Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | שוב פעם מנצחים את חיפה על הבאזר, אנחנו חזק במירוץ.

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, חבסוס said:

שכטר זה קלאסי ההוא שמקניט מקניט עד שאתה מתעצבן, אתה בא להרביץ לו והוא בורח ואז ממשיך להקניט ממרחק ביטחון

מה שגם היה מצחיק זה שסאבוריט רץ באמוק כדי להיות דומיננטי בקרב אבל הפיל את נטעלה בטעות והרגיש לא נעים, עזר לו לקום ואיבד את המומנט.

זה גולסה עם האמוק העיף את סאבו שרץ לעבר רודריגז על נטע הכוסית שנפלה ישר.

העיף אחר כך עוד 2 שחקני חיפה כל הדרך לתפוס ביד של רודריגז עד ששחקן של חיפה נכנס ביניהם מיד.

בדרך כלל שחקנים סתם נופלים 90 מטר מהשער שלהם ואני באמת בעד להמשיך לשחק. הפעם המצב היה שונה, הבנאדם נפל על עיגול האמצע בזמן שאבופאני מכדרר והוא הבנאדם שצריך לעצור אותו. 

10 דקות לפני, gilgil28 said:

בינתיים בכימיקלים:
spacer.png

במציאות: 3 דקות לפני טב"ח עוצר התקפה מתפרצת שלנו בגלל שאבו פאני היה שרוע על הדשא

אם היה צריך עוד הוכחה לכך שאסור בחיים להוציא כדור אז היום.

12 דקות לפני, gilgil28 said:

בינתיים בכימיקלים:
spacer.png

במציאות: 3 דקות לפני טב"ח עוצר התקפה מתפרצת שלנו בגלל שאבו פאני היה שרוע על הדשא

זה אוהד ב"ש שמנסה להטריל, בפועל הוא תמיד יוצא ילד מפגר

20 דקות לפני, חבסוס said:

מצחיק זה שסאבוריט רץ באמוק כדי להיות דומיננטי בקרב אבל הפיל את נטעלה בטעות והרגיש לא נעים, עזר לו לקום ואיבד את המומנט.

זה פשוט קרע אותי

אבו פאני חייב למות. הבן זונה השמן נראה כמו ניצב בפאודה. לא מפסיק לכסח המחבל. 

יחד איתו גם שרי השרמיט.

וכמובן השופט הכלב שלא הפסיק לדפוק אותנו, לא הוציא להם אדומים והחליט לא לתת לשכטר שריקות.

עוד לא החלטתי אם אני רוצה שעומרי אפק ימות היום או שיחיה עוד שנים רבות ויאכל את הלב, הבעיה שבגלל הקורונה אני חייב לשמוע את הבן זונה הזה כל השידור. 

עכשיו, אני מקווה מאוד שמכבי יעשו קצת רעש על השיפוט היום, כי המחצית הראשונה זו מכירה אחושרמוטה. 

1. הפנדל על סבוריט אולי נשרק בגלל מגע רגליים שלא היה, אבל הוא דוחף אותו, גבולי ביותר. 

2. הגול שלהם, היה חייב להיפסל, אין יותר פאול מזה על שכטר, שאדלר לא יראה אור יום, עוד בן זונה. 

3. רודריגז - אדום ודאי, אחד הקלים בתולדות הוואר, בועט ברגל של שחקן בכוונה על הריצפה, שוב, אדלר נדם. 

מעבר למזל הגדול ולניצחון, שיחקנו די חרא היום, צריך להודות, מחצית ראשונה זוועה, ים איבודי כדור , ואלוהים לא זוכר שאי פעם רעדתי ככה בפנדל שלנו. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבו פאני חייב למות. הבן זונה השמן נראה כמו ניצב בפאודה. לא מפסיק לכסח המחבל. 

יחד איתו גם שרי השרמיט.

וכמובן השופט הכלב שלא הפסיק לדפוק אותנו, לא הוציא להם אדומים והחליט לא לתת לשכטר שריקות.

אחיהוא לא נראה כמו מחבל, הוא נראה כמו מלצר בחומוסיה בן של אלף זונות

עם קצת להסתכל הלאה ,אז רז אמיר מדווח שליוני יש קרע קטן ושהוא ייעדר עוד שבועיים לפחות. 

אגב,יש מצב שהצהוב ההזוי לסאבוריט הוא צהוב 5 שימנע ממנו לשחק נגד בש בגביע?

28 דקות לפני, חבסוס said:

מה שגם היה מצחיק זה שסאבוריט רץ באמוק כדי להיות דומיננטי בקרב אבל הפיל את נטעלה בטעות והרגיש לא נעים, עזר לו לקום ואיבד את המומנט.

ובסוף חטף צהוב

דניאל לדעתי היה צריך לעשות יותר בגול, פיבן היה במשחק לא טוב וזה היה אסון לפתוח איתו ולא עם ג'ראדלש המלך. 

