Jump to content

מכבי ת"א - בני יהודה | המשחק הכי חשוב העונה(!)

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, כהן said:

אגב, חילופים רעים היום. ריקן לא צריך לשחק במכבי, לא בהרכב ולא מהספסל, אשכרה היה על תקן קספר היום. ההוצאה של יוני גם כן היתה מיותרת, לא בגלל שהוא היה טוב, הוא היה איום ונורא, אבל זה מסוג המשחקים שברור לך אחרי עשר דקות שאם תושג הכרעה, זה רק מאיזה בעיטה חופשית או משהו כזה, ויוני הוא הספק העיקרי שלנו בתחום הזה, אין יוני אין גולים מצער לומר זאת, אבל האמת מוטחת לפנינו...

ואין את יוני בהרבה משחקים..

8 דקות לפני, Wade said:

ומי שמעניין לי את הביצה זה אתה כרגע, שחרר ממני. אל תהפכו את זה לעוד נושא דוניס המלך. 

תגיד לי חתיכת קוקסינל מי אתה חושב שאתה עם התגובות האלה? דוחף את האף ואז תוקף כמו ילדה עם קוקיות, סמרטוט רצפה 

שיחקנו לא טוב, קורה. גם שנה שעברה היו לנו משחקים נוראיים, גם נגד בני יהודה וגם נגד נס ציונה. השנה כבר איבדנו יותר מידי נקודות אז יש לחץ, ופה לצערי נפלנו. הגישה המנטלית למשחק לא הייתה של בטן מלאה, אלא של לקחת אחריות ולצערנו אף אחד לא עשה את זה.

1 דקה לפני, itanar said:

יוני היה פצוע. טבח וביטון היו צריכים להיכנס במחצית במקום קארצב ואלמוג.

אם יוני יצא בגלל פציעה, אז חוזר בי מהטענה למאמן..

8 דקות לפני, המכבייה said:

סאבוריט היה מחריד. סוג של מכר. על פיבן אין לי בכלל מילים. מכבי צריכה לנצח את זה גם אם עזרן בהתקפה על קביים ושבחון מאחוריו. אין שם את זה וזהו. חבל על המילים. לט דאון מוחלט. 

לנצח?? בוא נתחיל מלשחק. זה מה שהכי עיצבן אותי. אפשר לאבד נקודות ואפשר להראות רע. אפשר גם במקרה קיצון לא לייצר מצב אחד מסוכן, אבל כזו אדישות?! רבאק כמה חיכינו שחיפה תיפול, קיבלנו יריבה בהזמנה וכמה היינו כבויים היום. זה משחק שיכול לקרות רק כשאין קהל, אם היינו בבלומפילד לא היינו נותנים לאוטובוס לצאת.

הרבה שנים לא אמרתי את זה - כל מי ששיחק היום צריך להתבייש.

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מילא השחקנים שחתומים על האליפויות, אבל ממה קארצב ואלמוג שבעים שהם בקושי זזו היום?

אלמוג אין לי הסבר ליכולת הזוועתית הזאת. טל בן חיים עם רגל אחת טוב יותר. כנראה זאת הסיבה שהוא גם לא ראה מאיביץ דקות.

קארצב היה קצת טוב יותר, אנחנו נורא רגילים לראות יכולת מסויימת בתפקיד הזה ורגילים לתאקלים של גלזר. קארצב לא 6 אמיתי וביכולת היום של גולסה הוא שיחק די לבד בקישור

4 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

תגיד לי חתיכת קוקסינל מי אתה חושב שאתה עם התגובות האלה? דוחף את האף ואז תוקף כמו ילדה עם קוקיות, סמרטוט רצפה 

איזה יצור אתה. דבר ללמפה, אני לא מגיע למקומות האלה

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

שיחקנו לא טוב, קורה. גם שנה שעברה היו לנו משחקים נוראיים, גם נגד בני יהודה וגם נגד נס ציונה. השנה כבר איבדנו יותר מידי נקודות אז יש לחץ, ופה לצערי נפלנו. הגישה המנטלית למשחק לא הייתה של בטן מלאה, אלא של לקחת אחריות ולצערנו אף אחד לא עשה את זה.

אין לי בעיה בכלל עם יכולת. יש לי בעיה עם גישה, שחקנים באו שבעים, חסרי חשק.

אף אחד לא מנסה להרים ולהטריף חוץ משכטר על הספסל.

Just now, אלחנדרו קניג said:

מה זאת אומרת קורה? אנחנו משחקים חרא מתחילת העונה. סיפרו לנו סיפורים על וואן לוון, ומה מקבלים? הקישור שלנו פשוט אפור בצורה הזויה כבר שלושה משחקים. גולאסה שחוק לגמרי ואין שום דבר יצירתי. השחקן היחיד שמסוגל לתת מסירה למצב נכנס דקה 75, יונתן לא מסוגל לעבור קונוס ואלמוג אוויר, עכשיו עם זה עולים מול קבוצת בונקר. 

מעבר לכך, הבעיה שתיקו כזה מוציא את האוויר לשחקנים ובעיקר נותן לחיפה את התחושה שזה נעול שלהם, אני אישית מרגיש מרוקן לגמרי ולדעתי זה יגמר אחרי הסגר.

