Jump to content

מכבי ת"א - מכבי חיפה | ה-משחק הכי חשוב העונה!!!

Sawyer

Recommended Posts

כל התקופה האחרונה סוג של הובילה אותנו למשחק הזה, ראש בראש מול היריבה שלנו לאליפות שמגיעה בנקודת זינוק נפלאה עם פער סולידי של 8 נקודות. משחק שהתוצאה שלו יכולה להכריע את גורל העונה עוד היום. 11 נקודות וזה בעצם גמור, שומרים על תיקו ו8 הפרש שולח אותנו לסיוט גהנומי של רדיפה עד סוף העונה וניצחון.. יש שיגידו שעם השלשול שחיפה יביאו אח"כ אנחנו נסיים את המחזור פייבוריטים לאליפות ונכון שמכבי חיפה היא אולי לא היריבה הכי מפחידה שאפשר לדמיין אבל כשאתה מגיע למשחק הזה בלי טיבי גלזר ופשיץ' (על הספסל), פרץ (צהובים) יוני (פצוע ולא בסגל) ואפילו גראלדס עוד לא איתנו הדאגות מתחילות.

פטריק שומר על המערך שלו ומנסה להכניס פלסטרים במקומות הנכונים אבל אין ספק שאיבדנו המון מהאיכות שלנו בגלל ההרכב החסר.

בכל מקרה, לא משנה מה מי מו ואיך, הכי חשוב בהיסטוריה. משחק על שושלת.

יאללה מכבי

הרכב:

דניאל

סבוריט שרן הרננדז פיבן

קארצב

גולסה  ביטון

טבח    שכטר    חוזז

ספסל: פרץ, ג'ראלדש, קנדיל, טיבי, דוידזאדה, גלזר, ריקן, אלמוג, פשיץ'

Just now, avich15 said:

אפילו לא קיבלנו אחד מכל מי שהיה בספק. 

יהיה קשה.

שכטר הוכיח שהוא שם כשצריך אותו.

קארצב הוכיח שהוא הקשר 6 הבא שלנו.

פיבן היה מדהים נגד נתניה.

חוזז, זה המשחק וזאת הבמה בשבילו להראות מה הוא יודע.

לא מבין מה הקיטורים כאן בפורום על ההרכב כאילו שזה לא מה שציפינו לו...

הרי לפחות 9 מתוך ה11 האלה היו בכל התחזיות בפורום להרכב השבוע, אז על מה הפליאה בדיוק?

בכל מקרה אני לא חושב שזה הרכב כל כך חלש, על האיטיות בהגה יוכלו לחפות חוזז וטבח עם ירידות נכונות ושימוש במהירות שלהם.

לא רואה איזה הרכב טוב יותר ואן לייבן היה יכול להעמיד(לא אני ולא אתם יודעים עד כמה כשירים אלה שהיו בספק ואיך הם היו באימונים האחרונים)

2 דקות לפני, zeudemort said:

לא מבין מה הקיטורים כאן בפורום על ההרכב כאילו שזה לא מה שציפינו לו...

הרי לפחות 9 מתוך ה11 האלה היו בכל התחזיות בפורום להרכב השבוע, אז על מה הפליאה בדיוק?

בכל מקרה אני לא חושב שזה הרכב כל כך חלש, על האיטיות בהגה יוכלו לחפות חוזז וטבח עם ירידות נכונות ושימוש במהירות שלהם.

לא רואה איזה הרכב טוב יותר ואן לייבן היה יכול להעמיד(לא אני ולא אתם יודעים עד כמה כשירים אלה שהיו בספק ואיך הם היו באימונים האחרונים)

גם אני פגעתי עם 10/11 אבל הפליאה היא שדווקא ביטון פותח ולא ריקן כמו שציפיתי/ציפינו. זה אמצע רך מדי למשחק כזה לטעמי.

מה גם שהנחתי ששרן יפתח רק במידה וטיבי לא כשיר ולא יהיה בסגל, אם הוא כשיר אז מבאס שלא פותח.

2 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

רק שדן ביטון לא יאבד במקומות לא נחוצים. מתחנן. 

יש פה כמה שחקנים שנמצאים במבחן להמשך העונה שלהם

יכול להבין את ההיגיון של לפתוח עם פיבן. ג'ראלדש צריך לחזור לעניינים וזה לא משחק בשביל זה, ופיבן היה מעולה במשחק האחרון.

1 דקה לפני, Keano said:

הבעיה היחידה שלי זה דן ביטון, במשחקים כאלה צריך אמצע חזק לפחות בפתיחה

בדיוק. כל השאר זה אילוצים של פציעות... במחצית השנייה אנחנו אמורים לראות משהו אחר לגמרי, כי הוא אמור לעלות את גלזר, פשיץ ואולי גם טיבי. בנוסף לעוד שניים לפי הצורך.