Jump to content

לקראת מכבי נתניה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

לפני3 שעות , יונתן said:

היו לנו גם עונות שנגמרו רע, התחילו רע, הדרך הייתה רעה ובאמצע היה גם רע.

זה לא מנע ממני לחכות כל השבוע ליום שבת כדי לראות את מכבי

נכון, אין קהל, מבאס, אבל איך אפשר שלא לרצות לראות את מכבי?

ועוד שלפנינו משחקים חזקים כמו חיפה, ב"ש וב"ש בגביע

ולגבי זה שלא מייצרים הנאה- נכון היו משחקים מאכזבים, אבל היה גם 4:0 בדרבי, קאבמק מטורף מול ה.חיפה, ניצחון דקה 96 על ק"ש, 3:0 יפה על כפ"ס, קאמבק יפה נגד חיפה

לא נהנית?

הגישה שלכם מאוד לוזרית אם אתם לא מתרגשים לחזרה רק כי אתם חושבים שנפסיד לחיפה או וואטאבר

זה לא עניין של להפסיד לחיפה. הם מעניינים לי את הביצה.

זה עניין של דרך גרועה, תוצאות גרועות, חירבון שנתיים מדהימות, משחקים כל יומיים שלושה והכי חשוב, אנחנו רואים את כל החרא הזה מהבית. איבדנו את הכיף של היציע, את הריגוש. 

ה4-0 על הפועל וה3-0 על כפר סבא זה המשחקים היחידים שנהנתי בהם העונה.

המשחק נגד הפועל חיפה היה אחד הקשים שהיו לי כאוהד בשנים האחרונות. יצאתי ממנו לא יצאתי ממנו בתחושת ניצחון והבנתי שזה לא ילך.

הקאמבק מול חיפה היה רחוק מלהיות מהנה. במחצית הראשונה הייתה אחת החלשות של מכבי נגד קבוצה ישראלית בשנים האחרונות. הם פשוט שיחקו בנו. 

המשחק נגד ק"ש מאוד דומה למשחק נגד בני יהודה. עד ששמנו גול הוא בוטל ובסוף איכשהו קיבלנו פנדל. לא היה כיף.

שלא תבין לא נכון. זה לא שמכבי לא חסרה לי או שלא אכפת לי ממנה.

אולי זה ישמע מפגר, אבל אני הולך לישון עם מחשבות על מכבי, קם בבוקר מכבי (בדרך כלל גם חלומות מכבי). אני מת לחזור לאצטדיון ואתמול מצאתי את עצמי משתגע שאין משחק כי נמאס כבר מהשעמום הזה בלי מכבי. 

אבל העונה לצערי אני לא נהנה משום דבר. לא בגלל כישלון כזה או אחר. 

אולי תכף יחזירו קהל ועדיין נהיה בתמונות האליפות והתמונה תתהפך לחלוטין. כרגע זה לא נראה ככה, אבל הלוואי.

כאילו הגישה של יוזרים בפורום לגבי המשך העונה ומאבק האליפות משנה משהו באיך שהעונה הזאת תתפתח.

זה נכון בכמעט כל עונה, ובעונה שאין קהל במגרשים זה אפילו פחות משנה מתמיד. 

מה שמשנה זה הגישה של המועדון והשחקנים, לגבי המועדון, אני עדיין מאמין שתמיד מנסים ללכת במכבי על האליפות גם שהסיכוי קטן. 

לגבי השחקנים את התשובה קיבלתי נגד בני יהודה. 

On 20.1.2021 at 22:21, מכביסט לעד said:

מכבי לא מייצרת לנו הנאה השנה בליגה. כל משחק הוא סבל יותר גדול. 

היו לנו עונות שנגמרו רע, אבל הדרך הייתה טובה. 

On 21.1.2021 at 18:20, מכביסט לעד said:

זה עניין של דרך גרועה, תוצאות גרועות, חירבון שנתיים מדהימות, משחקים כל יומיים שלושה והכי חשוב, אנחנו רואים את כל החרא הזה מהבית. איבדנו את הכיף של היציע, את הריגוש. 

