Jump to content

מיץ גולדהאר

שורה

Recommended Posts

31 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אני אמנם לא מתחבר לניסוח המדויק שאומר "זוהמה חברתית", אבל במה הוא טועה? 

זה לא עניין של אם הוא צודק או לא. רק תזכר ליחס התקשורתי לעניין לפני שגולדהאר שחרר את השחקנים לעומת עכשיו ששחר החתים אותם. מה חצי עונה בקפריסין והכל טוב? ואני אגב הייתי ועדיין נגד השחרור שלהם, אבל אי אפשר להתעלם מהצביעות.

2 דקות לפני, zion8 said:

זה לא עניין של אם הוא צודק או לא. רק תזכר ליחס התקשורתי לעניין לפני שגולדהאר שחרר את השחקנים לעומת עכשיו ששחר החתים אותם. מה חצי עונה בקפריסין והכל טוב? ואני אגב הייתי ועדיין נגד השחרור שלהם, אבל אי אפשר להתעלם מהצביעות.

מה איכפת לי?

6 דקות לפני, הילד משער 8 said:

מה איכפת לי?

אם על כל דבר אנחנו נגיד מה אכפת לי, אנחנו נעשה את שלנו ויהיה בסדר - לאן נגיע?

שופטים, התאחדות, אבי לוזון, תקשורת, כל הליגה, כספים ותמלוגים, דחיית משחקים. עד מתי?

במדינה ובענף של גנבים צריך לדעת גם להפשיל שרוולים מדי פעם. אחרת.............

נערך על ידי Insigne

13 דקות לפני, הילד משער 8 said:

כתבת תגובה שלא מתאימה לך. כל קשר בינה ובין הכתוב מקרי בהחלט.

כל הפעולות (המוערכות מאוד) שציינת לא קשורות בשיט לעובדה שהוא סירב לדון בהחזרה למועדון של שני שחקנים, אחד מהם שחקן בית וחלק ממשי מהמועדון, לאחר שיצאו מהפרשה ללא כל אשמה פלילית.

ואם אכן יש ספק כבד ביחס לעובדה שהם ידעו שהם קטינות, מה האשם המוסרי שלהם? לטעמי האישי, אין בכלל טעם להכנס לוויכוח המוסרי כי אנחנו קבוצת כדורגל ולא סוכנות של הצלב האדום, אבל גם אם כן - למיכה אין כל פגם מוסרי, ולאצילי- בגידה באשתו? אם בגידה באשתך היא פגם מוסרי אני בספק שיש קבוצה בליגת העל שיכולה להעלות 11 לדשא.

נ.ב.

אני מעריך את מיצ' עד האינסוף ומעבר לו. פה, לדעתי, הוא טעה נקודתית. זה לא מוריד ולו גרם של הערכה שיש לי כלפי האיש ופועלו. אגדה בעודו בחיים. אפשר להמשיך.

הוא לא סירב, הוא לא רוצה. אצלו זה לא עובר. פה, במדינת התחמנות והשקר, רוצים לעשות סולחה, אולי נפתח שולחן בתקווה. זה מה שיש. 

6 דקות לפני, Insigne said:

שופטים, התאחדות, אבי לוזון, תקשורת, כל הליגה, כספים ותמלוגים, דחיית משחקים. עד מתי?

אותי אישית הנרטיב התקשורתי לא מעניין. אני יכול להבין את מי שמתרגש מזה. מעבר לזה, לגישה הלוזרית של "כל העולם נגדנו" אף פעם לא התחברתי.

6 דקות לפני, המכבייה said:

הוא לא סירב, הוא לא רוצה. אצלו זה לא עובר. פה, במדינת התחמנות והשקר, רוצים לעשות סולחה, אולי נפתח שולחן בתקווה. זה מה שיש. 

אין בעיה. לא רוצה. זה לא משנה דבר. ההודעה שלי עדיין עומדת בעינה. 

ומה הקשר סולחה? אני מאבד אותך.

