Jump to content

מחשבות על העתיד

המכבייה

Recommended Posts

51 דקות לפני, קמחי said:

אני מאוד מודאג מהמחסור של יד מכוונת. אין מנכ״ל ואין מנהל מקצועי.

מבחינת כישרון ישראלי אנחנו מאוד פגיעים בעמדות ההתקפה וההגנה.

לא יודע, קצת פחות אופטימי.

:(

לפני1 שעה , קמחי said:

אני מאוד מודאג מהמחסור של יד מכוונת. אין מנכ״ל ואין מנהל מקצועי.

מבחינת כישרון ישראלי אנחנו מאוד פגיעים בעמדות ההתקפה וההגנה.

לא יודע, קצת פחות אופטימי.

מאד פגיעים. כל העמדות הקדמיות זקוקות לריענון מאסיבי. אני מאד מקווה שעניין המנהל המקצועי יפתר עד הקיץ.

49 דקות לפני, המכבייה said:

מאד פגיעים. כל העמדות הקדמיות זקוקות לריענון מאסיבי. אני מאד מקווה שעניין המנהל המקצועי יפתר עד הקיץ.

כל עוד אנחנו בידיו של מיץ' אני רגוע מאוד.

הוא מאוד בעניינים ומאוד פעיל ומכאן אפשר לישון בשקט.

,אם כבר מחשבה על העונה הבאה, יש כאן הזדמנות לאחלה שינוי דינימיקה והצערת הסגל שוב.

בראש ובראשונה למכור כבר את אחד מפרץ/גלזר/יוני או אפילו שניים. להאריך חוזים בדחיפות וכמו שאנחנו יודעים זה קורה בדרך כלל במכבי לקראת סוף העונה משום מה.

החתמה של נחמיאס, קניקובסקי וחלוץ ישראלי נוסף.

סגל לעונה הבאה:

טננבאום/פרץ

ג'ראלדש/קנדיל

טיבי/נחמיאס*(היורש)

הרננדס/שרן

סבוריט/זאדה

גלזר/קארצב

גולסה/שחר/ב. כהן

ביטון(לממש)/ניקוליץ' אם יחזור לחיים או להחליף בזר אחר

זר מטוס/אלמוג

יוני/קניקובסקי/טבח

פשיץ'/ישראלי מחליף(בריבו יסכים לבוא כחלוץ שני?)

לא קניקובסקי ולא בריבו לא יבואו, אם אתם מאמינים לעצמכם זה נחמד. 

תהיו ריאליים. 

באופן כללי מכבי נכשלת כמו כל קבוצה ישראלית בהחלפת הדורות ולמכור ולהתגלגל הלאה, רק שמכריחים אותך כמו פייר פליי וזו בעיה. 

1 hour ago, Pini_A said:

לא קניקובסקי ולא בריבו לא יבואו, אם אתם מאמינים לעצמכם זה נחמד. 

תהיו ריאליים. 

באופן כללי מכבי נכשלת כמו כל קבוצה ישראלית בהחלפת הדורות ולמכור ולהתגלגל הלאה, רק שמכריחים אותך כמו פייר פליי וזו בעיה. 

במקרה שלנו הנפילה כרגע, בניגוד לשלושת השנים האחרונות עם ג'ורדי ששם זה הייתה החלפת דורות, זה נטו בגלל היהרות והשחצנות של הבעלים שלנו: הוא באמת בעלים מעולה, אבל הפעם הוא החריב את הקבוצה הזאת ובמקום להמשיך עם המומנטום שהיה לנו עם השליטה האבסולוטית של איביץ' הוא העיף שני שחקנים בגלל התיפיפות יתר שלו, נתן לחצי מההגנה המעולה לעזוב והביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה. אני חושב שבגלל שחיפה זה מועדון יותר ענק מב"A הם גם ישלטו פה יותר - הלוואי ואני טועה. בכל מקרה - הבעיה לא הייתה חילופי דורות הפעם, אלא האגו של מיץ' והשחצנות שלו.

לפני2 שעות , micsho3 said:

במקרה שלנו הנפילה כרגע, בניגוד לשלושת השנים האחרונות עם ג'ורדי ששם זה הייתה החלפת דורות, זה נטו בגלל היהרות והשחצנות של הבעלים שלנו: הוא באמת בעלים מעולה, אבל הפעם הוא החריב את הקבוצה הזאת ובמקום להמשיך עם המומנטום שהיה לנו עם השליטה האבסולוטית של איביץ' הוא העיף שני שחקנים בגלל התיפיפות יתר שלו, נתן לחצי מההגנה המעולה לעזוב והביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה. אני חושב שבגלל שחיפה זה מועדון יותר ענק מב"A הם גם ישלטו פה יותר - הלוואי ואני טועה. בכל מקרה - הבעיה לא הייתה חילופי דורות הפעם, אלא האגו של מיץ' והשחצנות שלו.

