Jump to content

לקראת מכבי נתניה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אני מלווה את מכבי מספיק שנים. אני מאמין שקבוצה כמו שלנו שנמצאת עם בעלים כל כך טוב צריכה לשאוף הרבה הרבה יותר גבוה מהיכולת של העונה ולכן אני לא מסתפק במקום שני ולא משווה את העונה הזאת לעשור הקודם.

אם נגיד לעצמנו לא נורא זה רק העונה נקבל בראש גם בעונות הבאות. אחרי העשור הכי טוב שלנו אני רוצה למקסם את ההצלחות, כי מתישהו זה עלול להיפסק. 

אישית לא מאמין בהלסתפק במקום שני (מילא היכולת הייתה טובה...), אז כן ביחס לשנים האחרונות מכבי העונה עם תוצאות גרועות. יש המון תירוצים זה נכון ועדיין מצפה ממכבי ליותר.

נניח שרודריגז לא יהיה כשיר - קישור של נטע לוי (יותר טוב ויותר ותיק מקארצב), אבו פאני/אשכנזי (שניהם לא מתקרבים לגולסה), ושרי (הרבה יותר טוב מדן ביטון), לדעתי יותר טוב משלנו או לכל הפחות שווה לשלנו ככה שאנחנו מאבדים את היתרון.

וקישור של קארצב, גולסה וביטון הוא קישור לא מתואם. זה גם די בעייתי.

נכון צריכה לשאוף ליותר, אף אחד לא "מסתפק" במצב כרגע, אבל עדיין אם מקום 2 ומאבק אליפות שווה מבחינתך סבל גדול ותוצאות גרועות, אז מה ההגדרה למה שעברנו בעשור הקודם? 

בנוגע להשוואה מול חיפה, אז למה שלא תשווה את גולסה לנטע לביא בתור הקשר הבכיר באמצע (גולסה קל), את קארצב לאשכנזי (מאוד קרוב לדעתי), ואז שרי שהוא אכן עדיף על דן ביטון. 

בכל אופן, אם חיפה תעלה עם שרי בשלישיית האמצע, ועוד בבלומפילד, אז כולנו נראה את ההגנה המהוללת שלה. עצם זה שהם סופגים כ"כ מעט זה לא כי הביאו מגינים חיות אלא הרבה בזכות הקישור. 

14 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

נכון צריכה לשאוף ליותר, אף אחד לא "מסתפק" במצב כרגע, אבל עדיין אם מקום 2 ומאבק אליפות שווה מבחינתך סבל גדול ותוצאות גרועות, אז מה ההגדרה למה שעברנו בעשור הקודם? 

בנוגע להשוואה מול חיפה, אז למה שלא תשווה את גולסה לנטע לביא בתור הקשר הבכיר באמצע (גולסה קל), את קארצב לאשכנזי (מאוד קרוב לדעתי), ואז שרי שהוא אכן עדיף על דן ביטון. 

בכל אופן, אם חיפה תעלה עם שרי בשלישיית האמצע, ועוד בבלומפילד, אז כולנו נראה את ההגנה המהוללת שלה. עצם זה שהם סופגים כ"כ מעט זה לא כי הביאו מגינים חיות אלא הרבה בזכות הקישור. 

שוב, אני לא מדבר על העשור הקודם כי אנחנו מועדון אחר.

למה שאני אשווה את נטע לוי לגולסה? הם לא על אותו תפקיד.

בכל מקרה הדיון לא רלוונטי. אם עולים בהרכב של היום (מינוס פרץ) אין לנו מה למכור.