Jump to content

רשמים מהתיקו מול בני יהודה | משחק רע, תוצאה רעה, יוצאים מאוכזבים לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

כל התנופה בגב שלנו הפכה לאמיתית עקב התיקו של חיפה מול ב"ש, עכשיו אנחנו חייבים לצמק את הפער ל6 נקודות ולצאת לפגרה מעודדים. מולנו מגיעה בני יהודה בפורמה רעה מה שהופך מיידית למוקש קשה.

הרכב מעודד של ואן לייבן כשקארצב מחליף את גלזר הפצוע ואיילון מקבל הזדמנות על חשבון טבח שהיה חלש במשחק האחרון.

שופט: רע (שיפוט רנדומלי במשך כל המשחק, היה ברור שהוא לא יתן פנדל ושזה יקח 7 דקות אבל הטירוף האמיתי היה ההוכחה שהוא פשוט נגדנו, 5 דקות תוספת זמן אפילו השדרים היו בהלם. תמות כבר)

שחקנים: טננבאום קלט את המעט שנבעט אליו. ההגנה שלנו אמנם שוב לא ספגה אבל גם לא הבריקה סבוריט במשחק לא מספיק טוב, עייפות וחוסר ריכוז דיברו בעיקר. טיבי בסה"כ בסדר, לא מספיק מדויק בכדורים קדימה לעיתים, הרננדז ממשיך בגרף ההתקדמות. פיבן 180 מעלות ממשחק שעבר, לא מדויק, טועה בהגנה ומרים לשומקום בהתקפה. הקישור שלנו פשוט נראה עייף היום. קארצב במשחק פרווה ונרפה, לא איים על השער והיה לא מדויק במשחק בכללי, פרץ המניה הבטוחה העונה, רחוק מאוד מלהבריק ויכל להיות מדויק יותר אבל נתן תרומה במשך רוב הדקות. גולסה נתן כמה חילוצים טובים אבל היה נראה בעיקר עייף ולא מספיק דוחף | ריקן לא הכניס את הרוח והאנרגיות שציפיתי ממנו, גם לא איים על השער. ההתקפה נראתה פשוט תקועה היום, יוני במשחק חלש עם בעיטה אחת (לא ראויה) ומעט מאוד פעולות בכלל. אלמוג לא לוקח את ההזדמנויות, מאבד הרבה ולא תורם בכללי. טבח דווקא היה דומיננטי ואיים על השער, אפילו כמעט כבש אבל רחוק מאוד מלהרשים או להספיק למה שהיינו צריכים היום. פשיץ' רחוק מהשער יותר מדי זמן במשחק, לא מצליח לייצר בעיטה ראויה, עשה את שלו כפיבוט כמה פעמים אבל בטח ביום כזה צריך ממנו יותר.

פיקנטריה:

- משחק ראשון מאז פיטורי דוניס בלי לכבוש

- משחק ראשון מאז פיטורי דוניס שלא מנצחים

- קארצב ופרץ עושים ביטון ועובד

אוף איזה באסה, זאת לא התוצאה שציפיתי לראות היום. ידעתי שזה יהיה קשה ושהשחקנים על האדים שלהם אבל ציפיתי ל3 נקודות פה בכל  מחיר ולא ראו את זה על המגרש, ברור לי שנראה מכבי משודרגת אחרי הפגרה ושצריך לנשום עמוק ולהתכונן לחלק האחרון והמכריע של העונה הזאת, פשוט מוציא קצת את האוויר לצאת לפגרה ב8 הפרש כשיכלת להיום היום במרחק 2 משחקים מחיפה בלבד.

אנחנו יוצאים קצת אל הלא נודע, בואו ננסה לעכשות את זה הכי חיוביים ואופטימיים נקווה להרבה חדשות טובות ולקבוצה רעננה ורעבה שתצא לחלק האחרון של העונה בתקווה להסתער על כל מה שיש.

זה לא נכון לדבר היום על אנרגיות. אולי יותר אנרגיה היתה עוזרת, אבל לצערי הקבוצה לא שווה הרבה יותר מזה. יש לנו שחקן אגף אחד ואפס קשרים התקפיים ברמה, אז ככה ההתקפה שלנו נראית.