21 דקות לפני, הילד משער 8 said:

כתבת תגובה שלא מתאימה לך. כל קשר בינה ובין הכתוב מקרי בהחלט.

כל הפעולות (המוערכות מאוד) שציינת לא קשורות בשיט לעובדה שהוא סירב לדון בהחזרה למועדון של שני שחקנים, אחד מהם שחקן בית וחלק ממשי מהמועדון, לאחר שיצאו מהפרשה ללא כל אשמה פלילית.

ואם אכן יש ספק כבד ביחס לעובדה שהם ידעו שהם קטינות, מה האשם המוסרי שלהם? לטעמי האישי, אין בכלל טעם להכנס לוויכוח המוסרי כי אנחנו קבוצת כדורגל ולא סוכנות של הצלב האדום, אבל גם אם כן - למיכה אין כל פגם מוסרי, ולאצילי- בגידה באשתו? אם בגידה באשתך היא פגם מוסרי אני בספק שיש קבוצה בליגת העל שיכולה להעלות 11 לדשא.

נ.ב.

אני מעריך את מיצ' עד האינסוף ומעבר לו. פה, לדעתי, הוא טעה נקודתית. זה לא מוריד ולו גרם של הערכה שיש לי כלפי האיש ופועלו. אגדה בעודו בחיים. אפשר להמשיך.

זה לא עניין של אשם מוסרי, אלא של התנהלות לא נכונה. מיטש מביא הכל לשחקנים שלו, ומצפה מהם להתנהל בצורה בוגרת ולא להתעסק בשטויות. הרי מיכה ואצילי בעצמם הודו בזה שההתנהלות שלהם לא היתה תקינה ושהם התנהגו בקלות דעת. פה היו הפערים, זה בכלל לא עניין פלילי או מוסרי.

אפשר להתווכח על השאלה עם מיטש נהג נכון או לא. גם לדעתי הוא לא היה צריך לשחרר אותם ככה, אבל הדעה שלי לא מעניינת. הם עובדים של מיטש והדעה שלו היא המעניינת.

זה בטח לא תרבות ה PC, וזה בטח ובטח לא פסול מבחינה מוסרית. מה שמלובני אמר זה 100 אחוז אונס של המציאות, כדי שתתאים לרצונות שלו.

4 דקות לפני, הילד משער 8 said:

אותי אישית הנרטיב התקשורתי לא מעניין. אני יכול להבין את מי שמתרגש מזה. מעבר לזה, לגישה הלוזרית של "כל העולם נגדנו" אף פעם לא התחברתי.

אין בעיה. לא רוצה. זה לא משנה דבר. ההודעה שלי עדיין עומדת בעינה. 

ומה הקשר סולחה? אני מאבד אותך.

תרבות הסולחה. כי ככה זה כאן. ויש קשר ישיר בין בקבוק המים המינרלים הסימבולי, לבין הפרשה הזאת. 

1 דקה לפני, הילד משער 8 said:

גם אותי הנרטיב התקשורתי לא מעניין. אולי עכשיו אני יותר אמוציונלי עקב ה24 שעות האחרונות אבל באופן כללי גם אותי הנרטיב לא מעניין.

יש הבדל בין כל העולם נגדנו לבין מה אכפת לי שרשמת. לתת לכל דבר לעבור לידינו בגלל שאנחנו מכבי ואנחנו ננצח - מצוין אבל לפעמים צריך יותר מזה. צריך עוד קצת.

כשמדברים על גולדהאר והפסטיבל התקשורתי אנטי מכבי כל כך גדול, זה קשה. 

לפני חצי שנה צלבו את מכבי מעל כל במה אפשרית, היום על אותו המקרה התחילו לדקלם לי את יואב יצחק ולשיר זה הזמן לסלוח. סורי זה לא בסדר ואין לי כוונה להחליק את זה כי אנחנו מכבי ואנחנו לא בוכים.

