Jump to content

נושא יתר-מחזור 14

The yellow Toms

Recommended Posts

מחר חוגג מציע לאצילי חוזה יותר גבוה ממה שהציע לו.

עידו שחר רק נכנס וכבר ראו שינוי במשחק של חיפה (נכנס ב3-1) וגם שיחק מעולה.

רק מאמן עיוור לא נותן לו לפתוח.

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מחר חוגג מציע לאצילי חוזה יותר גבוה ממה שהציע לו.

עידו שחר רק נכנס וכבר ראו שינוי במשחק של חיפה (נכנס ב3-1) וגם שיחק מעולה.

רק מאמן עיוור לא נותן לו לפתוח.

הזיה הקטע עם שחר. כל משחק שהוא עולה הוא לגמרי משנה להפועל חיפה את המשחק. 

אם היה נתון סטטיסטי של מדד (כמו בכדורסל) היו רואים שהם פשוט הרבה יותר טובים כשהוא על הדשא. מה שחסר לו זה מספרים כי העבודה הטובה שלו לא באה לידי ביטוי בשערים/בישולים וחבל .

יכול להיות שלסילבס נוח שיש לו אותו כקלף משמעותי מהספסל

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

חחחח בית''ר עם ההגנה הכי גרועה בליגה. איך לא ניצחנו אותם סעמק.

כי לדוניס היה סגל חלש מאוד למשחק ההוא

בואו ותנו לי לעשות לכם סדר לגבי חיפה והמאבק שלנו על האליפות העונה:
חיפה מנצחת 8 משחקים רצוף, הם מקום ראשון, פער 8 נקודות יציב (ו-11 זמני), כל אלו דברים ידועים.

המשבר שלהם יגיע, אני לא יודע מתי, אבל הוא יגיע.

כי חיפה היא לא מכבי של איביץ׳ שלא סופגת שערים 13 משחקים מפתיחת העונה, היא לא מכבי של סוזה שהתקפית עם פריצה, זהבי ובן חיים שרפה את הליגה והיא לא הפועל של גוטמן עם יעילות גרמנית.
היא קבוצה שיש לה סקורר אחד, רוקאביצה, והברקות של שרי כמו שראינו היום, ומאמן שיודע לחבר אותם יפה שקוראים לו ברק בכר.
הם לא יותר טובים מהעונה שעברה, הם באותו קצב נקודות כמו שנה שעברה, פשוט ניצלו את הפתיחה הכי רעה של מכבי בעשור האחרון.
כן, נכון לכרגע, האליפות כבר בכיס שלהם, אבל המשבר יגיע, ובסוף, זה יותר תלוי בנו מאשר בהם, וזה לא תלוי בחיים או מוות או שננצח את כל המשחקים עד סוף העונה, למה? קחו למשל את התסריט הבא - 
מכבי מנצחת חמישה משחקים קרובים, ומגיעה למשחק נגד חיפה בבלומפילד עם  פער של 8 נקודות ממנה (בהנחה שחיפה גם מנצחת את חמשת המשחקים הקרובים שלה).
מכבי מנצחת את חיפה בבלומפילד, 1-0 קטן ומגעיל מפנדל שלא היה.
בום, 5 הפרש.
בואו ונגיד, ומחזור אחרי, מכבי משחקת לפני חיפה ומנצחת.
חיפה עולה לשחק כשהפער (הזמני כמובן) הוא על 2 נקודות בלבד.
אני שם את הראש שלי, שלא משנה מה התוצאה שהם ישיגו, במצב כזה, הביצים שלהם ירעדו מהפחד מה יקרה אם הם לא מנצחים את המשחק והפער מצטמק ל-2-3 נקודות.
נגיד וימעדו, יעשו תיקו והפער אכן יהיה 3 נקודות?
בום, המירוץ פתוח לרווחה עד סוף העונה.
מהנקודה הזו, הכל יכול לקרות.
לכן, אני באופן אישי, יותר חשוב לי היכולת והתוצאות של מכבי מאשר המשחקים של חיפה.
אם נעשה את שלנו ב-5-6-7 משחקים קרובים (ולאו דווקא עד סוף העונה) הפער הזה יצטצם משמעותית עוד לפני הפלייאוף, וגם כאן בפורום אנחנו נתחיל לדבר אחרת ונרגיש איך אנחנו הולכים לזיין אותם.

