Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה | משחק רע, תוצאה רעה, יוצאים מאוכזבים לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש לנו שבועיים מתנה לשינויים. אליפות לא נקח, זה ברור לי, אבל גם בעונות שהפסדנו לב"ש את האליפות היו תקופות שנראינו טוב. העונה לא ראיתי כלום חוץ מהדרבי.

1. להביא מאמן + צוות כי ההולנדי לא מאמן ואין לו צוות.

2. לדלל את הסגל (חלק עכשיו, חלק בקיץ) -להיפטר מפיבן (לא לרמה), בלטקסה לא רואה דקות, אז אפשר להגיד לו יפה שלום, להשאיל את גלזר הצעיר, להיפטר מריקן, להיפטר מניקוליץ', להיפטר מדן ביטון, למכור את יונתן כהן, להיפטר מחוזז, להיפטר משכטר, להיפטר מבלקמן, להשאיל את גררו ולהיפטר מטב"ח. 

*צריך לבדוק את היכולת של פשיץ' והרננדס עד סוף העונה ומשם להחליט.

3. רכש - ג'ראדלש כבר בדרך, לסגור עם נחמיאס, לסגור עם קניקובסקי, לסגור עם בריבו, להשקיע הכל בשחקן כנף (אולי אפילו שניים) ולהאריך חוזים לדניאל, סאבוריט, פרץ ולכל שאר מי שחשוב.

4. שמרתי את הכי חשוב לסוף - מנכ"ל ומנהל מקצועי. בלי זה לא יהיה כלום. הניהול בקיץ היה בדיחה, זה לא יכול להימשך.

כרגע אני לא מדבר על אליפות. רק תנו לי לראות שוב ניצוץ ממכבי. לא להיראות טוב במשחק אחד (גם הוא נגד מקום אחרון) מתוך 8 משחקים בליגה.

אתה קצת מגזים... בלי יונתן כהן אין לנו משחק התקפה, משחק אחד רע ואתה אומר למכור? איזה ישראלי יכול להיכנס למשבצת הזאת? 

גם דן ביטון, שבכל משחק נותן 2-3 כדורים לגול, ויש לו 6 בישולים בחצי עונה, עם כישרון שיש למעט מאוד ישראלים - לא צריך להרוג בגלל תקופה רעה בעונה הראשונה שלו במועדון. 

גם לטב"ח יש הברקות, הוא היה טוב היום כשעלה וגם בדרבי, יכול להישאר כמחליף ולהיבנות מחדש אחרי הרבה זמן בלי כדורגל. שחקנים מוכשרים עם תאכלס לא גדלים על העצים, במיוחד לא ישראלים. 

כל ההבדל לדעתי יכול להיות 2 זרים בחלק הקדמי במקום גררו וניקוליץ'. סימן שאלה לגבי הרננדז, בקיץ הייתי בודק אופציה טובה ממנו או מקווה לשינוי סטייל אמאדור. לא צריך לפרק הכל. 

פשיץ' אגב מצוין, לא הייתי חושב בכלל לא להמשיך איתו (אם מכבי יכולה לקבוע), מעבר לעניין של הרצון והלחימה - הוא מבין את המשחק ברמה אחרת לגמרי. 

אם יהיה לו עם מי לשחק (זר צד ימין, דן ביטון מאחוריו, ג'ראלדש שייתן קרוסים) אז אנחנו נראה ממנו גם הרבה שערים. 

לשייך את היכולת של היום להשקע ומחוייבות זה לטמון את הראש בחול, אין לנו קישור התקפי ובמשחקים האחרונים זה ממש בולט. קארצב מקבל כדור על החצי ושלושים מטר ממנו אין שום שחקן קישור שבא לקדם התקפה. איפה המאמן לעזאזל בסיפור הזה? איך זה לא משתנה ממשחק למשחק ואיך לעזאזל הוא לא מורה לפרץ וגולאסה/ריקאן להתקרב? 

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

גם בעיה שאין דמות חזקה במועדון ששיתן לשחקנים בראש על הגישה היום.

איביץ היה מוציא להורג שחקנים אחרי היום

בתקופת האליפויות של ב"ש זה פחות עבד לדעתי

@מכביזם זה בדםוואלה אם אני פשיץ וזה ממשיך ככה אין מצב אני נשאר, הרגו אותו, הוא חלוץ וכל היום רודף אחרי כדורים שהוא מקבל 40 מטר מהשער

רחמים על פשיץ'. חלוץ מטרה שמשחק בלי שחקני אגף ובלי קשרים התקפיים. בשביל לגעת בכדור הוא צריך לצאת 30 מטר מהשער של היריבה. מעריך אותו מאוד על האטיטיוד, רק מראה לי כמה הוא נכס ומקצוען. לא מעט חלוצים היו פשוט מחנים אמברקס ב-16 ומסתובבים עם פרצוף חמוץ 90 דקות.

