Jump to content

PS5

AvielMaccabi4

Recommended Posts

אני הזמנתי דרך StockX

האתר הוא פלטפורמה למכירת מוצרים על ידי אנשים פרטיים(בדרך כלל הם מוכרים רק בגדים ונעליים אבל עם הביקוש של הסוני התחילו גם עם זה).

לאחר שאתה קונה את המכשיר זה משייך את זה למוכר מסוים, הוא שולח את המכשיר לstockx שם זה עובר בדיקת מקוריות שהמכשיר אכן מקורי ולא פגום. לאחר שזה עובר את הבדיקה זה נשלח אליך עם ups.

כל התהליך לקח 10 ימים מהרגע שהזמנתי לרגע שזה הגיע אלי הביתה. 

אני קניתי שם את הגרסה האמריקאית. היא זולה בערך ב200 דולר מהגרסה האירופית(אתה צריך רק כבל שמינייה ב10 שח כי מגיע כבל לשקע אמריקאי).

ביום שאני קניתי המכשיר עלה בערך 720 דולר ולזה צריך להוסיף משלוח בסך 100 דולר ודמי טיפול בסך 30 דולר.

מבחינת אחריות הבנתי שאפשר לממש דרך סוני העולמית.

לי יצא הכל 3300₪ כולל מע״מ שמשלמים לups.

לדעתי הדרך הזאת היא הדרך היחידה שתצליח להשיג בזמן הקרוב במיוחד אם אתה לא רשום ברשימת המתנה באחת החנויות בארץ

אם יש משהו שלמדתי מקונסולות משחק: אף פעם אל תהיה מהילדים שקונים ראשונים, תמיד יש באגים בהתחלה (לדוגמה האור הכחול בסוני 4 וגם באקס בוקס הייתה פעם בעיה של טבעת המוות). 

חכה כמה חודשים שיסדרו הכל וגם יהיה מלאי נורמלי בחנויות, גם ככה אין עדיין משחקים חדשים. 

מחזק את מוריו, השוק כרגע מועד לפורענות 

הייתי ממתין שתהיה מכירה ראסמית מחנויות בארץ עם אחריות אמיתית 

נובמבר 21 זה מספיק זמן עד שיעברו הבאגים מניסיונכם בקונסולות קודמות? נוטה יותר לאקס בוקס אבל רק מתוך הרגל אז פתוח.

בתקווה גם שאמזון ישלחו קונסולות בבלאק פריידי.