב לטיני.

הייתי משער שכותבים את זה ואן לואוון, או ואן לוון, אבל אפשר לשחרר מהואן לייבן.