Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה | משחק רע, תוצאה רעה, יוצאים מאוכזבים לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אחי, לא היה פה פנדל.

אבל מת על האופטימיות שלך.

פנדל באבו אבוע של הפנדלים. יותר פנדל ממה שהיה נגד ק"ש (שגם שם היה פנדל)

1 hour ago, מכביסט לעד said:

2. לדלל את הסגל (חלק עכשיו, חלק בקיץ) -להיפטר מפיבן (לא לרמה), בלטקסה לא רואה דקות, אז אפשר להגיד לו יפה שלום, להשאיל את גלזר הצעיר, להיפטר מריקן, להיפטר מניקוליץ', להיפטר מדן ביטון, למכור את יונתן כהן, להיפטר מחוזז, להיפטר משכטר, להיפטר מבלקמן, להשאיל את גררו ולהיפטר מטב"ח. 

*צריך לבדוק את היכולת של פשיץ' והרננדס עד סוף העונה ומשם להחליט.

אחלה פיבן, מה אתה רוצה ממנו? הוא לא מגן.

בלטקסה צריך לקבל הזדמנות, היה בסדר גמור, למרות שהוא לא אחראי עם הפנדלים באירופית, אם כבר אומר שלום לפרסי, דוידזאדה.

דן ביטון אחלה שחקן, אבל הכל עליו, הוא היצירתי היחיד, הקורונה עשתה לו רע.

את יונתן אני לא אוהב, למרות המספרים, אני בעד שימכר, אבל אני בספק אם תיהיה מי שתיקח, סתם אוברייטד.

חוזז שחקן שיכול לתרום הרבה, נכנס טוב למשחק היום, חייב להישאר ולקבל קרדיט, הרגו אותו על הספסל, ביזבוז.

פשיץ, לבדוק את היכולת? אחד החלוצים הטובים שהגיעו לכאן, מסכן... אין מי שיפעיל אותו, עכשיו לתת לו חוזה ל-3 שנים.

58 דקות לפני, Meron's said:

רק חבל שבינתיים בליגה יש לו כמעט אפס תרומה התקפית וההגנה שלו לא משהו. 

זה אכן חבל. ועדיין יש. בטח בסגל המוגבל עומק הזה.

ויתרו על העונה הזאת לצערי.

אני מקווה שעובדים חזק על עונה הבאה כי אנחנו בסוף גלגול של קבוצה. נצטרך למצוא גיבורים חדשים שלא נמצאים בסגל. יהיה מאתגר.

יותר קריטי משחקנים לדעתי זה הנהלה יותר רצינית, ומאמן עם צוות אימון יותר אמיתי. מה שקיים עכשיו זה חלטורה. 

לפני1 שעה , קובי השועל said:

מיץ' תעשה לנו סדר !!!

מיץ' עשה נכון ופיטר את דוניס בזמן אבל טעה שלא מינה מאמן במקומו ושם את פטריק שהוא בכלל לא מאמן 

לפני4 שעות , Meron's said:

רק חבל שבינתיים בליגה יש לו כמעט אפס תרומה התקפית וההגנה שלו לא משהו. 

גרמת לי להכנס לאתר של המנהלת

אז ככה-

בישולים - מקום ראשון בליגה עם 6 בישולים

מסירות מפתח מדוייקות - מקום שני בליגה עם 15 (מקום ראשון זה דולב חזיזה שיש לו 17, אבל לדולב חזיזה יש גם 350 דק' משחק יותר לצורך ההשוואה)

"כמעט אפס תרומה התקפית" :g:

לפני1 שעה , LL6 said:

מיץ' עשה נכון ופיטר את דוניס בזמן אבל טעה שלא מינה מאמן במקומו ושם את פטריק שהוא בכלל לא מאמן 

מאמנים טובים, כאלה שאתה רוצה לבחור מביניהם, לא עומדים בתור. היה צריך לפטר ולהרוויח זמן. לא רואה פה שום טעות. דברים כאלה קורים תוך כדי עונה. 

מרכז השדה שלנו מתאים יותר לקבוצה פאסיבית ומתגוננת ולא יוזמת. הוא חזק, יעיל אבל סופר אפור. בגלל זה אנחנו מרגישים הרבה יותר נוח במשחקים במסגרת האירופאית שם אנחנו לא נדרשים ליזום ולשלוט ברוב שלבי המשחק. בשנה קודמת זה בא פחות. לידי ביטוי כי היה יותר כישרון בהתקפה. לא פרץ ולא גולסה הם שחקנים של מספרים, ולא משנה איך תהפכו את זה. נקודתית הם יכולים להבקיע פה ולבשל שם אבל הם בשום פנים ואופן לא יודעים לנהל ולקדם משחק. כל השלישיה האחורית שלנו הם שחקנים מנטרלים באופיים.  

5 דקות לפני, PLASTOMAN said:

מרכז השדה שלנו מתאים יותר לקבוצה פאסיבית ומתגוננת ולא יוזמת. הוא חזק, יעיל אבל סופר אפור. בגלל זה אנחנו מרגישים הרבה יותר נוח במשחקים במסגרת האירופאית שם אנחנו לא נדרשים ליזום ולשלוט ברוב שלבי המשחק. בשנה קודמת זה בא פחות. לידי ביטוי כי היה יותר כישרון בהתקפה. לא פרץ ולא גולסה הם שחקנים של מספרים, ולא משנה איך תהפכו את זה. נקודתית הם יכולים להבקיע פה ולבשל שם אבל הם בשום פנים ואופן לא יודעים לנהל ולקדם משחק. כל השלישיה האחורית שלנו הם שחקנים מנטרלים באופיים.  

