Jump to content

מיץ גולדהאר

שורה

Recommended Posts

די נו אין לנו איך לצאת טוב משום סיטואציה. הנרטיב כבר נקבע ומאוחר מידי לנסות לשנות אותו.

ניקח אליפויות חולניות- הליגה חלשה.

נעלה שלב באירופה-ההגרלות קלות.

נשחרר את הכוכבים הכי גדולים ולא נחזיר אותם גם שאנחנו במצב נוראי- מקדשים את הפוליקטלי קורקט בלה בלה מה שהשרמיט כתב שם. 

זלזול ולעג מתמשך. אולי זה קטע פרוביניונאלי של ישראלים פשוטים מול המיליונר הקנדי. אולי סתם שנאה וקנאה. 

לא יודע, לא אכפת בעיקר שמכבי לא עשתה ולא עושה כלום בעניין.

אם זו הזכות לסלוח ובלה בלה, איפה הסליחה של אצילי לבנות ולהורים? שבוודאות ידע שהן תלמידות בית ספר וכאבא לילדים הלך ותקע אותן...

4 דקות לפני, קובי השועל said:

אם זו הזכות לסלוח ובלה בלה, איפה הסליחה של אצילי לבנות ולהורים? שבוודאות ידע שהן תלמידות בית ספר וכאבא לילדים הלך ותקע אותן...

לא מגיע לבנות האלו שום בקשת סליחה מהרגע שהציגו את עצמן כבגירות, אל תנסה להפוך אותן לצדיקות.

לא סובל את מלובני, והוא גם בטוח כתב את זה בשביל להיות נגד מכבי באופן מובהק, אבל אני חושב שמה שהוא כתב נכון (חוץ מהסגידה המביכה ליענקלה הסלחן). 

בכל מקרה, שיזדיין. 

גולדהאר מגיע ממקום שמקדש את תרבות הפוליטקלי קורקט 

מלובני מגיע מהכושילאמא שלו. 

לאיביץ היו חיילים, לגולדהאר יש צבא שלם, בהתנדבות, הגיע הזמן לעצור את ההסתה נגד מכבי.

הערוץ שהוא עובד בו צעק מעל כל במה אפשרית שיש לסקול את השניים ולהוציאם להורג ללא משפט, עכשיו אחד מהם חתם בחיפה, הוא הפך להיות יקיר המערכת והבעלים שלו הפך להיות נשיא של שלום. בושה לאינטליגנציה. 

צריך לצאת במלחמת חורמה נגד כל הזבל האלה שמעיפים עלינו רפש.

3 דקות לפני, Insigne said:

הערוץ שהוא עובד בו צעק מעל כל במה אפשרית שיש לסקול את השניים ולהוציאם להורג ללא משפט, עכשיו אחד מהם חתם בחיפה, הוא הפך להיות יקיר המערכת והבעלים שלו הפך להיות נשיא של שלום. בושה לאינטליגנציה. 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חוץ מהעניין שהוא אולי צבוע כי מקום העבודה שלו פמפם במשך שבועות שצריך להוציא להורג את מיכה ואצילי (לא זכורות לי התבטאויות שלו ספציפית בנושא), הוא צודק בסה"כ בקטע שגולדהאר בא ממקום שמקדש את הPC וסה"כ זה באמת תרבות שהיא זוהמה חברתית.

המציצה לנשיא העליון מוגזמת אבל על זה לא שווה לפתוח נושא.  

מה צודק בחלק מהדברים? גולדהאר מגיע מתרבות הPC? גולדהאר מגיע מתרבות, יעקב שחר מגיע ממקום ללא תרבות.

כל הקלישאות והשטויות האלה, לא מאמין איך אתם בכלל מגבים את הקרחת האפס הזה.

יעקב שחר מגיע מתרבות בה נשיא המדינה הואשם באונס. אני יודע באיזה צד של התרבות אני מעדיף להיות.

מקשקשים במוח וכותבים טורים בשביל להצדיק את ההגעה של אצילי לחיפה ואת הההודעה המלוקקת של הנשיא, נו באמת.

