Jump to content

רשמים מהניצחון על נתניה | יכולת טובה, תוצאה טובה, הכל מוכן לרביעי.

Sawyer

Recommended Posts

חוזרים מהפגרת הקורונה (בתקווה האחרונה) עדיין עם טעם חמחצץ אבל תקווה שהמנוחה לשחקנים תביא אותנו לעמדת זינוק טובה יותר למשחקים הבאים, לצערי מספר הפתעות בדבר פציעות לא מתוכננות של טיבי, פשיץ' וגלזר כופות על ואן לייבן הרכב טלאים למשחק כשהרבה מונח על הכתפיים של לא מעט שחקנים לצד שחקנים שמקבלים הזדמנות להוכיח.

שופט: רע (מחצית ראשונה שיפוט בושה, צהובים להם לא, לנו? בטח, פנדל, החלטות הזיה. קצת הפסיק להגזים בשלב כלשהו אבל קינח בלא לתת פאול על קארצב בגול, בסה"כ עוד תצוגת שיפוט רעה לאוסף)

שחקנים: טננבאום לא אשם בגול, עצר את המעט שנבעט ורשם בישול, מזל טוב דניאל! ההגנה שלנו תפקדה טוב עד לרבע השעה האחרונה, סבוריט עושה את העבודה בהתקפה, הצטרף מדי פעם להתקפה ותרם את שלו, שרן נכנס למשבצת של איתן ולמעט איזה בלבול עם הרננדז ועוד טעות קטנה היה במשחק טוב, הרננדז רשם משחק טוב ואחראי למעט גם טעות וחצי, מבסוט מאוד על הגרף שיפור שלו. פיבן התחיל מעט מהוסס אבל נכנס לעניינים והציג משחק טוב, סולידי בהגנה ואפילו נתן כמה מהלכים התקפיים טובים. הקישור שלנו שלט במגרש היום, קארצב רשם משחק טוב, אמנם לא איים בדיוק על המסגרת אבל עשה את העבודה בשני האגפים, למרות הספק פאול עליו לא היה צריך להסתכן ככה בגול שספגנו, כתם על משחק טוב. פרץ עוד משחק טוב ואגרסיבי של פרץ, אחלה ביצוע בגול (גם המלחמה גם הטאץ'), יחסר מאוד ברביעי. גולסה משחק טוב של אייל ברוב הדקות, היה מעורב בכל המגרש. הרבה מאוד עניין בהתקפה היום, טבח הפתיע במשחק טוב היום עם כמה מהלכי כדורגל מעולים, הרבה רצון וכדור אחד שלצערנו רק נתקע בקורה. יוני היה במשחק מצויין למרות שיכל לרשום עוד צמד היום. השאלה הכי גדולה זה מצבו לגבי רביעי. שכטר סוף סוף חוזר להראות כמו שחקן כדורגל ראוי לחולצה הצהובה, בישול גדול ליוני, איומים על השער, מסירות טובות בהתקפה ומציק להגנה.

כיף היה לראות היום גם את חוזז שבמעט דקות נראה חיובי, אחראי, חכם ומדוייק. רשם גם בישול. גם איילון עם מסירה גדולה וגררו בסיומת יפה שלושתם הראו ניצוצות של כדורגל.

פיקנטריה:

- 2 גולים במחצית הראשונה, הראשון דקה 24.

- בישול לטננבאום(!)

- הסומבררו של שחר על עזרא ואח"כ של גולסה

- הפושים בוואן על יוני פצוע/כשיר בזמן המשחק

- שער בנגיעה תוצרת הנוער איילון חוזז גררו

קצת חזר הצבע לפנים עם המשחק היום, סופסוף להראות טוב וגם לכבוש בדקות הטובות, להגדיל את הפער ולשמור את היריבה רחוקה מהשער שלנו. היה יותר משקף 5:0 ועדיין הייתי מרוצה ממה שראינו מלבד באמת כמה דקות של בלבול בסיום (אחרי שהמשחק היה גמור) אבל הדאגה הגדולה היא יוני כהן, אם הוא לא כשיר זה יכולה להיות מכה מכרעת למשחק העונה ברביעי.

זה ממש מעבר לפינה, אנחנו בסגל חלקי מאוד ומול יריבה בפורמה טובה. נקווה לקבל את מי שאפשר ולעלות על מנת לנצח את משחק העונה. יאללה מכבי!