אז נא לא לפחד, חברים.
בואו נגיע יום שני וניתן ללוזונים בראש, ולכל קבוצה שתבוא נגדנו, כי אנחנו יודעים - שמכבי רוצה לשחק כדורגל, היא הקבוצה מספר אחת בארץ, וזה לא משנה מה הקטר הירוק מהכרמל יעשה.
לילה טוב וצהוב לכולנו, סורי על האורך של ההודעה, הייתי חייב לפזר קצת אופטימיות :D

אמן אחי וסחה על האופטימיות. מקווה מאוד שבליגה הזאת שיש משחק כל יומיים פתאום פה הם יפסידו שם יעשו תיקו...

אבל קודם כל חשוב שאנחנו ננצח אחרי זה נוכל לחשוב עליהם

12 דקות לפני, Hararihr said:

בואו ותנו לי לעשות לכם סדר לגבי חיפה והמאבק שלנו על האליפות העונה:
חיפה מנצחת 8 משחקים רצוף, הם מקום ראשון, פער 8 נקודות יציב (ו-11 זמני), כל אלו דברים ידועים.

המשבר שלהם יגיע, אני לא יודע מתי, אבל הוא יגיע.

כי חיפה היא לא מכבי של איביץ׳ שלא סופגת שערים 13 משחקים מפתיחת העונה, היא לא מכבי של סוזה שהתקפית עם פריצה, זהבי ובן חיים שרפה את הליגה והיא לא הפועל של גוטמן עם יעילות גרמנית.
היא קבוצה שיש לה סקורר אחד, רוקאביצה, והברקות של שרי כמו שראינו היום, ומאמן שיודע לחבר אותם יפה שקוראים לו ברק בכר.
הם לא יותר טובים מהעונה שעברה, הם באותו קצב נקודות כמו שנה שעברה, פשוט ניצלו את הפתיחה הכי רעה של מכבי בעשור האחרון.
כן, נכון לכרגע, האליפות כבר בכיס שלהם, אבל המשבר יגיע, ובסוף, זה יותר תלוי בנו מאשר בהם, וזה לא תלוי בחיים או מוות או שננצח את כל המשחקים עד סוף העונה, למה? קחו למשל את התסריט הבא - 
מכבי מנצחת חמישה משחקים קרובים, ומגיעה למשחק נגד חיפה בבלומפילד עם  פער של 8 נקודות ממנה (בהנחה שחיפה גם מנצחת את חמשת המשחקים הקרובים שלה).
מכבי מנצחת את חיפה בבלומפילד, 1-0 קטן ומגעיל מפנדל שלא היה.
בום, 5 הפרש.
בואו ונגיד, ומחזור אחרי, מכבי משחקת לפני חיפה ומנצחת.
חיפה עולה לשחק כשהפער (הזמני כמובן) הוא על 2 נקודות בלבד.

שמע אני חייב להגיב כי אתה הולך על תאוריות ואם-ים אבל יש כמה אי דיוקים שקל נורא לבדוק...

קודם כל המשחק שלנו מול חיפה הוא עוד 3 מחזורים (לחיפה נשארו 2 משחקים).

אחרי המשחק בנינו חיפה משחקת ביום שבת מול כפ"ס ואנחנו יומיים אחרי מול באר שבע בחוץ

חיפה לא עם אותו מספר נקודות כמו עונה שעברה, בעונה שעברה אחרי 14 מחזורים למכבי היו 34 ולחיפה 31, העונה אחרי 14 מח' לחיפה יש 34 נקודות ולנו 23 ומשחק חסר.

וסבבה שהיא לא מכבי של איביץ שלא ספגה כל הסיבוב הראשון אבל ב8 מחזורים היא עם 8 ניצחונות ומאזן שערים 17-1, איך שלא נסובב את זה, זה מרשים.

נערך על ידי דקסטר

1 דקה לפני, קובי השועל said:

החומר שלנו עולה על שלהם בכמה רמות אולי חוץ משרי שהוא באמת מעל הליגה, התחת של בכר מפוצץ טחורים וככה זה נראה.

בהתקפה החומר שלהם כרגע יותר טוב משלנו משמעותית וזה עוד לפני אצילי. 

9 דקות לפני, מנש שער 11 said:

בהתקפה החומר שלהם כרגע יותר טוב משלנו משמעותית וזה עוד לפני אצילי. 

דבר איתי סטטיסטית.