זה בנוסף להרגל החדש שלנו, לא לבעוט לשער בשום מצב.

אני רוצה לדבר גם על פשיץ. אני חולה עליו והוא היחיד ששיחק היום, אבל זה בעייתי שהוא לא מספיק רוצה לבעוט לשער. בקבוצה עם התקפה נורמלית לא היינו שמים לב לזה, אלא נהנים מהתרומה הכללית שלו, אבל עם משחק התקפה כזה אימפוטנטי זה בולט לרעה.

יש להם שבועיים לחשוב טוב על הגישה שלהם במשחק הזה.

ככה זה לא יילך, אולי עייפות או כל דבר אחר, ככה או ככה השבועיים האלה באו בזמן, גם במקרה של ניצחון.

מקווה שנראה את ז'ראלדש פה כבר בימים הקרובים, יוסיף המון לאגף ימין.

שני המשחקים הבאים יקבעו סופית אם יש פה מאבק אליפות או לא, שום דבר עוד לא גמור, אבל לצערי אנחנו עוד מעט בנקודת האל-חזור.

לעומת זאת 2 נצחונות והכל נפתח, בין היתר הרקטום של חיפה שאין לי ספק שיתחילו לאבד נקודות בסיטואציה כזו.

3 דקות לפני, liron981s said:

אי מחויבות של השחקנים

היה פה הזדמנות פז לצמק ל6 וכולם פישלו

את אילון ופיבן הייתי מוציא להשאלה 

איזה השאלה מה הם עכשיו עלו מהנוער ? 

גם ג'ראלדש ותואם וואקמה בצד ימין לא יעזרו לעונה הזו, אבל חייבים להתחיל לחשוב מה עושים הלאה.

מקווה שמיטש מחפש מישהו שינווט את הספינה הזו, מנכ"ל עם הבנת כדורגל סטייל בן / מנהל מקצועי. זה הדבר הכי חשוב כרגע לטעמי.

איזה עצבים.

הרגשה חרא.

גישה נוראית של כולם, בלי יוצא מהכלל.

הולך לראות עם אבא שלי את המשחק, אני מתחיל כבר להתעצבן כבר בדקה ה15 -20.

הוא אומר לי: מה אתה מתעצבן? אנחנו רק בתחילת המשחק.

אני עונה לו: תראה את הגישה, עם גישה כזאת הם רוצים לנצח את המשחק? אין סיכוי

לא יודע, אני מניח שכולכם ראיתם כבר מהתחלה איך הם באו היום.

איזה עצבים.

Just now, Dalembert said:

מה הסיטואציה של טב"ח? יש לו חוזה מעבר לעונה הזאת? 

אם אני זוכר נכון החוזה שלו מתחדש אחרי x דקות 

מסוג המשחקים שבסופם אתה מוריד את הראש כי אתה יודע שפישלת, הוציא לי את כל האוויר.

המשחק הזה הוכיח לכולם שדוניס לא הייתה הבעיה היחידה העונה והסגל שנבנה פה העונה הוא מזעזע במיוחד.

2 דקות לפני, itanar said:

אלמוג נהיה כבד, איטי ואפטי.

כתבתי אז ואכתוב שוב, טעות שלא נתנו אותו לחוגג ב1.5 מיליון יורו.

גם ככה לא היה יוצא כלום מהכסף הזה, אז לפחות נשארנו עם השחקן

יש לנו שבועיים מתנה לשינויים. אליפות לא נקח, זה ברור לי, אבל גם בעונות שהפסדנו לב"ש את האליפות היו תקופות שנראינו טוב. העונה לא ראיתי כלום חוץ מהדרבי.

1. להביא מאמן + צוות כי ההולנדי לא מאמן ואין לו צוות.