Just now, אלק נילאש said:

לנצח?? בוא נתחיל מלשחק. זה מה שהכי עיצבן אותי. אפשר לאבד נקודות ואפשר להראות רע. אפשר גם במקרה קיצון לא לייצר מצב אחד מסוכן, אבל כזו אדישות?! רבאק כמה חיכינו שחיפה תיפול, קיבלנו יריבה בהזמנה וכמה היינו כבויים היום. זה משחק שיכול לקרות רק כשאין קהל, אם היינו בבלומפילד לא היינו נותנים לאוטובוס לצאת.

זו לא אדישות, הם מאוד רוצים רק הציפייה של שחקנים שמישהו יבוא ויציל את המצב לא התממשה. אף אחד לא לקח אחריות למעט פשיץ שנלחם בטחנות רוח.

עם דוניס היינו גרועים, עם ואן לוון אנחנו בינוניים.

יש כאן סגל שחקנים לא מספיק טוב .

אפשר להילחם בכל משחק ולירוק דם כמו בשבוע שעבר אבל לא נגיע רחוק עם לחימה.

צריך לשחק כדורגל ועם השחקנים שיש כאן העונה אי אפשר לקחת אליפות .

אלא אם כן יביאו לפחות 2 שחקני התקפה ברמה גבוהה ואז אולי יהיה שינוי .

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

הסגר הזה הוא מתנה.

שבועיים בהם הם צריכים לעשות חשבון נפש ולהתמקד ברכש. חייב רכש מלבד ג׳ראלדש.

הייתי אומר אפילו 2 מלבד ג'ראלדש, אבל אני באמת לא מאמין שדבר כזה יקרה

14 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מילא השחקנים שחתומים על האליפויות, אבל ממה קארצב ואלמוג שבעים שהם בקושי זזו היום?

כנראה עלה להם. קצת מוזר כי אילון אלמוג לא עשה כלום בקריירה חוץ מלהבקיע בגארבג' טיים וקארצב עד אתמול לא שיחק.

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

הסגר הזה הוא מתנה.

שבועיים בהם הם צריכים לעשות חשבון נפש ולהתמקד ברכש. חייב רכש מלבד ג׳ראלדש.

זה הדבר החיובי היחיד מהיום, שכל הבלון מהשבועות האחרונים התפוצץ והמציאות מול העיניים שלהם - או שמביאים שחקן איכותי נוסף להתקפה או שהעונה נגמרת. 

9 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה זאת אומרת קורה? אנחנו משחקים חרא מתחילת העונה. סיפרו לנו סיפורים על וואן לוון, ומה מקבלים? הקישור שלנו פשוט אפור בצורה הזויה כבר שלושה משחקים. גולאסה שחוק לגמרי ואין שום דבר יצירתי. השחקן היחיד שמסוגל לתת מסירה למצב נכנס דקה 75, יונתן לא מסוגל לעבור קונוס ואלמוג אוויר, עכשיו עם זה עולים מול קבוצת בונקר. 

מעבר לכך, הבעיה שתיקו כזה מוציא את האוויר לשחקנים ובעיקר נותן לחיפה את התחושה שזה נעול שלהם, אני אישית מרגיש מרוקן לגמרי ולדעתי זה יגמר אחרי הסגר.

זה נראה כאילו האוויר יצא מהשחקנים עוד לפני המשחק, ואני לא מבין למה

13 דקות לפני, בראון said:

אין לי בעיה בכלל עם יכולת. יש לי בעיה עם גישה, שחקנים באו שבעים, חסרי חשק.

אף אחד לא מנסה להרים ולהטריף חוץ משכטר על הספסל.

בדיוק!

בגלל זה אני עצבני.

זה מטריף אותי

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

זה נראה כאילו האוויר יצא מהשחקנים עוד לפני המשחק, ואני לא מבין למה

הזוי, לא ברור, אבל לדעתי המאמן כאן אשם לא פחות. חילופים מאוחרים ולא טובים.

Just now, אליהו_הנביא said:

הזוי, לא ברור, אבל לדעתי המאמן כאן אשם לא פחות. חילופים מאוחרים ולא טובים.

גם.

החילוף שהוציא את גולסה היה טעות.

היה צריך להוציא את פרץ, היה חלש מאוד (גם במחצית הראשונה), גולסה עוד היה סביר.

עם כל הרצון להישאר אופטימי, העונה הזאת תיגמר בקרוב ואני גם לא רואה שיביאו חיזוק השנה חוץ אולי מג'ראלדש. 

צריך כאן שחקן כנף אמיתי לימין, קשר יצירתי בהול ועוד חלוץ. אה ומאמן.

18 דקות לפני, אלק נילאש said:

בושה גדולה וכל מילה. מה זה? שנים שלא חוויתי כזה לט דאון ממכבי. 11 שחקנים רעים ונרפים. וואלה, אם טבח הוא המצטיין שלנו רק בגלל שהיה לו דופק, מספר את כל הסיפור. 

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

גם.

החילוף שהוציא את גולסה היה טעות.

היה צריך להוציא את פרץ, היה חלש מאוד (גם במחצית הראשונה), גולסה עוד היה סביר.

גולאסה לא היה צריך לעלות בכלל, הוא בחודש וחצי האחרונים נוראי, הוא פשוט סחוט לגמרי.

Just now, אליהו_הנביא said:

עם כל הרצון להישאר אופטימי, העונה הזאת תיגמר בקרוב ואני גם לא רואה שיביאו חיזוק השנה חוץ אולי מג'ראלדש. 

צריך כאן שחקן כנף אמיתי לימין, קשר יצירתי בהול ועוד חלוץ. אה ומאמן.

בקרוב?