Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | שוב פעם מנצחים את חיפה על הבאזר, אנחנו חזק במירוץ.

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, Sawyer said:

בטח לא על הראש שלו וצריך פה אינסטינקט של שוער גדול, אבל בטח לא בלתי אפשרי. מבאס, הלאה.

שוער טוב, אין יותר ממנו בליגה ועד שיביאו את אניימה/ראייקו אני אמשיך לתת קרדיט לדניאל.

מסכים

אגב, ניהול משחק מזעזע של גרינפלד. בקטטה הוא פשוט הוציא כרטיסים באופן אקראי. אם באותו רגע אני הייתי מולו הוא היה מוציא גם לי צהוב.

26 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

עוד לא החלטתי אם אני רוצה שעומרי אפק ימות היום או שיחיה עוד שנים רבות ויאכל את הלב, הבעיה שבגלל הקורונה אני חייב לשמוע את הבן זונה הזה כל השידור. 

עכשיו, אני מקווה מאוד שמכבי יעשו קצת רעש על השיפוט היום, כי המחצית הראשונה זו מכירה אחושרמוטה. 

1. הפנדל על סבוריט אולי נשרק בגלל מגע רגליים שלא היה, אבל הוא דוחף אותו, גבולי ביותר. 

2. הגול שלהם, היה חייב להיפסל, אין יותר פאול מזה על שכטר, שאדלר לא יראה אור יום, עוד בן זונה. 

3. רודריגז - אדום ודאי, אחד הקלים בתולדות הוואר, בועט ברגל של שחקן בכוונה על הריצפה, שוב, אדלר נדם. 

נתן רשות לאבו פאני לכסח

אגב לא הראו שידור חוזר אבל הייתה מתפרצת של קארצב שהבלם שלהם עצר נראה לי עצר עם היד צריך לראות שוב בהקלטה 

Just now, אליהו_הנביא said:

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/539363/ובינתיים ספורט שתיים בגניבת דעת הזויה, משאל האם הגיע לחיפה פנדל ביד

כנראה תוכן ממומן 

לא יודע, איך אפשר לא לקלל אותם פשוט גועל נפש 

1 דקה לפני, Dr. Caligari said:

נתן רשות לאבו פאני לכסח

אגב לא הראו שידור חוזר אבל הייתה מתפרצת של קארצב שהבלם שלהם עצר נראה לי עצר עם היד צריך לראות שוב בהקלטה 

היה גם בשידור אמרו. אגב התקפה לפני נגיעת היד המדוברת של הרננדז הייתה ספק יד ברחבה שלהם, רק שלא הראו אפילו שידור חוזר

קארצב מחלץ כדור בגליץ' על חזיזה שמתהפך באוויר בלי עבירה - השדרים : צהוב על גבול הבורדו 

גראלדש חוטף כאפה לפנים ופותח את האף - אפק : "לא בכוונה".

2 דקות לפני, Simba said:

קארצב מחלץ כדור בגליץ' על חזיזה שמתהפך באוויר בלי עבירה - השדרים : צהוב על גבול הבורדו 

גראלדש חוטף כאפה לפנים ופותח את האף - אפק : "לא בכוונה".

זו גלישה ברוטאלית של קארצב שראויה לצהוב. 

הפאול של חזיזה גם ראוי לצהוב.

היה חרא של שיפוט, אבל לא צריך לקחת לקיצון בשביל להגיע לנקודה הדי ברורה הזו.

Just now, קמחי said:

לא דיברתי על השופט דיברתי על השידור.

14 דקות לפני, קמחי said:

באנגליה זה נקרא בכלל עבירה מה שקארצב עשה? 

וגם אם כן אין מצב שזה צהוב בורדו ובטח לא שהם מכסחים והוא לא שורק אפילו. 

באשכרה סיימו את המשחק עם 2 צהובים וגם הם על המכות. 

גועל נפש של שיפוט, גועל נפש של שידור וגועל נפש של איגוד ההונדות 

Just now, Dr. Caligari said:

באנגליה זה נקרא בכלל עבירה מה שקארצב עשה? 

וגם אם כן אין מצב שזה צהוב בורדו ובטח לא שהם מכסחים והוא לא שורק אפילו. 

באשכרה סיימו את המשחק עם 2 צהובים וגם הם על המכות. 

גועל נפש של שיפוט, גועל נפש של שידור וגועל נפש של איגוד ההונדות 

באנגליה זה עבירה וצהוב.

לגבי כל השאר מסכים לחלוטין

מאז הניצחון האחרון שלהם עלינו במשחק ביתי שלנו ב-2016 התקיימו עוד 7 משחקים עם ביתיות שלנו, 6 ניצחונות ותיקו 1. למעשה מאז 2011 יש להם ניצחון 1 בודד עלינו במשחק ביתי שלנו, פאקינג 10 שנים!!!

