Jump to content

לקראת מכבי חיפה

דקסטר

Recommended Posts

1 דקה לפני, ביג ליבובסקי said:

מישהו ראה את הסטורי של יונתן כהן ויודע לנתח רפואית? 

נראה כמו אולטראסאונד אצל הפזיוטרפיסט עפ פרצוף זועף - יענו זה מה שאני עושה ולא משחק היום

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

מסכים איתך שתיקו זה לא טוב, אבל יהיה קשה לנצח עם כל הפצועים. עם ביטון הייתי משחק חד פעמי בכנף כי הוא היחיד שיכול להביא מספרים.

חייב התייחסות קטנטנה בנוגע לעניין הזה, אם כבר העלית. רבים כאן כולל אתה התלוננו בעבר על ההצבה של דן ביטון בכנף, כאילו מדובר בפשע שלא נראה כדוגמתו. 

אז אני חייב לומר בהקשר הזה שצ'ארון שרי משחק בחיפה מתחילת העונה לכאורה באגף ימין, למרות שהוא יותר פליימייקר מדן ביטון, ונכנס כל הזמן לאמצע. אצלם זה מצליח מעולה כל השנה. 

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

חייב התייחסות קטנטנה בנוגע לעניין הזה, אם כבר העלית. רבים כאן כולל אתה התלוננו בעבר על ההצבה של דן ביטון בכנף, כאילו מדובר בפשע שלא נראה כדוגמתו. 

אז אני חייב לומר בהקשר הזה שצ'ארון שרי משחק בחיפה מתחילת העונה לכאורה באגף ימין, למרות שהוא יותר פליימייקר מדן ביטון, ונכנס כל הזמן לאמצע. אצלם זה מצליח מעולה כל השנה. 

נכון, אני מהרגע הראשון אמרתי שדן ביטון באגף זה לא הולך. גם חיפה הביאה את אצילי וחוץ מהיום שרי יחזור לקישור. אני חושב שזה םחות מתאים עם דן ביטון.

ספציפית במשחק הזה, כשאין לנו את יונתן אנחנו חייבים את השחקן שיתן מספרים ודן ביטון הוא היחיד שמתקרב לזה ויודע לשחק בכנף. אז כן מכורח הנסיבות הייתי עולה איתו היום בכנף. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון, אני מהרגע הראשון אמרתי שדן ביטון באגף זה לא הולך. גם חיפה הביאה את אצילי וחוץ מהיום שרי יחזור לקישור. אני חושב שזה םחות מתאים עם דן ביטון.

ספציפית במשחק הזה, כשאין לנו את יונתן אנחנו חייבים את השחקן שיתן מספרים ודן ביטון הוא היחיד שמתקרב לזה ויודע לשחק בכנף. אז כן מכורח הנסיבות הייתי עולה איתו היום בכנף. 

סבבה, אני יכול להבין את ההעדפה שלך לגבי היום, אם כי בספק שפטריק יוותר על פילוסופיית המשחק שלו שהיא ווינגרים טבעיים.

הבאתי את שרי בתור דוגמא כדי להראות שאפשר להצליח ולדרוס את הליגה עם פליימיקר בכנף, ולמען האמת יהיה מעניין אם בכר יירד מזה כשהם כ"כ מצליחים.

אני חושב גם שהשלישיה שלהם באמצע, עם כמה שהיא לא מרשימה פרסונלית, נותנת את הביטחון ומחזקת להם מאוד את ההגנה בעקיפין. 

25 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

סבבה, אני יכול להבין את ההעדפה שלך לגבי היום, אם כי בספק שפטריק יוותר על פילוסופיית המשחק שלו שהיא ווינגרים טבעיים.

הבאתי את שרי בתור דוגמא כדי להראות שאפשר להצליח ולדרוס את הליגה עם פליימיקר בכנף, ולמען האמת יהיה מעניין אם בכר יירד מזה כשהם כ"כ מצליחים.

אני חושב גם שהשלישיה שלהם באמצע, עם כמה שהיא לא מרשימה פרסונלית, נותנת את הביטחון ומחזקת להם מאוד את ההגנה בעקיפין. 

בכר יעלה עם אבו פאני, נטע לביא ורודריגז באמצע. הכי אגרסיבים שלו.

מצד אחד אצלנו שלישיית קישור אגרסיבית זה לא משהו שאפשר לוותר עליו וזה הקלף הכי גדול שלנו נגד החזקות.

מצד שני דן ביטון באמת חשוב ונראה שאפשר ״לוותר״ כל כנף בשביל הכניסות שלו פנימה.

