Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה | משחק רע, תוצאה רעה, יוצאים מאוכזבים לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, דקסטר said:

ובמכבי רואה משהו מיוחד? עזוב אי אפשר להשוות כרגע בין הקבוצות. 

השחקנים מרגישים אחרת? פחח לא רק שנראה אתמול שויתרו אלא ששום דבר לא דחוף ולחוץ להם בכלל

נכון במכבי אין שום דבר מיוחד העונה אבל יש שחקנים שזכו בתארים ולדעתי גם מוכשרים בהרבה מחיפה.

הם אולי יותר טובים כרגע אבל הכל עוד יכול להשתנות.

38 דקות לפני, משה פרימו said:

העונה הזאת גמורה? אתם יודעים שיש עוד 3 משחקים מולם ושהכל יכול להשתנות כן?

תקראו לי אופטימי אבל אני פשוט לא רואה משהו מיוחד בחיפה ובעונה הזאת עם רצף המשחקים הצפוי הכל יכול לקרות ואסור בשום פנים ואופן להספיד את מכבי.

מזל שהשחקנים מרגישים אחרת ולא ויתרו על שום תואר.

אני לא אקרא לך אופטימי כי זאת לא אופטימיות. 

זה פשוט ניתוח שגוי של הסיטואציה. 

אתה יכול להגיד גם עוד 100 פעם שהפער הוא 8 כשיש עוד 3 משחקים בין הקבוצות, ואני אגיד לך עוד 100 פעם שזה לא רק עניין של נקודות.

לדוגמה, חיפה סיימה עכשיו רצף של 8 ניצחונות שבמשחק ה9 ב"ש גנבה מהם תיקו אחרי שחיפה ישבו עליהם כל המחצית השנייה. 

אנחנו התחלנו רצף של 3 ניצחונות, ב2 משחקים נראינו על הפנים, מול הפועל (הקבוצה החלשה בליגה) שיחקנו נהדר, ואתמול שהיינו חייבים ניצחון נראינו כמו קבוצת פליאוף תחתון במשחק הכי גרוע שלנו העונה.

לא ראיתי כ"כ הרבה עונות, אבל ראיתי מספיק כדי לדעת שעונה כזאת כמעט תמיד לא נגמרת באליפות .  

1 hour ago, nirnir20 said:

כשאני מדבר על ה"עונה" אני מדבר על אליפות, שזאת המטרה שלשמה התכנסנו . 

גביע זה נחמד אבל בפועל לא עוזר בכלום. 

העונה הזאת גמורה לא כי בחיים לא סגרו 8 הפרש (אם כי זה מאוד נדיר), היא גמורה כי אנחנו קבוצה מתה וחיפה פשוט קבוצה טובה יותר, עם מאמן שיודע מה לעשות וכבר לקח פה אליפויות ממכבי לא מזמן.

צריך שלשול כל כך רציני של חיפה פלוס התעלות מטורפת שלנו שזה שילוב של דברים שאני פשוט לא חושב שסביר שיקרו. 

תבינו שזה לא ה"8 הפרש" מה שגומר אותנו כמו שזה לא היה ה "5 הפרש אחרי 2 מחזורים מפתיחת הליגה".

מכבי השנה לא קבוצה לאליפות, זהו. 

כרגע לא, אבל אני חושב שעם חיזוק ראוי במצב הנתון כן אפשר לכל הפחות להתמודד על האליפות עד הסוף

הקבוצות שמשחקות מול חיפה יכולות לבנות רק על המזל שלהן

הקבוצות שמשחקות נגדנו יכולות לבנות גם על עמידה טקטית ויכולת אישית.

חיפה משחקים על 40 מטר ואנחנו על 80.

המרחקים המקצועיים עצומים.

קשה להודות בזה אבל כרגע זו האמת

1 hour ago, משה פרימו said:

אני לא חושב שצריך להסיק מסקנות מהמשחק אתמול אבל אם כבר אז קודם כל העייפות שיחקה אתמול תפקיד ובתוספת הבונקר המפואר של בני יהודה שפשוט לא באה לשחק כדורגל זה נראה כמו שזה נראה.

העייפות שיחקה תפקיד? פשיץ' הוא השחקן שנשחק הכי הרבה במכבי בחודשיים האחרונים, והוא היחיד שרץ כמו משוגע ונאבק על כל כדור, אז תעשה טובה. 

פיבן, קארצב, ריקן, אלמוג, חוזז, טב"ח אלה שחקנים שבקושי ראו דשא, ונראה היה שהם עושים טובה שהם על המגרש בכלל. לא סתם רושמים שהקבוצה מתה, זה באמת נראה ככה. 

הבונקר המפואר של בני יהודה? הם עלו בלי שני הבלמים שלהם, ככה שלא הייתה להם בכלל איכות בחלק האחורי. 

בכל מקרה זה לא משנה, כי גם חיפה כל משחק מתמודדת מול צפיפות הגנתית ובונקר, זה לא הפריע להם לנצח 8 משחקים ברציפות. 

יש עונות שזה פשוט לא זה.

דעיכה אחרי שתי אליפויות רצופות, כשל בבחירת מאמן ובמחליף שלו, עומס מצטבר וחיזוק לא מתאים.

