Jump to content

ג'ראלדש לא יזוז ממכבי

Recommended Posts

גראלדס הוא לא תואם סבוריט ולדעתי הוא גם לא עולה על דסה, אבל הוא ללא ספק המגן הכי טוב שאפשר להביא ויהיה המגן הכי טוב בליגה, מספיק לי.

12 דקות לפני, Sawyer said:

גראלדס הוא לא תואם סבוריט ולדעתי הוא גם לא עולה על דסה, אבל הוא ללא ספק המגן הכי טוב שאפשר להביא ויהיה המגן הכי טוב בליגה, מספיק לי.

מה גם שהחתמה של גרלדאש תעלה את הסיכוי שסבוריט ישאר פה על אף שמסיים חוזה בעוד פאקינק 5 חודשים!!!!! 

13 דקות לפני, קובי השועל said:

בשורות רעות, חבר נבלה שמקורב מאוד למועדון שלהם אמר לי שהנושא סגור והוא סגור כמו גם אצילי. נקסט!

סעמק איך בפחות משנה הכל השתנה בצורה כל כך נוראית.

מאלופה עוצמתית הפכנו לקבוצה לא צפויה (לרעה), איבדנו את אחד הסמלים (מיכה), אצילי, ג'ראדלש וחוסה ירוקים (עושה לי להקיא לדמיין את השניים הראשונים בירוק), אין קהל ופאקינג חיפה לוקחת אליפות.

רק חסר שהם יסגרו עם סאבוריט לקיץ ויביאו את זהבי. איזה זין.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סעמק איך בפחות משנה הכל השתנה בצורה כל כך נוראית.

מאלופה עוצמתית הפכנו לקבוצה לא צפויה (לרעה), איבדנו את אחד הסמלים (מיכה), אצילי, ג'ראדלש וחוסה ירוקים (עושה לי להקיא לדמיין את השניים הראשונים בירוק), אין קהל ופאקינג חיפה לוקחת אליפות.

רק חסר שהם יסגרו עם סאבוריט לקיץ ויביאו את זהבי. איזה זין.

מביך להתייחס בכלל לחוסה רודריגס כאילו הפסדנו פה איזה משהו 

בנוגע לאצילי ומיכה אין קשר לכדורגל

רק עניין ג'ראלדש הוא כישלון מבחנית ניהול מקצועי של הסגל 

5 דקות לפני, matis said:

בול 

28 דקות לפני, קובי השועל said:

בשורות רעות, חבר נבלה שמקורב מאוד למועדון שלהם אמר לי שהנושא סגור והוא סגור כמו גם אצילי. נקסט!

הוא דתי?

9 דקות לפני, matis said:

לא מדבר על ניהול. נטו על ההרגשה של לראות כל כך הרבה שחקנים אהובים עוזבים וחלקם גם לובשים ירוק.

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מדבר על ניהול. נטו על ההרגשה של לראות כל כך הרבה שחקנים אהובים עוזבים וחלקם גם לובשים ירוק.

חוסה רודריגס שחקן אהוב? על ידי מי? 

14 דקות לפני, matis said:

חוסה רודריגס שחקן אהוב? על ידי מי? 

מיכה אהוב מאוד, ג'ראדלש אהוב, אצילי אהוב, צ'יקו אהוב, איביץ' :wubyellow3:. לא התייחסתי רק לחוסה.

ובכל מקרה, בלי קשר לעניין המקצועי, לא כיף לראות אקסים שלנו בירוק. בתקופה של חוסה במכבי הוא היה הזר היחיד באותה עונה שאהבנו (מהזרים החדשים) וגם היינו עצובים כשעזב (אני זוכר שהראו פה תמונה שלו עם דגל ישראל בחו"ל).

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני מאוד מקנא בניהול המקצועי שיש בחיפה.

שרי מסיים חוזה בקיץ וכבר סיכמו איתו על חוזה חדש

רוקאביצה מסיים חוזה בקיץ וכבר יש איתו עכשיו מומ מתקדם

הקבוצה קרובה לאליפות וכבר אצילי וג'ראלדש עם רגל וחצי במועדון בינואר

רק אצלנו הרבה כלום והמון שום דבר

סבוריט מסיים חוזה אין כלום, למה מחכים שהוא ילך לאיזה קבוצה בהולנד כמו דסה

כנ''ל דור פרץ.

הקבוצה גוססת בעמדת המגן הימני ובמקום לסגור עם ג'ראלדש אחד המגנים הטובים שהיו פה מעדיפים להסתדר עם קנדיל הלא יציב, ביטון הגרוע וייני המתבגר.

ברור מאוד שהבעיה פה היא הכוורת המקצועית שמנהלת את מכבי פה בארץ, אני מאוד מקווה שמיטש יביא לפה מנכל/מנהל מקצועי ואז יעיף מהמועדון את אותם אנשים שצריך להגיד את האמת פגעו מקצועית מאוד בקבוצה ובמועדון.

90% מההודעות פה צריכות להיות בשרשור של - ציני או סתם מטומטם....

מה עובר עליכם? 

מקנאים בניהול בחיפה?

מתגעגעים לחוסה?

נתנו לאיביץ ללכת ?

מה נסגר?

באמת שחוץ מגארלדש הכל היה הגיוני ובסדר, וגם אצלו לא היה איזה מחדל משוגע...

