Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | שוב פעם מנצחים את חיפה על הבאזר, אנחנו חזק במירוץ.

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, Sawyer said:

מה אתם באים עליי עם מדוניאנין וזה השביעי וזהבי באבוקות

היום זה יוני ב4-3 וחוזז הופך לרונאלדיניו כדי לנצח את חיפה בבאזר שוב.

חוזז הוא אלוהים. האחד על אחד הכי טוב שיש לנו והוא טוב בזה. איך הוא אוהב מגע. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

חוזז הוא אלוהים. האחד על אחד הכי טוב שיש לנו והוא טוב בזה. איך הוא אוהב מגע. 

פשוט לצפות שוב ושוב בדריבל על טאווטחה, ואוו. לא ביצוע מהליגה שלנו בטח לא בדקה כזאת במשחק כזה. 

חבל שלא נתנו לזה מספיק יחס בשידור/אחריי המשחק. 

40 דקות לפני, Sawyer said:

פשוט לצפות שוב ושוב בדריבל על טאווטחה, ואוו. לא ביצוע מהליגה שלנו בטח לא בדקה כזאת במשחק כזה. 

חבל שלא נתנו לזה מספיק יחס בשידור/אחריי המשחק. 

ממש. 

וואו

איזה מהלך של חוזז ואיזה נצחון חשוב.

יששששש

הפתיע אותי שפתח עם ביטון בקישור דווקא במשחק כזה (יותר מתאים מול קבוצות שבאות לבונקר) ועוד שאנחנו בלי פרץ וגלזר. 

אם נגיד את האמת מחצית ראשונה פשוט לא טובה שלנו, הם שלטו לגמרי בקישור ובכלל במגרש

מחצית שניה זה נראה כבר יותר טוב, אנחנו קבוצה אחרת עם גלזר ופשיץ על המגרש וגם גלרדש נכנס מעולה (הרגיש כאילו הוא מעולם לא עזב)

עכשיו חייבים להמשיך רצף של נצחונות בעונה המשוגעת הזאת , יאללה לזיין את ב"ש

2 דקות לפני, tomer958 said:

ראיתי כמה פעמים את הדריבל ואני לא מצליח להבין מה הלך שם.

הייתי בשוק שהוא עבר שם ועוד הגיע לכדור לפני הבלם של חיפה.

חבל שלא יצא שוב להשאלה. הוא עוד לא בשל באמת לפי כמה יוזרים פה. גם אילון שנתן לו כדור לשטח, לא בשל. טראגי. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

חבל שלא יצא שוב להשאלה. הוא עוד לא בשל באמת לפי כמה יוזרים פה. גם אילון שנתן לו כדור לשטח, לא בשל. טראגי. 

גולסה מסר לו

מכבי באו לכסח היום ואהבתי את זה 

פיבן במשחק לא משהו אבל הכניסות שהוא דפק בחזיזה אהבתי, ושחר גם השתפר בחצי השני.

קארצב היה חלש (מבאס) למרות שאהבתי את הגליץ' שהוא דפק בחזיזה, ככה צריך. ביטון לא היה צריך לפתוח כי במשחק כזה צריך לעשות הרבה עבודה הגנתית ואת זה הוא לא עושה טוב.

אני מבסוט רצח על ייני והרננדז שביטלו את ההתקפה של חיפה. סבוריט היה טוב עד שהתעייף בדקות האחרונות והוחלף.

כשגלזר נכנס היה אפשר לראות מי הקשר הטוב בליגה, השילוב שלו עם גולסה נהדר.

טב''ח מתחיל לחזור לחדות ממשחק למשחק (כמה שקט נפשי בבעיטה בגול, סיומת טובה), שכטר נתן עבודה.

חוזז אפשר לומר שהוא ניצח למכבי את המשחק אבל הוא השיג היום הרבה יותר.

פשיץ' ווינר שוט שלו, קרח בוורידים. לא פשוט לבעוט פנדל בדקה כזאת במשחק כזה והוא עמד בזה יפה.    

לפני2 שעות , המכבייה said:

לא חביבי. אילון. וכדור נהדר. אתה באמת חושב שכתבתי אילון ללא ביסוס? אז אתה כנראה במקום הלא נכון, אה.

את הבורות/אג'נדה שלך שמור למקומות ראויים פחות...

כי נשבר הזין מאנשים כמוך. באמת. 

