Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי פ"ת חוץ | ניצחון סופר חשוב במשחק קשה

Sawyer

Recommended Posts

לא נעים לרשום את זה כי אני מאוהב בו, אבל גזלר מאז הקורונה זה לא אותו שחקן. צריך לראות קצת ספספל לדעתי בלי קשר לפציעה. 

יונתן בכושר מרשים ונראה שהשתדרג במשחק שלו בעיקר בפאן של תנועות עומק שהיו חסרות לנו מאוד. 

טבח שחקן כדורגל לא טוב ולא שווה סגל במכבי.

הדבר היחיד שהפריע(ולא קצת) זה החילופים המאוד מאוחרים. הם אחרי חילוף חמישי ואנחנו עדיין נראנו עייפים. 

ריקן יודע ללחוץ ולרוץ אז למה להכניס אותו דקה 87. 

לא ברור איך זה עובר מתחת לרדאר, אבל פת עם קבוצה מהמכוערות שהיו פה, בראשות גיא לוזון כמובן. ברמת הבש.

שחקן שחקן נראים כמו הנערים מהאונס באילת.

טב״ח היה הכי חלש במכבי בפער עד שאלמוג החליף אותו והיה עוד יותר חלש ממנו.

שופט כל כך מעצבן. דיניס עושה עבירה של צהוב על פשיץ׳ כדי לעצור מתפרצת - השופט עוצר את המשחק ולא נותן יתרון. וגם לא נותן צהוב.

שלא לדבר על הצהוב שהמציא לקארצב.

3 דקות לפני, שי123 said:

דיניס עושה עבירה של צהוב על פשיץ׳ כדי לעצור מתפרצת - השופט עוצר את המשחק ולא נותן יתרון. וגם לא נותן צהוב.

עד כמה אני בסיוטים מהעונה הזאת? קראתי את זה כדוניס :doh:

49 דקות לפני, itanar said:

טיבי היה בינוני מינוס, היום הרננדז החזיק אותו.

צריך עוד קיצוני זר בדחיפות שייתן קונטרה ליוני מהצד השני ועזרה לפשיץ'.

מה? טיבי היה טוב לדעתי. לא זוכר אחד על אחד שלא ניצח.

מה גם שעיקר המצבים שלהם הגיעו מטעויות של הקישור האחורי.

הרבה דברים חיוביים - ההגנה התייצבה, הרננדס משתפר ממשחק למשחק, דניאל הגיע לעונה, האופי והיכולת להרוג משחקים חזרו.

אפילו גם קצת המזל התאזן, שאצל דוניס ספגנו מרבע מצב ועכשיו לא.

לנצח את בני יהודה, לקוות לחיזוק טוב בחלון, ולנתב הכל למשחק מול חיפה אחרי הגביע ואז באמת אפשר לפתוח הכול לגמרי.

בצד המדאיג - חילופים מאוחרים ביותר, ריקן ושכטר הם בדיוק למצבים האלה והיו צריכים להיכנס 20 דק לפני גם.

48 דקות לפני, Sawyer said:

טב"ח רושם תצוגה סבירה עם כמה מהלכים לא רעים אבל לא מספיק תכלס

ביקורת עדינה מאוד על גבול המנותקת.

היה הכי חלש על הדשא (משתי הקבוצות ביחד).

אין לו מקום בסגל של מכבי.

כשאתה נראה כמו קבוצת כדורגל אז לפעמים אתה מצליח לקחת משחקים שפחות מגיע לך לנצח בהם. ניצחון סופר חשוב במשחק לא קל, פ"ת תמיד הייתה סוס שחור שלנו והעונה באמת יש להם אחלה קבוצה שבנויה לעשות צרות לקבוצות כמו מכבי. ברור לי גם שהפער מחיפה עושה לנו משקולות ברגליים כי כל משחק הוא על עונה שלמה, במקום שהגול ישחרר אותנו רק הלכנו אחורה.

לדעתי משחק לא טוב של כל שלישיית הקישור, בלי יוצא מהכלל.

טיבי והרננדז גם לא במשחק גדול, הרבה טעויות קטנות שבמזל לא עלו לנו בגול.

טב"ח במשחק נוראי, יוני גם לא הבריק יותר מדי אבל נתן את התחת. מרגיש לי שהוא המנהיג של הקבוצה. אלמוג מאכזב מאוד גם אפס יכולת וגם אפס הקרבה.

קארצב מלך, שמח מאוד בשבילו אחרי שהרשע היווני מחק אותו.

