Jump to content

נושא יתר-מחזור 14

The yellow Toms

Recommended Posts

המאמן של חדרה עשה חילופים כדי לשמור שחקנים למחזור אמצע שבוע.

שבאר שבע ינצחו היום ויבואו מולם במומנטום אולי ייצא משהו.

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

לא תנצח אותם 3 פעמים השנה. אני חותם לך על זה כבר עכשיו. 

אם תשתפר 7 נקודות אפשר לקחת ב3 משחקים?

יש סיכוי לזה, מה שאני מנסה להגיד שזה פחות משנה מה שהם יעשו מול קבוצות אחרות אלא יותר מה אנחנו נעשה

אם נשתפר, נראה טוב ונתחיל לייצר רצף אני חושב שזה יילך לכיוון טוב

Just now, קמאנן said:

הבעיה הכי גדולה שלהם זה ספסל יחסית גרוע

על זה אני בונה, לנו יש הרבה יותר אופציות, מקווה לפציעות ולעייפות של שחקני המפתח שלהם.

Just now, Dan eran said:

אם תשתפר 7 נקודות אפשר לקחת ב3 משחקים?

יש סיכוי לזה, מה שאני מנסה להגיד שזה פחות משנה מה שהם יעשו מול קבוצות אחרות אלא יותר מה אנחנו נעשה

אם נשתפר, נראה טוב ונתחיל לייצר רצף אני חושב שזה יילך לכיוון טוב

אתה צריך להשתפר בצורה שנראית כרגע לא הגיונית בכלל בשביל לעשות את מה שאתה מתאר. וזה מבלי שתחליק במשחקים אחרים. 

כמובן שאין דבר כזה "לא יכול להיות", אבל הסיכויים לרעתנו מאוד כרגע. בוא קודם כל נראה מה אנחנו עושים ביום ב'. 

19 דקות לפני, erantheking21 said:

אנחנו פספסנו את ההזדמנות שלנו להצמד אליהם עם איבוד נקודות בנתניה, בית"ר ואשדוד עם היווני הזה.

אשכרה ה-MVP שלהם העונה זה האנטיוכוס הזה

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

אתה צריך להשתפר בצורה שנראית כרגע לא הגיונית בכלל בשביל לעשות את מה שאתה מתאר. וזה מבלי שתחליק במשחקים אחרים. 

כמובן שאין דבר כזה "לא יכול להיות", אבל הסיכויים לרעתנו מאוד כרגע. בוא קודם כל נראה מה אנחנו עושים ביום ב'. 

אני לא יודע אם צריך להשתפר בצורה לא הגיונית, אולי נמשיך את היכולת מהדרבי ונתחיל לצבור נקודות וביטחון 

הכי טוב זה לחכות לשני ולחשוב משחק אחרי משחק

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

על זה אני בונה, לנו יש הרבה יותר אופציות, מקווה לפציעות ולעייפות של שחקני המפתח שלהם.

אבל הם לא נפצעים, אף פעם

1 דקה לפני, פושטק said:

אנחנו פראיירים שפתחתנו ככה את העונה.

יודע מה טרגי? אנחנו מדברים כל הזמן ובצדק על פתיחת העונה, אבל שוכחים שסגרנו את הפער ל-1 הפרש לפני שחירבנו במכנסיים באשדוד, מול נתניה ומול בית"ר. 

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יודע מה טרגי? אנחנו מדברים כל הזמן ובצדק על פתיחת העונה, אבל שוכחים שסגרנו את הפער ל-1 הפרש לפני שחירבנו במכנסיים באשדוד, מול נתניה ומול בית"ר. 

כן אני גם לא מבין את זה

כאילו פתחנו מזעזע עם 3 מ12 זה ברור אבל איבדנו 7 נקודות מתוך 15 בחמשת המשחקים של דצמבר

34 דקות לפני, itan17 said:

אנחנו נהיה טובים יותר בלי היווני, אבל תלוי בנו זה כבר ממש לא.

תנצח עד סוף העונה ואתה אלוף. 

16 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אמנם אני רגיל לשליליות המרגשת שלך אבל בתאכלס מה שלא היה הגיוני והיוצא מן הכלל זה איך סגל כמו שיש לנו היה נראה כמו שהיה נראה בזמנו של דוניס, כלומר הצורה ההגיונית שלנו להיראות היא כמו במשחקים נגד ק"ש ובדרבי. ולדעתי זה עוד ילך וישתפר. תנצח את המחזורים הבאים עד חיפה כולל את חיפה עצמה ותראה הם מתחילים לחרבן במכנסיים.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בדיעבד, חבל שהם לא עלו לאירופה.

כשאני אמרתי את זה צחקו עלי שלמה שאני ארצה שיריבים שלנו יצליחו באירופה, אבל זה בהחלט קטע שהשפיע לא קצת.

זה נראה להם קל מדי למרות היכולת הגרועה אבל הם לא יוכלו להמשיך בקצב הזה ועוד עם סגל כל כך קצר בלי שום רוטציה, ויש להם גם את המפגשים מולנו. תגידו כמה שבא לכם שזה בדיוק מה שהם אמרו עלינו גם בעונות קודמות אבל אנחנו זה לא הם. נתחיל עם רצף נצחונות ונשיג אותם בסוף.