42 דקות לפני, zion8 said:

אין פה אחד שלא יסכים איתך שהם צבועים, אבל הם הוכיחו עוד מהמשחק מול סכנין בגביע לפני כמעט 5 שנים שהם אנטי מכבי ככה שאני לא מצפה מהמזדיינים האלה לכלום, אבל אני כן ציפיתי שגולדהאר ישאיר אותם בקבוצה ברגע שיש זיכוי ולא שיגיעו כחיזוק בחינם לקבוצות אחרות.

25 דקות לפני, duss21 said:

זה לא עניין של אשם מוסרי, אלא של התנהלות לא נכונה. מיטש מביא הכל לשחקנים שלו, ומצפה מהם להתנהל בצורה בוגרת ולא להתעסק בשטויות. הרי מיכה ואצילי בעצמם הודו בזה שההתנהלות שלהם לא היתה תקינה ושהם התנהגו בקלות דעת. פה היו הפערים, זה בכלל לא עניין פלילי או מוסרי.

אפשר להתווכח על השאלה עם מיטש נהג נכון או לא. גם לדעתי הוא לא היה צריך לשחרר אותם ככה, אבל הדעה שלי לא מעניינת. הם עובדים של מיטש והדעה שלו היא המעניינת.

זה בטח לא תרבות ה PC, וזה בטח ובטח לא פסול מבחינה מוסרית. מה שמלובני אמר זה 100 אחוז אונס של המציאות, כדי שתתאים לרצונות שלו.

"התנהגות בוגרת ולא להתעסק בשטויות"? מה זה בכלל אומר? איפה הגבולות? אתה מדבר בדיוק על מוסר (סובייקטיבי), ואז כותב שזה לא מוסר.

25 דקות לפני, המכבייה said:

תרבות הסולחה. כי ככה זה כאן. ויש קשר ישיר בין בקבוק המים המינרלים הסימבולי, לבין הפרשה הזאת. 

לא רואה שום קשר. לא מבין גם את הקשר לתרבות הסולחה. מה בין סולחה ובין העניין? לא חייבים לקיים דיון, אבל אם כבר מקיימים, בוא נכתוב לעניין.

8 דקות לפני, הילד משער 8 said:

"התנהגות בוגרת ולא להתעסק בשטויות"? מה זה בכלל אומר? איפה הגבולות? אתה מדבר בדיוק על מוסר (סובייקטיבי), ואז כותב שזה לא מוסר.

לא רואה שום קשר. לא מבין גם את הקשר לתרבות הסולחה. מה בין סולחה ובין העניין? לא חייבים לקיים דיון, אבל אם כבר מקיימים, בוא נכתוב לעניין.

כותב לך ברור ולעניין ואתה מתעקש לא להבין. הם לא עמדו בסטנדרטים המצופים על פי בעל המועדון. פה זה נגמר. כל "הסירב להחזיר אותם", לקוח ממחוזות אחרים של תחמנות, זילזול, נהנתנות וגישת היהיה בסדר בגדול. אז לא יהיה בסדר. אתה לא מרוויח חצי מיליון בעונה רק עבור הזכויות שלך. יש לך גם חובות. לא עמדת בהם? תודה ושלום. כלום לא אישי, זה דבר רגיל ומקובל. בלי פסטיבלים ובלי נהי. 

זה לא יהירות שחצנות או סולחה, מיטש מצפה משחקנים של המועדון הגדול בארת לא להיות טיפשים ברשתות החברתיות, לא ללכת לכל מיני מסיבות לשתות אלכוהול להיות מצולמים ולהסתמרטט ביחד עם בנות טיפשות, במיוחד לא בזמן מאבק אליפות.

גם אני חושב שאלו דרישות יומרניות מאוד, אפילו מדי, מאנשים הגיל ה 20 לחייהם, התעשרו והתפרסמו בגיל צעיר, אבל הרציונל דיד ברור.

12 דקות לפני, הילד משער 8 said:

בגדול, הגבולות זה איפה שמיטש מציב אותם. זכותו שיהיו לו ציפיות מהעובדים שלו, ויש לי יסוד להניח שהעובדים שלו מודעים אליהן.