איזה מוסר כפול. איכס

אל תיתממו, גם אם אתם מסכימים אם זה שהמהלך הוא חלק מתרבות הPC, אי אפשר להתעלם מההקשר הכללי. הוא מוציא את מיטש לא בסדר מבחינה מוסרית, לעומת הנשיא הרחום והסולח. זה אונס של המציאות ועיוות מגעיל, מה שלא מפתיע לאור העובדה שמדובר באדם מגעיל ובערוץ מגעיל.

אגב, זה גם לא נכון. מיטש לא העיף אותם בגלל המעשה, אלא בגלל הפגיעה בו ובמותג. אפשר לא להסכים, אבל לפסול את זה מוסרית זו רמה אחרת של גועל.

ברור, כאילו לגולדהאר מעניין את הביצה כת ה-PC.

יש לו מותג, ויש לו עסקים הרבה יותר חשובים מחוץ למכבי עם כל הכבוד ופירסום רע עושה לו נזק תדמיתי. מי שמחפש סיבות מעבר לכך חי בחלל ואונס את המציאות.

1 דקה לפני, הילד משער 8 said:

אני אמנם לא מתחבר לניסוח המדויק שאומר "זוהמה חברתית", אבל במה הוא טועה? 

הוא לא טועה בכלום 

מיטש גער בשחקנים שזורקים בקבוק מים מינרלים אחרי שלוק. על חוסר הכבוד שלהם לרכוש ולכסף שמושקע בהם. על לקיחת המעמד שלהם כמובן מאליו. עלק תרבות הפי סי. מיטש נמצא פה עשור ולכם עדיין אין מושג קלוש מי הוא. הוא אדם הוגן והגון שלא מיישר פינות. הוא לא ישראלי בהמה מצויה שחושבת שהשמש זורחת לה מהתחת.  

13 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש גער בשחקנים שזורקים בקבוק מים מינרלים אחרי שלוק. על חוסר הכבוד שלהם לרכוש ולכסף שמושקע בהם. על לקיחת המעמד שלהם כמובן מאליו. עלק תרבות הפי סי. מיטש נמצא פה עשור ולכם עדיין אין מושג קלוש מי הוא. הוא אדם הוגן והגון שלא מיישר פינות. הוא לא ישראלי בהמה מצויה שחושבת שהשמש זורחת לה מהתחת.  

כתבת תגובה שלא מתאימה לך. כל קשר בינה ובין הכתוב מקרי בהחלט.

כל הפעולות (המוערכות מאוד) שציינת לא קשורות בשיט לעובדה שהוא סירב לדון בהחזרה למועדון של שני שחקנים, אחד מהם שחקן בית וחלק ממשי מהמועדון, לאחר שיצאו מהפרשה ללא כל אשמה פלילית.

ואם אכן יש ספק כבד ביחס לעובדה שהם ידעו שהם קטינות, מה האשם המוסרי שלהם? לטעמי האישי, אין בכלל טעם להכנס לוויכוח המוסרי כי אנחנו קבוצת כדורגל ולא סוכנות של הצלב האדום, אבל גם אם כן - למיכה אין כל פגם מוסרי, ולאצילי- בגידה באשתו? אם בגידה באשתך היא פגם מוסרי אני בספק שיש קבוצה בליגת העל שיכולה להעלות 11 לדשא.

נ.ב.

אני מעריך את מיצ' עד האינסוף ומעבר לו. פה, לדעתי, הוא טעה נקודתית. זה לא מוריד ולו גרם של הערכה שיש לי כלפי האיש ופועלו. אגדה בעודו בחיים. אפשר להמשיך.

17 דקות לפני, המכבייה said:

בדיוק. 

זוהמה חברתית? אדם שיושב עם קופמן, רז זהבי ונדב צנציפר קורא לגולדהאר זוהמה חברתית. לתרבות של גולדהאר זוהמה חברתית.

התלוש משכורת של האפס הזה נגוע בזוהמה לא גולדהאר.

לפני חצי שנה עומר אצילי היה טלי פחימה, פתאום עומר אצילי נהיה יקיר העדה, עשו עליו בדיקות מקיפות, שוחחו עם המשפחה שלו "הנשיא בדק"  ממש ד"ר פיל. בושה. "הנשיא בדק ומצא"