Jump to content

מחשבות על העתיד

המכבייה

Recommended Posts

חוץ מניקוליץ, קנדיל ויוני(תקנו אותי אם אני טועה) אף אחד לא חתום מעבר לקיץ של העונה הבאה, חלקם מסיימים חוזה עוד הקיץ. יש טונה עבודה- לשחרר, להשאיל, להחזיר מהשאלות, למכור את מי שצריך ואפשר, להאריך חוזים, למנות מאמן קבוע או להשאיר את הזמני, ובקיצור- לתכנן את העתיד המקצועי של מכבי מעבר לכמה חודשים שנשארו עד לסוף העונה. 

ככל שנקדים לעסוק בכך כבר מעכשיו, נרוויח. אנחנו חסרים לפחות תקן אחד של מנכל מקצועי. בן מאנספורד היה מושלם בצוותא עם איביץ. אדם שבא מהענף עם עין למשחק וניסיון בניהול כדורגל, סוכן שחקנים בעברו, יצוגי ומרשים ומכיר את העסק מהמון זוויות שלו. אנחנו מעל שנה בלעדיו. אני כולי תקווה שאנחנו נמצאים בקיפאון קורונה ומיטש מבין

את החשיבות של הדברים. עם סיום הפייר פליי, עם מבחר יפה של מושאלים מוכשרים ועם סיכויים גבוהים להשתתפות במפעל האירופי השלישי, יש את כל התנאים לעבוד ולהמשיך לקדם את המועדון. 

חושב שיש עוד כמה שחתומים ליותר כמו אלמוג, אבל בגדול כן. יש לנו בעיה. 

אם לא נביא לפחות בן אדם אחד שינהל אותה בצורה רצינית, אנחנו נמשיך לראות עוד עונות כמו האחרונה.

אם באמת תיהיה מהפיכה, עם הרבה צעירים וקבוצה חדשה מול חיפה שתשמור על כל הסגל פלוס אצילי, זה הופך את העונה הבאה למאוד בעייתית.

12 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אם באמת תיהיה מהפיכה, עם הרבה צעירים וקבוצה חדשה מול חיפה שתשמור על כל הסגל פלוס אצילי, זה הופך את העונה הבאה למאוד בעייתית.

אתה נדרש למיני מהפיכה בכל מקרה. די, מחזור החיים הזה מוצה או קרוב למיצוי. גג שנתיים מהיום, גלזר, יוני ופרץ לא יהיו בה. וככה צריך. הם חייבים אתגרים ולהתקדם. מים עומדים זה אף פעם לא בריא. רק לדאוג לעסקאות טובות איתם שיממנו את השינויים.  

4 דקות לפני, קמאנן said:

אני לא אופטימי בכלל, בטח לאור המצב בשוק, לכן אני חושב שחיפה תיקח אליפות גם בעונה הבאה.

אני לא מדבר על אליפות כן או לא. אפשר לעשות הכל נכון וזה עדיין לא יספיק. אבל צריך לעשות ולהתנהל הכי טוב שאנחנו יכולים. מנהל מקצועי זה לא מילת קסם שפותרת הכל. אבל זאת פונקציה הכרחית, בטח במבנה הבעלות שלנו. 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

קודם שיהיה לנו אנשים עם תפקידים ברורים

כי כרגע אף אחד לא יודע מה התפקידים של כל אחד

לא מנכ"ל, לא יו"ר לא כלום

בזה עוסק הנושא. 

לפני2 שעות , קמאנן said:

אני לא אופטימי בכלל, בטח לאור המצב בשוק, לכן אני חושב שחיפה תיקח אליפות גם בעונה הבאה.

קודם שתיקח השנה. מה שלא יקרה, כי אנחנו נזיין אותם

1 hour ago, Krishi said:

קודם שתיקח השנה. מה שלא יקרה, כי אנחנו נזיין אותם

אני לא יודע אם אתה מאמין לעצמך לאור מה שקורה כאן השנה,אבל אני מאוד אשמח להגיד שיש מצב שאתה צודק אחרי ארבעת המשחקים הבאים.

חייבים קודם כל מנכ"ל, לא הדיוני ששרון תמם כבר שנתיים על תקן של "מנכ"לית בפועל". 

אח"כ מנהל מקצועי שיתווה דרך ואולי גם מאמן נורמלי. 

50 דקות לפני, Moryo said:

חייבים קודם כל מנכ"ל, לא הדיוני ששרון תמם כבר שנתיים על תקן של "מנכ"לית בפועל". 

אח"כ מנהל מקצועי שיתווה דרך ואולי גם מאמן נורמלי. 

לא חושב שצריך 2 אנשים, שרון יכולה להמשיך כמנכ"ל בתחום האדמיניסטרטיבי, ובנוסף מנהל מקצועי.

או שמביאים מישהו בסגנון מנספורד. 