גול ראשון לפני דקה 30, שתי קורות, שני שערים במשחק קבוצתי נהדר + שער עם בישול של טננבאום ותו"כ עבירה על דור פרץ... בקיצור משחק לזכור!

רק שיוני יהיה כשיר לרביעי

שמיים וארץ בין המשחק ההוא מול נתניה עם דוניס לזה היום.

אם לא הבור הגדול ושלל הפציעות, הייתי בטוח שזה שלנו. אבל נשארנו רק עם - עם.

לפחות נראה שיש כיוון ודרך.

אין מה להרחיב יותר מדי, משחק טוב, רואים שלשם שינוי עבדו בפגרה הזאת (שהגיע לנו בזמן, חבל על התיקו רק...). 

עם יהונתן או בלי - יום רביעי עולים כמו שדים ואונסים כמו זומבים. 

חושב שמחצית ראשונה הייתה הכי טובה שלנו העונה, גם סוף סוף שער מוקדם.

עושה רושם שכל הדברים שדוניס הנחיל פה נעלמים לאט לאט.

גראלדס, גלזר, טיבי יוני ואפילו פשיץ' לפנטזיונרים. לכולם יש סיכוי כזה או אחר להתלבש/לשחק ברביעי. כמה מהם באמת יעשו את זה זאת שאלת מליון הדולר.

עד שנגמר החמצן באיזור הדקה ה80 שגם התבטא בטעות וצהוב לאחר מכן, 

פיבן הכי טוב על המגרש.

משחק לא פחות ממעולה שלו.

פיבן וקארצב הכי טובים על המגרש,פרץ ממשיך את העונה הנפלאה,גולסה סוף סוף הופיע,יוני קילר לא נורמלי ודניאל זה אח.

שבוע טוב,תאמינו

אפשרי מאוד לחזור למאבק ושום דבר לא גמור.

We are maccabi 

כמו כולם, ההרכב לא הפיח יתר אופטימיות אצלי אבל בקבוצה טובה ובריאה זה תמיד האיך ולא המי. זה משהו שאני מאמין בו אבל גם אני צריך להזכיר לעצמי לפעמים ותכלס לא ידעתי איזה מכבי נראה היום. הרבע שעה הראשונה נראתה מהגיהנום וזה השתנה דרמטית. מאד שמח על תרומת המחליפים(אם כי אני חושב שואן לייבן מיהר איתם קצת), שמח לראות את רוטינת הגולסה- קארצב- פרץ, שמח לראות את טבח פעיל יותר ואת יוני קליני.

ובעיקר שמח לראות את שחר פיבן. יש לו אפ אנד דאון גם תוך כדי משחקים אבל אני חושב שהוא שחקן סגל לגיטימי. איביץ לא טועה בדברים כאלה.

גררו יפתח ברביעי באגף תחושה שלי. ואנחנו לא נפסיד, השאלה אם זה יעזור להמשך. 

8 דקות לפני, קובי השועל said:

לא נפסיד? מנצחים.

יעזור להמשך? כרישי ימשיך. @Krishi

הלוואי. אנחנו נשפריץ גאווה, אני בטוח. ויש לנו גם את היכולות והכלים. 

רוב מחצית ראשונה כמו בפיפא, אחת הטובות שראיתי בשנתיים האחרונות. תענוג. הופעה אדירה של גולסה, קארצב ופרץ, יופי של תמיכה מצד פיבן, יוני-שכטר-טב"ח בביצוע מרשים בגול. 

במחצית השניה, לראשונה העונה אולי - המחליפים הצדיקו את הדקות שלהם והביאו שינוי גדול ואמיתי. חוזז, גררו, דן ביטון ומעל כולם אלמוג בדקות נהדרות. 

מבחינת מצבים זה יכל להיגמר גם 10. יוני עם 2 החמצות גדולות לפני השער שלו, גולסה וטב"ח לקורה, אלמוג פעמיים (מרחוק ועם הראש), דן ביטון בתוך הרחבה, וכמובן 3 השערים היפים. 

בקיצור, מאוד מאוד מופתע ממה שראיתי הערב. היינו כ"כ אפורים נגד בני יהודה, וחסרי חדות נגד ק"ש ופ"ת, ופתאום הכל הולך, שוטף, מצליח, למרות אמצע הגנתי, ללא מגן טבעי וללא פשיץ'. שאפו. 