שמע אני לא יודע כמה שנים אתה מלווה את הקבוצה, אבל אלה דברים קשים מדי, שלא לומר מפונקים מדי, בזמן שמכבי נמצאת במקום השני בטבלה ועדיין בתמונת האליפות. 

זה נכון שהתרגלנו לסטנדרט אחר ומכאן הדברים, אבל צריך לשים את זה בפרספקטיבה, ולהיזכר תמיד איפה היינו בין 97 ל-2012. 

ואם נסתכל קצת ברחבי העולם בעונה המשוגעת הזאת, אז יובה-ריאל-בארסה-ליברפול במצב דומה לשלנו, קבוצות שדרסו את הליגה שלהן בעונה שעברה. 

On 21.1.2021 at 11:05, מכביסט לעד said:

אם גם גלזר לא כשיר לחיפה זה אומר שגם את היתרון היחיד שלנו מול חיפה (הקישור) איבדנו.

קישור של רודריגז, נטע לוי ואבו פאני/שרי יותר טוב מקארצב, גולסה וביטון/ריקן.

מעדיף את קארצב, גולסה ודן ביטון, זה גם קישור התקפי ויצירתי יותר, מבלי להתייחס לעובדה שאני לא מאמין שרודריגז ואבו פאני יהיו שניהם כשירים. 

לפני2 שעות , אקיטה said:

גם היום המשחק המרכזי, די כבר שישחררו מאיתנו, כבר חודשיים ברצף אנחנו סובלים את הפאנל המביך של הבלנדרים והקרפדה הקירחת הזאת שמשדרת.

זה לא היה אפילו בסקופ שלי, אבל זה אחד הדברים הנוראיים שאנחנו מקבלים בכל התקופה הזאת - הצורך לשמוע אותם. לפני המשחק, במהלך המשחק ואחרי המשחק. כבר עשיתי לעצמי הרגל קבוע לפתוח את הערוץ בדיוק בדקה שמתחילים. במשחקי הליגה האירופאית נצמדתי לשידור אנגלי וזה היה מדהים איך בחור אחד, שלא מכאן, והוא לא על תקן פרשן, תורם לי יותר מאשר כל העלק חברי הפאנל. הוא פשוט מתייחס לזה כאל עבודה רצינית שאליה אתה צריך לבוא מוכן. 

לפני15 שעות , מכביזם זה בדם said:

שמע אני לא יודע כמה שנים אתה מלווה את הקבוצה, אבל אלה דברים קשים מדי, שלא לומר מפונקים מדי, בזמן שמכבי נמצאת במקום השני בטבלה ועדיין בתמונת האליפות. 

זה נכון שהתרגלנו לסטנדרט אחר ומכאן הדברים, אבל צריך לשים את זה בפרספקטיבה, ולהיזכר תמיד איפה היינו בין 97 ל-2012. 

ואם נסתכל קצת ברחבי העולם בעונה המשוגעת הזאת, אז יובה-ריאל-בארסה-ליברפול במצב דומה לשלנו, קבוצות שדרסו את הליגה שלהן בעונה שעברה. 

אני מלווה את מכבי מספיק שנים. אני מאמין שקבוצה כמו שלנו שנמצאת עם בעלים כל כך טוב צריכה לשאוף הרבה הרבה יותר גבוה מהיכולת של העונה ולכן אני לא מסתפק במקום שני ולא משווה את העונה הזאת לעשור הקודם.

אם נגיד לעצמנו לא נורא זה רק העונה נקבל בראש גם בעונות הבאות. אחרי העשור הכי טוב שלנו אני רוצה למקסם את ההצלחות, כי מתישהו זה עלול להיפסק. 

אישית לא מאמין בהלסתפק במקום שני (מילא היכולת הייתה טובה...), אז כן ביחס לשנים האחרונות מכבי העונה עם תוצאות גרועות. יש המון תירוצים זה נכון ועדיין מצפה ממכבי ליותר.