בהחלט מתקבל על הדעת ואפשר לאבד אליפות, רק מבאס שאנחנו העונה אפילו לא באזור.

בסדר מה נעשה זה דברים טבעיים בחייה של קבוצת כדורגל, אי אפשר כל היום רק לבוא בטענות.

לא מבין למה במשחק כזה, נגד קבוצת תחתית שלא רוצה את הכדור, משחקת עם 3 בלמים ועושה רק הגנה, צריך לפתוח עם שלישיית ברזל בקישור במקום לצרף שחקן יצירתי מקדימה. לא ברור למה החילוף הזה קרה כל כך מאוחר (ביטון<>קארצב/כל קשר אחר).

אנחנו גם ככה מחזיקים 70% מהזמן בכדור, זה סתם ויתור על שחקן נוסף שיכול לעזור נגד צפיפות...

לפני2 שעות , nirnir20 said:

אני לא אקרא לך אופטימי כי זאת לא אופטימיות. 

זה פשוט ניתוח שגוי של הסיטואציה. 

אתה יכול להגיד גם עוד 100 פעם שהפער הוא 8 כשיש עוד 3 משחקים בין הקבוצות, ואני אגיד לך עוד 100 פעם שזה לא רק עניין של נקודות.

לדוגמה, חיפה סיימה עכשיו רצף של 8 ניצחונות שבמשחק ה9 ב"ש גנבה מהם תיקו אחרי שחיפה ישבו עליהם כל המחצית השנייה. 

אנחנו התחלנו רצף של 3 ניצחונות, ב2 משחקים נראינו על הפנים, מול הפועל (הקבוצה החלשה בליגה) שיחקנו נהדר, ואתמול שהיינו חייבים ניצחון נראינו כמו קבוצת פליאוף תחתון במשחק הכי גרוע שלנו העונה.

לא ראיתי כ"כ הרבה עונות, אבל ראיתי מספיק כדי לדעת שעונה כזאת כמעט תמיד לא נגמרת באליפות .  

אני מסכים, כנראה שעונה כזאת כמעט תמיד לא נגמרת באליפות, וברור לכולם לאיזה כיוון זה הולך.. 

אבל העונה הזאת רחוקה מלהיות רגילה וחיפה למרות היציבות בתקופה האחרונה לא טובה מעונה שעברה,

דברים בכדורגל הם מאוד דינמיים ובעונה כזאת משוגעת לדעתי עוד הכל פתוח.

זאת בכל אופן דעתי, שגויה או לא זה כבר עניין שלך ואני מקבל את זה.

ג'ראלדש יאפשר לעשות מה שאיביץ' עשה כשהבין שאין לו באמת התקפה, וההגנה עוד הייתה סימן שאלה, כשאצילי עוד היה פצוע אחרי ההדחה מאירופה

הגענו למשחק בית מול חיפה עם בלאקמן בחוד ו3 בלמים, וניצחנו משער עצמי בקרן

רכש זר לא פותר לנו בעיות בד"כ, בטח לא בהתקפה

לפני1 שעה , משה פרימו said:

אני מסכים, כנראה שעונה כזאת כמעט תמיד לא נגמרת באליפות, וברור לכולם לאיזה כיוון זה הולך.. 

אבל העונה הזאת רחוקה מלהיות רגילה וחיפה למרות היציבות בתקופה האחרונה לא טובה מעונה שעברה,

דברים בכדורגל הם מאוד דינמיים ובעונה כזאת משוגעת לדעתי עוד הכל פתוח.

זאת בכל אופן דעתי, שגויה או לא זה כבר עניין שלך ואני מקבל את זה.

לצערי הרב חיפה כן טובה מהעונה שעברה, כי הצליחה לשמור על התקפה מצוינת ובמקביל לשפר את ההגנה ברמה שהיא לא ספגה איזה 6-7 משחקים רצוף. 

Goldhar we need a super striker... 

סקאוט בשקל בדיוק פירסם נתונים על פשיץ ובינתיים זה באמת לא.

בדיעבד עדיף היה אפילו להחזיר את וידאר.

On 8.1.2021 at 21:12, Dbolsa said:

לא מבין למה החזרנו אותו, באמת. 

הוא פשוט לא יכול להתאפק.

On 8.1.2021 at 21:12, Dbolsa said:

הוא 10 בגוף של 9.

אין מי שמייצר מצבים כשדן ביטון לא על המגרש. יוני במשחק שוטף פשוט נורא. הקישור שלך לא מספיק טכני ותוקף כדי לייצר מצבים והיחיד שאולי כרגע עושה את זה לא רע אבל גם לא מספיק זה טב"ח

חרא עליהם

צטט

בנוסף, במשחק בין מכבי תל אביב לבני יהודה, הוועדה קבעה כי בדקה ה-67 על שופט המסך היה להימנע מלהמליץ לשופט לבחון בעיטת עונשין לזכות מכבי ת"א. “לא בוצעה עבירה ובוודאי שאין מדובר במקרה המצדיק התערבות. פעל נכון השופט שנשאר עם החלטתו הראשונית לאחר שבחן את האירוע על גבי המסך”.