בענייננו, לשכב עם בנות 18 זה להתעסק בשטויות, ואצילי ומיכה מודעים לזה. אפילו מיכה ואצילי לא אמרו שהם היו 100% בסדר, ולראיה:

אצילי: "הייתי צריך להבין את המשמעויות של הפרסום והחשיפה יותר טוב ולא לעשות את השטות הלא אחראית שעשיתי בקלות דעת ובטיפשות".

מיכה: "ערכתי חשבון נפש עמוק עם עצמי במטרה להבין איפה אני כשלתי בדרך. למרות שאני בסך הכל רווק בן 28 והייתי משוכנע שמדובר בבגירות בנות 18, הייתי צריך לנהוג בזהירות יתר מתוקף היותי     דמות מוכרת ומודל לחיקוי לצעירים רבים ולכן אני מצטער אם היו כאלה שהתאכזבו ממעשיי".

אפשר לקרוא לזה מוסר סובייקטיבי, אם כי אני רואה את זה יותר כעניין משמעתי.

לפני2 שעות , המכבייה said:

כותב לך ברור ולעניין ואתה מתעקש לא להבין. הם לא עמדו בסטנדרטים המצופים על פי בעל המועדון. פה זה נגמר. כל "הסירב להחזיר אותם", לקוח ממחוזות אחרים של תחמנות, זילזול, נהנתנות וגישת היהיה בסדר בגדול. אז לא יהיה בסדר. אתה לא מרוויח חצי מיליון בעונה רק עבור הזכויות שלך. יש לך גם חובות. לא עמדת בהם? תודה ושלום. כלום לא אישי, זה דבר רגיל ומקובל. בלי פסטיבלים ובלי נהי. 

מה הם "הסטנדרטים המצופים על פי בעל המועדון"? מה הם אותן "חובות"? יש מסמך כתוב שמרכז את כל החוקים האלה? או שהכל נעשה בדיעבד?

מחר יכול להיות ששחקן יועף מהמועדון כי הוא עבר ברמזור אדום? כי הוא שתה אחרי ניצחון ונהג שיכור הביתה? איפה עובר הגבול?

אתה יכול לנסות ולהצדיק ולאמץ את המוסר העילאי הזה.

לדעתי, מהרגע שהחקירה הפלילית נגמרה, נשארנו רק עם העובדה שאצילי ומיכה שכבו עם בנות (תזכיר לי מה לא מוסרי בזה?), וכל המהלך של מיטש איבד לגיטימציה.

מהנקודה הזו הקבוצה נפגעה, השחקנים נפגעו, המורל נפגע, הקהל נפגע. זו הייתה טעות של מיטש.

מיטש לא סתם אחד מעשירי קנדה (והעולם, דא). הוא אדם עסקי וקר שהולך בדרך שלנו. כנראה שלאף אחד פה אין עשירית מהיכולות הניהוליות שלו.

נצטרך לבלוע את הגלולה ולהמשיך לזיין את כולם במגרש 

למרות שאני מבין את ההחלטה אני לא אהבתי את הדרך של ההתנערות משני השחקנים, הרגיש לי כאילו פשוט זרקנו את הזבל באמצע הרחוב והמשכנו הלאה

אבל שוב מי אני שאשפוט את גולדהאר

לפני3 שעות , הילד משער 8 said:

מה הם "הסטנדרטים המצופים על פי בעל המועדון"? מה הם אותן "חובות"? יש מסמך כתוב שמרכז את כל החוקים האלה? או שהכל נעשה בדיעבד?

מחר יכול להיות ששחקן יועף מהמועדון כי הוא עבר ברמזור אדום? כי הוא שתה אחרי ניצחון ונהג שיכור הביתה? איפה עובר הגבול?

אתה יכול לנסות ולהצדיק ולאמץ את המוסר העילאי הזה.

