Jump to content

פטריק ואן לוון אחרי חיפה

Omer

Recommended Posts

עלה עם אמצע רך מדי

פיבן לא היה צריך לסיים 90 דקות ועוד בקישור. אני חושב שמלכתחילה עדיף היה לפתוח עם גראלדש, אבל מילא. 

בגדול זה היה המשחק עם הניהול הכי מוזר שלו, אבל התוצאות שלו מצוינות

Just now, מכביסט לעד said:

עשה לא מעט טעויות. הניצחון לא עליו

חושב שאין שמכבי עומדת מאז שמונה זה לגמרי שונה מאיך שנראינו לפניו. אז אני כן מייחס לו למשל את זה שעמדנו היום מול חיפה גם עם החיסורים.

העמידה בעיקר במחצית השנייה הייתה נהדרת, כל הכדורים הלכו אלינו.

אני מאמין שאפשר לייחס את זה גם לחילופים ההזויים של בכר שככל שעברו הדקות הוציא עוד ועוד שחקנים משמעותיים והכניס במקומם ריגנים

כמו שבן חיים אמר עושה דברים פשוטים, ולא ניסה להמציא את הגלגל כמו דוניס.

אבל זה שאנחנו בתמונה עדיין זה בעיקר בגלל הרוח והאופי שהשלד הזה בנה לעצמו בשנים האחרונות.

תמוה מאד מאד. חצי ראשון הוא נראה כמו חדרה.

חצי שני, הוא כנראה ניזון מהפחדים של בכר שלא היתה לו שום סיבה להוריד קצב ולהמשיך לשלוט. בכר בתכלס הפסיד את המשחק הזה.  פיבן כקשר, חוסר חילוף במחצית, נראה לי מאד תמוה הדבר הזה. אולי אני לא מבין וזה הגיוני. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

חצי שני, הוא כנראה ניזון מהפחדים של בכר שלא היתה לו שום סיבה להוריד קצב ולהמשיך לשלוט. בכר בתכלס הפסיד את המשחק הזה.  פיבן כקשר, חוסר חילוף במחצית, נראה לי מאד תמוה הדבר הזה. אולי אני לא מבין וזה הגיוני. 

נראה שעם כל החיסורים זו היתה התכנית משחק, לנסות להכריע בחצי בשני

18 דקות לפני, Keano said:

אין לי בעיה עם תכנית משחק כזו, אבל כשהיריבה יושבת לך על החיים וכל התקפה שנייה נמצאת בתוך הרחבה שלך אתה לא אמור לקבל צל"ש.

מחצית ראשונה מה ששמר אותנו במשחק זה הפוסט טראומה החיפאית. מחצית שנייה בכר גם עשה חילופים הזויים וזה כבר נתן לנו את המשחק.

לא ואן לוון. אופי של חיפה, אופי שלנו והרצון של בכר להמציא את הכדורגל. זהו.

Just now, אלק נילאש said:

אין לי בעיה עם תכנית משחק כזו, אבל כשהיריבה יושבת לך על החיים וכל התקפה שנייה נמצאת בתוך הרחבה שלך אתה לא אמור לקבל צל"ש.

מחצית ראשונה מה ששמר אותנו במשחק זה הפוסט טראומה החיפאית. מחצית שנייה בכר גם עשה חילופים הזויים וזה כבר נתן לנו את המשחק.

שורה תחתונה קשה להתווכח עם עובדות, הוא ניצח את המשחק, חלק מזה גם על החילופים, אלמוג למשל נתן את הכדור לחוזז, פשיץ הבקיע את הפנדל. לא הייתי אומר צל"ש ומשחק מבריק אבל עשה את העבודה. 

1 hour ago, המכבייה said:

הרציונל עם ההצבה בקישור של פיבן (שהיה איום ונורא) היה לשחרר את גולסה קדימה כעשר כי ריקן הוא לא קשר אחורי. אם קארצב לא נפצע, מאמין שהוא היה מתופקד במקום פיבן בדקות האחרונות. כשגולסה עבר קדימה היה סוף סוף מי שיעביר כדור קדימה.

השינוי הכביכול מוזר הזה כן שיחרר את הפקק שהיה במרכז המגרש וגולסה היה נראה הרבה יותר אפקטיבי וגם מסר על הדרך את הכדור לחוזז.

15 דקות לפני, Keano said:

שורה תחתונה קשה להתווכח עם עובדות, הוא ניצח את המשחק, חלק מזה גם על החילופים, אלמוג למשל נתן את הכדור לחוזז, פשיץ הבקיע את הפנדל. לא הייתי אומר צל"ש ומשחק מבריק אבל עשה את העבודה. 