מעניין מאוד מאוד מה צופן לנו העתיד (הקרוב והרחוק).

לא ניתן לנו אלא לעשות את מה שאנחנו עושים כבר מעל עשור, לסמוך על מיטש.

לפני14 שעות , Keano said:

לא חושב שצריך 2 אנשים, שרון יכולה להמשיך כמנכ"ל בתחום האדמיניסטרטיבי, ובנוסף מנהל מקצועי.

או שמביאים מישהו בסגנון מנספורד. 

שרון לא מתאימה לנהל את מכבי אבל גם אם מחליטים שכן צריך לתת לה את התפקיד באופן רשמי

אי אפשר להגיד היא מנהלת אבל לא לתת לה את הסמכות והכבוד כי אנשים מתייחסים בהתאם לדברים שהיא אומרת

ניקוליץ ועוד 10

חייב מנהל מקצועי. לא בהכרח כמו גורדי, אפילו מנכ"ל עם אוריינטציה של ג'ורדי - כמו בן מנספורד. 

למנכ"ל עם עין טובה לשחקנים, חוזים וערבובי סוכנים. אוטוריטה. אח של איביץ?

22 דקות לפני, הצבר said:

שרון לא מתאימה לנהל את מכבי אבל גם אם מחליטים שכן צריך לתת לה את התפקיד באופן רשמי

אי אפשר להגיד היא מנהלת אבל לא לתת לה את הסמכות והכבוד כי אנשים מתייחסים בהתאם לדברים שהיא אומרת

נראה שמיטש מאד סומך עליה. היא לא מעט שנים במערכת וכל הזמן קודמה. 

גם בתקופת ג'ורדי כשהיינו בלי מנכ"ל זה היה נראה לא טוב מבחינה ניהולית. צריך את הדמות הסמכותית הזאת שתחבר בין קנדה לכאן. 

אחרי זה צריך לחשוב גם על מנהל מקצועי, כי נוער מוכשר זה יפה והכל, אבל בלי בן אדם שינהל את זה כמו שצריך אנחנו נראה הרבה כשרונות מתבזבזים או יותר גרוע עוברים לקבוצות אחרות ועוד כמה שנים לחיפה. 

מנהל מקצועי גם יכול להתוות דרך, לחפש מציאות ולהביא לפה שמות גדולים.

לפני2 שעות , המכבייה said:

נראה שמיטש מאד סומך עליה. היא לא מעט שנים במערכת וכל הזמן קודמה. 

זכותו 

אבל בשום חברה הוא לא משאיר את אחד העובדים לבד שיסתדר

תן לה תפקיד, תן לה גיבוי תן לה תחום מרחב ואחריות ויותר ממה שנתת למשל למספורד כי היא צריכה שיראו שאתה סומך עליה

לא יכול להיות שאתה זורק את שני השחקנים הכי חזקים בקבוצה ולמנכ"ל בפועל אין בכלל מושג מה אתה מתכנן וכל ההנהלה והמאמן נמצאים בערפל 

אתה בקנדה או בשייט ולא תמיד יש לך זמן וראש לטפל בשטויות
זה מקובל, אבל תמנה מישהו ותן לו סמכות לנהל. 
לא יכול להיות שאירוע כמו עם אצילי ומיכה לא ינוהל ( אני לא מתייחס בכלל לעונש רק לניהול ) 

"הצבר"

9 דקות לפני, הצבר said:

זכותו 

אבל בשום חברה הוא לא משאיר את אחד העובדים לבד שיסתדר

תן לה תפקיד, תן לה גיבוי תן לה תחום מרחב ואחריות ויותר ממה שנתת למשל למספורד כי היא צריכה שיראו שאתה סומך עליה

לא יכול להיות שאתה זורק את שני השחקנים הכי חזקים בקבוצה ולמנכ"ל בפועל אין בכלל מושג מה אתה מתכנן וכל ההנהלה והמאמן נמצאים בערפל 

אתה בקנדה או בשייט ולא תמיד יש לך זמן וראש לטפל בשטויות
זה מקובל, אבל תמנה מישהו ותן לו סמכות לנהל. 
לא יכול להיות שאירוע כמו עם אצילי ומיכה לא ינוהל ( אני לא מתייחס בכלל לעונש רק לניהול ) 

"הצבר"

למה אתה חושב ששרון לא יודעת / ידעה מה מיטש תכנן בנוגע למיכה ואצילי?

מה היה צריך להיות אחרת בעיניך בניהול האירוע של אצילי ומיכה (אם אנחנו שמים את העונש בצד)?

אני מאוד מודאג מהמחסור של יד מכוונת. אין מנכ״ל ואין מנהל מקצועי.

מבחינת כישרון ישראלי אנחנו מאוד פגיעים בעמדות ההתקפה וההגנה.

לא יודע, קצת פחות אופטימי.