פשיץ' במשחק טוב, אבל חייב לתפוס יותר ביטחון ולסיים עם שער. את המצב שמסר ליוני אני מצפה מחלוץ של מכבי שיסיים עם כדור במסגרת, ושער.

חוזר לתפילות שלי שיגיע לפה ווינגר בינואר, אחרת הסיכויים הנמוכים שלנו לאליפות המתוקה בהיסטוריה יהיו אפסיים.

מסכים, איילון נראה אבוד וחסר מחויבות ברמה מפחידה.

נכנס מחליף ורץ ריצה קלה. יחד עם העובדה שבן חיים מאוד רך ולא מפוקס וזה שהשיטה שלנו לא כוללת עושה משחק מאחורי חלוץ אז קיצוני זה העמדה הכי דחופה לחזק.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

חוזר לתפילות שלי שיגיע לפה ווינגר בינואר, אחרת הסיכויים הנמוכים שלנו לאליפות המתוקה בהיסטוריה יהיו אפסיים.

כמה חפרתי על זה בקיץ...

אני אומר דברי כפירה עכשיו, אבל אין ברירה - מעדיף שישקיעו כסף בשחקן כנף רציני מאשר להביא את זהבי. 

כן הוא אל משוגע והכל, אבל חסר לנו שחקן אגף מהיר ויצירתי. אם זה או זה או זה הייתי הולך על זר תותח לכנף.

נכון, יכלנו לקבל פה איזה גול, ואולי אפילו שניים. מצד שני, בקלות יכלנו לשים פה גם עוד שניים שלושה שערים. 

יכל להיות פה משחק עם מבול של שערים יפהפיים שלנו. יונתן מהקרן, הפצצה של פיבן, הוולה של קארצב, יונתן שעבר שני שחקנים בין הרגליים. העיקר שאחד נכנס בסוף. 

טיבי היה ענק היום. 

כל מי שדיבר פה על נחמיאס במקום פיבן, עדיין באותה העמדה? שיחק מצוין היום בתפקיד שהוא לא טבעי. 

- דשא זוועה, בושה שמשחקים בליגה השישית בטיבה של לוזון בתנאים כאלה, זה פגע בכל אספקט של משחק וזה היה ניכר.

- שינוי מדהים ביכולת מאז שדוניס עזב, מחויבות ומלחמה של כל השחקנים ומשחק הגנה הרבה יותר מסודר ומבוקר ולא גבוה מדי, כמה כיף לנצח בלי לספוג.

- כותב שוב שלדעתי פרץ מתבזבז בעמדה גבוהה מדי, כשהוא משחק יותר במרכז הוא מרוויח הרבה יותר כדורים ומשתלט על המשחק.

- לדעתי מגיע לעדן מקום בהרכב במקום דן שנמצא בתקופה פחות טובה.

- תענוג הראיון של ואן לוון, איזה הבדל מדוניס במה שהוא משדר. 

הכי חשוב בעולם ה3 נקודות האלה מול קבוצה טובה, נקווה שזה יתן לנו עוד דחיפה להמשך המומנטום החיובי.

צריך לומר את האמת, ניצחנו במזל גדול. ללוזונים הגיע תיקו פלוס. ההגנה (טם כי החסרה הפעם) חייבת להיות טובה יותר וכל משחק ההגנה. שאפו ליוני שעזר המון בהגנה. 

מכבי חוזרת לשפיות מקצועית מבחינת עמדות, חילופים של דור העתיד, תבנית ברורה לשחקנים. זה מה שהיא זקוקה בזמן הזה לעונה. אין פה קסמים, יש שפיות. 

פיבן כפרה עליו התחיל שייקי ונכנס לקצב. קארצב הוא שחקן שצריך לקבל את הדקות שלו בכל מקרה. פשיץ לפעמים מרגיש לי כמו 10 ולא 9. הוא לא אגואיסט כמו 9 קלאסי ויש לו עיניים בגב. ומוסר העבודה שלו פשוט מרגש. 

האליפות היא לונג שוט כרגע אבל אין סיבה שניהיה שכונה. אנחנו צריכים להיות הכי טובים שאנחנו יכולים בנקודת הזמן הזאת. ואנחנו בדרך. אנחנו ניהיה בסדר. ככה זה תחת מיטש. 

13 דקות לפני, הצבר said:

רואים טביעת אצבע של מאמן 

לצערי בשביל לקחת אליפות צריך טביעת אצבע של מאמן יותר טוב

הציק לך כמוני ה20 דקות האחרונות והחוסר תגובה שלו או שפשוט אתה מדבר בכלליות?