מיטש שחצן? כי הוא חושב אחרת ממך? איפה הקבלות שלך? את שלו אני מכיר. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש שחצן? כי הוא חושב אחרת ממך? איפה הקבלות שלך? את שלו אני מכיר. 

מיץ׳ שחצן כי הוא העיף שני שחקנים בכירים בלי לדאוג למחליף הולם בזמן (והיה לו זמן + היו לו כבר מורשעים בפלילים שהוא הביא ואף החזיר לקבוצה), מיץ׳ שחצן כי הוא החליף חצי מההגנה הנהדרת ויוצאת הדופן שהייתה לו בלי לנסות להשאיר אותם (תשאל את ז׳ראלדש), מיץ׳ שחצן כי הוא חשב שאם יבעא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה ולאחר שמאמן הנוער הכין בוגרים בפעם הראשונה בחייו זה יעזור לו, מיץ׳ שחצן כי חשב שלהביא את זרי החיזוק לאחר תחילת הליגה זה יעזור - המציאות מראה שהוא טעה ולמורת רוחו השמש לא זורחת לו מהתחת. רק על אדי הדלק של שתי העונות עם איביץ׳ היה צריך לקחת פה אליפות העונה והוא הרס את הקבוצה שהייתה. אז כן - מיץ׳ אחלה בעלים אבל הוא גם בן אדם עם אגו בשמיים ויהירות ושחצנות שאין שני להם. 

9 דקות לפני, micsho3 said:

מיץ׳ שחצן כי הוא העיף שני שחקנים בכירים בלי לדאוג למחליף הולם בזמן (והיה לו זמן + היו לו כבר מורשעים בפלילים שהוא הביא ואף החזיר לקבוצה), מיץ׳ שחצן כי הוא החליף חצי מההגנה הנהדרת ויוצאת הדופן שהייתה לו בלי לנסות להשאיר אותם (תשאל את ז׳ראלדש), מיץ׳ שחצן כי הוא חשב שאם יבעא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה ולאחר שמאמן הנוער הכין בוגרים בפעם הראשונה בחייו זה יעזור לו, מיץ׳ שחצן כי חשב שלהביא את זרי החיזוק לאחר תחילת הליגה זה יעזור - המציאות מראה שהוא טעה ולמורת רוחו השמש לא זורחת לו מהתחת. רק על אדי הדלק של שתי העונות עם איביץ׳ היה צריך לקחת פה אליפות העונה והוא הרס את הקבוצה שהייתה. אז כן - מיץ׳ אחלה בעלים אבל הוא גם בן אדם עם אגו בשמיים ויהירות ושחצנות שאין שני להם. 

אתה קצת מתבלבל אחינו. 

שחצן הוא אחד שחושב שהוא יכול לעשות מה שבא לו ועדיין להשיג את שלו.

מיץ לא בא מהמקום הזה בכלל. הוא בא מהמקום שיש לו דברים יותר חשובים מלזכות באליפות. ומבחינתו גם אם זה היה פוגע בו מקצועית זה בכלל לא מעניין אותו ואני בטוח שזה נלקח בחשבון גם. 

עכשיו אתה יכול להסכים עם זה ואתה יכול שלא. אבל זה ממש לא נובע משחצנות. זה נובע מהתרבות והערכים שלו. לא לכולם זה מתאים, גם אני חושב שהוא טעה במקרה הזה, אבל התבטאויות כמו "שחצן" או "חושב שהשמש זורחת לו מהתחת" זה לא מתאים ולא במקום ובעיקר גם לא נכון. 

אתה יורד פה על בן אדם מהמקום הכי שגוי ומנותק מהמציאות שיכול להיות. 

16 דקות לפני, micsho3 said:

אין לך מושג ואם אתה לא טרול, זה עוד יותר עצוב. אבל מצבך עצוב בכל מקרה. 

50 דקות לפני, Krishi said:

אתה קצת מתבלבל אחינו. 

שחצן הוא אחד שחושב שהוא יכול לעשות מה שבא לו ועדיין להשיג את שלו.