Just now, אליהו_הנביא said:

@מכביזם זה בדםוואלה אם אני פשיץ וזה ממשיך ככה אין מצב אני נשאר, הרגו אותו, הוא חלוץ וכל היום רודף אחרי כדורים שהוא מקבל 40 מטר מהשער

באמת מסכן, גם מפרקים אותו הבלמים של היריבה, השופטים שמים עליו זין, והשחקנים שלצידו לא קולטים את התנועות שהוא עושה לעומק או מוסרים כדורים מזעזעים. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אתה קצת מגזים... בלי יונתן כהן אין לנו משחק התקפה, משחק אחד רע ואתה אומר למכור? איזה ישראלי יכול להיכנס למשבצת הזאת? 

גם דן ביטון, שבכל משחק נותן 2-3 כדורים לגול, ויש לו 6 בישולים בחצי עונה, עם כישרון שיש למעט מאוד ישראלים - לא צריך להרוג בגלל תקופה רעה בעונה הראשונה שלו במועדון. 

גם לטב"ח יש הברקות, הוא היה טוב היום כשעלה וגם בדרבי, יכול להישאר כמחליף ולהיבנות מחדש אחרי הרבה זמן בלי כדורגל. שחקנים מוכשרים עם תאכלס לא גדלים על העצים, במיוחד לא ישראלים. 

כל ההבדל לדעתי יכול להיות 2 זרים בחלק הקדמי במקום גררו וניקוליץ'. סימן שאלה לגבי הרננדז, בקיץ הייתי בודק אופציה טובה ממנו או מקווה לשינוי סטייל אמאדור. לא צריך לפרק הכל. 

פשיץ' אגב מצוין, לא הייתי חושב בכלל לא להמשיך איתו (אם מכבי יכולה לקבוע), מעבר לעניין של הרצון והלחימה - הוא מבין את המשחק ברמה אחרת לגמרי. 

אם יהיה לו עם מי לשחק (זר צד ימין, דן ביטון מאחוריו, ג'ראלדש שייתן קרוסים) אז אנחנו נראה ממנו גם הרבה שערים. 

לא בגלל משחק התקפה לא טוב. יונתן כהן לא טוב, לא היה טוב וכנראה שמעולם גם לא יהיה טוב במשחק השוטף. למסור את הפס הכי פשוט קשה לו הרבה יותר מלתת גול ממצב בלתי אפשרי.

מבחינת מספרים הנכס בשיא. אם מוצאים פראייר שמוכן לשלם עליו באזור ה4 מיליון צריך למכור. ככה זה עובד בכדורגל. בסוף נגיע גם איתו למצב של פרץ ודסה ונאבד כסף.

דן ביטון פשוט לא ברמה. כשאתה בועט את העיניים קל יותר להגיע למספרים, אבל כמה פעולות מטורפות ראית ממנו? כמה גולים מכלום? לא מתקרב תמיכה ולעולם לא יתקרב. והכי מעצבן זה היחס המזלזל, חוסר הלחימה ואיבודי הכדור. אולי הוא באמת מתאים לקבוצה שמשחקת על מתפרצות.

טב"ח היה נחמד במחצית הראשונה בדרבי נגד הקבוצה החלשה בליגה, אבל עדיין בלי תכלס. כמה שערים ובישולים יש לו העונה? סורי, אבל פשוט לא מתאים.

לגבי פשיץ' הוא חלוץ איכותי אין ספק. השאלה אם הוא מתאים למכבי, כי קשה לו בלי חלוץ ונראה שבניגוד לחלק מהשחקנים הוא לא יבעט לשער גם אם יאיימו עליו עם סכין.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והשופט הבן שרמוטה שהוסיף רק חמש דקות... רק תמות יבן זונה אני מחכה. רק תמות.

לא הגזמנו קצת?

עשה לנו טובה. אם היה מוסיף 50 הייתי יורה בעצמי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא בגלל משחק התקפה לא טוב. יונתן כהן לא טוב, לא היה טוב וכנראה שמעולם גם לא יהיה טוב במשחק השוטף. למסור את הפס הכי פשוט קשה לו הרבה יותר מלתת גול ממצב בלתי אפשרי.

