Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בבלומפילד | שוב פעם מנצחים את חיפה על הבאזר, אנחנו חזק במירוץ.

Sawyer

Recommended Posts

הרבה זמן מכבי ת"א לא הגיעה למשחק ליגה עם חשיבות כזאת, משחק עונה על כל הקופה מול היריבה הישירה אל התואר, במינוס 8. כשהפסד מסיים מעשית את העונה וגם תיקו הוא תוצאה רעה ששולחת אותך לגיהנום. משחק שרק 3 נקודות בו מחזירות אותך למירוץ ומזכירה ליריבה שלך מי הקבוצה הכי טובה בארץ. מכבי חיפה מגיעה במצב מושלם מבחינתה למשחק, סגל מלא לחלוטין כשכולם בכושר טוב ומוכנים לטקס העברת השרביט, מהצד השני הרכב תלאים של פטריק שמחסיר מההרכב לפחות חצי מהשחקנים (פציעות/צהובים) כולל כל הכוכבים הגדולים. הרבה מאוד על הכפתיים של פיבן, קארצב, טבח חוזז ושכטר.

שופט: רע- (עשה כמעט הכל כדי לתת להם את המשחק. פנדל גבולי לנו מבוטל בואר, פאול גבולי בשער מאושר להם. הצהובים היו פשוט ביזיון כשהוא לא נתן להם בכלל ולנו ללא הכרה, שרק לנו פאולים על דברים שלא שרק להם מה שלא אפשר לנו לצאת להתקפות וגם במחצית השניה לא פספס כמעט אף הזדמנות לזיין אותנו. בפנים שלך יא אפס.)

שחקנים: טננבאום חושב שיכל להמתח יותר בשער, חוצמזה חיפה עם כל הרוח לא איימה על השער וכשכן, הוא לגמרי היה שם. ההגנה שלנו תפקדה בצורה סבירה במשחק הזה, סבוריט היה במשחק טוב שגם סגר בהגנה בצורה טובה רוב המשחק וגם היה אחראי לפריצה מסחררת בשער השוויון. שרן ראו שהתקשה עם חלק משחקני חיפה אבל עמד איתם כל המשחק ועשה את העבודה שלו בסה"כ, הרננדז ממשיך במגמה הטובה, אמנם הצליחו לקחת אותו מדי פעם אבל לא למצבים ממשיים. פיבן לא היה במשחק טוב, התקשה מול חזיזה למרות שרצה, בתור קשר אחורי נראה יותר טוב אבל גם שם בעייתי. טוב שגראלדס חזר. הקישור שלנו כמעט ולא עבד מחצית ראשונה, התעורר קצת בשניה. קארצב לא במחצית מרשימה במיוחד, לא מספיק חזק לא מספיק אגרסיבי, כן נתן כמה מסירות מהירות טובות אבל לא מחצית מרשימה ונקווה שלא נפצע, גולסה מחצית ראשונה לא מספיק טובה קצת התעורר בשניה, ראו שחסרים לו החברים במרכז. דן ביטון אולי החלש בשחקני מכבי היום, כמעט ולא קיים בהתקפה ולפחות לא הספיק לאבד הרבה. היה בסדר בחופשיות. טבח מברוק על שער גדול, היה בסה"כ בסדר ואיים על השער, קצת התעייף במחצית השניה. חוזז המצטיין היום, מהלך גדול בשער הראשון, מהלך קסום בסחיטת הפנדל, רשום על הניצחון. שכטר נתן את כל מה שיש לו, זה לא היה הרבה וזה גם לא קידם אותנו, אבל זה מה שהיה לו לתת.

גלזר עלה אש, כשהוא ככה אי אפשר עלינו וכמה טוב שגראלדס חזר ראו את זה אפילו בכמה דק ששיחק.

פיקנטריה:

- ממשיכים ברצף הארוך בהיסטוריה בהשפלות על חיפה

- שער בכורה מחודש לטבח בישראל

- חוזז משפיל את טאווטחה לפני הפנדל

- אתה נולדת להיות שחקן, קוראים לך חוזז מתן, חוזז מתן, חוזז מתן, חוזז מתן.

- הנסיון הבלתי נגמר של השידור להכריז ש2-1 לחיפה, לא חברים. לא לחיפה. למכבי.

חייב למות:

אפק ושפיגלר - שמעו אתם טינופת, אני לא יכול לראות או לשמוע אותכם, אתם כאילו אפסים. הלוואי שכל החיים נזיין אותכם בתחת עד שתתאבדו כי תבינו שזה לא יקרה לכלום. יאפסים. תמותו.

אבו פאני - יא אפס, בשבילך עצרנו ואתה רואה שקארצב על הרצפה ואתה יודע שזה פציעה אמיתית כי הוא כבר נפצע ועכשיו יוצא ואתה לא עוצר כזה אפס. נאחל לו לא לקום מחר בבוקר.

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש איזה כיףףףףף!!! סופסוף רגעי שמחה אמיתיים בעונה הזאת, סופסוף האליפות נראת בהשג יד, סופסוף נותנים לחיפה את הבמה לשלשל כמו שהם אוהבים.

איזה כיף זה לתת להם עם הכיפה כל פעם בתוספת הזמן ולשלוח את רדיו חיפה לבכות שהם הכי לוזרים בעולם. איזה כיף. באמת.

הפער עדיין גדול, העונה עוד ארוכה, יש לנו עדיין משחקים באירופה שיקשו עלינו, אבל עכשיו זה כבר ברור לכולם, אנחנו שם עד הסוף וגם מכבי חיפה יודעת מי הקבוצה שצריך לנצח בשביל לקחת אליפות. הלילה חוגגים חברים

:wubyellow3:

לא יודע איך לסכם את המשחק הזה.