מיץ לא בא מהמקום הזה בכלל. הוא בא מהמקום שיש לו דברים יותר חשובים מלזכות באליפות. ומבחינתו גם אם זה היה פוגע בו מקצועית זה בכלל לא מעניין אותו ואני בטוח שזה נלקח בחשבון גם. 

עכשיו אתה יכול להסכים עם זה ואתה יכול שלא. אבל זה ממש לא נובע משחצנות. זה נובע מהתרבות והערכים שלו. לא לכולם זה מתאים, גם אני חושב שהוא טעה במקרה הזה, אבל התבטאויות כמו "שחצן" או "חושב שהשמש זורחת לו מהתחת" זה לא מתאים ולא במקום ובעיקר גם לא נכון. 

אתה יורד פה על בן אדם מהמקום הכי שגוי ומנותק מהמציאות שיכול להיות. 

הי חבר. אני כן חושב שמיץ' חשב שהוא יכול לא לתת הצעה לחצי משחקני ההגנה ועדיין להשיג אליפות, יכל להביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה ועדיין להביא אליפות ויכל להביא זרים לחיזוק רק אחרי תחילת הליגה ועדיין להביא אליפות - וזה לטעמי נובע מיהירות. אולי לגבי מיכה ואצילי אנחנו חלוקים (וזה בסדר) אבל גם פה זה נובע לטעמי מטעמי אגו - הרי את עטר הוא הביא ואף החזיר לאך שהורשע בפלילים ולכן היה צריך לנהוג פה אחרת. 

49 דקות לפני, קמחי said:

לא מבינים למה אתם מאכילים את הטרול

46 דקות לפני, המכבייה said:

אין לך מושג ואם אתה לא טרול, זה עוד יותר עצוב. אבל מצבך עצוב בכל מקרה. 

לגבי קמחי והמכביה - הבעת דעה שונה משלך איננה טרול אלא אם אתה בולשביק סותם פיות. מותר להביע דעה שונה משלך כל עוד אתה מביא טענות שתומכות לדעתך וזה בדיוק מה שעשיתי.

7 דקות לפני, micsho3 said:

לגבי קמחי והמכביה - הבעת דעה שונה משלך איננה טרול אלא אם אתה בולשביק סותם פיות. מותר להביע דעה שונה משלך כל עוד אתה מביא טענות שתומכות לדעתך וזה בדיוק מה שעשיתי.

זו לא דעה שונה, זה טמטום טהור וחוסר הבנה מה שכתבת

1 hour ago, micsho3 said:

אם אתה יודע יותר טוב לנהל עסקים, איפה המליארדים שלך, אה?
קשקשן.

15 דקות לפני, micsho3 said:

הי חבר. אני כן חושב שמיץ' חשב שהוא יכול לא לתת הצעה לחצי משחקני ההגנה ועדיין להשיג אליפות, יכל להביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה ועדיין להביא אליפות ויכל להביא זרים לחיזוק רק אחרי תחילת הליגה ועדיין להביא אליפות - וזה לטעמי נובע מיהירות. אולי לגבי מיכה ואצילי אנחנו חלוקים (וזה בסדר) אבל גם פה זה נובע לטעמי מטעמי אגו - הרי את עטר הוא הביא ואף החזיר לאך שהורשע בפלילים ולכן היה צריך לנהוג פה אחרת. 

הלו, אתה אפילו לא האבק בסוליה של מיטש, כלכלית וניהולית. ענו לך פה על הכל ואתה ממשיך לדקלם.

27 דקות לפני, Keano said:

זו לא דעה שונה, זה טמטום טהור וחוסר הבנה מה שכתבת

קל מאוד לבטל דעה שונה משלך במחי יד. מילא הייתי מביע דעה מבחי לטעון מדוע אני חושב ככה, אבל כן הרחבתי מדוע אני חושב שהניהול של מיץ׳ היה בחצי השנה האחרונה נגוע ביהירות ושחצנות. 

26 דקות לפני, gilgil28 said:

אם אתה יודע יותר טוב לנהל עסקים, איפה המליארדים שלך, אה?
קשקשן.

מה קשור? מיץ׳ אדם ענק, אבל בחצי השנה האחרונה הוא קיבל בכל הנוגע למכבי החלטות ניהול גרועות שלטעמי נבעו מיהירות ושחצנות. לא נראה לי שבשאר החברות שלו הוא התנהג דומה כדי לשמור על מעמדו וכוחו. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

הלו, אתה אפילו לא האבק בסוליה של מיטש, כלכלית וניהולית. ענו לך פה על הכל ואתה ממשיך לדקלם.

