Jump to content

ליגת העל בזמן הסגר הנוסף ואחריו

itan17

Recommended Posts

מעבר לצדדים הטובים (מנוחה) ולרעים (עצירת המומנטום לקאמבק), הגיוני שהאופצייה הריאלית להביא לסיום הליגה תהיה בלי פלייאוף וזה החשש הכי גדול.

מקווה מאוד שזה לא יקרה, כי עם סיבוב אחד שנותר יהיה קשה מאוד להדביק פער של יותר משני משחקים, גם בתקווה ובהנחה שננצח בחמישי.

יש דבר כזה לשנות חוקים באמצע העונה? אופא לא אמרו שנה שעברה שמי שעושה את זה מורחק ממפעלים או משהן?

Just now, idan8 said:

יש דבר כזה לשנות חוקים באמצע העונה? אופא לא אמרו שנה שעברה שמי שעושה את זה מורחק ממפעלים או משהן?

לא שידוע לי.

זה הכי לא פייר, מעניין מה יהיה.

אם לא ישחקו פה חודש אני לא רואה איך מספיקים לקיים את כל המשחקים הנותרים העונה.

צריך לזכור שבניגוד לעונה שעברה, אופא עוד רוצה לעשות יורו בקיץ.

13 דקות לפני, Double said:

יהיה טמטום אם יקצרו. אם הסגר רק שבועיים אז יהיה אפשר לדחוף בלוז את המשחקים החסרים

אין סרט שהתחלואה יורדת בשבועיים.

אל תשכח שבטח בהתחלה הסגר לא יהיה באמת סגר וכאלה.

לפני6 שעות , idan8 said:

שאלה מאוד מורכבת שאלה פה, אנסה לענות לך הכי פשוט שאפשר, מי מקום ראשון ומי היה שנה שעברה?

48 דקות לפני, robertod said:

צריכים להתקרב אליהם כמה שיותר עד אז. אם יהיה צמוד יהיה להם קשה מאוד לקבל החלטה על ביטול הפלייאוף.

1 דקה לפני, Double said:

אם יקצצו אפילו משחק אחד רק בגלל שבועיים הפסקה זה ביזיון גדול. עונה שעברה הסגר היה ארוך בהרבה וכל המשחקים הושלמו

לפני6 שעות , turgi said:

אם לא ישחקו פה חודש אני לא רואה איך מספיקים לקיים את כל המשחקים הנותרים העונה.

צריך לזכור שבניגוד לעונה שעברה, אופא עוד רוצה לעשות יורו בקיץ.

:rtfm:

כרגע מדברים על שבועיים. ועם החיסונים אני מאמין שהתחלואה תרד עד אז (אין סיבה באמת להפסיק עכשיו. הבעיה שלכדורגל אין לובי חזק כמו אצל קנייבסקי שדואג לישיבות)

1 hour ago, Omer said:

אם בשנה שעברה אחרי סגר ארוך שיחקו את כל שאר העונה, לא רואה למה שהשנה לא יעשו את זה.

כי בניגוד לשנה שעברה שהיורו בוטל, השנה הם כן מתכוונים לקיים אותו, ואסור לך לגלוש מאוחר מדי

עם כל הכבוד ליורו, חשוב לי האינטרס שלי, אנחנו בפיגור וכל צמצום מחזורי הליגה פוגעים בנו קודם כל.

הלוואי שעד סוף הסיבוב נצמצם משמעותית את הפער ברמה כזאת שיהיה קשה לחתוך את הליגה.

שנה שעברה לא חתכו וחיפה היו רק בפיגור 3 אולי זה היה טריגר לא לחתוך את הליגה מי יודע.

שום דבר לא יכול להפתיע בליגה הזאת, זה לא שבעלים של קבוצות אחרות כמו אני יודע מי ,סכנין ופ"ת למשל היו מאחלים לחגוג עם הקבוצה היריבה את האליפות....אה רגע.

אני בטוח שהממשלה רק רוצה להראות בכל מחיר שהסגר אכן קורה ואין החרגות.

לדעתי גג בעוד שבוע יחריגו את הליגות.

ואם לא, אז עוד שבועיים יחזירו את הספורט, גם אם הסגר ימשיך בשאר המסגרות

2 דקות לפני, liron1006 said:

עם כל הכבוד ליורו, חשוב לי האינטרס שלי, אנחנו בפיגור וכל צמצום מחזורי הליגה פוגעים בנו קודם כל.

הלוואי שעד סוף הסיבוב נצמצם משמעותית את הפער ברמה כזאת שיהיה קשה לחתוך את הליגה.

שנה שעברה לא חתכו וחיפה היו רק בפיגור 3 אולי זה היה טריגר לא לחתוך את הליגה מי יודע.

בול מה שאמרתי. חייבים להיות כמה שיותר קרובים כדי להקשות על ההחלטה (כרגע הכיוון הוא 2 משחקים מתוך 5 בין המקום הראשון לשני-בפלייאוף)

עוד פתרון: שיבטלו את גביע המדינה - מפעל מיותר שלא נותן שום דבר יותר ממה שמקום 2-3 נותן.

ככה גם יפטרו אותנו מלשבת בבית ולשמוע את שליימה החמור