Jump to content

רשמים מהניצחון על נתניה | יכולת טובה, תוצאה טובה, הכל מוכן לרביעי.

Sawyer

Recommended Posts

לפני5 שעות , yehonatan6597 said:

פיבן במשחק מצויין לדעתי , אוהב את השילוב של קארצב עם גולסה ופרץ ושכטר במשחק מפתיע לטובה. 

דבר אחד אני לא מבין את התרגיל הדפוק בקרנות שבן חיים עומד ליד יונתן שהוא מרים את הכדור , זה לא מבלבל אף אחד וסתם תוקע שני שחקנים באותה פינה עדיף שאחד מהם יחכה לריבאונד. 

יום רביעי זה מאני טיים , מקווה מאוד שיוני ופשיץ יהיו כשירים להרכב.

תכלס לא ברור כ"כ, הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שאם יש שם 2 שחקנים זה גם גורר שחקן הגנה אחד שחייב לעמוד 5 מטר משם במקום להיות ברחבה

אגב בזמנו בן חיים היה מגלגל את הכדור למדוניאנין שמרים, והיו לו הרמות מצויינות כי יותר קל להגביה ככה מאשר כדור עומד, אולי הם צריכים לנסות את זה כי ההרמות בקרנות היו חלשות

משחק כדורגל טוב מאד של מכבי. איזה כיף!

בעיקר כיף לראות את פיבן וקארצב משחקים ברמה ככ גבוהה. גם אילון הזכיר שיש לו כדורגל.

עדיין חושב שגררו קצת בוסר למכבי (למרות סיומת מעולה, באמת)

לפני2 שעות , יונתן said:

תכלס לא ברור כ"כ, הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שאם יש שם 2 שחקנים זה גם גורר שחקן הגנה אחד שחייב לעמוד 5 מטר משם במקום להיות ברחבה

אגב בזמנו בן חיים היה מגלגל את הכדור למדוניאנין שמרים, והיו לו הרמות מצויינות כי יותר קל להגביה ככה מאשר כדור עומד, אולי הם צריכים לנסות את זה כי ההרמות בקרנות היו חלשות

גם עונה שעברה רוב הקרנות היו גלגול קטן ואז הרמה

יופי של גול והכל אבל לגררו אין מקום במכבי ולדעתי גם לא יהיה, לוקה ביותר מדי אספקטים של המשחק.

פיבן במשחק מדהים, השאלה אם מתאים לפתוח גם כבלם.

מה שהכי מעודד אותי זה הכניסה והשילוב של הצעירים. הבעיה המרכזית של דוניס היתה הרוטציה הקצרה, ואני מאוד מקווה שוואן לוון יחזיר אותנו לימי איביץ' בעניין הזה.

כל עונה, ובטח העונה, אנחנו חייבים שכל השחקנים יהיו בכושר מסוים. אולי הספסל שלנו לא הכי טוב, והלוואי והיה לנו חיזוק, אבל זה מה יש וצריך להשתמש בזה. לא לשחוק את אותם שחקנים כל משחק.

לפני3 שעות , יונתן said:

כשיש 4 שחקנים שלנו ברחבה מה הסיכוי שיכנס משהו מקרן? 

54 דקות לפני, דקסטר said:

אגב לפי פרץ הפסדנו אתמול עוד מתחרה לראשלצ בגביע/כפס בלויטה

לא פותח מחדש, אבל הפועל ירושלים 2012. ערב שחור משחור וקר בלי מתחרים.

לפני15 שעות , יונתן said:

לגבי המחליפים - אכן אחלה משחק של כולם, מה שכן זה הרבה יותר קל להיראות ככה ב2:0 לנו שאפשר להגיד שאין הרבה לחץ והמשחק משוחרר ויש שטחים במתפרצות

הייתי שמח אם השחקנים האלה היו מביאים שינוי במשחקים שאנחנו חייבים שינוי ועזרה מהספסל כמו למשל נגד בני יהודה

מסכים איתך, ועדיין גם כשאילון עלה נגד כפ"ס, סכנין וחדרה ביתרון מבטיח ושליטה מוחלטת במשחק הוא עשה יותר נזק מתועלת, וגם מחליפים אחרים לא הועילו. מקווה שהנה בא השינוי. 

לפני12 שעות , (:Ben said:

כל הכבוד לפיבן, לוקח את ההזדמנות ונראה ממש טוב אפילו שזאת לא העמדה שלו.

מגיע לו לפתוח כבלם.

כבלם יידרש ממנו דברים אחרים, לא בטוח בכלל שהוא יצליח להביא את אותה יכולת הגנתית. מעדיף לרוץ עם טיבי והרננדז. 

On 24.1.2021 at 07:25, יונתן said:

דבר נוסף זה כשיש שני שחקנים אחד עם רגל ימין ואחד עם רגל שמאל בקרן לשוער יותר קשה לדעת איך הכדור מסתובב ואיזה צד וככה יותר יהיה לו קשה לחזות מתי לצאת ומתי לא...בגדול. הבעיה היא שאנחנו לא עוברים תשחקן הראשון בהרמה שזה כבר משהו אחר

9 דקות לפני, spurs said:

והרדיוס נגד נתניה מה איתו?

קר, שחור, מבאס רצח.

עדיין המשחק בגביע מבחינתי הוא הטופ. הכי קר,הכי שחור, הכי מבאס שהייתי בו.