Jump to content

מכביזם זה בדם - נושא כבוד

Sawyer

Recommended Posts

מי מכם שלא מעורה בעמודים האחרונים של נושא קונספירציות החדש (או בשמו נושא "קורונה") מכביזם זה בדם נתקף שם ע"י כמה וכמה משתמשים שמתנגדים לגישות הקונספירטיביות שלו.

במהלך הדיונים שמתי לב לטענה הזויה שלו שהובילה לויכוח שלנו שבסופו הצעתי לו להתקשר לדבר קצת בצורה נקייה וחברית נטו מתוך דאגה אליו.

להפתעתי הבחור יצר איתי קשר ובאמת נדהמתי לגלות שמדובר בבחור נורמטיבי ואף חביב. אוהד מכבי שנסחף לתאוריות הקונספירציות בשנים האחרונות ולא יודע איך לצאת מזה

כמו שהוא הסביר לי הרבה מאוד קונספירטורים בשלב כזה או אחר מבינים שהם טועים ואפילו מסבים נזק בגישה שלהם אבל הם נמצאים בנקודה שיש להם רק מה להפסיד מלסגת, אם יודה בטעותו ויבין שהכל היה קונספירציות יזכרו לו את זה לנצח, הוא תמיד יהיה הטמבל ההוא שהאמין בקונספירציות וחחח איזה מפגר הוא. מה שנותן לכל אותם קונספירטורים מוטיבציה לחפור ולחפש ולהתווכח כי האופציה של לפתוח את האוזניים ולהקשיב ולהבין לא באמת קיימת, היא תוביל להשפלה. המשפט שהכי תפס אותי היה (וסליחה אם הציטוט לא מדוייק) "רוב הפעמים כשאני כביכול מנסה לשכנע מישהו בדעה שלי, אני מנסה לשכנע את עצמי."

אני לא אכנס פה לכל השיחה (כמעט שעה) אבל בסופו של דבר אני חושב שהצלחנו לעזור לעוד בחור באמת חיובי לחזור אל הצד של האור ולשחרר קצת מהאופל שהוא התעסק בו ומהנזק שהוא הסב בהפצה שלו - ההבטחה שלי אל הבחור הייתה שאני שומר עליו.

להצליח להודות בטעות שלך זה תכונה ענקית ואני תופס ממנו יותר ממה שאני תופס מ99% מהאנשים כאן, זה בחור שהלך וקרא וחקר ואחרי שהתחפר בעמדה אחת היה מספיק גבר כדי להודות ולחזור בו. אז למען הסר ספק, לא יהיו בפורום הודעות מזלזלות/צוחקות עליו (ואני אדבר על זה גם עם עמילוב) ואני מבקש באמת לכבד אותו, בשבילו ובשביל קונספירטורים אחרים שאולי יראו את זה ויבינו שיש גם עבורם דרך לחזור.

"מכביזם זה בדם" - שאפו אח. :wubyellow3:

נושא למכביזם זה בדם זה האובייס

אם היית תותח היית פותח נושא לרביד ומתייק דברים שרביד מבין בהם ומתבטא בנחרצות אחר עבודת תחקיר מרשימה

פייק ניוז>קורונה 

3 דקות לפני, gilad-b said:

נושא למכביזם זה בדם זה האובייס

אם היית תותח היית פותח נושא לרביד ומתייק דברים שרביד מבין בהם ומתבטא בנחרצות אחר עבודת תחקיר מרשימה

פייק ניוז>קורונה 

חלום שלי נושא עם כל התיוקים

מתחייב שאם אני מקבל טלפון מרביד שמודה בכל הטעויות שלו ובזה שהוא נחרץ בנושאים שאין לו מושג בהם אני מפעיל את רונאש למצוא את כל התיוגים + מפיץ את כל הפעמים שהוא צדק עם פרגונים.

אבל זה לא יקרה..

אז בואו נתרכז בכבוד ליוזר שבאמת הוכיח את עצמו ועל שמו הנושא.

לפני2 שעות , Sawyer said:

מתחייב שאם אני מקבל טלפון מרביד שמודה בכל הטעויות שלו ובזה שהוא נחרץ בנושאים שאין לו מושג בהם אני מפעיל את רונאש למצוא את כל התיוגים + מפיץ את כל הפעמים שהוא צדק עם פרגונים.

אבל זה לא יקרה..

אז בואו נתרכז בכבוד ליוזר שבאמת הוכיח את עצמו ועל שמו הנושא.

רגע, לא הבנתי

אם אני מתקשר אליך ואומר את הדברים שאתה רוצה שאני אומר, אתה בתמורה תרכז את כל הפעמים שבהם התנכלת לי וניסית להשפיל אותי, כדי לנסות להשפיל אותי עוד יותר? למה שאני אעשה דבר כזה?

27 דקות לפני, ravid said:

רגע, לא הבנתי

אם אני מתקשר אליך ואומר את הדברים שאתה רוצה שאני אומר, אתה בתמורה תרכז את כל הפעמים שבהם התנכלת לי וניסית להשפיל אותי, כדי לנסות להשפיל אותי עוד יותר? למה שאני אעשה דבר כזה?

מה כ"כ אכפת לך שמצחיק לי? אני לא מבין למה אתה מסרב להשתתף באווירה הכללית של הפורום ולתת לי להנות.

טוב חלאס. זה הנושא של מכביזם זה בדם.

אתה רוצה לדון בזה אפשר לפתוח נושא "סוייר ורביד - דיונים"

יש לי איתו לא מעט ויכוחים לאחרונה, חייב לציין שהוא נותן פייט לא רע למרות שלרוב מפסיד.

רחוק מאוד מלהיות טרול כמו שזרקו פה ומבין כדורגל. 

54 דקות לפני, Keano said:

יש לי איתו לא מעט ויכוחים לאחרונה, חייב לציין שהוא נותן פייט לא רע למרות שלרוב מפסיד.

רחוק מאוד מלהיות טרול כמו שזרקו פה ומבין כדורגל. 

.

לפני2 שעות , Sawyer said:

אתה רוצה לדון בזה אפשר לפתוח נושא "סוייר ורביד - דיונים"

זה החלום שלי. ועד היום אני כועס שהעלימו לסלבה את נושא הריבים שלו

לא הבנתי מה רצו ממנו מגיב לעניין גם אם לא מסכימים איתו על הכל.

לפני2 שעות , Moryo said:

לא יודע למה, אבל מכביזם זה בדם ומכביסט לעד הם מבחינתי שלומי אזולאי, לא יודע מי זה מי. 

אחד מנכ"ל מחנה האופטימיים והשני נשיא הפסימיים.

לפני1 שעה , הנדון said:

אחד מנכ"ל מחנה האופטימים והשני נשיא הפסימים.

אל תגזים, דווקא עד הקיץ הייתי ממחנה האופטימיים, אבל אחרי קיץ כזה...

14 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מכביסט לעד זה לא זה עם הפושים?

אני ולא אחר. 

47 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

סוייר אתה פייק ניוז :) אבל תודה על הכוונות הטובות. 

חחחחח למה פייק ניוז אח שלי :)?

בכל מקרה שמח שהשארנו את נושאי הקונספירציות מאחורינו