ודור פרץ לא היה כשיר בכלל רוב השנה שעברה

37 דקות לפני, nirnir20 said:

העונה הזאת גמורה , צריך להביא את ג'ארלדש ועוד איזה שחקן או שניים במטרה לבנות בסיס טוב ולהיות תחרותיים שוב בשנה הבאה. 

לא מסכים, יש גביע ואירופה שאם לא תתחזק אז גם זה לא יהיה. 

40 דקות לפני, nirnir20 said:

העונה הזאת גמורה , צריך להביא את ג'ארלדש ועוד איזה שחקן או שניים במטרה לבנות בסיס טוב ולהיות תחרותיים שוב בשנה הבאה. 

ההזדמנות האחרונה זה במשחק מול חיפה אם עדיין נבוא ב8 הפרש או פחות, רק ניצחון עליהם יכול לתת ביטחון שאפשר לסגור את הפער.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מסכים, יש גביע ואירופה שאם לא תתחזק אז גם זה לא יהיה. 

לא רק, זה לא שנגמר הליגה ואפשר להתבזות, המטרה העיקרית לדעתי היא לשחק יותר טוב ולהתחזק ולנסות לצמצם את הפער ככל שניתן

1 דקה לפני, קובי החולוני said:

לא רק, זה לא שנגמר הליגה ואפשר להתבזות, המטרה העיקרית לדעתי היא לשחק יותר טוב ולהתחזק ולנסות לצמצם את הפער ככל שניתן

חד משמעי!

כשאני מדבר על ה"עונה" אני מדבר על אליפות, שזאת המטרה שלשמה התכנסנו . 

גביע זה נחמד אבל בפועל לא עוזר בכלום. 

העונה הזאת גמורה לא כי בחיים לא סגרו 8 הפרש (אם כי זה מאוד נדיר), היא גמורה כי אנחנו קבוצה מתה וחיפה פשוט קבוצה טובה יותר, עם מאמן שיודע מה לעשות וכבר לקח פה אליפויות ממכבי לא מזמן.

צריך שלשול כל כך רציני של חיפה פלוס התעלות מטורפת שלנו שזה שילוב של דברים שאני פשוט לא חושב שסביר שיקרו. 

תבינו שזה לא ה"8 הפרש" מה שגומר אותנו כמו שזה לא היה ה "5 הפרש אחרי 2 מחזורים מפתיחת הליגה".

מכבי השנה לא קבוצה לאליפות, זהו. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

כשאני מדבר על ה"עונה" אני מדבר על אליפות, שזאת המטרה שלשמה התכנסנו . 

גביע זה נחמד אבל בפועל לא עוזר בכלום. 

העונה הזאת גמורה לא כי בחיים לא סגרו 8 הפרש (אם כי זה מאוד נדיר), היא גמורה כי אנחנו קבוצה מתה וחיפה פשוט קבוצה טובה יותר, עם מאמן שיודע מה לעשות וכבר לקח פה אליפויות ממכבי לא מזמן.

צריך שלשול כל כך רציני של חיפה פלוס התעלות מטורפת שלנו שזה שילוב של דברים שאני פשוט לא חושב שסביר שיקרו. 

תבינו שזה לא ה"8 הפרש" מה שגומר אותנו כמו שזה לא היה ה "5 הפרש אחרי 2 מחזורים מפתיחת הליגה".

מכבי השנה לא קבוצה לאליפות, זהו. 

נכון. זה גם ייגמר בדו ספרתי.

העונה הזאת גמורה? אתם יודעים שיש עוד 3 משחקים מולם ושהכל יכול להשתנות כן?

תקראו לי אופטימי אבל אני פשוט לא רואה משהו מיוחד בחיפה ובעונה הזאת עם רצף המשחקים הצפוי הכל יכול לקרות ואסור בשום פנים ואופן להספיד את מכבי.

מזל שהשחקנים מרגישים אחרת ולא ויתרו על שום תואר.

9 דקות לפני, משה פרימו said:

תקראו לי אופטימי אבל אני פשוט לא רואה משהו מיוחד בחיפה ובעונה הזאת עם רצף המשחקים הצפוי הכל יכול לקרות ואסור בשום פנים ואופן להספיד את מכבי.

מתמטית אתה צודק, אבל כמו שהקבוצה נראית קשה לראות את זה קורה, מה גם שלפי המשחק אתמול נראה לי שהשחקנים כן ויתרו על תואר האליפות.

משחק מאכזב מאוד, ויכול להיות שאני נאיבי אבל אני חושב שההבדל בין 3 נקודות אתמול לתיקו זה אם פרץ משחק יותר מאחורה ודן ביטון 10 במקומו, הפסדנו פעמיים 2 עמדות. 

חוץ מזה המצב על הפנים בעמדת הקיצוני ימני ונראה שזאת העמדה הכי דחופה לחיזוק.

15 דקות לפני, משה פרימו said:

ובמכבי רואה משהו מיוחד? עזוב אי אפשר להשוות כרגע בין הקבוצות. 

השחקנים מרגישים אחרת? פחח לא רק שנראה אתמול שויתרו אלא ששום דבר לא דחוף ולחוץ להם בכלל

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מתמטית אתה צודק, אבל כמו שהקבוצה נראית קשה לראות את זה קורה, מה גם שלפי המשחק אתמול נראה לי שהשחקנים כן ויתרו על תואר האליפות.

אני לא חושב שצריך להסיק מסקנות מהמשחק אתמול אבל אם כבר אז קודם כל העייפות שיחקה אתמול תפקיד ובתוספת הבונקר המפואר של בני יהודה שפשוט לא באה לשחק כדורגל זה נראה כמו שזה נראה.