Jump to content

לקראת מכבי חיפה

דקסטר

Recommended Posts

18 דקות לפני, Keano said:

הפער יכול לשחק לטובתינו, כמו שב"ש באו נגדנו עם יתרון 8 אם אני לא טועה בעונת 16/17 וניצחנו.

מסכים. להם יש הרבה מה להפסיד אם יפסידו נגדנו ואנחנו נשחק במצב שאין לנו מה להפסיד. לדעתי הם קונים תיקו עכשיו. יש להם פחד במה במשחקים מולנו.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מסכים. להם יש הרבה מה להפסיד אם יפסידו נגדנו ואנחנו נשחק במצב שאין לנו מה להפסיד. לדעתי הם קונים תיקו עכשיו. יש להם פחד במה במשחקים מולנו.

לבכר יש ניסיון במשחקים כאלה אבל הפסיכולוגיה פה תשחק תפקיד יותר חזק

כרגיל, בכר יבוא לשחק על תיקו. זה מדהים איך בכל משחק מולנו, לא משנה את מי הוא מאמן ומה ההפרש, תמיד מולנו הוא בא "לשחק על תיקו" ותמיד יש לו גיבוי מוחלט מהתקשורת שתגיד שמספיק לו תיקו ושיש לו רק מה להרוויח.

אני לא אכתוב "הלוואי שנפתיע" כי מבחינתי אין שום הפתעה אם מכבי מנצחים את חיפה בבלומפילד (גם אם היה 20 הפרש להם).

אני רק מקווה שזה לא יהפוך למשחק של "העברת השרביט" כמו ה 3-0 על ב"ש בעונה הראשונה של איביץ'

10 דקות לפני, duss21 said:

כרגיל, בכר יבוא לשחק על תיקו. זה מדהים איך בכל משחק מולנו, לא משנה את מי הוא מאמן ומה ההפרש, תמיד מולנו הוא בא "לשחק על תיקו" ותמיד יש לו גיבוי מוחלט מהתקשורת שתגיד שמספיק לו תיקו ושיש לו רק מה להרוויח.

הזוי

19 דקות לפני, duss21 said:

כי הוא יודע שבליגה המסריחה הזאת לחרבן על הדשא מול מכבי ולנצח את השאר זה תוצאה טובה לו פלוס כל התקשורת תלקק לו על העמידה הטקטית המופלאה.

עם כל הכבוד קצת קשה להגיד על המשחק הראשון שהוא לשחק על תיקו, 2-0 דקה 10 ואם דניאל לא מציל את ה-3-0 של ווילדסחוט הייתם מדברים אחרת. נכון שבבית שלנו הוא תמיד בא על לשחק על תיקו, אבל עם החלק ההתקפי שלהם, לא בטוח שזה יקרה גם הפעם. 

לפני1 שעה , duss21 said:

קודם כל הם בפלוס 8 ככה שעל הנייר תיקו מול מכבי בחוץ זאת תוצאה מעולה עבורם. 

שנית, כשבכר מוביל בטבלה הוא באמת בא לשחק מבוקר מאוד ולהוציא תיקו, אפשר להתווכח אם זה יפה או לא , מה שבטוח זה שא', הוא יודע לעשות את זה מעולה, וב', זה יעיל והוא הוכיח את זה כשהיה מאמן ב"ש. 

לעומת זאת, בעונות אחרות כשהיה צריך לנצח את מכבי הוא בא לנצח ובדרך כלל קיבל בראש. 

לפני1 שעה , duss21 said:

הפעם ספציפית ברור שיבוא לשחק על תיקו, לגיטימי לחלוטין. לא מסכים לגבי זה שיש לו רק מה להרוויח מין הסתם כי זה פשוט לא נכון.

שישחקו על תיקו, שישחקו על הפסד, שישחקו על רגל אחת, העיקר שניתן להם בראש.

אם הפורום לא היה צבוע צהוב הייתי בטוח שאני בפורום של הקופים.

החלק ההתקפי של חיפה, כמה הילולים לקבוצה שמקבלת מאיתנו בראש משחק אחרי משחק וגם במשחק הכי טוב שלהם נגדנו, בואך 3-0 דקה 20 הם יצאו עם הזנב בין הרגליים.

אם האוהדים שלנו באים עם הפנים בין הידיים עוד לפני שריקת הפתיחה.....מה יגידו השחקנים.

שיזדיינו חיפה ושרק יבואו השרמוטות, באנו לקחת את מה ששלנו.

3 דקות לפני, Insigne said:

שישחקו על תיקו, שישחקו על הפסד, שישחקו על רגל אחת, העיקר שניתן להם בראש.

אם הפורום לא היה צבוע צהוב הייתי בטוח שאני בפורום של הקופים.

החלק ההתקפי של חיפה, כמה הילולים לקבוצה שמקבלת מאיתנו בראש משחק אחרי משחק וגם במשחק הכי טוב שלהם נגדנו, בואך 3-0 דקה 20 הם יצאו עם הזנב בין הרגליים.

אם האוהדים שלנו באים עם הפנים בין הידיים עוד לפני שריקת הפתיחה.....מה יגידו השחקנים.

שיזדיינו חיפה ושרק יבואו השרמוטות, באנו לקחת את מה ששלנו.

חולה על ההודעות האלה. 

מה יגידו השחקנים ? משהו בסגנון של : 

"ואללה משלמים לי מיליונים כדי לבעוט בכדור כמה פעמים בשבוע אז אני אעשה הכל כדי לנצח" .