קארצב לא הצליח לעשות שום דבר, דן ביטון הכי חלש במכבי ולא יהיה פה בעונה הבאה אלא אם כן ישחררו לנו אותו בחינם וגם אז לא בטוח שנרצה. 

חוזז ענק, שכטר לא ברמה ואלמוג שוב נכנס והיה חלש. חבל.

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

עם קצת להסתכל הלאה ,אז רז אמיר מדווח שליוני יש קרע קטן ושהוא ייעדר עוד שבועיים לפחות. 

טוכמן אומר שהוא לא משחק בגביע

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

עוד לא החלטתי אם אני רוצה שעומרי אפק ימות היום או שיחיה עוד שנים רבות ויאכל את הלב, הבעיה שבגלל הקורונה אני חייב לשמוע את הבן זונה הזה כל השידור. 

עכשיו, אני מקווה מאוד שמכבי יעשו קצת רעש על השיפוט היום, כי המחצית הראשונה זו מכירה אחושרמוטה. 

1. הפנדל על סבוריט אולי נשרק בגלל מגע רגליים שלא היה, אבל הוא דוחף אותו, גבולי ביותר. 

2. הגול שלהם, היה חייב להיפסל, אין יותר פאול מזה על שכטר, שאדלר לא יראה אור יום, עוד בן זונה. 

3. רודריגז - אדום ודאי, אחד הקלים בתולדות הוואר, בועט ברגל של שחקן בכוונה על הריצפה, שוב, אדלר נדם. 

מעבר למזל הגדול ולניצחון, שיחקנו די חרא היום, צריך להודות, מחצית ראשונה זוועה, ים איבודי כדור , ואלוהים לא זוכר שאי פעם רעדתי ככה בפנדל שלנו. 

ואגב, על מה הוספת עוד שתי דקות וחצי אחרי הפנדל? 

4 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אומרים שאולי ידחו את הגביע בגלל הסגר, אז לא בטוח.

45 דקות לפני, itanar said:

אבו פאני כזה אפס. מחצית ראשונה אנחנו על סף הרחבה שלהם, אבו פאני נשכב פצוע וסבוריט מוציא כדור.

מחצית שנייה הוא מפרק את קארצב עם כניסה סף אדום (לא הוציא אפילו צהוב), חצי דקה אחרי זה קארצב מרים יד ומתיישב על הדשא האפס הזה חולף על פניו עם הכדור ובועט לשער שלנו.

המסקנה לא להוציא את הכדור.

בושה שמר ביצים של הארי קיין גמר את המשחק הזה.

מחצית ראשונה- הפועל חדרה.

מחצית שניה, בכר פשוט הזיז אותם אחורה. לא יודע, יש להם שדים להתמודד שאני פחות מבין.

חוזז הוא אלוהים והספיריט היה טוב. אנחנו פחות טובים מהם ונדרשים למאמץ הרקולני כדי

לעבור אותם. אבל עם השילשול שלהם, זה אולי אפשרי. 

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דניאל לדעתי היה צריך לעשות יותר בגול, פיבן היה במשחק לא טוב וזה היה אסון לפתוח איתו ולא עם ג'ראדלש המלך. 

קארצב לא הצליח לעשות שום דבר, דן ביטון הכי חלש במכבי ולא יהיה פה בעונה הבאה אלא אם כן ישחררו לנו אותו בחינם וגם אז לא בטוח שנרצה. 

חוזז ענק, שכטר לא ברמה ואלמוג שוב נכנס והיה חלש. חבל.

עוד פעם אתה מחפש את טננבאום

שחרררררר, לא היה יכול לעשות כלום

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

עוד פעם אתה מחפש את טננבאום

שחרררררר, לא היה יכול לעשות כלום

לא מחפש אותו, אבל לדעתי הוא יכל להדוף את זה עם זינוק יותר מוקדם וריכוז.

בטח לא על הראש שלו וצריך פה אינסטינקט של שוער גדול, אבל בטח לא בלתי אפשרי. מבאס, הלאה.

שוער טוב, אין יותר ממנו בליגה ועד שיביאו את אניימה/ראייקו אני אמשיך לתת קרדיט לדניאל.

4 דקות לפני, המכבייה said:

מחצית ראשונה- הפועל חדרה.

מחצית שניה, בכר פשוט הזיז אותם אחורה. לא יודע, יש להם שדים להתמודד שאני פחות מבין.

חוזז הוא אלוהים והספיריט היה טוב. אנחנו פחות טובים מהם ונדרשים למאמץ הרקולני כדי

לעבור אותם. אבל עם השילשול שלהם, זה אולי אפשרי. 

עם ג׳ראלדש, גלזר, פרץ, יוני, קפיצת מדרגה של חוזז ועוד איזה חיזוק זר קטן לא חושב שאנחנו פחות טובים.