20 דקות לפני, קובי השועל said:

לא נפסיד? מנצחים.

יעזור להמשך? כרישי ימשיך. @Krishi

אחרי שננצח חיפה ישלשלו במכנסיים. עד סוף הסיבוב נצמצם עוד את הפער אם לא נמחק אותו לגמרי. אין סיבה שהעונה הזאת לא תתהפך. 

6 דקות לפני, Krishi said:

אחרי שננצח חיפה ישלשלו במכנסיים. עד סוף הסיבוב נצמצם עוד את הפער אם לא נמחק אותו לגמרי. אין סיבה שהעונה הזאת לא תתהפך. 

איפה חותמים? 

פיבן במשחק מצויין לדעתי , אוהב את השילוב של קארצב עם גולסה ופרץ ושכטר במשחק מפתיע לטובה. 

דבר אחד אני לא מבין את התרגיל הדפוק בקרנות שבן חיים עומד ליד יונתן שהוא מרים את הכדור , זה לא מבלבל אף אחד וסתם תוקע שני שחקנים באותה פינה עדיף שאחד מהם יחכה לריבאונד. 

יום רביעי זה מאני טיים , מקווה מאוד שיוני ופשיץ יהיו כשירים להרכב.

וואלה באמת מעודד מהיום ובלי שום קשר למציאות אופטימי לקראת לקבל לפחות 2-3 מהמתנדנדים להרכב. 

מעכשיו עד רביעי המחשבות לא יפסיקו לרוץ.. וכמה חבל שזה שוב בלי קהל..

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

רוב מחצית ראשונה כמו בפיפא, אחת הטובות שראיתי בשנתיים האחרונות. תענוג. הופעה אדירה של גולסה, קארצב ופרץ, יופי של תמיכה מצד פיבן, יוני-שכטר-טב"ח בביצוע מרשים בגול. 

במחצית השניה, לראשונה העונה אולי - המחליפים הצדיקו את הדקות שלהם והביאו שינוי גדול ואמיתי. חוזז, גררו, דן ביטון ומעל כולם אלמוג בדקות נהדרות. 

מבחינת מצבים זה יכל להיגמר גם 10. יוני עם 2 החמצות גדולות לפני השער שלו, גולסה וטב"ח לקורה, אלמוג פעמיים (מרחוק ועם הראש), דן ביטון בתוך הרחבה, וכמובן 3 השערים היפים. 

בקיצור, מאוד מאוד מופתע ממה שראיתי הערב. היינו כ"כ אפורים נגד בני יהודה, וחסרי חדות נגד ק"ש ופ"ת, ופתאום הכל הולך, שוטף, מצליח, למרות אמצע הגנתי, ללא מגן טבעי וללא פשיץ'. שאפו. 

רבע שעה ראשונה היינו קצת בהלם והפעילו עלינו לחץ גבוה אבל ברגע שהשתחררנו באמת הייתה מחצית מעולה

לגבי המחליפים - אכן אחלה משחק של כולם, מה שכן זה הרבה יותר קל להיראות ככה ב2:0 לנו שאפשר להגיד שאין הרבה לחץ והמשחק משוחרר ויש שטחים במתפרצות

הייתי שמח אם השחקנים האלה היו מביאים שינוי במשחקים שאנחנו חייבים שינוי ועזרה מהספסל כמו למשל נגד בני יהודה

בכל מקרה,  באמת אני הכי שמח בשבילם (ובשבילנו) שקיבלו בטחון ונקווה שימשיכו ביכולת הזאת

יאללה מכבי יום רביעי מלחמת עולם

קארצב, למעט הגול, היה פשוט מעולה..הוא חייב לשפר את הדברים הקטנים האלה כמו הפאולים המיותרים(הפנדל מול חדרה), האיבוד של אתמול, תיקולים אגרסיבים מדי ששואבים צהובים וכ'ו ואין ספק שהוא יהיה אחד הגדולים שהיו כאן...

היה מספר 1 על המגרש, חילק כדורים יפים מצד לצד, המיקום שלו היה נכון כל פעם שהיתה התקפה לנתניה הוא היה עשה פוסיזן נכון לעצור את ההתקפה וכ'ו מקרן או ממשהו אחר

פשוט שחקן מצוין