זה בדיוק המשחק שהיינו צריכים בשביל להחזיר לעצמנו את הביטחון. משחק חוץ קשה מול קבוצה קשה שהשתפרה מאוד העונה במגרש שלידו האורווה היה נראה כמו קאמפ נואו. וכן גם קצת מזל עם ההחמצות של עבדה. מזל של אלופים? 

תענוג לראות את פשיץ' על המגרש ואת כל העבודה הקשה שלו. כן הוא קצת גרוגי עם הכדור לפעמים אבל הוא מצליח להשתלט הוא לא אנוכי יש לו ראיית משחק טובה מאוד (גם אם בפועל זה לא תמיד מצליח לו), חבל על הבעיטה למשקוף הגיע לו לסיים עם שער. גם יהונתן דפק שם ספרינטים וירידות להגנה ונתן את התחת. 

לקארצב לגמרי יש מקום בהרכב ועכשיו שגלזר נפצע תהיה לו הזדמנות לתפוס מקום של קבע. 

חבל של סיימנו את הסיפור מחצית ראשונה וזה משהו שאנחנו צריכים לעבוד עליו, אנחנו בקושי מבקיעים במחצית הראשונה שלא לדבר על 20-30 הדקות הראשונות. 

אבל וואו כמה אני שמח מהניצחון הזה, הייתי בלחץ מטורף עד השריקה וגם אחר כך מרוב אדרלנין לא הפסקתי ללכת קדימה ואחורה, אישתי חשבה שאני אחטוף התקף לב חחח  3 נקודות סופר חשובות. עכשיו יש את בני יהודה על הראש אסור להוריד את הרגל מהגז, כל משחק עכשיו הוא כמו גמר גביע. 

1 hour ago, itan17 said:

מה? טיבי היה טוב לדעתי. לא זוכר אחד על אחד שלא ניצח.

מה גם שעיקר המצבים שלהם הגיעו מטעויות של הקישור האחורי.

הרבה דברים חיוביים - ההגנה התייצבה, הרננדס משתפר ממשחק למשחק, דניאל הגיע לעונה, האופי והיכולת להרוג משחקים חזרו.

אפילו גם קצת המזל התאזן, שאצל דוניס ספגנו מרבע מצב ועכשיו לא.

לנצח את בני יהודה, לקוות לחיזוק טוב בחלון, ולנתב הכל למשחק מול חיפה אחרי הגביע ואז באמת אפשר לפתוח הכול לגמרי.

בצד המדאיג - חילופים מאוחרים ביותר, ריקן ושכטר הם בדיוק למצבים האלה והיו צריכים להיכנס 20 דק לפני גם.

המצב של עבדה במחצית הראשונה חור שלו, המצב של עבדה בדקה ה-90 שבעט מעל השער, הרדמות שלו

1 hour ago, אלק נילאש said:

כשאתה נראה כמו קבוצת כדורגל אז לפעמים אתה מצליח לקחת משחקים שפחות מגיע לך לנצח בהם. ניצחון סופר חשוב במשחק לא קל, פ"ת תמיד הייתה סוס שחור שלנו והעונה באמת יש להם אחלה קבוצה שבנויה לעשות צרות לקבוצות כמו מכבי. ברור לי גם שהפער מחיפה עושה לנו משקולות ברגליים כי כל משחק הוא על עונה שלמה, במקום שהגול ישחרר אותנו רק הלכנו אחורה.

לדעתי משחק לא טוב של כל שלישיית הקישור, בלי יוצא מהכלל.

טיבי והרננדז גם לא במשחק גדול, הרבה טעויות קטנות שבמזל לא עלו לנו בגול.

טב"ח במשחק נוראי, יוני גם לא הבריק יותר מדי אבל נתן את התחת. מרגיש לי שהוא המנהיג של הקבוצה. אלמוג מאכזב מאוד גם אפס יכולת וגם אפס הקרבה.

קארצב מלך, שמח מאוד בשבילו אחרי שהרשע היווני מחק אותו.

פשיץ' במשחק טוב, אבל חייב לתפוס יותר ביטחון ולסיים עם שאר. את המצב שמסר ליוני אני מצפה מחלוץ של מכבי שיסיים עם כדור במסגרת, ושער.

מסכים.

עדיין מאוד מודאג מהרננדס. עדיין מאוד מבואס מאיילון אלמוג.

1 דקה לפני, gilgil28 said:

הבעיטה של פיבן הזכירה לי את הגול שלו בדרבי טוטו.

רק ששם היה דיפלקשן. הערב זה היה נקי לחיבור.