Jump to content

קישור אחורי שספק אם היה כאן

itan17

Recommended Posts

פרץ, גולסה, גלזר ואפילו ריקן. אז עכשיו שקארצב חוזר לעניינים אחרי שדוניס מחק גם אותו, זה מראה איזו פריבלגיה יש לנו בקישור האחורי, איכות בסגל בעמדות האלה שספק אם הייתה בליגה.

פשע שבתקופת דוניס עוד דיברו על טיב הסגל, רק עם הקישור הזה יש לנו יתרון על כל קבוצה בליגה

15 דקות לפני, קובי השועל said:

תוסיפו את אלטמן , ברקוביץ' , עידו שחר , נידם ועוד מלא כשרונות.

חבל שלא מגדלים יותר שחקני הגנה. מעניין שדווקא קשרים יש הכי הרבה.

35 דקות לפני, itan17 said:

פרץ, גולסה, גלזר ואפילו ריקן. אז עכשיו שקארצב חוזר לעניינים אחרי שדוניס מחק גם אותו, זה מראה איזו פריבלגיה יש לנו בקישור האחורי, איכות בסגל בעמדות האלה שספק אם הייתה בליגה.

פשע שבתקופת דוניס עוד דיברו על טיב הסגל, רק עם הקישור הזה יש לנו יתרון על כל קבוצה בליגה

אני כותב את זה חודשים, איש. הקישור הזה הוא ההבדל בין צמרת או לא. לא יודע איפה איפה היית וזה הכי ברור בעולם. אתה ב32 בזכות הקישור. הכל ברור וידוע. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

אני כותב את זה חודשים, איש. הקישור הזה הוא ההבדל בין צמרת או לא. לא יודע איפה איפה היית וזה הכי ברור בעולם. אתה ב32 בזכות הקישור. הכל ברור וידוע. 

נו ומישהו פתח נושא ״מה דוניס עשה להם שוב״, שאמרתי את זה ממחזור 3. אז אני כועס עליו איפה הוא היה? לדעתי הצנועה מתבקש להדגיש את זה ולפתוח נושא אחרי משחק בו קארצב החליף את גלזר וכבש שער ניצחון. 

הקישור - הבדל מצמרת או לא? מוגזם ביותר. גם יתר הסגל מסביב הוא לכל הפחות השני בטיבו בליגה.

1 hour ago, itan17 said:

נו ומישהו פתח נושא ״מה דוניס עשה להם שוב״, שאמרתי את זה ממחזור 3. אז אני כועס עליו איפה הוא היה? לדעתי הצנועה מתבקש להדגיש את זה ולפתוח נושא אחרי משחק בו קארצב החליף את גלזר וכבש שער ניצחון. 

הקישור - הבדל מצמרת או לא? מוגזם ביותר. גם יתר הסגל מסביב הוא לכל הפחות השני בטיבו בליגה.

סבבה, קול. הכל בסדר. ואני מעודד שגם אם לחלק מהם יש ירידה, יש לנו מחליפים אדירים . אבל הקישור הזה זה הפנים מעל המים גם ברגעים קשים. זה היתרון המובהק שלנו  

לפני2 שעות , קמחי said:

דווקא היום הם לא הרשימו במיוחד

מסכים, חוץ מהעבודה ההגנתית של גולסה מחצית שניה, וכמה הברקות של קארצב. 

אם קארצב ימשיך ביכולת שלו וינסה להזהר מהדברים הקטנים כי הוא מסומן(צהובים ואדומים) הוא יהפוך לטוב יותר מכל השחקנים שיש 

פשוט יש לו הכל

הוא גם גלזר וגם פרץ

18 דקות לפני, erantheking21 said:

אם קארצב ימשיך ביכולת שלו וינסה להזהר מהדברים הקטנים כי הוא מסומן(צהובים ואדומים) הוא יהפוך לטוב יותר מכל השחקנים שיש 

פשוט יש לו הכל

הוא גם גלזר וגם פרץ

גם גלזר גם פרץ וגם ריקן, הוא שלישיית קישור לבד 

אני מקווה שיפתח בחמישי אנחנו צריכים את הרוטציה הזאת בקישור רק שימשיך במומנטום הזה

יש רק בעיה אחת עם הקישור הזה, שהוא לא מספיק יצירתי. אין מי שימסור מסירה חכמה קדימה. מה שכן לקארצב יש בעיטה לשער ברמות הגבוהות ביותר וזה מימד שאין לנו השנה במיוחד אחרי שאצילי עזב. 

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

יש רק בעיה אחת עם הקישור הזה, שהוא לא מספיק יצירתי. אין מי שימסור מסירה חכמה קדימה. מה שכן לקארצב יש בעיטה לשער ברמות הגבוהות ביותר וזה מימד שאין לנו השנה במיוחד אחרי שאצילי עזב. 

בידיוק..

היום היה חסר לי מגולסה שידחוף קדימה שיפתח את המשחק לא הרגשתי אותו כל כך,הבעיטה של קארצב הראתה את החולשה של גלזר

שהוא לא יודע לאיים על השער

11 דקות לפני, BRoi said:

בידיוק..

היום היה חסר לי מגולסה שידחוף קדימה שיפתח את המשחק לא הרגשתי אותו כל כך,הבעיטה של קארצב הראתה את החולשה של גלזר

שהוא לא יודע לאיים על השער

דור פרץ היה השחקן עם החופש להצטרף להתקפה היום. אבל כן, גולסה צריך לקחת על עצמו יותר בניהול המשחק. 

אני חושב שצריך להתחיל להשתמש יותר בדן ביטון, כן גם בתור ווינגר אם זה מה שיש (או יותר נכון אין) כרגע.