מבחינת מספרים הנכס בשיא. אם מוצאים פראייר שמוכן לשלם עליו באזור ה4 מיליון צריך למכור. ככה זה עובד בכדורגל. בסוף נגיע גם איתו למצב של פרץ ודסה ונאבד כסף.

דן ביטון פשוט לא ברמה. כשאתה בועט את העיניים קל יותר להגיע למספרים, אבל כמה פעולות מטורפות ראית ממנו? כמה גולים מכלום? לא מתקרב תמיכה ולעולם לא יתקרב. והכי מעצבן זה היחס המזלזל, חוסר הלחימה ואיבודי הכדור. אולי הוא באמת מתאים לקבוצה שמשחקת על מתפרצות.

טב"ח היה נחמד במחצית הראשונה בדרבי נגד הקבוצה החלשה בליגה, אבל עדיין בלי תכלס. כמה שערים ובישולים יש לו העונה? סורי, אבל פשוט לא מתאים.

לגבי פשיץ' הוא חלוץ איכותי אין ספק. השאלה אם הוא מתאים למכבי, כי קשה לו בלי חלוץ ונראה שבניגוד לחלק מהשחקנים הוא לא יבעט לשער גם אם יאיימו עליו עם סכין.

מבחינת עניינים כלכליים אני יכול להבין, אבל אם באמת נפסיד את האליפות לחיפה חלילה, ונמכור את השחקן היחיד שמביא מספרים בקבוצה, התלונות כאן יהיו בשמיים והסיכון הוא גדול. 

אני מזכיר שמכבי הביאו שחקנים זרים שגם לא הצליחו להתאקלם, גם כאלה עם שם גדול ורזומה כמו סקריונה, ולכן לא הייתי מוותר על יוני באהלן אהלן כשמכבי במצב שביר. 

לגבי דן ביטון, אני ממש לא מסכים שהוא לא ברמה. הוא הראה כבר בלא מעט פעולות שהוא רמה מעל, עם ראיית משחק מדהימה. הבנאדם פשוט לא עקבי כרגע ונמצא בחודש מזעזע. 

אני לא שופט שחקן על פעולות מטורפות, ובמקרה של דן ביטון 6 בישולים זה מה שאני צריך. בניגוד למיכה, יש לו בעיטה מצוינת, ואם דברים יתחברו הוא גם יכול להגיע לדאבל דאבל כמו אצילי. 

שוב, מבחינת כישרון יש מעט מאוד שחקנים ישראלים עם מה שיש לדן ביטון ברגליים, ואנחנו לא במצב שיכולים לזרוק אחרי חצי שנה ותוך יומיים להביא אחד חדש. 

אני מסכים שטב"ח מבאס מבחינת התאכלס, אבל עדיין לא הרמתי ידיים לגביו - במיוחד שהוא כן מראה ניצוצות לאחרונה - וחושב שהוא יכול להיות קלף מהספסל עם חוזה נוח ורצון להצליח. 

פשיץ', כמו שכתבתי וכתבו אחריי, יבעט לשער אם יקבל את הכדורים במקומות הנכונים ברחבה. היום זה ממש צעק שאין לו עם מי לשחק למעלה. 

ככ מאכזב, עד שהייתה הרגשה שאנחנו חוזרים ודווקא עם המשחק הכי נוח על הנייר ברצף עד חיפה.

גם גירוד ניצחון לפני המנוחה והחיזוק היה מאסט, אבל מי יודע אולי דווקא אחרי היום נקבל עוד שינויים בסגל.

מציין לטובה את טיבי והרננדס, לפחות ההגנה קצת התייצבה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

לדן ביטון יש יותר ממה שנראה בעין. לא הייתי מוותר עליו כל כך מהר. 

רק חבל שבינתיים בליגה יש לו כמעט אפס תרומה התקפית וההגנה שלו לא משהו. 

17 דקות לפני, turgi said:

לא הגזמנו קצת?

עשה לנו טובה. אם היה מוסיף 50 הייתי יורה בעצמי.

זה לא עניינו. היה חייב להוסיף לפחות שתי דקות יותר. נשבע לך שבמשחק של חיפה הם היו מקבלים 8 דקות. על מה שאתה רוצה.

3 דקות לפני, המכבייה said:

לדן ביטון יש יותר ממה שנראה בעין. לא הייתי מוותר עליו כל כך מהר. 

הייתי משלם עליו כמעט מיליון וחצי בסוף העונה?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

זה לא עניינו. היה חייב להוסיף לפחות שתי דקות יותר. נשבע לך שבמשחק של חיפה הם היו מקבלים 8 דקות. על מה שאתה רוצה.