אבל אז אני נזכר שרוב הגולים שלנו מולם בשנתיים האחרונות זה אחרי איזו חטיפה או השתחררות במרכז ואז כדור מהיר לשחקן אגף לפני שההגנה שלהם מסתדרת ומהאגף רוחב לרחבה. בערך 70 אחוז מהגולים שלנו נגדם היו ככה ולדעתי חוזז יותר מתאים לשיטה הזו מאשר ביטון 

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני שומע הרבה שמאמינים שזה משחק הקאמבק של בן חיים, נותן גול אחרי 3 שנים.

אני בכלל לא סגור על זה שבן חיים יפתח...

לדעתי השלישייה מקדימה תהיה דן ביטון, שכטר וגררו/אלמוג.

מאחוריהם בקישור כצפוי ובלית ברירה יהיו קראצב, גולסה וריקן.

ההגנה אני מקווה תהיה סבוריט, טיבי, הרננדז, ג'ראלדש.

לדעתי לטל בן חיים אין את היכולת לעשות התקפה ולחפות בהגנה (קריטי במשחק הזה ששחקני הכנף יעזרו למגינים על חזיזה ושרי), אחרי ששיחק בהרכב לפני 4 ימים.

הוא יעלה מהספסל.

הימור שלי:

דניאל

סאבוריט, הרננדס, טיבי, גראלדש

קארצב, גולסה, ריקו

חוזז, טבח

פשיץ

דניאל 

סאבוריט הרננדס טיבי פיבן 

קארצב גלזר 

גולסה

ביטון/גררו              טבח

פשיץ 

לזיין את האמא שלהם 

איזה קונצנזוס יש בתקשורת על חיפה, שעדיפה אלינו בכל עמדה(כמובן לאור הפציעות).

זה משחק שחייב לנצח ואפילו בהפרש בכדי להחזיר את כולם לחורים.

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

רק משהו קטן שמאוד חשוב: לא כל פלמייקר הוא אותו פלמייקר עם אותן התכונות.

זה ששרי מצליח באגף בתור פלמייקר לא אומר אוט' שדן ביטון יצליח גם. 

ההצלחה הגדולה של חיפה השנה היא זה שגולדהאר העביר את העונה הזאת לניוטרל. 

סה טו. לא תצליחו לשכנע אותי אחרת. לא אמרתי שהם קבוצה גרועה אבל עיקר ההצלחה שלהם זו ההירדמות של גולדהאר בעונת הקורונה.

35 דקות לפני, רן יעקובי said:

איזה קונצנזוס יש בתקשורת על חיפה, שעדיפה אלינו בכל עמדה(כמובן לאור הפציעות).

זה משחק שחייב לנצח ואפילו בהפרש בכדי להחזיר את כולם לחורים.

מצוין. הלוואי שאף אחד לא יספור אותנו לפני אף משחק.

16 דקות לפני, Insigne said:

רק משהו קטן שמאוד חשוב: לא כל פלמייקר הוא אותו פלמייקר עם אותן התכונות.

זה ששרי מצליח באגף בתור פלמייקר לא אומר אוט' שדן ביטון יצליח גם. 

ההצלחה הגדולה של חיפה השנה היא זה שגולדהאר העביר את העונה הזאת לניוטרל. 

סה טו. לא תצליחו לשכנע אותי אחרת. לא אמרתי שהם קבוצה גרועה אבל עיקר ההצלחה שלהם זו ההירדמות של גולדהאר בעונת הקורונה.

התוצאות שלהם לא תלויות במיטש או במכבי, מלבד המשחקים הישירים. אם היינו טובים יותר, היינו צמודים יותר. לא מעבר. 

30 דקות לפני, המכבייה said:

התוצאות שלהם לא תלויות במיטש או במכבי, מלבד המשחקים הישירים. אם היינו טובים יותר, היינו צמודים יותר. לא מעבר. 

לדעתי ההירדמות של מכבי העונה ולא רק על המגרש (בחלקה הרדמות מוצדקת)

לא לחזק את הקבוצה, להביא מאמן זמני-קבוע מהנוער, פיטורים באמצע העונה כל אלה ועוד (לא נתחיל למנות את מה שכולנו יודעים)

נתנו לחיפה המון המון אוויר ורוח במפרשים ועדיין קיבלנו 2 הזדמנויות לקחת ולא לקחנו.

מעבר לזה שחיפה קבוצה טובה בליגה פח, מכבי חילקה להם הרבה מתנות. אם היינו יריבה שיושבת להם על הצוואר, הם היו מאבדים עוד נקודות.

אז כן..התוצאות שלהם קשורות גם אלינו.

אבל אנחנו עם הפנים להיום בערב ואני מלא אמונה. יהיה בסדר.