Jump to content

מיץ גולדהאר

שורה

Recommended Posts

לא מבין את הציפיה שישאלו אותו מפורשות על אצילי ומיכה. כאילו ברור שנחמד יהיה לשמוע משנה סדורה בצורה מילולית, אבל זה לא שעמדתו לא ידועה

אם יש משהו שאפשר להגיד בצורה חד משמעית על מיץ' זה שאולי הוא לא מדבר הרבה ורוב הזמן משאיר ערפל סביב הליך קבלת ההחלטות שלו, אבל לפעמים הוא מקבל החלטות דרמטיות וחדות שלא משתמעות לשתי פנים ומשקפות את העמדה שלו. כמה דוגמאות:

-לחתוך את מאור בוזגלו

- לשים את נמני על הגריל

- לחתוך את נמני

- ללכת עם צוות ניהול / אימון זר בלבד

- לתת סמכויות מלאות לג'ורדי

- לשים גבול קשיח במו"מ עם זהבי

- לשים גבול קשיח במו"מ עם חיפה על עטר

- לתת סמכויות מלאות לאיביץ

- לחתוך את אצילי ומיכה בפרשת הקטינות

תסכימו עם ההחלטות או לא, אבל ה"אני מאמין" שלו משתקף מאוד בכל אחת מההחלטות האלה, שמכילות עניין עקרוני מבחינתו

עצם זה שכנראה סוכם שאנדי רם לא ישאל את גולדהאר על אצילי ומיכה רק מוכיח כמה הוא זועם על הסיפור הזה וכנראה רוצה להשאיר את הכבוד לאצילי ומיכה ולא לחבוט בהם לייב בזום, הוא גם לא טיפוס שיעשה את זה.

זאת דעתי לפחות.

לפני4 שעות , סיריל מקנאקי said:

לא מבין את הציפיה שישאלו אותו מפורשות על אצילי ומיכה. כאילו ברור שנחמד יהיה לשמוע משנה סדורה בצורה מילולית, אבל זה לא שעמדתו לא ידועה

אם יש משהו שאפשר להגיד בצורה חד משמעית על מיץ' זה שאולי הוא לא מדבר הרבה ורוב הזמן משאיר ערפל סביב הליך קבלת ההחלטות שלו, אבל לפעמים הוא מקבל החלטות דרמטיות וחדות שלא משתמעות לשתי פנים ומשקפות את העמדה שלו. כמה דוגמאות:

-לחתוך את מאור בוזגלו

- לשים את נמני על הגריל

- לחתוך את נמני

תסכימו עם ההחלטות או לא, אבל ה"אני מאמין" שלו משתקף מאוד בכל אחת מההחלטות האלה, שמכילות עניין עקרוני מבחינתו

הגלה גם את יצחקי לקפריסין 

לפני4 שעות , סיריל מקנאקי said:

-לחתוך את מאור בוזגלו

- לשים את נמני על הגריל

- לחתוך את נמני

בדיוק. ובקשר למיכה ואצילי אני לקחתי את המשפט הזה- יש דברים שלא ניתנים למשא ומתן במכבי. הוא התייחס לקווים אדומים והדלפות אבל אני חושב שכוונתו היתה ברורה. 

הראיון של אתמול שלח אותי לפשפש קצת ברשת ואז נתקלתי במשפט המדהים הבא, בראיון לדנה ווייס מ2013- מה זה זה? זה עבר פה בשקט? אני כבר לא זוכר...

עכשיו, אחרי הזכייה באליפות, הוא מרשה לעצמו לחשוף מה קרה בתחילת הדרך, ומספר על אירועים פליליים של ממש שהתרחשו בחדרי החדרים של משרדי ההנהלה: "היו תקופות מסוימות שצותתו לנו, לתקשורת בינינו, ואנשים שניסו לחבל בתכניות שלנו בכל דרך אפשרית. זה לא משנה ולא חשוב לי מי האנשים האלו. זה היה חדש ולא צפוי, אבל זה קרה ואני חושב שעדיין צריך לשמור על הגינות מסוימת. אם אתה לא אוהב משהו שמישהו אחר עושה, זה בסדר. אבל תשחק לפי הכללים המקובלים, אם אתה רוצה לעשות משהו בנדון. אל תחרוג מהכללים". כל מועדון אחר היה חוגג על הפרשה - כותרות בעיתון, חקירות משטרה, אבל לא גולדהאר. הוא טיפל בבעיה בשקט והתעקש להמשיך הלאה.

https://mobile.mako.co.il/news-channel2/Friday-Newscast/Article-a3cc969afb74e31004.htm

בינתיים ראיון של שחר ב103. כנראה שהוא יצא למסע שכנוע עיתונאי למה זה בסדר שהוא לקח את אצילי, כנראה הוא מבין שזה לא בסדר אז מנסה להלבין את העניין, רק שהדימנציה מכה בו, הוא אומר שגם גולדהאר לקח ממנו שחקן שהסתבך בזמנו... מהההההההה אתה מדבר על עטר?

הוא הסתבך הרבה לפני, שיחק במכבי, שיחק באירופה, שיחק אצלך ואז חזר למכבי, גם שכחת שאתה לקחת אותו עם העבר שלו והוא עוד היה לפני זה במכבי עם העבר שלו. חתיכת זקן מפגר.