רוקאביצה אחראי על שער בכל 79 דק',

לעומת יוני שאחראי על שער בכל 78 דק'.

חזיזה אחראי על שער בכל 147 דק',

לעומת דן ביטון שאחראי על שער בכל 110 דק'.

שרי אחראי על שער בכל 140 דק',

לעומת גולסה ופשיץ' שאחראי על שער בכל 200 דק' כ"א בערך.

וזה עוד בלי שנדבר על טבח חוזז אלמוג שכטר וכו'.. כשאצליהם תמצא את אבו אלשיך דוניו ווילדסחוט ועוד כמה בררה..

עם אצילי, בלי אצילי אנחנו טובים מהם- עם עבר טוב יותר הווה טוב יותר ועתיד טוב יותר.

בזה נגמר הסיפור ותפסיקו לדבר עליהם, כשיהיה המשכיות לכדורגל האיכותי שהיה בדרבי נוכל לדבר על משהו.

עוד סטטיסטיקה מעניינת.

נטע לוי מחלץ כדור בכל 20 דק', דן גלזר מחלץ כדור בכל 16 דק'.

נטע מחלץ בחצי היריבה בכל 60 דק' ודן בכל 45 דק(אדיר שדן מחחלץ כדור בשטח היריבה בכל מחצית).

תרשה לי לחסוך לך מצ'אפים של גולסה-אבו פאני ודור פרץ-רודריגז.

33 דקות לפני, דקסטר said:

שמע אני חייב להגיב כי אתה הולך על תאוריות ואם-ים אבל יש כמה אי דיוקים שקל נורא לבדוק...

אחרי המשחק בנינו חיפה משחקת ביום שבת מול כפ"ס ואנחנו יומיים אחרי מול באר שבע בחוץ

חיפה לא עם אותו מספר נקודות כמו עונה שעברה, בעונה שעברה אחרי 14 מחזורים למכבי היו 34 ולחיפה 31, העונה אחרי 14 מח' לחיפה יש 34 נקודות ולנו 23 ומשחק חסר.

וסבבה שהיא לא מכבי של איביץ שלא ספגה כל הסיבוב הראשון אבל ב8 מחזורים היא עם 8 ניצחונות ומאזן שערים 17-1, איך שלא נסובב את זה, זה מרשים.

מרוב משחקים כל יומיים כבר שכחתי מתי המשחק נגד חיפה, אם זה עוד 3 מחזורים זה עוד יותר טוב, כי אנחנו צריכים לנצח 3 משחקים רצוף עד אז.

אז סבבה, מחזור אחרי הם לפנינו.

תנצח את חיפה, הפער 5 נקודות, יבוא מחזור שבו הם יעשו תיקו ויאבדו נקודות, תנצח באותו המחזור שהם ימעדו, הפער יורד ל-3 ואתה מרחק משחק אחד ממקום ראשון.

כלומר, הכל תלוי בשני משחקים, שאחד מהם הוא ברגליים שלך ועל מנת לייצר את המצב הזה, אתה צריך לקחת עכשיו 3 משחקים בניצחונות ולא לאבד נקודה אחת!

לגבי הנקודות שיש להם העונה אל מול העונה שעברה - יש להם סך הכל 3 נקודות יותר והפער נשען על פתיחת העונה הגרועה שלנו, זה רק מחזק את הנקודה שלי שתכל׳ס, זה תלוי בעיקר במכבי ולא בהם, אם מכבי תבוא ותוכיח שפתיחת העונה ההזויה הזו זה בגלל דוניס וקיץ הזוי והשחקנים יוכיחו שהם אותם שחקנים שלקחו פה 2 אליפויות ללא הפסד (וזין על 2 ההפסדים לאבוקסיס במחזורים האחרונים, גארבג׳ של הגארבג׳), וינצחו את כל המשחקים עד המשחק נגד חיפה כולל, וינצלו את המעידה שתבוא לחיפה לאחר מכן, אז יש פה מירוץ פתוח עד הסוף ובמירוץ צמוד עד הסוף, אנחנו נקבור אותם חיים עמוק בתוך הפלייאוף.

שוב, הכל תלוי במכבי וביכולת שלה לקחת נקודות עכשיו בלי לאבד נקודה אחת.

נאבד נקודות? אפשר לסגור את הסיפור ולאחל מזל טוב לחיפה על אליפות אחרי עשור.