כמו שזה היה נראה גם עוד 20 דקות לא היית שם גול. 

1 דקה לפני, Meron's said:

רק חבל שבינתיים בליגה יש לו כמעט אפס תרומה התקפית וההגנה שלו לא משהו. 

6 בישולים ו-2 שערים זה אפס? כל זה כשהוא בקושי שיחק בעמדה שלו וכשמכבי נראית כמו תחת.

אחרי יוני הפרוספקט השני הכי גדול לדאבל-דאבל. הסגל הזה הוא סגל של נגרים, אם לא תוציא מביטון את המירב אז באמת שאין לך צ'אנס.

נכון לא שיחקנו מספיק טוב, נכון לא היינו מספיק תכליתיים מול השער ולא הגענו למספיק מצבים אבל אני ממש עצבני על הפנדל 2000% אחוז הזה שלא נשרק לזכותנו.

בדיוק במשחקים כאלה שלא הכל תמיד הולך והיריבה משחקת בונקר וקשה לפרוץ ואין אנרגיות כבר וכולם מתוסכלים יש לפעמים את המצב האחד הזה הפנדל הזה שמביא את הנקודות.

אני בדרך כלל לא בוכה על שופטים בנושא סיכום המשחק אבל זה כבר נהיה מעצבן. זאת עבירה שאם היא הייתה במרכז המגרש הוא שורק עליה קל גם בלי ואר. עבירה שלחיפה היו שורקים בלי לחשוב פעמיים. זה כבר פנדל רביעי ברור שלא שורקים לזכותנו במשחקים האחרונים. פשוט מעצבן ונמאס. 

עם זאת ולמרות הכל יצאנו בזמן מצוין לפגרה. שום דבר לא גמור. אפשר להתחזק, אפשר לעבוד על המשחק שלנו. לחזור חזקים יותר ולתת לחיפה בראש ולקחת את האליפות השלישית. 

5 דקות לפני, Krishi said:

נכון לא שיחקנו מספיק טוב, נכון לא היינו מספיק תכליתיים מול השער ולא הגענו למספיק מצבים אבל אני ממש עצבני על הפנדל 2000% אחוז הזה שלא נשרק לזכותנו.

בדיוק במשחקים כאלה שלא הכל תמיד הולך והיריבה משחקת בונקר וקשה לפרוץ ואין אנרגיות כבר וכולם מתוסכלים יש לפעמים את המצב האחד הזה הפנדל הזה שמביא את הנקודות.

אני בדרך כלל לא בוכה על שופטים בנושא סיכום המשחק אבל זה כבר נהיה מעצבן. זאת עבירה שאם היא הייתה במרכז המגרש הוא שורק עליה קל גם בלי ואר. עבירה שלחיפה היו שורקים בלי לחשוב פעמיים. זה כבר פנדל רביעי ברור שלא שורקים לזכותנו במשחקים האחרונים. פשוט מעצבן ונמאס. 

עם זאת ולמרות הכל יצאנו בזמן מצוין לפגרה. שום דבר לא גמור. אפשר להתחזק, אפשר לעבוד על המשחק שלנו. לחזור חזקים יותר ולתת לחיפה בראש ולקחת את האליפות השלישית. 

מסכים עם כל מילה.

רק עוד דבר אחד - 

אני חושב שאתם קצת מגזימים עם הביקורת על השחקנים.

נכון שהגענו למשחק הזה במצב של נצחון או כלום, בני יהודה בלי מאמן בלי שחקנים ובלי ובלי ובלי והכל נכון.

אבל אם לראות בעיניים אוביקטיביות את המשחק, בני יהודה שיחקו טוב מאוד.

עמדו נכון טקטית ולחצו את השחקנים של מכבי כל פעם שהכדור הגיע ל30 מטר מהשער שלהם.

(בלי קשר לזה שהם בני זונות ושיחקו כאילו הם צריכים תוצאה לגומלין רבע גמר אלופות לעומת המשחק לפני שבועיים שמכרו את המשחק עם 3 גולים שלהם בלעדית. טפי עליהם)

ועכשיו לסוף ההודעה למעלה - עם זאת ולמרות הכל....

על הראש של כולם

17 דקות לפני, Krishi said:

אחי, לא היה פה פנדל.

אבל מת על האופטימיות שלך.

30 דקות לפני, Meron's said:

כמו שזה היה נראה גם עוד 20 דקות לא היית שם גול. 

זה לא משנה. הוא אמור לשפר לשפוט הוגן. מה שקורה על המגרש לא משנה.