אם מכבי תמשיך להשתפר ולהתחבר תחת פטריק אז הכל פתוח העונה 

הגיוני? שום דבר לא הגיוני.

אצילי הגיוני? תעשו לי טובה ...כל קבוצה בארץ רוצה להחזיר אותו ואין בעיה לאף אחד, זה סתם התעקשות בלתי הגיונית ולא ברור, אנחנו מנסים לייצר איזה קו מוסרי שלא קיים באף מקום בעולם(אם ככה כבר היו זורקים את רונאלדו וניימאר מזמן מהקבוצות שלהם ומדובר במועדונים הרבה יותר גדולים עם כמות נוער הרבה יותר גדולה מאיתנו פי כמה) ובעצם פוגעים מקצועית בעצמנו תוך כדי..זה לא שיש בליגה 80 שחקנים ברמה של אצילי רק להתכופף ולהרים, אין כזה וזר ברמות האלה עולה פי כמה וכמה וכבר ראינו שאין בכוונה שלנו לשלם על שום שחקן דמי העברה(גם אחרי הפייר פלי).

ההתעקשות ללכת עם הקו הזה פשוט לא ברורה, כבר אמרתי שנצטער, זה שהוא נשאר באירופה, מילא, זה שהוא מגיע לבית"ר? עוד איכשהו מקבל, זה שהוא מגיע לחיפה? זה **** בעינים מבחינתי .

ג'ראלדש? כנ"ל...אז בתחילת העונה לא רצו לשלם עליו והיה כמה אופציות להחזיר אותו ולא הלכנו על זה, למה עכשיו אנחנו ממשיכים להתעקש גם בנושא הזה?. בסופו של יום אני בתור אוהד נענש כי אני רואה את שני השחקנים שחסרים לי בפאזל כנראה עוברים לקבוצה שדוהרת כל הדרך לאליפות ואנחנו פשוט הגשנו אותה במגש של כסף, עטוף, יפה עם פרח, רק תבוא ותיקח, זה פשוט הזוי ובלתי נסלח...

לי נראה שיש פה ענין כלכלי יותר גדול ממוסרי, לדעתי היה קו ברור למתן את השכר בכל צורה ודרך של ההנהלה, ג'ראלדש(400), צ'יקו(400), אמאדור(400), מיכה(600),אצילי(600) זה משכורות ענקיים שנחסכו וזה היה המגמה ולכן אף אחד לא רב עליהם שם, שלב שה32 בכלל לא נלקח בחשבון ולכן גם אם יהיה הכנסות אני חושב שאין בכוונתו להתפרע בכל צורה .

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

מיכה אהוב מאוד, ג'ראדלש אהוב, אצילי אהוב, צ'יקו אהוב, איביץ' :wubyellow3:. לא התייחסתי רק לחוסה.

ובכל מקרה, בלי קשר לעניין המקצועי, לא כיף לראות אקסים שלנו בירוק. בתקופה של חוסה במכבי הוא היה הזר היחיד באותה עונה שאהבנו (מהזרים החדשים) וגם היינו עצובים כשעזב (אני זוכר שהראו פה תמונה שלו עם דגל ישראל בחו"ל).

חוץ ממיכה אני לא אוהב את אף אחד.

אהבה אמיתית זה זהבי, שרן, טיבי, גלזר... לא פאקין צ'יקו, שחקן שאפילו לא היה בנקר בהרכב.

אבל לא מנהלים מועדון עם אהבה, צריכים יכולת.

יש לא מעט שאוהבים את שכטר וריקן, אבל לדעתי אין להם מקום כאן עונה הבאה.

לפני8 שעות , קובי השועל said:

נצפה במלונית?

לפני4 שעות , LL6 said:

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אני מאוד מקנא בניהול המקצועי שיש בחיפה.

וואו זה כבר שיא השיאים..... 

אנשים איבדו את זה לגמרי. 

כמה דרמה על שום דבר. 

לא רק אתה אגב הרבה יוזרים אחרים גם. 

בפחות משנה הכל השתנה בצורה נוראית? מה השתנה בצורה נוראית כל כך באמת נשגב מבינתי. בחיאת אנשים קצת פרופורציות. טיפה. ממש קצת. 

די נו תוציאו תראש מהתחת. ברור שיש קנאה בניהול השנה של מ. חיפה. כי אצלנו הוא לא קיים.

הפושעים שמנהלים אותנו השנה לא יכולים להישאר. חזרנו לתקופת טרום גורדי ואתם מסרבים לקבל את זה שאנחנו נהיה הצל של חיפה גם שנה הבאה

לא קשור לחיפה בכלל, 2 השחקנים האלה יהיו אצלם בגלל הניהול שלנו ולא בגלל הניהול העאלק ענקי של חיפה.

אגב מי זה הניהול שלנו? מנכ"ל אין, מנהל מקצועי אין... אז אם כבר חוסר הניהול שלנו.

לפני5 שעות , LL6 said:

הקבוצה גוססת בעמדת המגן הימני ובמקום לסגור עם ג'ראלדש אחד המגנים הטובים שהיו פה מעדיפים להסתדר עם קנדיל הלא יציב, ביטון הגרוע וייני המתבגר.

בדיוק. לא מבין איך אפשר להתווכח על הטענה המקצועית הזאת