2. לדלל את הסגל (חלק עכשיו, חלק בקיץ) -להיפטר מפיבן (לא לרמה), בלטקסה לא רואה דקות, אז אפשר להגיד לו יפה שלום, להשאיל את גלזר הצעיר, להיפטר מריקן, להיפטר מניקוליץ', להיפטר מדן ביטון, למכור את יונתן כהן, להיפטר מחוזז, להיפטר משכטר, להיפטר מבלקמן, להשאיל את גררו ולהיפטר מטב"ח. 

*צריך לבדוק את היכולת של פשיץ' והרננדס עד סוף העונה ומשם להחליט.

3. רכש - ג'ראדלש כבר בדרך, לסגור עם נחמיאס, לסגור עם קניקובסקי, לסגור עם בריבו, להשקיע הכל בשחקן כנף (אולי אפילו שניים) ולהאריך חוזים לדניאל, סאבוריט, פרץ ולכל שאר מי שחשוב.

4. שמרתי את הכי חשוב לסוף - מנכ"ל ומנהל מקצועי. בלי זה לא יהיה כלום. הניהול בקיץ היה בדיחה, זה לא יכול להימשך.

כרגע אני לא מדבר על אליפות. רק תנו לי לראות שוב ניצוץ ממכבי. לא להיראות טוב במשחק אחד (גם הוא נגד מקום אחרון) מתוך 8 משחקים בליגה.

1- סאבוריט ופיבן. אחד לא יכול והשני לא בעניין. 

2- אם טבח הוא הבולט אצלנו, שחקן שמה שהבדיל אותו מאחרים הוא דופק, זה אומר הכל.

3- דוניס הרס רוטינות של קבוצה שבעה. הרוטינות שואן לייבן החזיר, יספיקו למקום שני , שלישי. אין סתירה בין סגל לא מספיק טוב למאמן שלא היה מספיק טוב.

4- טופ 32 זה סוג של דאבל ממש בעונה כזאת.

5- לא ראיתי שנים את מכבי במשחק אוף כזה. כאילו הם לא רוצים. לפיבן, קארצב ואילון יש כל כך הרבה עבודה, ואני בספק רב אם זה יספיק. 

6- ג'ראלדש הכרחי לבניית הקבוצה לעונה הבאה. נייצב את עניין המגינים(בשאיפה שסאבוריט יאריך חוזה)  ונתרכז בקיץ לשפר את הקישור וההתקפה. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יש לנו שבועיים מתנה לשינויים. אליפות לא נקח, זה ברור לי, אבל גם בעונות שהפסדנו לב"ש את האליפות היו תקופות שנראינו טוב. העונה לא ראיתי כלום חוץ מהדרבי.

1. להביא מאמן + צוות כי ההולנדי לא מאמן ואין לו צוות.

2. לדלל את הסגל (חלק עכשיו, חלק בקיץ) -להיפטר מפיבן (לא לרמה), בלטקסה לא רואה דקות, אז אפשר להגיד לו יפה שלום, להשאיל את גלזר הצעיר, להיפטר מריקן, להיפטר מניקוליץ', להיפטר מדן ביטון, למכור את יונתן כהן, להיפטר מחוזז, להיפטר משכטר, להיפטר מבלקמן, להשאיל את גררו ולהיפטר מטב"ח. 

*צריך לבדוק את היכולת של פשיץ' והרננדס עד סוף העונה ומשם להחליט.

3. רכש - ג'ראדלש כבר בדרך, לסגור עם נחמיאס, לסגור עם קניקובסקי, לסגור עם בריבו, להשקיע הכל בשחקן כנף (אולי אפילו שניים) ולהאריך חוזים לדניאל, סאבוריט, פרץ ולכל שאר מי שחשוב.

4. שמרתי את הכי חשוב לסוף - מנכ"ל ומנהל מקצועי. בלי זה לא יהיה כלום. הניהול בקיץ היה בדיחה, זה לא יכול להימשך.

כרגע אני לא מדבר על אליפות. רק תנו לי לראות שוב ניצוץ ממכבי. לא להיראות טוב במשחק אחד (גם הוא נגד מקום אחרון) מתוך 8 משחקים בליגה.

מזל שאתה לא אחראי על הרכש