לדעתי, מהרגע שהחקירה הפלילית נגמרה, נשארנו רק עם העובדה שאצילי ומיכה שכבו עם בנות (תזכיר לי מה לא מוסרי בזה?), וכל המהלך של מיטש איבד לגיטימציה.

מהנקודה הזו הקבוצה נפגעה, השחקנים נפגעו, המורל נפגע, הקהל נפגע. זו הייתה טעות של מיטש.

תשמע הקבוצה היא שלו כרגע והוא זה שמחליט איך צריכים להתנהל בתוכה ואם הוא ראה את המקרה הזה כאחד שצריך לנקוט בו אמצעים אז זכותו. אני בטוח שהבהירו לכל השחקנים ואנשי הצוות מה מצופה מהם ואיך הם צריכים להתנהג.

בסופו של דבר זאת החלטה של מיץ ואנחנו צריכים לכבד את זה

לפני8 שעות , קמאנן said:

ברור, כאילו לגולדהאר מעניין את הביצה כת ה-PC.

יש לו מותג, ויש לו עסקים הרבה יותר חשובים מחוץ למכבי עם כל הכבוד ופירסום רע עושה לו נזק תדמיתי. מי שמחפש סיבות מעבר לכך חי בחלל ואונס את המציאות.

קצת עשית סלט בהודעה (לא כותב זאת מכוונה רעה חלילה), מצד אחד אתה טוען שכל עידן הפיסי הזה לא מעניין את מיץ', ומצד שני אתה פחות או יותר גורס שההחלטה שקיבל נבעה מחשש שיש שינצלו את הסיטואציה ויכפישו אותו שמעסיק את אותם השחקנים, מה שיגרום לנזק תדמיתי לעסקיו, ועל כן החליט לפעול כפי שפעל. אלו בעיניי דבר והיפוכו, אם למיץ' לא אכפת מהנודניקים יפי הנפש אז ההחלטות לא יתקבלו על פי זמירותיהם יהיה אשר יהיה "הנזק" שיספוג, אבל אם מיץ' קיבל את ההחלטה מכיוון שרצה למזער למינימום את הפירסום הרע, אבל זה בהכרח מעיד שכן נכנע לאותם האנשים ולאותם החששות.

אני אהיה תמים (אכריח את עצמי להיות שכזה) ואעדיף לחשוב שפשוט המוסר האישי שלו בינו ובין עצמו הוא שגרם לו לקחת את אותה ההחלטה, אבל בסוף בסוף את הסיבה האמיתית רק הוא יודע...

אין כבר מה להתעצבן.

אם אצילי ומיכה היו נשארים פה, היו שותים למועדון את הדם לנצח.

התקשורת ואנשים שרוצים קצת במה היו מלכלכים בכל הזדמנות אפשרית והקהלים היו יורדים ללבלב של השחקנים, מי שחושב שהם היו נשארים פה והכל היה בסדר טועה טעות מרה זה לא היה נשכח. גם אחרי הגביע עם סכנין הייתה תחושה של מכבי מול העולם ומנצחים וזה לא קרה.

גולדהאר קר לב ושחר סלחן ומאמין בהזדמנות שניה, חיפה של 93/4 היא קבוצה ברמה של באיירן היום והליגה חלשה תמיד כשאנחנו אלופים .

ועדיין כל ציטוט כזה שאני רואה(מסכים עם חלקו) כשמגיע בטיימינג הזה מוציא אותי מהשלווה שלי. איזה בן שרמוטה 

כל זמן שאתם נותנים במה לרפש הזה, ממשיכים להיכנס לוואן, לספורט5, להגיב להם, להתעצבן, לקרוא כתבות של טוכמן, צנציפר, רז אמיר ויתר הכתבים הדומים, אתם יכולים להתלונן בעיקר כלפי עצמכם.

הצביעות חוגגת והתקשורת מלבינה את החזרה הזאת, וברור לכולנו שאם אחד מהם היה חוזר אלינו היה קרנבל שלם ואלמוג בוקר היה מקים מאהל מחאה בקרית שלום. 