הגבתי בצורה עניינית לכל מי שהגיב לי בצורה עניינית. גם מיץ׳ נתון בפני ביקורת (בתנאי שהיא עניינית ומבוססת וזה לדעתי מה שעשיתי - סתימת פיות לא כאן)

8 דקות לפני, קמחי said:

תמשיכו להאכיל את הטרול, או שתשקיעו דקה בקריאת התוכן שהוא כותב מאז ומעולם-רעל על הקבוצה, על השחקנים, על מיטש וההנהלה.

מאז ומעולם - תוכיח. תסתכל על כל ההודעות שלי מאז ומעולם. 

מחשבות על העתיד זה טוב ויפה מצידנו קצת לפנטז, אבל בהסתכלות קצת יותר רצינית אפשר להבין שיש פער בין הרצוי שלנו למצוי של מיץ'.

כשחושבים על היד מכוונת שכולנו מתפללים ורוצים מגיעים למסקנה שאולי מיץ' חושב שזה פשוט מיותר.

מנהל מקצועי אין לנו מאז גורדי

מנכל מאז מנספורד

אולי הוא הסתכל על קונספט איביץ, שאמנם שלט פה בהכל עם הצוות שלו מהקצה לקצה, אבל אנחנו כבר נוכחים לדעת שהוא דיי יחיד סגולה הבן אדם.

האחוזים דיי קטנים שזה יקרה עם עוד מאמן שיגיע (וכבר ראינו לאן הרוח נושבת עם הצגת כל הצוות היווני בקיץ ושחשבנו שהכל מסודר).

מיץ' כנראה סומך על כל הצוות שהוא כן מעסיק כרגע במכבי שיעבדו ביחד ויפתרו כל תקלה מלהחליף סנן בתמי 4 ועד לרכש נוצץ.

בפועל האנשים האלו כרגע לא מוכיחים את עצמם מאז עזיבת איביץ'.

זה עדיין לא אומר שהדבר הראשון שמחפשים כרגע זה ה"יד המכוונת" שאנחנו רוצים.

אלא כן להמשיך ולנסות לנצח עם מה שיש.

ולנו נשארה רק המשאלת לב שכנראה לא תתגשם בעתיד הקרוב.

לפני23 שעות , micsho3 said:

מה קשור? מיץ׳ אדם ענק, אבל בחצי השנה האחרונה הוא קיבל בכל הנוגע למכבי החלטות ניהול גרועות שלטעמי נבעו מיהירות ושחצנות. לא נראה לי שבשאר החברות שלו הוא התנהג דומה כדי לשמור על מעמדו וכוחו. 

ומה אתה יודע על הפייר פליי והמאזנים שצריך להגיש בכל שנה?
שחצנות? מיטש?

איזה בכיינים כפויי טובה.

חצי מהעשור האחרון זכינו באליפויות ובעונות לא טובות בעשור האחרון סיימנו מקום שני לצד קמפיינים אירופאים, כל קבוצה בארץ חולמת על מה שאנחנו משיגים.

אז מדי פעם לא נצליח לקחת אליפות, זה כל החלק מהעניין הזה שנקרא ספורט.

מעדיפים את הניסנובים? חוגג? ג׳קי? לוזון? יואב כץ? אברמוב? אפילו את הנשיא המהולל מיץ׳ שם בכיס הקטן מאז שהוא במכבי.

אין ספק שהנהלת מכבי עושה טעויות ויש לא מעט ביקורת כי תמיד אפשר להשתפר ולעשות דברים טוב יותר, אך פרסונלית, כבעלים- מיץ׳ מספר 1 והדברים שנכתבו פה הם הזיה מוחלטת. עלק שחצן

אני מניח שהעניין של מנכ"ל בחשיבות גדולה אצל גולדהאר ואני מניח שמה שמעכב את זה בעיקר זה הקורונה.

ועובדה שהוא הביא 2 מנכלים בעלויות גבוהות שהאחרון מביניהם הוכיח את עצמו מעל ומעבר.

מי אצלנו אמור לתכנן את העתיד? 

האחרון שתכנן זה מנספורד שבאמת עשה עבודה עצומה עם החתמות זרים מעולים בחינם, החזרת מושאלים והארכות חוזים

מאז שעזב לא נראה שחיפשו לו מחליף או שמישהו עושה את התפקיד שלו