Just now, Dr. Caligari said:

אני לא רוצה לצאת יצור אבל ממש התבאסתי בסיום שלא שמנו את השלישי

לגמרי!!

פס קטן של חוזז לאמצע ופשיץ' או אלמוג הולכים ל1 על 1 עם השוער.

2 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אני לא רוצה לצאת יצור אבל ממש התבאסתי בסיום שלא שמנו את השלישי

יכול להכנס לרשימה עם ההחמצה של יוני בסמי, הפנדל שלא נשרק על זיו בדרבי , ההחמצה של בדש בגמר וההחמצה של זהבי ב2-2 בקרית אליעזר.

גלזר זה איש המשחק בענק. שינה לחלוטין את הדינמיקה של ההמשחק ויחסי הכוחות בקישור מהשנייה שניכנס. כל פעם אני נזכר מחדש שגם כולה שחקן אחד מתוך 11 בעמדה חשובה יכול לחלוטין לשנות קבוצה וזה מה שקרה עם הכניסה שלו. היה בתקופה קצת פחות טובה לאחרונה לפני הפציעה, ונראה שלשבת קצת בחוץ במיוחד בעונת עומס מטורפת זה לא רעיון רע, גם אם אתה האמא של השחקני מפתח ( גולסה צריך את זה גם ). האא כן, והסגר הזה היה בוללל מה שהיינו צריכים.

12 דקות לפני, קובי השועל said:

לגמרי!!

פס קטן של חוזז לאמצע ופשיץ' או אלמוג הולכים ל1 על 1 עם השוער.

בכלל גם בכדור חופשי שלהם, סתם ריחמנו עליהם 

11 דקות לפני, Simba said:

יכול להכנס לרשימה עם ההחמצה של יוני בסמי, הפנדל שלא נשרק על זיו בדרבי , ההחמצה של בדש בגמר וההחמצה של זהבי ב2-2 בקרית אליעזר.

הייתה את ההחמצה של מדוניאנין ב6-0 בכלל מהלך פסיכי 

מה אתם באים עליי עם מדוניאנין וזה השביעי וזהבי באבוקות

היום זה יוני ב4-3 וחוזז הופך לרונאלדיניו כדי לנצח את חיפה בבאזר שוב.

עוד לפני המשחק אמרתי שאנחנו חזקים מהם בעיקר מנטלית. אנחנו מועדון מלא גאווה ו-ווינריות ומה שקרה היום זה ההגדרה למכביזם וכל פעם שחיפה רואים אותנו הם פשוט מפחדים. אין דרך אחרת להסביר את זה. הם נרתעים, מתבלבלות להם הרגליים, המסירות יוצאות עקומות, הבעיטות חלשות או לשמיים, מפחדים פחד מוות מלהיחשף מאחור, מלהפסיד. 

מה עוד צריך לקרות כדי שהם יצליחו לנצח? עלינו בחצי הרכב, בלי כהן, גלזר, פרץ, פשיץ', טיבי ומגן ימני נורמלי (כשקנדיל עדיין פצוע? ובכל מקרה ג'ראלדס מיועד לעמדה הזאת וראו מצוין למה אחרי שהוא נכנס). זה פאקינג 6 שחקנים!! וגם כשבוצעו חילופים, פיבן עבר להיות קשר אחורי ונראה שם יותר טוב מאשר כשהיה מגן ימני חחח אין זה פשוט לא יאומן. 

אז נכון מחצית ראשונה הייתה קשה לצפיה וגם שם, חיפה לא הגיעו לשום מצב. מכבי באה להילחם, ממש, פיסית, מכות כמו פעם. שום דבר לא ניתן בקלות כי אם מישהו רוצה לקחת לנו את האליפות הוא ידמם הרבה על הרצפה עד שהוא יצליח. אמרתי ואומר שוב - זה קודם כל תלוי בנו. חיפה יכולים לשחק יפה ולדבר כמה שהם רוצים - את הכלים, את החומר, את הסטייט אוף מיינד, המנטליות - הכל יש לנו. רק לדעת לנצל נכון ובן חיים אמר את זה הכי טוב - חזרנו לשחק פשוט. חזרנו לשחק עם שחקנים בעמדות שלהם. עכשיו רק לא לפקשש נגד ב"ש אחרת כל הניצחון ההרואי הזה לא יהיה שווה שום דבר.

ומילה על השופט. אחת מתצוגות השיפוט הכי חלשות שראיתי העונה. וזה מדהים שעוד היצורים מהצפון הם אלו שבאים בתלונות על דברים שלא היו. קודם כל פנדל על סאבוריט שלא היה צריך להיות מבוטל, עבירה על שכטר בשער של חיפה, אדום לפחות לרודריגז וגם למנחם שדחף שם בברוטליות. מלא מלא צהובים שהוא פשוט לא הוציא להם ונתן לכסח חופשי, בקיצור שופט זבל אפס מאופס בן זונה גדול שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת. כל הדברים הרעים שיש בעולם אני מאחל לו.