אפשר לסכם את המשחק הזה אם היה נגמר 1-1 ואפשר לסכם אחרי 2-1. יצאו לי 2 סיכומים שונים.

*טננבאום אהבה כמה שקט

*ייני והרננדז, משחק סולידי ואחראי, העיקר אנשים כותבים פה מה ייני ומזלזלים בו והוא ממש להוכיח שהוא ראוי להמשיך איתנו וכמו תמיד הוא ימצא את המקום שלו בהרכב

*מחצית ראשונה הקישור היה די חלש, דן ביטון היה אוויר

לא ברור לי למה ריקן נמחק, פטריק פה לא מעט שנים והוא אמור לדעת שריקן נותן את הערך במשחקים כאלה, במיוחד בסוף שצריך את הקצת מזל ולהכניס את הרגל, היה כדאי להכניס אותו במקום את ביטון

*אני הייתי בדעה להוציא אפילו את גולסה ולהסתמך על הבעיטות מרחוק של קארצב 

*פיבן מחצית נוראית כמגן ימני, הייתי משנה הרבה דברים אבל בחיים לא הייתי שם אותו באמצע. האמת עשה שם כמה פעולות טובות אבל גם תקע את ההתקפה.

אני אוהב אותו ואת המאמץ שלו אבל עדיף שישאר בלם מחליף, כמגן ימני יש לנו 2 יותר טובים ממנו בעמדה

*חוזז שלא תפסתי ממנו כל כך, הראה היום שיש לו פוטנציאל והוא צריך לקבל את המקום שלו ב-11 במשחקים האחרונים, מגיע לו

רעדו לי הביצים בפנדל של פשיץ' עד עכשיו היד שלי כואבת מהמכות לקיר ולכל מה שנקרה בדרכי בחדר

*יום שני ב"ש ושום דבר חוץ מניצחון לא מתקבל, אנחנו נעשה את שלנו- חיפה ידאגו לפשל

*שיפוט בזיוני, השופט איבד את המשחק

*עומרי אפק עוד חי?

החילופים שלנו בגדול היו טובים. רק ההצבה של פיבן בקישור הייתה רעה לדעתי. זה לא המקום שלו, וגם אחרי 30 דק רעות נגד חזיזה, לדעתי היה צריך לצאת במחצית.

גלזר חייב לשחק נגד קבוצות טובות, פשוט חייב.

כנראה שעם גלזר דור ויוני היה נגמר אחרת, לא היינו חווים 30 דק רעות שדי הלחיצו אותי. לא היה לנו קישור.

אין ספק שבכר נותן להם אקסטרה ביטחון שהיה חסר להם בעיקר בעונה שעברה, הם לא מפחדים ללחוץ אותנו ולצאת קדימה, מנגד החילוף של אבו פאני, (שהיה אחראי לאחד המהלכים הפחות ספורטיבי שראיתי בשנים האחרונות), היה רע וזה על בכר. זלזול מוחלט במכבי. אבו פאני חתיכת זין אבל שחקן, מקווה שילך מפה לבלגיה כמה שיותר מהר.

שופט רע. 

אבל באופן מוגזם עוצר משחק שגלזר(ועוד פעם) רוצה להוציא כדור מהיר. 

מה נסגר עם שופטים כאלו, לא היה צהוב לא היה כלום. 

בנוסף, אנחנו הוצאנו כדור 20 מטר מהשער שלהם היה שחקן פצוע. הם המשיכו לשחק. 

קארמה איז פאקינג ביץ' 

איזה כיף, איזה כיף, לא חשבתי שככה אשמח בסוף המשחק, גם עם נצחון. מצב ששברתי את היד בגול.

שיפוט גיהנום.

חוזז מצוין. מביא המון דברים שחסרים למשחק ההתקפה שלנו.

גלזר וג'ראלדש הביאו את השינוי. איך התגעגעתי לג'ראלדש.

שרן בפעם המליון הוכיח לכולם מה הוא שווה.

דן ביטון לא ברמה. נתן 2 משחקים כשהגיע וזהו. 

כיף בשביל טבח שסוף סוף כבש.

איזה כיף ללכת לישון ככה. יש סיכוי טוב לאליפות, גם אם זה נשמע מוזר. חיפה תהיה חייבת לנצח אותנו כדי לקחת, ואני לא רואה איך זה קורה בפלייאוף. זה שלנו.

Just now, Dalembert said:

מה אמר הכעור

"אני מבטיח לתקן אני מבטיח אני מבטיח לתקן, כבר אמרתי אני מבטיח לתקן"

תדמיין את זה בקול של ילד קטן ומפגר.

13 דקות לפני, nirc2 said:

הגיע לאבו פאני 4 צהובים.

שופט רע זה אנדרסטייטמנט

אדום לשרי שנתן מכות ליטרלי לשכטר.

אבל גם לקארצב היה די מגיע אדום..

אבו פאני כזה אפס. מחצית ראשונה אנחנו על סף הרחבה שלהם, אבו פאני נשכב פצוע וסבוריט מוציא כדור.

מחצית שנייה הוא מפרק את קארצב עם כניסה סף אדום (לא הוציא אפילו צהוב), חצי דקה אחרי זה קארצב מרים יד ומתיישב על הדשא האפס הזה חולף על פניו עם הכדור ובועט לשער שלנו.

המסקנה לא להוציא את הכדור.

Just now, מכביסט לעד said:

"אני מבטיח לתקן אני מבטיח אני מבטיח לתקן, כבר אמרתי אני מבטיח לתקן"

תדמיין את זה בקול של ילד קטן ומפגר.

יצור מהתחת