אל תשכח, הרבה יותר קל ורגוע לעלות למשחק כשהפער עומד על 8 הפרש, עם פוטנציאל ל-11, מאשר לעלות עם פער של 5 הפרש, שאם אתה מועד, הפער הופך להיות משחק אחד מאלופת השנתיים האחרונות.

לא צריך תוצאת מטורפת של מעידה, 0-0 במשחק שלא הולך להם (אחרי ניצחון שלך עליהם), ניצול של המעידה שלהם בניצחון שלך וכל התמונה פה משתנה.

שוב, שני משחקים שלא הולך להם והכל משתנה.

אני לא מזלזל בחיפה, אבל הם פשוט נמצאים במומנטום מאוד-מאוד חיובי ובעונה מטורפת של רוקאביצה, וכמו שאנחנו יודעים בכדורגל, מומנטום יכול להשתנות במשחק אחד.

חיפה לא ביכולת יותר מדי גדולה על היכולת שלה בעונה שעברה, גם קצב הנקודות שלה לא כזה גדול משנה שעברה, הכל נראה ככה פסימי רק בגלל פתיחת העונה ההזויה של מכבי, שממש לא משקפת בצורה נכונה את הסגל שלה ואת היכולת האמיתית שלה.

אני בוחר להיות אופטימי, ונכון לכרגע, עד המשחק נגד חיפה, להסתכל רק על מכבי, כשמכבי תעשה את העבודה שלה, אני אהיה רגוע.

תהיו אופטימיים, היו דברים מעולם ומכבי קבוצה טובה יותר מחיפה, הסגל שלנו ארוך יותר ולאורך זמן לקראת סוף העונה יתחילו לראות גם את העניין הזה.

קיצר, מכביסטים יקרים, בואו ונהיה אופטימיים.

ליל״ט.

לפני8 שעות , דקסטר said:

אין פה הרבה אם, יש פה דבר אחד ברור וזה שמכבי צריכה לייצר רצף משלה, גם על הראש של חיפה.

כשזה יקרה, הסיפור פתוח לגמרי, אל דאגה הם גם ישלשלו במכנסיים ומי שחושב שלא כנראה לרגע מתבלבל וחושב שבכר זה איביץ'.

אם אני לא טועה בכל מאבק אליפות נגדו עלינו למקום הראשון בסופו של דבר, משם זה מכבי הרסה לעצמה בעיקר.

8 דקות לפני, אקיטה said:

אין פה הרבה אם, יש פה דבר אחד ברור וזה שמכבי צריכה לייצר רצף משלה, גם על הראש של חיפה.

אם ננצח הכל עד חיפה ואם ננצח את חיפה ואם ננצח את המשחק אחרי חיפה כשהוא יהיה לפני המשחק שלהם (והוא לא) ואין פה הרבה אם?

מה שכתבת ברור לכולם, בוא נגיע למשחק מולם במינימום 8 הפרש ואז נתחיל לדבר.

6 דקות לפני, אקיטה said:

כשזה יקרה, הסיפור פתוח לגמרי, אל דאגה הם גם ישלשלו במכנסיים ומי שחושב שלא כנראה לרגע מתבלבל וחושב שבכר זה איביץ'.

אם אני לא טועה בכל מאבק אליפות נגדו עלינו למקום הראשון בסופו של דבר, משם זה מכבי הרסה לעצמה בעיקר.

ב15/16 עלינו למקום הראשון אחרי ה3:2 על בית"ר בפלייאוף אבל אז חירבנו את זה עם 4 תיקואים רצופים.

ב17/18 עלינו למקום הראשון מחזור אחד לפני סיום העונה הסדירה אבל אז עשינו תיקו באשדוד והפסדנו 4 משחקים רצוף בתחילות פלייאוף.

ב16/17 לא עלינו למקום הראשון אבל צימקנו את הפער משמעותית עד ל3 נקודות בתחילת הפלייאוף ואז ריינשרייבר שרק לפנדל שלא היה בטרנר, כבר היה קשה לחזור מזה לאחר מכן.

אין לי ספק שיש במכבי חבורת גברים פייטרים שעוד יעשו הרבה קשיים לחיפה, הם לא יוותרו.

שתי הקבוצות עוד יאבדו נקודות. נצטרך לצמק את הפער בסיבוב השני בשלושת החודשים הקרובים. על אליפות צריך להתחיל לדבר רק בפלייאוף