גולסה מסר לחוזז ולא אלמוג. עמיחי לא רואה טוב.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גולסה מסר לחוזז ולא אלמוג. עמיחי לא רואה טוב.

וואלה, עדיין גולסה עלה קדימה כתוצאה מההזזה של פיבן לקישור

56 דקות לפני, Keano said:

יכולנו לאבד את זה בחצי הראשון. הקשרים שלנו לא נשמו ולא היו עם עין לכדור בכלל. הבישול הנפלא של חוזז נגרם מפעולה אדירה של סאבוריט שחתך לאמצע ואיפשר נשימה לכולם. היינו רעים. 

קראתי עליו את הכתבות בקשר לנוער.

נראה שבאמת שינה מלא דברים שם שהוא ממש קפדן וקשוח לראיה גם השחקני נוער שלנו נראים כמו שחקני בוגרים לכל דבר (מצד שני כתבו על מלא שעזבו בגללו ביניהם גם שחקנים מוכשרים שהיו נראים קטנים מידי).

אני מתלבט אם זה לא נורא להפסיד אותו בתור איש מחלקת נוער. כי אפשר להביא מאמן שימלא את החסר ושכנראה יכין את הקבוצה יותר טוב מבחינה טקטית 

לא יכול להיות שפיבן שיחק כל המשחק ועוד בסוף כקשר בזמן שמה שהיה הכרחי זה להחליף אותו עם ג'ראלדש עם אפשרות לסיים עם ריקן בקישור.

לוקח בחשבון את החיסורים הכפויים והרצון לשמור על גלזר ופשיץ' שלא 100% כשירים.

מלבד זה עשה שינוי אדיר מנטלי, ועצם זה שאנחנו במאבק אחרי הטראומה עם דוניס זוקף לזכותו ללא ספק. 

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

זאת כל השאלה. עוד לפני חילופים בשני הצדדים, השליטה עברה לנו. בכר פשוט הזיז אותם אחורה והפסיק ללחוץ. 

לפני1 שעה , Davidi said:

הרציונל עם ההצבה בקישור של פיבן (שהיה איום ונורא) היה לשחרר את גולסה קדימה כעשר כי ריקן הוא לא קשר אחורי. אם קארצב לא נפצע, מאמין שהוא היה מתופקד במקום פיבן בדקות האחרונות. כשגולסה עבר קדימה היה סוף סוף מי שיעביר כדור קדימה.

השינוי הכביכול מוזר הזה כן שיחרר את הפקק שהיה במרכז המגרש וגולסה היה נראה הרבה יותר אפקטיבי וגם מסר על הדרך את הכדור לחוזז.

חושב שאילון מסר לחוזז. כדור לשטח וכדור גדול. 

לפני2 שעות , המכבייה said:

אני חלילה לא מתיימר להבין אפילו לא 1% ממה שואן לוון מבין בכדורגל, אבל לדעתי האישית היו כמו החלטות תמוהות, במיוחד פיבן הקשר אבל לא רק.

אני מאוד רוצה לתת לו את כל הקרדיט אבל לדעתי האישית בכר היה יכול להוציא מהמשחק הזה הרבה יותר.

דור פרץ היה כל כך חסר.

37 דקות לפני, kutomer said:

אני חלילה לא מתיימר להבין אפילו לא 1% ממה שואן לוון מבין בכדורגל, אבל לדעתי האישית היו כמו החלטות תמוהות, במיוחד פיבן הקשר אבל לא רק.

אני מאוד רוצה לתת לו את כל הקרדיט אבל לדעתי האישית בכר היה יכול להוציא מהמשחק הזה הרבה יותר.

דור פרץ היה כל כך חסר.

מסכים לגמרי. 

אולי או כנראה שהוא לא טקטיקן גדול אבל רואים שהוא הביא לקבוצה משמעת, אירגון והרבה אמונה לשחקנים.

בדקות הראשונות חוזז לא ירד מספיק מהר להגנה והוא דפק לו פרצוף שלא היה מבייש את הפרצוף המפחיד של איביץ' 

ואן לוון החזיר למכבי את הפשטות. יכול להיות שהוא לא המאמן הכי דגול אבל עם החומרים שיש במכבי צריך להיות כישרון מיוחד כדי להרוס את זה.

יש לך אחלה כלים, יש לך חדר הלבשה מגובש אחושרמוטה, יש לך את הווינריות והמנטליות המכביסטית. רק לא להרוס. 

ולהזכיר שוב, זה במשחק שבו היו חסרים לנו 6 שחקני הרכב ברוב שלבי המשחק (עד הכניסה של גלזר באמצע המחצית השניה, והכניסה של פשיץ' לקראת הסוף).