אם אתם רוצים להתאכזב, תתאכזבו מכל ארגוני הנשים והצדקניות שביצעו משפט שדה לאצילי ולמיכה וכעת דוממות. הייתי מצפה מהן לפוסטים דומים, לקריאה לחרם על הונדה וולבו וכל העסקים של שחר בגלל החלטת הנשיא.

אני, אישית, לא מתפלא, לא מתאכזב, לא נכנס לכל הרפש הזה. 

אנחנו מכבי. כל זמן שאנחנו נתנהל לפי הסטנדרט שלנו, האליפות תלויה בנו ואך ורק בנו ולא משנה מה יגידו ומה יכתבו. אנחנו הכי גדולים, הכי יפים, הכי מוצלחים וזה בא עם מחיר. 

לפני12 שעות , הילד משער 8 said:

אני אמנם לא מתחבר לניסוח המדויק שאומר "זוהמה חברתית", אבל במה הוא טועה? 

כל מה שהוא אומר זה שמיטש אשם שהעיף אותם אחרי ששחטו אותו על ההעסקה שלהם והם (חלק מהשוחטים) צדיקים שהם סולחים להם. הגיוני. 

לפני11 שעות , Insigne said:

בוא אני מניח שיש רבבות של אוהדים שרוצים להגן על מיטש/ מכבי  או לפחות לזיין את החארות האלו בחזרה אבל מה אפשר לעשות? אני כבר לא נכנס לאתרי הספורט מהחצי גמר של סכנין (לא מסוגל לסבול אותם ואפילו בצפייה במשחק - אפילו במשחקים שלנו באירופה -  אני מתחרפן מהעיוות של המציאות לרעתנו) אבל חוץ מזה שאני סובל מחוסר עדכון לא רואה איך אפשר באמת להקים קמפיין להחליף שדרים במשחקים שלנו או לגרום לשרמוטות כאלה להצטער על זה שיצאו עלינו

לפני8 שעות , AvielMaccabi4 said:

צודק בכל מילה מלובני, הבעייתיות פה היא רק הצביעות של הערוץ המזדיין הזה והמציצה לנשיא יענקלה, הראשון לשמו.

נו באמת גם אני בהתחלה חשבתי שזה החלטה שלא הייתה קורית אם הייתה כאן הנהלה שתשקף את המציאות בצורה טובה למיטש אבל אחרי האינספור דיונים על זה חלאס!  זאת החלטה של מיטש והוא לא מקבל החלטות כדרך אגב (וגם אם אני עדיין לא מסכים לזה ומתבאס על דור), זה החלטה שלו והוא כבר הוכיח שהוא מגיע למסקנה אחרי שהוא ניסה למצוא את הפתרון הכי טוב 

לא מאמין לעצמי שחשדתי בו אז שלא בדק הכל ולקח החלטה של מה שפופולארי 

לטעון שמיטש מקבל החלטה בגלל תרבות pc, זאת טענה שפשוט אונסת את המציאות הוא ההיפך הגמור מזה 

לסיכום ,הכי כיף להיות מוסרי ולא לקחת אליפות זה הכי מרגש.

לשחרר 2 שחקנים מובילים בחינם שאחד מהם חוזר בינואר שלאחר מכן

ליריבה הראשית שלנו על התואר,

17 דקות לפני, BRoi said:

לסיכום ,הכי כיף להיות מוסרי ולא לקחת אליפות זה הכי מרגש.

לשחרר 2 שחקנים מובילים בחינם שאחד מהם חוזר בינואר שלאחר מכן

ליריבה הראשית שלנו על התואר,

זה בכלל לא העניין וחבל שאתה לא מבין את זה.

במכבי ת"א כמו בכל מקום עבודה אחר מצפים מהעובדים שלהם להתנהגות שתואמת את רוח הארגון בו הם עובדים.

לא חושב שיש קשר למוסריות וכו'.