הכדור למתן שהביא לפנדל? יואב.. זה היה גולסה

לפני7 שעות , שרן said:

גם לרודריגז שלכם

מי זה שלכם? פעם אחרונה שבדקתי יש לי בארון חולצות צהוב כחול... אפילו אחת חתומה ע"י רוב הקבוצה... נראה לי שאתה חי בביקורתבטן ולא מוכן לשמוע דעות של אחרים רק תוציא את המקל מה....

מי שאומר שטננבאום אשר בשער - אין לו מושג, יש לנו פה שוער מעולה לעוד הרבה שנים

חוזז צריך להעז יותר, יש לו כדורגל, רק שיהיה עם ביטחון וידחוף כמה שיותר קדימה

ג'ראלדש תוספת כח אדירה. אתמול הייתי בטוח שיקח לו זמן להיכנס לקצב, אבל איך שהוא נכנס זה היה נראה שהוא אף פעם לא עזב

מקווה שהולכים לחזק את הקבוצה עם לפחות 2 החתמות, כי יש לנו סיכוי לקחת אליפות בעונה ההזויה הזאת

Just now, Adir12 said:

מי שאומר שטננבאום אשר בשער - אין לו מושג, יש לנו פה שוער מעולה לעוד הרבה שנים

חוזז צריך להעז יותר, יש לו כדורגל, רק שיהיה עם ביטחון וידחוף כמה שיותר קדימה

ג'ראלדש תוספת כח אדירה. אתמול הייתי בטוח שיקח לו זמן להיכנס לקצב, אבל איך שהוא נכנס זה היה נראה שהוא אף פעם לא עזב

מקווה שהולכים לחזק את הקבוצה עם לפחות 2 החתמות, כי יש לנו סיכוי לקחת אליפות בעונה ההזויה הזאת

לפי הדינמיקה נראה לי שבקושי יביאו שחקן אחד.

איך בעידן ה-var עוד נמשכת התופעה השנואה הזאת שבה שופטים מתנהגים כמו גננת ומוציאים צהובים לשני הצדדים בלי קשר לכלום? 

בחייאת, מה קשור צהוב לסבוריט באירוע הזה? 

לפני4 שעות , המכבייה said:

אפשר להבין. הם באמת לא יציבים ומביאים מספרים (השנה במיוחד איילון). שינוי המאמן עשה פה איזה ניעור.

לפני7 שעות , duss21 said:

אגב, ניהול משחק מזעזע של גרינפלד. בקטטה הוא פשוט הוציא כרטיסים באופן אקראי. אם באותו רגע אני הייתי מולו הוא היה מוציא גם לי צהוב.

שונא שהם עושים את זה. זה סתם קטע מיושן שעוד פעם היה הגיוני כי לך תנתח באמת סיטואציה של 20 שחקנים רבים. היום עם הואר הוא פשוט צריך ללכת למצלמות לנתח את האירוע ולהוציא כרטיסים בהתאם. הבעיה שאין דבר שמעמיד יותר הזין לשופט מהוצאת ה 4-5 כרטיסים צהובים ברצף האלה. הגישה של "הלו אני בעל הבית להירגע לא רוצה לשמוע זיוני מוח" זה כל המהות של שופטים, במיוחד בישראל.

לפני2 שעות , LL6 said:

מכבי באו לכסח היום ואהבתי את זה 

פיבן במשחק לא משהו אבל הכניסות שהוא דפק בחזיזה אהבתי, ושחר גם השתפר בחצי השני.

קארצב היה חלש (מבאס) למרות שאהבתי את הגליץ' שהוא דפק בחזיזה, ככה צריך. ביטון לא היה צריך לפתוח כי במשחק כזה צריך לעשות הרבה עבודה הגנתית ואת זה הוא לא עושה טוב.

אני מבסוט רצח על ייני והרננדז שביטלו את ההתקפה של חיפה. סבוריט היה טוב עד שהתעייף בדקות האחרונות והוחלף.

כשגלזר נכנס היה אפשר לראות מי הקשר הטוב בליגה, השילוב שלו עם גולסה נהדר.

טב''ח מתחיל לחזור לחדות ממשחק למשחק (כמה שקט נפשי בבעיטה בגול, סיומת טובה), שכטר נתן עבודה.

חוזז אפשר לומר שהוא ניצח למכבי את המשחק אבל הוא השיג היום הרבה יותר.

פשיץ' ווינר שוט שלו, קרח בוורידים. לא פשוט לבעוט פנדל בדקה כזאת במשחק כזה והוא עמד בזה יפה.    

מזל שקראתי בפורום שהיה גול לפני שהגיע השידור אחרת לא הייתי עומד בזה