לפני15 שעות , מכביזם זה בדם said:

מעדיף את קארצב, גולסה ודן ביטון, זה גם קישור התקפי ויצירתי יותר, מבלי להתייחס לעובדה שאני לא מאמין שרודריגז ואבו פאני יהיו שניהם כשירים. 

נניח שרודריגז לא יהיה כשיר - קישור של נטע לוי (יותר טוב ויותר ותיק מקארצב), אבו פאני/אשכנזי (שניהם לא מתקרבים לגולסה), ושרי (הרבה יותר טוב מדן ביטון), לדעתי יותר טוב משלנו או לכל הפחות שווה לשלנו ככה שאנחנו מאבדים את היתרון.

וקישור של קארצב, גולסה וביטון הוא קישור לא מתואם. זה גם די בעייתי.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני מלווה את מכבי מספיק שנים. אני מאמין שקבוצה כמו שלנו שנמצאת עם בעלים כל כך טוב צריכה לשאוף הרבה הרבה יותר גבוה מהיכולת של העונה ולכן אני לא מסתפק במקום שני ולא משווה את העונה הזאת לעשור הקודם.

אם נגיד לעצמנו לא נורא זה רק העונה נקבל בראש גם בעונות הבאות. אחרי העשור הכי טוב שלנו אני רוצה למקסם את ההצלחות, כי מתישהו זה עלול להיפסק. 

אישית לא מאמין בהלסתפק במקום שני (מילא היכולת הייתה טובה...), אז כן ביחס לשנים האחרונות מכבי העונה עם תוצאות גרועות. יש המון תירוצים זה נכון ועדיין מצפה ממכבי ליותר.

נניח שרודריגז לא יהיה כשיר - קישור של נטע לוי (יותר טוב ויותר ותיק מקארצב), אבו פאני/אשכנזי (שניהם לא מתקרבים לגולסה), ושרי (הרבה יותר טוב מדן ביטון), לדעתי יותר טוב משלנו או לכל הפחות שווה לשלנו ככה שאנחנו מאבדים את היתרון.

וקישור של קארצב, גולסה וביטון הוא קישור לא מתואם. זה גם די בעייתי.

הוא לא יפתח בחיים נגדינו עם נטע אשכנזי ושרי כי הוא יקבל בראש. נטע אשכנזי ואבו פאני או הבן של האגודל הגיוני יותר. כשבמבנה הזה גלזר/קארצב גולסה וריקן משאירים להם אבק.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

הוא לא יפתח בחיים נגדינו עם נטע אשכנזי ושרי כי הוא יקבל בראש. נטע אשכנזי ואבו פאני או הבן של האגודל הגיוני יותר. כשבמבנה הזה גלזר/קארצב גולסה וריקן משאירים להם אבק.

למה שהוא יקבל בראש? עם התקפה כזאת יותר סביר שהוא יתן בראש. 

אם הוא פחדן ולא יעלה ככה הוא יוצא די אידיוט.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה שהוא יקבל בראש? עם התקפה כזאת יותר סביר שהוא יתן בראש. 

אם הוא פחדן ולא יעלה ככה הוא יוצא די אידיוט.

הוא לא יתן בראש לאף אחד בשום הרכב. 

יבואו לבלומפילד יחרבנו במכנסיים ויחזרו מובסים

4 דקות לפני, דקסטר said:

חחח שקודם נדאג להגיע למשחק מולם בפיגור 8 כי אפילו לזה אני לא חושב שאנחנו מסוגלים

.

משחק קל לחיפה כסף לרצפה יאללה ואנחנו דווקא במוקש

הם סימנו וי על העמדה שהם היו צריכים להתחזק בה והיא כבר חדה לדבריהם(קל)

אנחנו עוד מגששים אחרי כשרונות של התקופה של חיפה לפני שנתיים שלוש.

1 דקה לפני, סי הצהובה said:

פשיץ נפצע, יופי התחלנו..

איפה ראית? 

עריכה: עכשיו ראיתי, לא בסגל. שכטר מנחס אותו ואנחנו לא הבאנו חלוץ מחליף. אם זאת פציעה רצינית אפשר להגיד שלום.